Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2009., 03:20   #261
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
pričamo ovdije samo o muškarcima a ima i žena koje su takve nezasitne
zavodnice koje gaze muškarce da oni i neznaju šta ih je snašlo
u vrtlogu užitka trpe poniženje i priznavaju poraz dok se njihov muški ego topi u jaucima nanesenog poniženja pobjeđenog na teritoriju koji smatraju svijim
dok bivaju svladani i mole za milost nemilosrdna ženka kao crna udovica jede njihove posljednje znakove ponosa i nestaje u tišini
ni mi žene nismo nevinašca samo se skrivamo mazno iza "šarenih kulisa" dok tiho nanosimo bol
jer nema veće pobjede od one kad žena zavede zavodnika i nanese mu"bol"
domina koja ''kaznjava'' i ponizava nestasne deckice? ili ogorcena baba zlostavljana u prosloj vezi?
i molim te ne govori u ime zenskih jer ti nisi standardan primjerak.
milenaST is offline  
Old 10.03.2009., 03:27   #262
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
voljela bih da gledam ali za sad više uživam u gaženju muških duša
uživam u njihovoj patnji dok jim riječima nanosim bol jer za mene su samo lovina a njihova patnja je hrana za moju crnu dušu

u ovoj životnoj đungli ljepše je biti lovac nego lovina


tebe su dobro sredili jelda? pa sad vracas nekima nedoraslima jer nemozes onima koji su te sjebali?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.03.2009., 03:35   #263
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post


tebe su dobro sredili jelda? pa sad vracas nekima nedoraslima jer nemozes onima koji su te sjebali?
meni zvuci kao profesionalka.prijateljica noci, ta sorta.
milenaST is offline  
Old 10.03.2009., 09:48   #264
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
voljela bih da gledam ali za sad više uživam u gaženju muških duša
uživam u njihovoj patnji dok jim riječima nanosim bol jer za mene su samo lovina a njihova patnja je hrana za moju crnu dušu

u ovoj životnoj đungli ljepše je biti lovac nego lovina
lako je nać potrebitog pizdeka, kao i potrebitu curicu koju tata nije mazio i jebavat im po mozgu. ništa hvale vrijedno, zapravo totalno suprotno.
__________________
"Pretending that we see doesn't give us the sight.Pretending that we live doesn't make us alive.
What is it that makes us lose sight?True sight, of what is real and essential!?
I'll take organized patterns of chaos over the chaotic organizations of man, any day "
imaybewrong is offline  
Old 10.03.2009., 20:06   #265
Quote:
milenaST kaže: Pogledaj post
meni zvuci kao profesionalka.prijateljica noci, ta sorta.

žao mi je sta ću te razočarat nisam kraljica noći i nisam ta neka sorta o kojoj ti pričaš
black_dwarf2 is offline  
Old 11.03.2009., 01:25   #266
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
evo jedno muško mišljenje.....(**beš ga,činjenice )

postoje 2 vrste zavodnika.

Zavodnik i "zavodnik". (znam,kreativan sam)

Zavodnik je u principu izuzetno kvalitetan frajer koji voli žene , u stanju se vezati i zaljubiti(ali to rijetko radi,jer ne pada na svaku ženu i malo bolje kontrolira svoje emocije od prosjeka),ako se veže nije ženskar,ne šara naokolo. Po prirodi je šarmantan i lako osvaja žene. Nije prazna ljuštura nego full package recimo(koliko se to uopće može biti).
Znam par takvim tipova, (između ostalih najbolje prijatelje) lako osvajaju gotovo svaku ženu, žene brzo "padaju" na njih a kada su u vezi zbilja su izuzetno dobri prema svojim curama(što one same kažu).

a postoji i "zavodnik". što neki kažu prazna ljuštura. wannabe frajer koji ostavlja takav dojam na prvu loptu,ali po dubljem istraživanju se otkrivaju staklene noge, upitni sustavi vrijednosti itd. U pravilu ne love (jer jednostavno ne prolaze) kod jako inteligentnih,samodostatnih, socially savvy žena. Najrađe i najlakše love cure koje jesu zgodne, ali su često nižeg samopouzdanja, nisu samodostatne itd. Oni su DALEKO podložniji nevjeri, imaju krdo svojih unutarnjih problema, krhki ego unatoč fasadi itd, sve u skladu sa iskrivljenim sustavom vrijednosti.

Po nekom mom iskustvu, ovih sa navodnicima je daleko veći broj. lupit ću 95%-5%.
Ono što im je donekle zajedničko je da vole lov. Adrenalin i egotrip lova. I nijedan pravi zavodnik nije zadovoljan ulovom kojeg je dobio lako,neće se zaljubiti u takav ulov, jer ima više kriterije od toga i jači sustav vrijednosti, očekuje da mu ta cura može biti jednaka i parirati na svim ili gotovo svim levelima, a ne da je ona mala nesigurna djevojčica koja je presretna što je ikog ulovila. Te vrijednosti nisu bitne "zavodniku" stoga njegovo ponašanje i djelovanje o kojem se može pisati još stranicama.

I nakon ovog traktata, kako uloviti zavodnika- biti izazov, just of reach, da ga se natjera da se zbilja mora potrudit, testirat svoje mogućnosti i vještine...u curu koju tako ulovi (a ona se nakon toga ne pretvori u suštu suprotnost nego i dalje ostaje high quality, samodostatna itd) se može bez problema i zaljubiti i usrećiti je dugoročno.

Kako uloviti "zavodnika"....biti blago nedostižna ali prije posustati, i pokazati neku ranjivost putem.....iako mi apsolutno nije jasno zašto bi ikoja žena htjela "zavodnika" koja je svjesna da nosi naušnice na navodnike.


sefe,tvoji postovi zaista odskacu ovde 2 metra od ostalih


ima tu i malo nabubanih tutorijala,ali ima i prirodnog talenta


misli su ti zaokruzene i imas poentu,mogao bi pisac da budes
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 11.03.2009., 01:59   #267
ako je zavodnik, i ja to znan- e onda bash mene neće uspit zavest. nema šanse. i nije mi neš napeto bit s njim.
nevanevičicaa is offline  
Old 15.03.2009., 15:43   #268
Evo ovako... sutra idem na kavu s jednim dečkom kojega sam upoznala prije sva tjedna. Čini se u redu i nije "zavodnik". Trenutno je solo, a iz pozdanih izvora sam čula da je dobar dečko. Odustala sam od "zavodnika". Nema tu sreće, vrijeme leti - a ne želim ga gubiti deširirajući svaki postupak od nekoga tko očigledno imam problem sa sobom. Prepuštam to nekoj tko ima više strpljenja i dovoljno je očajna da se bakće s njim .
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 15.03.2009., 17:15   #269
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
nemoguće zato kaj su oni kao Chuck Norris
Nine Scull Croc is offline  
Old 15.03.2009., 17:16   #270
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Evo ovako... sutra idem na kavu s jednim dečkom kojega sam upoznala prije sva tjedna. Čini se u redu i nije "zavodnik". Trenutno je solo, a iz pozdanih izvora sam čula da je dobar dečko. Odustala sam od "zavodnika". Nema tu sreće, vrijeme leti - a ne želim ga gubiti deširirajući svaki postupak od nekoga tko očigledno imam problem sa sobom. Prepuštam to nekoj tko ima više strpljenja i dovoljno je očajna da se bakće s njim .

bravo . e to ti je pametna ženska
nevanevičicaa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger