Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 19:24   #1
Shopping u Sarajevu

Evo, ako netko zna gdje kupovati(krpice) u Sarajevu....
...i, jesu li tamo niže cijene istih nego kod nas u Hrvatskoj?
__________________
..neda se sreća zlatom kupiti..
martina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 20:00   #2
u samom centru ima dosta dućana, cijena se bas i ne sjecam, znam samo da su starke u pola jeftinije nego kod nas , a nedavno je otvoren i ogromni shopping centar, tako da kupovati sigurno ima di...
Kammena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 20:08   #3
taman sam i ja tila napisat kako se samo sjecam da su starke puno jeftinije nego kod nas
ima ducana po centru, ali nisam primjetila nista sta nema i kod nas, nisam bila po nikakvim shopping centrima... u biti sam jedino kupovala suvenire ko pravi turista
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 23:47   #4
..a ostalo?
__________________
..neda se sreća zlatom kupiti..
martina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 09:47   #5
Soping u centru - ako mislite na trgovine a ne one fejk ducane, je isti ko i u ZG. NIsta nije previse jeftinije.
Imate i onih fejk ducana, tamo je ko u ZG na placu, pretpostavljam.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 21:25   #6
I još nešto...dal radi tamo šta u nedjelju????
__________________
..neda se sreća zlatom kupiti..
martina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 01:52   #7
pa nije lose da se malo promjeno okolina dok sopingiras, ali nije nista spektakularno.... nekad se isplati pogledat ducane tipa mango, miss selfridge i sl. da kupis nesto cega nema vise u Hrvatskoj, a cijene su otprilike iste... osjeti se ugl. samo ona razlika u PDV-u (kod njih je 17%)
A ako te zanimaju oni outleti od Zare, imas ih mnogo u SA (odi na stranicu od uvoznika - Azel france)
have a great shopping
simonica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 11:57   #8
i Esprit

ima i veliki Esprit u centru... dobar izbor
šopingholičarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:26   #9
radi tamo šta u nedjelju????
__________________
..neda se sreća zlatom kupiti..
martina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 23:08   #10
Quote:
martina7 kaže: Pogledaj post
radi tamo šta u nedjelju????
evo sad sam bas nazvala prijateljicu da ju pitam. Rade shopping centri i neki ducani u centru grada, ne svi.
simonica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 15:44   #11
Novootvoreni shopping centar baš u centru grada je na cca 5 katova. Fakat je odlična selekcija mrak kvalitetnih brendova, nijedan bofl dućan. (osim jednog kojem se nemrem sjetit imena ali on je ionako sa strane malo izdvojen od drugih dućana) On ti radi i nedjeljom, a čak je i za prvi maj radio kad sam ja bila. Plus, na vrhu je Torte i to kad se izmoriš od shoppinga. Evo ti čak i fotkica da vidiš kak otprilike izgleda.
http://img40.imageshack.us/img40/6529/31615398.jpg

U centru imaš Sisley, Mango i te dućane koje imamo i mi s tim da Orsay i Dorothy P. koji su nama u City centru u ZGu oni imaju zasebne dućane. Postoji i outlet Versacea & ostalih marki također u centru grada, drito kod Bašćaršije, no tamo ne zalazim iako se vjerojatno nađu neki dobri komadi cipela, torbi i ostaloga dosta jeftino.

Ako kupuješ nakit, to ne idi u dućane nego se cjenkaj na Ćaršiji kod pravih srebrara. Prekrasne se stvarčice nađu.

Hopefully i helped.
minniem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:03   #12
Evo iz prve ruke... ako imas volje i zelje, obidji outlete haris eport i azel france. Ima tamo dobrih stvari, pogotovo basic koje mozes nabaviti tamo za 20-40 kn. Imas i razne manje robe kuce kao Robot i Viza gdje imas tih manjih radnji i mozes da nabavis nako unikatne stvari po prilicno jeftinim cijenama. Idi s onim tko zna u gradu kupovat, meni bas fale te radnje ovdje kad moram dati 150 kn za basic stvar kju bi tamo nasla bar 5 puta jeftinije
__________________
Nisam krštena, al sam zato cijepljena...
kamizo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 01:35   #13
Evo bas sam obavila krasan sopingcic
prvo u Bezistanu salove, a onda sam i ostalo
bila sam u BBI centru ( to je taj na 5 katova) i zbilja je dobar. Prizemlje je koncipirano kao americki mallovi, znaci samo pregrade medju ducanima, nema zidova, a na ostalim katovima su ducani. Napokon je i SA dobilo Acessorize i kad kupujem tamo racunam na razliku u porezu( nije velika, ali se malo osjeti...) pa sam si dozvolila komadic nakita vise
a kako je netko spomenuo, na 5. katu se moze okrijepiti u Torte i to
simonica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 01:40   #14
A odnedavno se u zgradi iza BBI centra nalazi i Zarin outlet, i to neki "exclusive", bolja roba nego u drugim outletima
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 01:45   #15
bila sam i tamo, ali nije bilo niceg posebno... zaista
to treba cesce ici tamo, tipa par puta tjedno i malo prosnjofat, jer ovako na blef je teze naci.
Vjerojatno ovisi koji dan odes, kada dobivaju nove stvari i sl., ja sam bila u sub i u tom malom prostoru je bila hrpa zena probirala kroz robu.
Ali se svakako isplati probat
simonica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 15:33   #16
ima li nekih sniženja u BBI
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 17:49   #17
ponavljam pitanje, sutra idem u Sa, jel tamo praznika ili rade trgovine
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 18:46   #18
Budi bez brige, sve radi. Moj ti je savjet da odes do Azela iza BBI centra, (vidjela sam par dobrih sandalica), te do Haris exporta na Skenderiji. U Harisu zna biti finih stvarcica samo pazi jer su to uglavnom stvari sa greskom. Naravno, moze se naci fantasticnih krpica. Ako ti je usput, obidji i Bagatelu gdje prodaju stare kolekcije Pimkie i Vero mode. Sve ostale brendove imas i u Hrvatskoj, samo sto je kod vas daleeeeko veci izbor. Sretan put i lijep provod!!!
rubrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 15:12   #19
planiram ići u sarajevo a nisam nikad bila...ima li tamo humanic i tommy hilfiger i kakve su cijene za razliku od naših...i gdje se nalazi ta njihova pijaca gdje je jeftinija roba...tražim markiranu pamučnu trenerku s elastinom i patike nike shox ili adidas..HELP
lirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 20:09   #20
Ja sam bila prosle godine dvaput u Srajevu,ne u shoping nego na vikend-izlete ali sam obilazila i trgovine.Nisam primjetila ista jeftino,ustvari sve je puno skuplje nego kod nas.Par stvarcica sam vidjela povoljno,ali doslovce par stvari.Javit ce ti se netko tko je cesce tamo ili sarajke,jer i mene zanima ima li koja trgovina koja bi mi se isplatila.Ne znam na koju pijacu mislis,u Sarajevu neku ili popularnu Arizonu?Za Sarajevo ne znam ima li koja a za Arizonu mislim da je negdje kod Brckog,mada nisam bila ali znam zenu koja ima rodbinu u Brckom i kaze kad ode k njima da kupuje u Arizoni,jer joj je blizu ..
Savanah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.