Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2009., 00:09   #201
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
gdje tamo pojasni mi malo
ajde teta ce ti dat savjet
prvo bjezi od toga jer ce te umorit a na kraju kad ga dobijes shvatit ces da to nisi ni htjela
oni su najmanje muskarci od svih vjeruj mi ...
Tamo vani mislim ... a znam da si u pravu ... ali sam sad tako u banani, baš se osjećam - ne mogu naći pravu rječ za to ... možda praznom i napuštenom? Ili usamljenijom nego ikad?
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 26.02.2009., 00:15   #202
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Tamo vani mislim ... a znam da si u pravu ... ali sam sad tako u banani, baš se osjećam - ne mogu naći pravu rječ za to ... možda praznom i napuštenom? Ili usamljenijom nego ikad?
dobrodosla na forum.hr
mjesto gdje je takvih vise nego sto mozes zamislit
zato go mingle honey
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 26.02.2009., 00:22   #203
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
dobrodosla na forum.hr
mjesto gdje je takvih vise nego sto mozes zamislit
zato go mingle honey
možda mi je onda bolje da se preselim na temu ispod - usamljena srca
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 26.02.2009., 00:26   #204
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
možda mi je onda bolje da se preselim na temu ispod - usamljena srca
ma setaj svugdje
obilazi
druzi se
idi i na nogomet ako treba
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 26.02.2009., 00:51   #205
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Hvala ti na toploj utjesi ---
E pa jebi ga... Ne mrzi poštara zbog pošte koju nosi. Nisam imao namjeru da ti kvarim raspoloženje, ali ako postavljaš pitanje očekuj odgovor.
PersonaNonGrata is offline  
Old 26.02.2009., 00:55   #206
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
svako ima šavove. ako ih nađeš, deri ih. kad se počne otparati tada ubaciš svoje viruse koji če promjeniti poredak. kad se to dogodi,tj. kad se on nađe u vulnerabilnoj situaciji, tad ti nastupaš.

ovo je skroman savjet i jedino ovo ima efekta i ništa drugo naročito kad je u pitanju taj kako si ga opisala.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Old 26.02.2009., 01:03   #207
Quote:
England kaže: Pogledaj post
svako ima šavove. ako ih nađeš, deri ih. kad se počne otparati tada ubaciš svoje viruse koji če promjeniti poredak. kad se to dogodi,tj. kad se on nađe u vulnerabilnoj situaciji, tad ti nastupaš.

ovo je skroman savjet i jedino ovo ima efekta i ništa drugo naročito kad je u pitanju taj kako si ga opisala.
znači tvoj prijedlog bio bio da igram toplo - hladno? Ili da ga jednostavno odjebem i time ga sigurno dobijem?
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 26.02.2009., 01:08   #208
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
Ako sam dobro shvatila, a to je jasno iz tvojih rijeci, tvoj motiv je osveta i to ne konkretnoj osobi jer ti je osobno sto kriv, nego zato jer su se tipovi poput njega tebi zamjerili.

Zelis da se on zaljubi u tebe, da bi patio za tobom, kao sto si ti patila za onima poput njega.

Ali, SRECOM, ti ne znas kako to uciniti.
gerbengoy is offline  
Old 26.02.2009., 01:13   #209
Quote:
gerbengoy kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatila, a to je jasno iz tvojih rijeci, tvoj motiv je osveta i to ne konkretnoj osobi jer ti je osobno sto kriv, nego zato jer su se tipovi poput njega tebi zamjerili.

Zelis da se on zaljubi u tebe, da bi patio za tobom, kao sto si ti patila za onima poput njega.

