Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2012., 11:02   #1
Tezenis

Kakvi su vam grudnjaci u tom dućanu (kvalitetom)? Perete li ih u mašini?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 12:11   #2
Perem ih u mašini, ni jednom nije bilo baš ništa.

Ali nešto mi je čudno. Svi su mi iste veličine, al imam dva koja su savršena i sve super drže, iz ostalih mi stalno nešto ispada i povlače se.
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 12:44   #3
meni odlični! perem derem već drugu godinu, i kao novi su! ja prezadovoljna!
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 12:47   #4
super kvalitetni, u subotu upiknula dva po 39 kn
lesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 13:05   #5
ja sam isto jako zadovoljna perem u mašni bez beda.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 13:45   #6
također zadovoljna, bez problema u masini perem. super su mi njihovi push up, dok mi nepostavljeni modeli ne odgovaraju, cudno su rezani. sad se nakon 2 god iz jednog zica pocela izvlaciti, ali bome je dao svoje.
ako tema zazivi trebale bi se tu obavjestavati o akcijama po 39, nikad ne objave na plakatima
LilMisSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:12   #7
Quote:
LilMisSunshine kaže: Pogledaj post
također zadovoljna, bez problema u masini perem. super su mi njihovi push up, dok mi nepostavljeni modeli ne odgovaraju, cudno su rezani. sad se nakon 2 god iz jednog zica pocela izvlaciti, ali bome je dao svoje.
ako tema zazivi trebale bi se tu obavjestavati o akcijama po 39, nikad ne objave na plakatima
Slažem se, ono saznam tek kad već prođe za taj popust Ni na fejsu od westgatea ne objavljuju.

Ps. gdje sve ima Tezenis u Zg osim u westgateu?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:12   #8
Kako cesto su te akcije u Tezenisu? Nitko mi ne odgovara na njihov mail. Zasto to nigdje ne objave?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:26   #9
Meni su isto super, kao i druge stvari. Od piđama, tajica i ostaloga. Imam njihove obične, pamučne gaćice već par godinama i ništa im nije. Nedavno su ih zamijenili sa materijalom nekim poput džerseja, ne znam, uglavnom to je jedino što mi se ne sviđa.
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 23:05   #10
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post

Ps. gdje sve ima Tezenis u Zg osim u westgateu?
i u cc1 east ima Tezenis.
Carmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 23:58   #11
Quote:
Carmel kaže: Pogledaj post
i u cc1 east ima Tezenis.
Ima i u Areni Centar,ja ovo ljeto kupila badić
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 16:09   #12
ja pretpostavljam da će ovu subotu opet biti grudnjaci po 39kn jer je late night shopping.

meni su isto super njihovi grudnjaci, imam ih nekoliko i prezadovoljna sam. za 39kn su super.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 20:50   #13
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
ja pretpostavljam da će ovu subotu opet biti grudnjaci po 39kn jer je late night shopping.

meni su isto super njihovi grudnjaci, imam ih nekoliko i prezadovoljna sam. za 39kn su super.
To bi bilo super
Ajd pliz neka netko napiše da li je popust u sub bar kada vidi, ja bum dežurala uz komp Pa se odmah zaletim u Westgate
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 00:36   #14
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
To bi bilo super
Ajd pliz neka netko napiše da li je popust u sub bar kada vidi, ja bum dežurala uz komp Pa se odmah zaletim u Westgate
pokušaj ih nazvat i pitat.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 13:08   #15
http://westgate-shopping.com/cr/827/

Evo došao raspored popusta za westgate, ali Tezenisa nema na popisu
Sad ne znam kako je bilo prije kad je bio late night shopping, da li je znao ne biti na popisu isto, a svejedno da su grudnjaci bili po 39 kn? Ako zna netko upućeniji?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 13:22   #16
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
http://westgate-shopping.com/cr/827/

Evo došao raspored popusta za westgate, ali Tezenisa nema na popisu
Sad ne znam kako je bilo prije kad je bio late night shopping, da li je znao ne biti na popisu isto, a svejedno da su grudnjaci bili po 39 kn? Ako zna netko upućeniji?
Da, Tezenisa nema nikad na popisu a bili su grudnjacu po 40 kuna. Al bila sam na možda dva ta late nighta tako da ne znam jel to pravilo
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:44   #17
ja svaki put kad sam bila na late night subotom i u tezenisu je bilo sniženje, samo oni ne napišu da je popust, vj. da ne bi svi poharali dućan.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 00:53   #18
Ja sam bila dosta puta u wg-u na LNS i meni se cini kao da su ti popusti bili brojniji na pocetku, sad skoro svaki put kad dodem u wg je LNS a popusta tu i tamo skroz su sve pokvarili prije, dok nisu bili tak cesti je bilo punoo bolje..

Znam da su bili po 39 kn sad nedavno, na prvom LNS u areni, sasvim slucajno sam na to naletila.. Svi su mi super osim zadnjeg modela, imam takav zeleni i skroz se cijeli sfrkao, i nekak cudno stoji

Ostali su super! Imaju i super tangica, bez rubova pa se ne ocrtavaju.

Pretproslo ljeto sam kupila prvi puta badic kod njih, u king crossu ako se ne varam i proslo isto.. Znaju imat i super snizenja unatoc LNS
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 13:35   #19
Da li je netko bio danas u WESTGATE-u, da li su sniženi grudnjaci na 39 kn u TEZENIS--u?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 14:12   #20
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio danas u WESTGATE-u, da li su sniženi grudnjaci na 39 kn u TEZENIS--u?
nazovi ih pa pitaj
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.