Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2009., 00:06   #81
@cedevitka

ti si ocito frigidna i nemas postenog jebaca i jebiga, tko ti kriv sta nisi iskusila razlicite nacine orgazama... a zasto se analnim sexom moze svrsiti?? pa mozda zato kaj je analnom penetracijom penis odma uz vaginu i jos ak gurnes prst u vaginu mozes ga i osjetiti, i isto tako ako lezis na trbuhu a netko ti od iza gura dodirivat ce ti vaginu kao da te netko normalno jebe samo sta je drukciji osjecaj... i ako se prepustis dozivljaju moras svrsiti...

a moja cura to voli i kaze da joj se svidja i svrsava tak i kaj... sad ona laze?? a sama me trazi takav sex... to trazi sigurno jer joj ne valja i jer glumi???
freezer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 03:46   #82
Meni je bolje u picku....ne smeta me ni u guzu,ali kad svrsi u vaginu osjetim....da....jesu to tekucine slicnih temperatura,ali molim lijepo kad se kupas,osjetis toplu vodu kako prsti po kozi....neznam kako tko ali ja osjecam svaki njegov mlaz u sebi...i to mi je SAVRSENO...a guza ipak boli prvih minutu -dvije....
jelena.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 08:39   #83
Žena, naravno, i te kako može svršiti analno.. To je treća vrsta ženskog orgazma, treba se naučiti uživati prvo u analnom sexu, i kad se potpuno uživi u dobar analni sex - orgazam je SASVIM moguć..

Stoga, nema potrebe objašnjavati raznim likovima koji su, kao inteligentni i obrazovani (a u stvari, da ne kažem kaj..) da je to moguće, jer je kontraproduktivno..

Jadna ona kad ne zna da je to moguće.. i kaj nije doživjela, a prosipa se po forumu..
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 14:27   #84
Quote:
PIK Vrbovec kaže: Pogledaj post
Pitanje je i vole li muskarci da im se svrsi u guzu


dobraaa!!
SuperHeroj S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 14:43   #85
Htjeo sam nešto reć...al još sam mlad za to

Meni je taj analni seks ful zakon kao i sve ostalo... i kad bi bio s curom treba mi neka perverzna a ne dosadna...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 15:25   #86
Quote:
jelena.p kaže: Pogledaj post
Meni je bolje u picku....ne smeta me ni u guzu,ali kad svrsi u vaginu osjetim....da....jesu to tekucine slicnih temperatura,ali molim lijepo kad se kupas,osjetis toplu vodu kako prsti po kozi....neznam kako tko ali ja osjecam svaki njegov mlaz u sebi...i to mi je SAVRSENO...a guza ipak boli prvih minutu -dvije....
Ja uopće ne osjetim kada svrši u meneali je ljep osjećaj a u guzu bljak,tu sam nevina
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 15:36   #87
Quote:
svemirac kaže: Pogledaj post
ma koja to budala liže-guta svoju spermu treba tada probat i svoj izmet
mda, a tvoja djevojka može progutat tvoju spermu.... konzerva

OT: nisam iskusila još to "blaženstvo" al mi se ni ne dopada analni....
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 16:22   #88
kako kažu: sve žene vole analni samo što neke to još ne znaju
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 16:27   #89
Quote:
sediporedmene kaže: Pogledaj post
Zene vole da im se svrsi u jedno oko, i da im se onda pusti bilo koja pesma od Pro Arte. Onda naglo uzimaju olovke i zapisuju odredjene stihove, da bi posle svega toga na dnu "Stuba stihova" nacrtale srce, koje kasnije boje (selektivno) rozom hemijskom, i poklanjaju vojnom licu koje se tada slucajno nadje ispred prostora. One tad idu ispred vremena, da bi izasle u susret buducim naracijama subliminalnog etioloskog proceserijata. Onda se vracaju nazad i tusiraju se, neguju svoje niti kose, negiraju perut koristeci sampone koji su namijenjeni za to, i kasnije suse svoje kose malim fenovima.


Ajme koja tema. Na naslovnici "vole li u guzu", "vole li u usta", pa će biti "vole li u oko", "vole li u pupak", "vole li u uho"...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 17:17   #90
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kako kažu: sve žene vole analni samo što neke to još ne znaju
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post


Ajme koja tema. Na naslovnici "vole li u guzu", "vole li u usta", pa će biti "vole li u oko", "vole li u pupak", "vole li u uho"...
Ili tema vole li cure da se svršava po laboratorijskom priboru onako dok tališ modru galicu i posle kad stavljaš indikator a ono nema ga! Pa šta ćeš nego svršit u eprovetu kao znak znanstvene požrvtvovanosti...