Ali, SRECOM, ti ne znas kako to uciniti.
.
znam, jer ovako se sada osjećam:
.................................................. ................
Eto, mene ...
Znam da je uzaludno misliti da je izvedivo zavesti zavodnika, a pogotvo "zavodnika". Ovaj moj je s navodnicima. Evo, sad sjedim u svojoj sobi i pišem vam iskreno ono što osjećam jer neću da me moji vide kako sam naivna ... pred drugima glumim da mi je svejedno, i da me ne dira on i njegova pojava.
A i jedan dio mene tako zaista u osjeća, jer u malom dijelu mog mozga stanuje stvarnost. A ona je kao mudra starice koja uvijek klima glavom kad se opečem opet i opet i opet ...ali i se opet oporavim. Ali me ovakve situacije potpuno izbace iz takta. Kada me takav muškarac - "zavodnik" tako mazi i ljubi da se osjećam voljenom, pitam se zašto to ne mogu imati svaki dan?
Ne razumijem takve muškarce - zar nije na kraju krajeva ljubav to što svi želimo? Zašto nekoga onda tako patiti i igrati se s njime/njom? Npr. ja sam jako razočarana u njemu. I, pošto sam jakog karaktera, znam da mu se nikad neću javiti - ona mudra starica je preglasna u mojoj glavi - uvijek je bila. Zato i jesam sama, bez muža, dečka, ljubavnika ... Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
Zašto je tako teško naći nekoga tko osjeća isto? I zašto to nije on? Ljudi kažu da ništa nije nemoguće, a vi ste ti ljudi i gotovo svi tvrdite da je nemoguće i to na temelju vlastitog iskustva, vaših prijatelja ili bližnjih itd, itd, itd...
Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra... I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la .................................................. ...................

i to doslovno mislim i samim time da se zaključiti da ga ne želim imati - time ću ga dobiti
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 26.02.2009., 01:25   #210
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
znači tvoj prijedlog bio bio da igram toplo - hladno? Ili da ga jednostavno odjebem i time ga sigurno dobijem?
Ne znam ja šta češ ti, ne mogu ti reči doslovno šta uraditi.
Moraš sama nači pukotine i slabosti.

Pa i kad dođeš do njega, jesi li razmislila čemu to vodi? Znaš li uopšte s kim ili s čim se suočavaš?

Znaš li koje se tek tad komplikacije mogu pojaviti, pa onda gora tegoba nego ova sad.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Old 26.02.2009., 01:33   #211
Quote:
Ludacha21 kaže: Pogledaj post
ooo da.
a vrijedi i za žene i za muškarce.
ono, najgore mi kad sjedne pored mene i počne filozofirati.
Dwfinicija filozofije sa wikipedije

Filozofija je proučavanje općih i fundamentalnih problema glede postojanja, znanja, moralnih sudova, uma i jezika. Filozofija se razlikuje od ostalih načina rješavanja tih pitanja (kao misticizam i mitologija) sa svojim kritičkim, općenito sistematskim pristupom i oslananjem na razložnom argumentu.

Kad to kazes onda si rekla da pored tebe sjedne tip koji sistemstki pristupa problemima u zivotu i argumentira ih ?

Da...cudno....ja sam do sad uvijek slusao da zene traze takve muskarce


Quote:
Ludacha21 kaže: Pogledaj post
on se trudi ispasti pametan.
al mu nema neke koristi, jer sam zaspala.
da...a zar ne govore sve zene da zele inteligentne tipove ?

Kak radite razliku izmedu pametnih i inteligentnih....jel mozda u nacinu razmisljanja ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 26.02.2009., 01:44   #212
dios_mios;19054128].
znam, jer ovako se sada osjećam:
.................................................. ................
Quote:
Eto, mene ...
Znam da je uzaludno misliti da je izvedivo zavesti zavodnika, a pogotvo "zavodnika". Ovaj moj je s navodnicima. Evo, sad sjedim u svojoj sobi i pišem vam iskreno ono što osjećam jer neću da me moji vide kako sam naivna ... pred drugima glumim da mi je svejedno, i da me ne dira on i njegova pojava.
Da li se nalazis u tolikoj samoci da ovo sta si tu napisala ne mozes nikome drugome povjeriti izuzev na ovoj stranici ? Zasto pred drugima glumis ? Zasto im ne pokazes da te svaka njegova pojava uznemiri ? Nema nista strasno u naivnosti. Ponekada te naivnost spasi od zlobe drugih.
Quote:
A i jedan dio mene tako zaista u osjeća, jer u malom dijelu mog mozga stanuje stvarnost. A ona je kao mudra starice koja uvijek klima glavom kad se opečem opet i opet i opet ...ali i se opet oporavim. Ali me ovakve situacije potpuno izbace iz takta. Kada me takav muškarac - "zavodnik" tako mazi i ljubi da se osjećam voljenom, pitam se zašto to ne mogu imati svaki dan?
Ne razumijem takve muškarce - zar nije na kraju krajeva ljubav to što svi želimo? Zašto nekoga onda tako patiti i igrati se s njime/njom? Npr. ja sam jako razočarana u njemu. I, pošto sam jakog karaktera, znam da mu se nikad neću javiti - ona mudra starica je preglasna u mojoj glavi - uvijek je bila.
Kakve vezez ima karakter sa ljubavlju ? Ako ti je stalo i mislis da ga mozes povratiti zasto mu se ne javis ? Imas tu jako realan odgovor na sva tvoja preispitivanja. Zivot je igra ,na tebi je da spoznas sa kime zelis da se igras.
Quote:
Zato i jesam sama, bez muža, dečka, ljubavnika ... Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
Znaci da nije ni hrabar ni jak ako je spao na te grane da se poigrava sa necim osjecajima. Do dobrog si zakljucka dosla. Sigurna si da mu nisi dala povoda da se ponasa na takav nacin?
Quote:
Zašto je tako teško naći nekoga tko osjeća isto? I zašto to nije on? Ljudi kažu da ništa nije nemoguće, a vi ste ti ljudi i gotovo svi tvrdite da je nemoguće i to na temelju vlastitog iskustva, vaših prijatelja ili bližnjih itd, itd, itd...
Ko tvrdi da je ne moguce ? Budes pronasla nekoga ko ti je slican i koji ce znati da te usreci. Vjeruj mi da postoji ljudi koji se jako vole . Ne citaj gluposti,nisu sve veze i brakovi katastrofe.
[QUOTE]
Quote:
Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra..
Kada se budes najmanje nadala budes srela kako se kaze tvoju polovici. Budes odmah osjetila da je to to. To je nesto tak evidentno,kada sretnes ljubav da tu nema vise pitanja. Sta ti ovo znaci ? Trazis oslonac ? Trazis nekoga sa kime ces dijeliti ili se oslonjati? U ljubavi se daje ili djeli . Mozda i ti budes njegov oslonac.
Quote:
. I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la .................................................. ...................

i to doslovno mislim i samim time da se zaključiti da ga ne želim imati - time ću ga dobiti
Zasto sranje ? Lijepo si ovo napisala,mozda ga na taj nacin dobijes,nikada se ne zna kako ce druge osobe reagirati.

