Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2011., 10:11   #1
Crocs, bobble bočica, Ocean minded japanke – sve na jednom mjestu

Pozdrav svim forumašima!

željeli bi Vas informirati o svim novostima u našem Crocs web shopu www.obuca-carape.com, a najbitnije od svega nam je čuti Vaša mišljenja, prijedloge, pitanja, kritike…

Dakle, nismo se došli isključivo reklamirati, već bi željeli saznati kako ste zadovoljni s našom trgovinom i naučiti kako možemo postati još bolji i prilagoditi se Vama.



Najvjerojatnije već znate da ćete na našoj stranici naći najveću on-line ponudu originalne
Crocs obuće :
od nevjerojatno udobnih japanki, cool ženskih čizmica, muških cipela - muški modeli iznenaditi će Vas svojim netipičnim Crocs izgledom. Tu je i široka ponuda toliko hvaljenih i obožavanih dječjih Crocsica za sve klince i klinceze.
Pronjuškajte i po outlet ponudi, zasigurno će vas iznenaditi ugodne cijene.

Osim toga, košaricu možete upotpuniti i visokokvalitenim, ali nevjerojatno povoljnim čarapama svjetski poznatog
proizvođača čarapa Intersocks http://www.intersocks.com/ , koji razvija i proizvodi čarape za Salomon, Nordicu, K2.

Osim velikog izbora u ponudi, kontinuiramo se trudimo prilagoditi kupcima, tako smo troškove dostave sniznili na samo 20 kn, plaćanje se vrši pouzećem, a ukoliko se zenznete prilikom kupovine, naručene artikle ćemo Vam vrlo rado i bez ikakvih dodatnih troškova zamijeniti.

Tu su i pokloni za naše kupce, a za sve narudžbe iznad 400,00 kn poštarina je besplatna.

Za sve informacije, možete nam i poslati mail na [email protected] ili nazvati nas na tel. 047/645 441

Jedva čekamo čuti vaša pitanja, primjedbe, pohvale, kritike, prijedloge, iskustva… dobrodošli su i svi oni kojima Crocs nije baš omiljena obuća…
__________________
Opširnije o sponzoriranim temama na Forum.hr i naručivanju
Sponzorirana tema is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:16   #2
Evo, ja sam nekoliko puta naručila kod vas, ponuda ok, cijene solidne (outlet je dobra stvar ako potrefite broj) isporuka super, troškovi dostave po novom 20 kn - i sigurno ću za jesen opet naručiti nove Crocsice za moju curicu
Zvizgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:29   #3
Za osobu kojoj su Crocs šlape jedna od najneprivlačnijih cipela koje sam vidjela, imam stvarno mnogo Crocs proizvoda u svom posjedu

Kupila sam Alice i Cleo modele, i vrlo sam zadovoljna. Kada biste u ponudi imali još zanimljivijih modela, ne samo ovih "klasičnih", vjeujem da biste imali i više kupaca


Pri tome mislim na proizvode poput:





__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:56   #4
@Zvizgica, veseli nas da ste zadovoljni, i dalje ćemo se truditi .

@Aualida, haha, Crocs japanke su slomile otpor i pri onima koji su se zaklinjali da Crocs neće staviti na nogu Razlika se najbolje vidi kada nakon nekoliko sati nošenja Crocs japanki, obujete natrag stare japanke!

Ah, mi bi u ponudi bi voljeli imati sve moguće modele i sigurno ćemo imati neke novitete u ponudi, no za gore navedene sandale morati ćemo ipak pričekati slijedeću sezonu Hvala na prijedlozima!
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 18:51   #5
Da li se kod Vas može kupiti i "uložak" za Bobble bočicu, i ako da, koja mu je cijena?
Ispričavam se ako to negdje piše a ja nisam vidjela...
Tiarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:03   #6
Kad ćete nabaviti čizmice za web shop? Po mogućnosti one boje fuksije, hvala lijepo
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:29   #7
@Tiarra, filteri za bobble će uskoro biti u prodaji i u web shopu. Napisati ćemo malo više u bobblu u slijedećim postovima!
@Ruralna, ako mislite na čizmice Jaunt - ima ih još nešto na zalihi u manjim brojevima. Provjerite ovdje: http://www.obuca-carape.com/main.php...no&izdelek=956
Nove zalihe očekujemo ujesen, i mi ih jedva čekamo
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 20:32   #8
Quote:
Crocs on-line trgovina kaže: Pogledaj post
@Ruralna, ako mislite na čizmice Jaunt - ima ih još nešto na zalihi u manjim brojevima. Provjerite ovdje: [
Ne stanem više u 34-35
Čekam jesen!
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 10:34   #9
Thumbs up bobble bočica

Ovaj put bi htjeli predstaviti bobble - jedinstvenu bočicu koju je dizajnirao slavni Karim Rashid, a koja će vam postati nezamjenjiv inventar u torbici. Naime, bobble je bočica od 0,5 l koja u sebi ima ugrađen ugljenov filter i na taj način običnu vodu iz pipe pretvara u zdravu i sigurnu vodu, bez klora, organskih i štetnih tvari.

Jedan filter mijenja 300 kupovnih boca vode, a prilikom zamjene filtera, možete zamijeniti i boju bočice – dostupno je 5 boja.

Da li Vam se sviđa bobble?

Posjetite i bobble FB!
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.

Zadnje uređivanje Crocs on-line trgovina : 04.08.2011. at 11:54.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 16:02   #10
Ocean minded

U našoj ponudi možete pronaći i ekskluzivnu liniju japanki Ocean Minded koja će se svidjeti svima koji su ekološki osviješteni i vole prirodne materijale.

Naime, u proizvodnji Ocean Minded obuće koriste se isključivo prirodni materijali uzgojeni bez pesticida i herbicida: konoplja, organski pamuk, juta, koža bez metalnih dodataka te reciklirani materijali uključujući i poznati Croslite materijal. Obuća je izrazito pogodna za sve koji imaju osjetljiva stopala ili rizik od alergijskih reakcija na umjetne materijale.

U ponudi se nalaze 7 muških i 7 ženskih modela iznimno kvalitetnih japanki, a ova ekskluzivna linija dostupna je u limitiranoj seriji i može su kupiti isključivo u našoj on-line trgovini.

Pročitajte više o liniji Ocean Minded na portalima She.hr i Gricni.com



__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 13:08   #11
Hoćete li uskoro dobivati i veće bobble boce? Vidjela sam da imaju i od litru, a ta bi mi više odgovarala. Hvala!
Desdemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 08:54   #12
Quote:
Desdemona kaže: Pogledaj post
Hoćete li uskoro dobivati i veće bobble boce? Vidjela sam da imaju i od litru, a ta bi mi više odgovarala. Hvala!
Draga Desdemona, prema informacijama od distributera, planira se i lansiranje drugih bobble boca, postoje još manje od 330 ml te veća boca od 1l.
Nadamo se da će na i naše tržište doći iduće godine.

Prema oduševljenim reakcijama na bobble bočicu od 0,5 l, jedva čekamo da vidimo kako će biti prihvaćene ostale.
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 09:48   #13
Reflexa čarape

Predstavljamo Vam Reflexu - vrhunske medicinske čarape koje odsada možete naručiti i preko naše on-line trgovine.

Ukoliko imate problema sa cirkulacijom, puno putujete, aktivno se bavite sportom ili želite nešto učiniti za prevenciju dijabetesa, Reflexa čarape idealan su izbor za Vas.

Možete birati između 4 različita modela čarapa koja će najbolje ispuniti Vaše zahtjeve:
Active, Wellness, Travel i Diabetic.

Pročitajte više o Reflexa čarapama.

Reflexa službena stranica:
http://www.diabeticsock.eu/main.php

Ako Vas zanima nešto više, slobodno pitajte.
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 08:20   #14
Osvojite bobble na Tportalu

Sada već i u Hrvatskoj slavnu bočicu bobble možete pokušati osvojiti i na Tportalu!

Ne zaboravite, bobble možete može biti i idealan, jedinstven poklon!
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 12:29   #15
ulošci

pozdrav zanima me cijena filtera za bobble bocu Hvala
shegyi2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 19:17   #16
Quote:
shegyi2000 kaže: Pogledaj post
pozdrav zanima me cijena filtera za bobble bocu Hvala
Draga Shegyi, filteri će uskoro biti u prodaji u našoj on-line trgovini.
Cijena filtera će biti 64,90 kn.

Pridružite se i bobblu na FB i saznajte prvi sve novosti uz bobble!
http://www.facebook.com/pages/bobble...849630?sk=wall
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:10   #17
bobble filteri

Novi filteri za Vašu bobble bočicu spremno čekaju u našoj on-line trgovini.
Potražite ih ovdje.

Sada zamjenom filtera, možete zamijeniti i boju Vaše bobble bočice i dati joj novi izgled.
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 17:01   #18
Poštovani,
zanima me da li filter mora stalno biti uronjen u vodu kao što je recimo slučaj sa Britom?znači,da li bočica uvijek mora biti vrhom puna?

unaprijed hvala
Iskrina mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 21:58   #19
Quote:
Iskrina mama kaže: Pogledaj post
Poštovani,
zanima me da li filter mora stalno biti uronjen u vodu kao što je recimo slučaj sa Britom?znači,da li bočica uvijek mora biti vrhom puna?

unaprijed hvala
Draga Iskrina mama, hvala na javljanju i pitanju.

Aktivni ugljen u bobble filteru se aktivira prolaskom tekućine kroz isti tako da nije potrebno da bočica stalno bude napunjena vodom do vrha.
Jedino je preporučivo da prilikom prve upotrebe napunite vodu do vrhe te potom sav sadržaj bočice istisnete kroz filter kako bi aktivirali aktivni ugljik u filteru. Voda prilikom tog prvog pražnjena može biti tamnije boje - upravo zbog aktivacije ugljika.
Bočicu možete odmah početi koristiti, koliko god tekućine ulili u nju, a jedan filter ima kapacitet pročišćavanja za oko 150 litara vode.

Ako još možemo kako pomoći, slobodno pitajte!
__________________
Osim preko on-line trgovine wellbie.hr, sa najširom Crocs ponudom u Hrvatskoj, od sada nas možete posjetiti i u tvorničkoj trgovini, svaku srijedu i petak od 15h do 18h.
Crocs on-line trgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 13:06   #20
Pozdrav

Ima li neka jednostavna metoda da se za sasvim malo produži Crocs obuća. Imam salonke na petu, ali fale mi 2 mm na prstićima
Djenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.