Ajmo i u filozofsko o analnom... pa gle mene optički više napaljuje analno jer mi je ta rupica nekao optički sexipilnija i na ljepšem položaju među guzovima... a što se tiče osjećaja...hmmmm iako se na analno napalim puno više i jače.... ipak pica je pica...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 05:02   #91
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
6 prednosti svršavanja u guzu:


1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća

3. On se izlio bezbrižno do zadnje kapi

4. Uži otvor

5. Veći otpor pri prodiranju čini veće zadovoljstvo

6. Milovati picu u isto vrijeme - neprocjenjivo...
ne treba kondom??? a infekcija, nikad cuo , ili sto?
phanas_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:07   #92
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kako kažu: sve žene vole analni samo što neke to još ne znaju
slažem se! ko klinka sam se dočepala bratove erotike onda je bilo sve fuj... a sad kad već imam koju na plečima ... kazem živio analni sex!
cicamica001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 17:20   #93
Quote:
jelena.p kaže: Pogledaj post
Meni je bolje u picku....ne smeta me ni u guzu,ali kad svrsi u vaginu osjetim....da....jesu to tekucine slicnih temperatura,ali molim lijepo kad se kupas,osjetis toplu vodu kako prsti po kozi....neznam kako tko ali ja osjecam svaki njegov mlaz u sebi...i to mi je SAVRSENO...a guza ipak boli prvih minutu -dvije....




Guza boli samo ako si ga tek počela primati u guzu,

ili ako ti je partner početnik pa ga odmah jako nabija!!!


Treba ići polako, evo ja nisam nikada koristio lubrikante,

a odradio sam podosta guza


__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 17:29   #94
Fakat cudno pitanje. Ako joj ne smeta da joj svrsis po nozi ili u pi*ku (npr. ako koristi tablete pa sigurna je da nece zatrudniti), ne vidim niti jedan logicni razlog sto ne bi zena dala da joj se svrsi u guzu ili po guzi. Mozda da joj se govno ne oboji u bijelo. Fakat mirisi bijelo!
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 16:11   #95
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne osjetim kada svrši u meneali je ljep osjećaj a u guzu bljak,tu sam nevina

Dosta žena mi je reklo da osjeti moment kada svršim u njih,
međutim sam uvijek bio skeptik kada to čujem, jer je
sperma iste temperature kao i ostale tekućine u vagini??

Pa kako se onda može osjetiti trenutak svršavanja...


A to što si ti nevina u guzu i što ti je to bljak,

čujemo se za koju godinicu...


__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:08   #96
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
6 prednosti svršavanja u guzu:

2. Trudnoća nemoguća
nisi cuo za izvanmaternicnu trudnocu? de se malo informiraj!
:bobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:14   #97
Quote:
:bobi kaže: Pogledaj post
nisi cuo za izvanmaternicnu trudnocu? de se malo informiraj!
to ne mora imat veze sa analnim sexom uopce. ako cemo o informiranosti...
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:32   #98
Hm,za Cedevitku.E.Coli se može dobiti ako se nakon analnog seksa bez obzira na kondom ili ne..gura muški spolni organ u ženski spolni organ...da ,tada sasvim postoji rizik od te, ne beštije..ali mislim...ova tema nisu spolno prenosive bolesti nego da li žene uživaju da im se svršava u dupe.Na to pitanje isto nemam baš odgovor jer kako što je već netko natuknuo nemreš osjetiti..tako da mislim da sve skupa dodje na isto..ali mislim...glavno da se svrši..sad gdje...pa to ovisi o datom momentu...=)
__________________
I smile when I’m angry. I cheat and I lie.
I do what I have to do to get by.
Young Lust is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:32   #99
Quote:
:bobi kaže: Pogledaj post
nisi cuo za izvanmaternicnu trudnocu? de se malo informiraj!

je al u guzici, tesko sine....
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:41   #100
Quote:
:bobi kaže: Pogledaj post
nisi cuo za izvanmaternicnu trudnocu? de se malo informiraj!
Upravo se krizam! Vanmaternicna trudnoca nema veze s analnim seksom.
Sad se pocinjem smijat.
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger