Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 09:38   #21
kad zavodis zavodnika osnovno je da se ne prepustis osjecajima
samokontrola je tu osnovna crta koju moras posjedovat
ali opet se po tisuciti put pitam koja je svrha biti s muskarcem (ili u konacnici sa zenom) kojem nisi dovoljan
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA

Zadnje uređivanje Septembar : 24.02.2009. at 18:37.
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 09:41   #22
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zavedeš zavodnika i onda dobiješ- LJUŠTURU.
Ispraznog, površnog, sjebanog frajera ega krhkog k'o kristalna čaša.
Posesivnog, ljubomornog, nesigurnog.

I tako...
Svašta nešto.
e da je samo to
to su muskarci koji se dokazuju time sto misle da su neodoljivi, hrane se tudjim emocijama
zasto
zato jer nemaju vlastitih
mozda im je ego krhak ali ne nuzno medjutim napumpan je na kub
svasta nesto u tom svijetu podrazumijeva nesto sto u normalnoj ljubavnoj vezi ne obitava-sebicluk
plenty of that
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 09:44   #23
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
sta je jutros nisi popila farmakotike


ot
kad zavodis zavodnika osnovno je da se ne prepustis osjecajima
samokontrola je tu osnovna crta koju moras posjedovat
ali opet se po tisuciti put pitam koja je svrha biti s muskarcem (ili u konacnici sa zenom) kojem nisi dovoljan
pa koliko sam skužila ona bi njega pameti učila.

slažem se, samokontrola!
zavedi ti njega, nemoj čekati da on zavede tebe, baci košćicu pa ohladi, pa onda opet baci košćicu pa ohladi. malo daš pa si onda hladna...tu će se njegov ego probuditi i zainteresirati će se ful.

onda kad se zainteresira, upustiš se u nekaj, nakon kaj se on namučio, i taman kad počne uživati u plodovima svog truda i busati se u prsa kako mu ni jedna ne odolijeva, ti lijepo pinklec na rame i put pod noge!
Žulaj is offline  
Old 24.02.2009., 09:46   #24
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
Igrat njegovu igru. Pustit ga da misli da je "in charge". Neko vrijeme. I onda nož u leđa i preuzeti inicijativu.
To bi bilo to.
raff34 is offline  
Old 24.02.2009., 09:49   #25
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
pa koliko sam skužila ona bi njega pameti učila.

slažem se, samokontrola!
zavedi ti njega, nemoj čekati da on zavede tebe, baci košćicu pa ohladi, pa onda opet baci košćicu pa ohladi. malo daš pa si onda hladna...tu će se njegov ego probuditi i zainteresirati će se ful.

onda kad se zainteresira, upustiš se u nekaj, nakon kaj se on namučio, i taman kad počne uživati u plodovima svog truda i busati se u prsa kako mu ni jedna ne odolijeva, ti lijepo pinklec na rame i put pod noge!
problem je taj sto je ona jadna u
njega zaljubljena
a to onda tako ne ide
znas da ce se tako samo ispovrijedjivat
najbolje bi joj bilo da ga se okane
ali stas i cura ocito ima ego ko kuca
mislim se voc d point takve budale ucit pameti
i dolazi na tulum zelim te upoznat
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA

Zadnje uređivanje Septembar : 24.02.2009. at 18:37.
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 09:52   #26
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?

takvi muškarci se nikad ne zaljubljuju tek tamo oko četrdesete. ako si spremna ići do kraja snjima je odličan sex al se nemoj previše zanest jer ga na kraju sexa moraš šutnut ko staru krpu ili mu dobaci kvragu nadala sam se nečem boljem uništit ćeš mu ego a najvjerojatnije će drugi dan trčat za tobom ko pasić ovo ti govorim iz iskustva a da nemoj ga zaboravit ponizit i taj drugi dan onako kulturno i naivno ubaciš neku glupost tipa mislila sam da ti je veći kad si bio s tolikim curama šteta
takav tip muškarca nazoivam lovcima a ja sam ti to samo u ženskom obliku i volim kad puze zamnom
i mrzim ih kad povrijede moje prijateljice
black_dwarf2 is offline  
Old 24.02.2009., 09:54   #27
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
problem je taj sto je ona jadna u
njega zaljubljena
a to onda tako ne ide
znas da ce se tako samo ispovrijedjivat
najbolje bi joj bilo da ga se okane
ali stas i cura ocito ima ego ko kuca
mislim se voc d point takve budale ucit pameti
i dolazi na tulum zelim te upoznat

eh ah to je onda druga priča...ak je zacopana jedina koja će naučiti neku lekciju je ona: ne ganjati kurviše!

a vald bum došla, neki ročkas taj veekend pa ne znam kak i gdje bu to bilo, ali na nekaj kratko bum doletila nadam se, hehe
Žulaj is offline  
Old 24.02.2009., 09:58   #28
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
takvi muškarci se nikad ne zaljubljuju tek tamo oko četrdesete. ako si spremna ići do kraja snjima je odličan sex al se nemoj previše zanest jer ga na kraju sexa moraš šutnut ko staru krpu ili mu dobaci kvragu nadala sam se nečem boljem uništit ćeš mu ego a najvjerojatnije će drugi dan trčat za tobom ko pasić ovo ti govorim iz iskustva a da nemoj ga zaboravit ponizit i taj drugi dan onako kulturno i naivno ubaciš neku glupost tipa mislila sam da ti je veći kad si bio s tolikim curama šteta
takav tip muškarca nazoivam lovcima a ja sam ti to samo u ženskom obliku i volim kad puze zamnom
i mrzim ih kad povrijede moje prijateljice
ma ja mislim da se takvi itekako zaljubljuju! i da zato baš i jesu to što jesu jer umiru od straha da će im neka zavrtiti glavom i šupirati ih. i takvi obično u startu biraju one za koje su sigurni da ih ne žele za ništa više. čim ti takav priđe, piši kući propalo, želi te samo pohebati.
a želiš li takvog pokoriti, iz pristojne udaljenosti mu se počni uvlačiti pod kožu u vidu frendice
Žulaj is offline  
Old 24.02.2009., 10:05   #29
Znam dvojicu Casanove ,koji su žarili i palili cijelim gradom.

Zanimljivo,jedan od njih je naletio na žensku,koja ga je tako ponižavala i iskorištavala,da se taj momak rasplakao pred mojim očima. (ja sam mu poput sestre). Prvi put mu se valjda dogodilo da nije mogao potpuno osvojit curu.

Kvaka je bila u tome, da je ta cura stvarno bila bitch! Isto privlači isto.
Nakon toga,taj se momak OŽENIO prvom djevojkom, koja je došla nakon te koja ga je slomila. (I da, bio je prvi u društvu koji je stupio u brak,iako se kleo da se neće nikad ženit)
_Golubica_ is offline  
Old 24.02.2009., 10:11   #30
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
uuuuuuuuuuuuuuu, moguce je i da znas kako je moguce
samo ne dobijes nista
uzaludan trud ako mene pitas
ne podnosim takve muskarce
ljudi su opasniji sto su plici a more sto je dublje
misliš da sam sjeban.... daleko od toga...daleko, ja se nesjećam koliko sam puta uletavao curi naspram njih što meni ulete, pogotov u slavoniji, tamo cure se grizu za dobre komade () a ovde dečki ko fol kulturno prilaze pa do stana i tak te fore...
Ramzes13 is offline  
Old 24.02.2009., 10:13   #31
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Znam dvojicu Casanove ,koji su žarili i palili cijelim gradom.

Zanimljivo,jedan od njih je naletio na žensku,koja ga je tako ponižavala i iskorištavala,da se taj momak rasplakao pred mojim očima. (ja sam mu poput sestre). Prvi put mu se valjda dogodilo da nije mogao potpuno osvojit curu.
To i kažem. Oni su ego triperi. Mora biti po njihovom. Ako nije - raspad sistema.
raff34 is offline  
Old 24.02.2009., 10:16   #32
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
misliš da sam sjeban.... daleko od toga...daleko, ja se nesjećam koliko sam puta uletavao curi naspram njih što meni ulete, pogotov u slavoniji, tamo cure se grizu za dobre komade () a ovde dečki ko fol kulturno prilaze pa do stana i tak te fore...
slažem se stobom da su po seoskim sredinama žene opuštenije i ne očekuju toliko od muškarca da bude zavodnik. U grdskim sredinama je drugačije i to prvenstveno zbog načina života žena i krivog sustava vrijednosti koji nameće društvo općenito... meni su opuštene provincijalke puno zanimljivije i redovito ja i moji frerndovi imamo više uspjeha s njima što sigurno nije slučajno...
gogykiryales is offline  
Old 24.02.2009., 10:21   #33
Quote:
gogykiryales kaže: Pogledaj post
slažem se stobom da su po seoskim sredinama žene opuštenije i ne očekuju toliko od muškarca da bude zavodnik. U grdskim sredinama je drugačije i to prvenstveno zbog načina života žena i krivog sustava vrijednosti koji nameće društvo općenito... meni su opuštene provincijalke puno zanimljivije i redovito ja i moji frerndovi imamo više uspjeha s njima što sigurno nije slučajno...
Ma daj prijatelju ove traže Breada Pitta...i ostalu bandu, svaki dan su ukočene jer su ful našminkane i zategnute...

Ja radim urnebes u slavoniji, sa curama tigricama...to pjeva, pije, grize i što je najbolje...Ljepotice
Ramzes13 is offline  
Old 24.02.2009., 10:23   #34
vanka se svira, doma se partya, u disku, na livadi se peku kukuruzi ma maze se guze uživo...svega ima i sve je ljepše...jedino poslovi jebu, fakat ih dole nema, ako i ima onda moraš biti jako pametan poduzetnik
Ramzes13 is offline  
Old 24.02.2009., 10:26   #35
evo jedno muško mišljenje.....(**beš ga,činjenice )

postoje 2 vrste zavodnika.

Zavodnik i "zavodnik". (znam,kreativan sam)

Zavodnik je u principu izuzetno kvalitetan frajer koji voli žene , u stanju se vezati i zaljubiti(ali to rijetko radi,jer ne pada na svaku ženu i malo bolje kontrolira svoje emocije od prosjeka),ako se veže nije ženskar,ne šara naokolo. Po prirodi je šarmantan i lako osvaja žene. Nije prazna ljuštura nego full package recimo(koliko se to uopće može biti).
Znam par takvim tipova, (između ostalih najbolje prijatelje) lako osvajaju gotovo svaku ženu, žene brzo "padaju" na njih a kada su u vezi zbilja su izuzetno dobri prema svojim curama(što one same kažu).

a postoji i "zavodnik". što neki kažu prazna ljuštura. wannabe frajer koji ostavlja takav dojam na prvu loptu,ali po dubljem istraživanju se otkrivaju staklene noge, upitni sustavi vrijednosti itd. U pravilu ne love (jer jednostavno ne prolaze) kod jako inteligentnih,samodostatnih, socially savvy žena. Najrađe i najlakše love cure koje jesu zgodne, ali su često nižeg samopouzdanja, nisu samodostatne itd. Oni su DALEKO podložniji nevjeri, imaju krdo svojih unutarnjih problema, krhki ego unatoč fasadi itd, sve u skladu sa iskrivljenim sustavom vrijednosti.

Po nekom mom iskustvu, ovih sa navodnicima je daleko veći broj. lupit ću 95%-5%.
Ono što im je donekle zajedničko je da vole lov. Adrenalin i egotrip lova. I nijedan pravi zavodnik nije zadovoljan ulovom kojeg je dobio lako,neće se zaljubiti u takav ulov, jer ima više kriterije od toga i jači sustav vrijednosti, očekuje da mu ta cura može biti jednaka i parirati na svim ili gotovo svim levelima, a ne da je ona mala nesigurna djevojčica koja je presretna što je ikog ulovila. Te vrijednosti nisu bitne "zavodniku" stoga njegovo ponašanje i djelovanje o kojem se može pisati još stranicama.

I nakon ovog traktata, kako uloviti zavodnika- biti izazov, just of reach, da ga se natjera da se zbilja mora potrudit, testirat svoje mogućnosti i vještine...u curu koju tako ulovi (a ona se nakon toga ne pretvori u suštu suprotnost nego i dalje ostaje high quality, samodostatna itd) se može bez problema i zaljubiti i usrećiti je dugoročno.

Kako uloviti "zavodnika"....biti blago nedostižna ali prije posustati, i pokazati neku ranjivost putem.....iako mi apsolutno nije jasno zašto bi ikoja žena htjela "zavodnika" koja je svjesna da nosi naušnice na navodnike.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 24.02.2009., 10:32   #36
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
evo jedno muško mišljenje.....(**beš ga,činjenice )

postoje 2 vrste zavodnika.

Zavodnik i "zavodnik". (znam,kreativan sam)

Zavodnik je u principu izuzetno kvalitetan frajer koji voli žene , u stanju se vezati i zaljubiti(ali to rijetko radi,jer ne pada na svaku ženu i malo bolje kontrolira svoje emocije od prosjeka),ako se veže nije ženskar,ne šara naokolo. Po prirodi je šarmantan i lako osvaja žene. Nije prazna ljuštura nego full package recimo(koliko se to uopće može biti).
Znam par takvim tipova, (između ostalih najbolje prijatelje) lako osvajaju gotovo svaku ženu, žene brzo "padaju" na njih a kada su u vezi zbilja su izuzetno dobri prema svojim curama(što one same kažu).

a postoji i "zavodnik". što neki kažu prazna ljuštura. wannabe frajer koji ostavlja takav dojam na prvu loptu,ali po dubljem istraživanju se otkrivaju staklene noge, upitni sustavi vrijednosti itd. U pravilu ne love (jer jednostavno ne prolaze) kod jako inteligentnih,samodostatnih, socially savvy žena. Najrađe i najlakše love cure koje jesu zgodne, ali su često nižeg samopouzdanja, nisu samodostatne itd. Oni su DALEKO podložniji nevjeri, imaju krdo svojih unutarnjih problema, krhki ego unatoč fasadi itd, sve u skladu sa iskrivljenim sustavom vrijednosti.

Po nekom mom iskustvu, ovih sa navodnicima je daleko veći broj. lupit ću 95%-5%.
Ono što im je donekle zajedničko je da vole lov. Adrenalin i egotrip lova. I nijedan pravi zavodnik nije zadovoljan ulovom kojeg je dobio lako,neće se zaljubiti u takav ulov, jer ima više kriterije od toga i jači sustav vrijednosti, očekuje da mu ta cura može biti jednaka i parirati na svim ili gotovo svim levelima, a ne da je ona mala nesigurna djevojčica koja je presretna što je ikog ulovila. Te vrijednosti nisu bitne "zavodniku" stoga njegovo ponašanje i djelovanje o kojem se može pisati još stranicama.

I nakon ovog traktata, kako uloviti zavodnika- biti izazov, just of reach, da ga se natjera da se zbilja mora potrudit, testirat svoje mogućnosti i vještine...u curu koju tako ulovi (a ona se nakon toga ne pretvori u suštu suprotnost nego i dalje ostaje high quality, samodostatna itd) se može bez problema i zaljubiti i usrećiti je dugoročno.

Kako uloviti "zavodnika"....biti blago nedostižna ali prije posustati, i pokazati neku ranjivost putem.....iako mi apsolutno nije jasno zašto bi ikoja žena htjela "zavodnika" koja je svjesna da nosi naušnice na navodnike.
Fino ti znaš....

Evo prijatelju pročito sam tako da ti trud ne padne u vodu, jer ja znam kad napišem a banda boli ih kurac oni su najpametniji, sramite te se

Ja sam apsolutno i jedan i drugi zavodnik, sve ovisi o vremenu... nevolim varat, al kad sam dugo bez cure (daljina) onda postajem depresivan i želim loviti
Ramzes13 is offline  
Old 24.02.2009., 10:44   #37
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Fino ti znaš....

Evo prijatelju pročito sam tako da ti trud ne padne u vodu, jer ja znam kad napišem a banda boli ih kurac oni su najpametniji, sramite te se

Ja sam apsolutno i jedan i drugi zavodnik, sve ovisi o vremenu... nevolim varat, al kad sam dugo bez cure (daljina) onda postajem depresivan i želim loviti
no dissrespect,ali ne može se biti oboje. Krucijalna razlika nije varanje-ne varanje, nego sustav vrijednosti. I zavodniku se može desiti da prevari,nisu nadljudi, ali sustav vrijednost koji čini korijen čovjeka kao osobe je različit.

Možda si zavodnik sa povremenim izletima u navodnike,ali oni se rijetko,gotovo nikad ne spuštaju tamo,a i depresija radi ne imanja cure im nije u opisu karaktera.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 24.02.2009., 10:46   #38
Mislim da njima treba žena koja je jačeg karaktera koja će im izmaknuti tlo pod nogama.
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 24.02.2009., 10:47   #39
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
Da, što duže se igrati sa takvim..onako hladno, hladno, pa toplo...nikad vruće ..onak fino, perfidno ga izluđivati da posumlja u svoje zavodničke kvalitete...i ubiti mu ego...kad to napraviš bude te uvijek pamtio i nikad više ne bude samouvjeren do neba...olalla
milla karolina is offline  
Old 24.02.2009., 10:52   #40
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Non stop ga držati na ledu.

Ma,može te čak i zavoljeti....ali vjernost takvih je upitna.
Ooo i oni se zaljube, i oni nađu svoju fatalnu zavodnicu...onda su kuhani i pečeni...
milla karolina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger