Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2004., 23:43   #1
2 u jendom??????????

Nisam baš mnogo u mobilnoj tehnologiji ali znam da nepreduje brzinom svijetlosti, pa me zanjima dal je moguče u isto vrijeme na jednom mobu imat recimo vip i simpa karticu......tako da nemoraš imat 2 moba???????
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 00:12   #2
Daj ne seri... Ti to drkas nas, jelda? Kao neznas i to.. Pa da vidis koji ce se pametan (kao ja) ubacit da ti odgovori... Ili stvarno neznas?
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 21:56   #3
* N * E *
 
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 00:21   #4
šta neznam-...jel moguče il ne....
 
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 00:38   #5
Mislim da je bilo već takvih pitanja (sada se nemogu sjetiti dali na ovome forumu ili na nekom drugom) ali svi su odgovorili da je trenutno to nemoguće, pa ću ti i ja reći : KOLIKO ZNAM NEMOGUĆE...
__________________
Until we meet again...
JIMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 14:48   #6
u mobitelu je moguce imat 2 kartice (moguce je cak i do 8), ali nije moguce obje imat istovremeno u pogonu.....
__________________
sL!
sL! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 13:30   #7
kupiš si praznu neku karticu (gold card) i stavljaš na nju max. 8 brojeva, kad pališ mob ukucaš PIN i upali ti se broj s tim PINom
black hawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 22:10   #8
Pa ja sam pitao jel to on misli ozbiljno, jer vec je godinama poznato da je moguce imati dvije kartice u jednom mobitelu. Pa mislim, svatko tko je otisao u malo vecu trgovinu za mobitele i opremu za njih, vidio bi da postoji baterija (Nokia, Ericsson...) za utor 2 kartice unutra, a i razni dodatci, kao npr. SIM kartica iz koje izlaze jos 2 utora za 2 kartice koje ce se koristiti. Pa to je stara vijest kao i Nokia 8210. To je vec na trzistu godinama!

Treba je samo malo proci po trgovinama ili si uzeti 2 minute na netu, pa nece biti ovakvih pitanja....
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.