Zadnje uređivanje colibri : 26.02.2009. at 01:47. Reason: uredjivanje
colibri is offline  
Old 26.02.2009., 01:56   #213
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
.
znam, jer ovako se sada osjećam:
.................................................. ................
Eto, mene ...
Znam da je uzaludno misliti da je izvedivo zavesti zavodnika, a pogotvo "zavodnika". Ovaj moj je s navodnicima. Evo, sad sjedim u svojoj sobi i pišem vam iskreno ono što osjećam jer neću da me moji vide kako sam naivna ... pred drugima glumim da mi je svejedno, i da me ne dira on i njegova pojava.
A i jedan dio mene tako zaista u osjeća, jer u malom dijelu mog mozga stanuje stvarnost. A ona je kao mudra starice koja uvijek klima glavom kad se opečem opet i opet i opet ...ali i se opet oporavim. Ali me ovakve situacije potpuno izbace iz takta. Kada me takav muškarac - "zavodnik" tako mazi i ljubi da se osjećam voljenom, pitam se zašto to ne mogu imati svaki dan?
Ne razumijem takve muškarce - zar nije na kraju krajeva ljubav to što svi želimo? Zašto nekoga onda tako patiti i igrati se s njime/njom? Npr. ja sam jako razočarana u njemu. I, pošto sam jakog karaktera, znam da mu se nikad neću javiti - ona mudra starica je preglasna u mojoj glavi - uvijek je bila. Zato i jesam sama, bez muža, dečka, ljubavnika ... Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
Zašto je tako teško naći nekoga tko osjeća isto? I zašto to nije on? Ljudi kažu da ništa nije nemoguće, a vi ste ti ljudi i gotovo svi tvrdite da je nemoguće i to na temelju vlastitog iskustva, vaših prijatelja ili bližnjih itd, itd, itd...
Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra... I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la .................................................. ...................

i to doslovno mislim i samim time da se zaključiti da ga ne želim imati - time ću ga dobiti
Oh, dios mios, nemoj da se sazaljevas, posto to nije korisno, a i nemas nekog velikog razloga iako ti tako izgleda.
Ok, lik te ispalio za sad, no gledaj na to kao na neko zanimljivo iskustvo.
Ok, bilo bi divno kada bi svi naboli prvog decka i bili srecni do kraja zivota, ali to je prilicno dosadno......
decko ti ne treba da bi imala nekoga uz sebe za Bozic i valentinovo, nego da ga imas ili stalno, ili da skupljas razna iskutva ovako, koja te obogacuju...
Svakako si cura na mestu, a vrlo moguce da i on to vidi, ali da mu se prosto nece da bude u vezi sa nekim sada. Moj jedan drugar je puno puta otkacio neku devojku zato sto nije bio u fazonu da se skrasi....
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 26.02.2009., 16:09   #214
i što ćeš postići time ako ga navedeš da se zaljubi u tebe? cilj ti je isti kao i njegov, samo su sredstva različita.. Sizifov posao... gubljenje vremena
__________________
http://shadowofsoul.blog.hr
ShadowOfSoul is offline  
Old 26.02.2009., 19:21   #215
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
Zašto ne bi bilo moguće? Prokužiš šta mu inponira. Zainponiraš mu pred nosom i kad zagrize odbacuješ ga ko staru šlapu. Poslije če bit sigurno tvoj.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 27.02.2009., 11:14   #216
Mislim i zavodnik se jednom zaljubi i onda postane zavodnik ili obratno.
Astrice is offline  
Old 27.02.2009., 11:29   #217
[QUOTE=Morticia Addams;19009152]Zavedeš zavodnika i onda dobiješ- LJUŠTURU.
Ispraznog, površnog, sjebanog frajera ega krhkog k'o kristalna čaša.
Posesivnog, ljubomornog, nesigurnog.

I tako...
Svašta nešto.
Ili dobijes zrelog,opamecenog i iskusnog frajera koji konacno nauci cijeniti sebe i druge?!
Seline_13 is offline  
Old 27.02.2009., 11:32   #218
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
Znaš kak se veli, ak se nekom ideš svetiti, iskopaj prije toga, sebi i njemu grob...nečeš niš postići time, pusti ga. Već će on naletjeti na minu, na neku žensku koja će njega obrlatiti, da neće znat gdje mu je glava, a gdje rep.
Krle is offline  
Old 27.02.2009., 11:32   #219
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
sorry sta ti kazem ali mislim da je pitanje jako glupo i banalno...koji film si gledala?
Neka novaKLINKA is offline  
Old 27.02.2009., 12:26   #220
Quote:
Neka novaKLINKA kaže: Pogledaj post
sorry sta ti kazem ali mislim da je pitanje jako glupo i banalno...
Ne postoje glupa pitanja.
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger