Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 10:53   #41
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Mislim da njima treba žena koja je jačeg karaktera koja će im izmaknuti tlo pod nogama.
ako s takvima u konačnici završe onda uglavnom postanu papučari (ako se uistinu zacopaju nju).

Ako završe s nekom koja nije takva onda nastavljaju svoj zavodnički pohod i ako je cura zacopana onda ona pati...


neznam je si li sigurna da spadaš u ovu prvu kategoriju?
gogykiryales is offline  
Old 24.02.2009., 11:02   #42
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
no dissrespect,ali ne može se biti oboje. Krucijalna razlika nije varanje-ne varanje, nego sustav vrijednosti. I zavodniku se može desiti da prevari,nisu nadljudi, ali sustav vrijednost koji čini korijen čovjeka kao osobe je različit.

Možda si zavodnik sa povremenim izletima u navodnike,ali oni se rijetko,gotovo nikad ne spuštaju tamo,a i depresija radi ne imanja cure im nije u opisu karaktera.
Tako postupaju psiholozi da bi imali posla i znali gdje su...

Ja sam period strašno vjeran, ubio bi zbog prevare, a drugi ja sam najgadniji gad nad gadovima... amen...
Ramzes13 is offline  
Old 24.02.2009., 11:09   #43
[QUOTE=Morticia Addams;19009152]Zavedeš zavodnika i onda dobiješ- LJUŠTURU.
Ispraznog, površnog, sjebanog frajera ega krhkog k'o kristalna čaša.
Posesivnog, ljubomornog, nesigurnog.

I tako...
Svašta nešto. [/


a najgore sto se moze desiti, da poslije muku mucis kako da ga se rijesis.
tridesete is offline  
Old 24.02.2009., 11:42   #44
E pa ljudi, ovako ću ja napraviti. Neću ga uopće previše doživljavati - barem prividno. On me strašno uzbuđuje, ali i ja njega... Pošto je on takav tip o kojem cijelo vrijeme pišemo, što mi je činiti, nego se ponašati poput njega. Znam samo jednoeks bi nam bio božanstven
__________________
.............................
dios_mios is offline  
Old 24.02.2009., 11:46   #45


Čemu zavodit zavodnika?

Predviđam jedno veliko: Popušila sam!
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 24.02.2009., 11:51   #46
a ko je to zavodnik? men se ćini, al đavla ja znan zato i pitan da to vako ljudi mahom rade kad im dođe osobito milo u nećijem društvu sad, ima onih kojima je stalno milo i puno vole skoro svako društvo ajde, more li mi neka iskusna dat kakvu definiciju da vidin o ćemu toćno ovđe prićamo?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 24.02.2009., 11:55   #47
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
E pa ljudi, ovako ću ja napraviti. Neću ga uopće previše doživljavati - barem prividno. On me strašno uzbuđuje, ali i ja njega... Pošto je on takav tip o kojem cijelo vrijeme pišemo, što mi je činiti, nego se ponašati poput njega. Znam samo jednoeks bi nam bio božanstven
Nečeš kopiranjem i maštarijama ništa postići.
Predlažem ti da hladne glave prvo malo žrtvu promatraš i onda odabereš način na koji češ ju dokrajčiti.Samo što dalje...dosada zagarantirana!
jednojaja is offline  
Old 24.02.2009., 11:57   #48
Quote:
jednojaja kaže: Pogledaj post
Nečeš kopiranjem i maštarijama ništa postići.
Predlažem ti da hladne glave prvo malo žrtvu promatraš i onda odabereš način na koji češ ju dokrajčiti.Samo što dalje...dosada zagarantirana!
evo recimo, ti bi mi mogla (moga?) objasnit. vidin da imaš iskustva
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 24.02.2009., 12:09   #49
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
evo recimo, ti bi mi mogla (moga?) objasnit. vidin da imaš iskustva
Ja svaku osobu zavodim na drugačiji način.Nema ovdje sigurnog recepta osim što kad ja zavodim, sigurno je da pada!
Šalim se naravno,,,al zavisi kakva je osoba, u pravilu ako si zgodno žensko, nema muškarca koji ne bi pao, e sad ti moraš znati što hočeš, sex ili vezu.Neke muškarce ne možeš natjerati u vezu nipošto al način se uvijek nađe, čak i onaj najbrutalniji.Ja kad vidim da tip sere i nečka se, jednostavno ne gubim vrijeme nego odem dalje,.,,a onda se on nađe uvrjeđen pa stane letit za menom,,,i stvar gotova.Samo što se onda kasnije ja ohladim i takvi mi dosade.Ma previše je kombinacija, ovisi o kakvom je tipu riječ, sklonostima...puno sitnica igra ulogu.Ja pratim sitnice i detalje i napravim profil i malo zamantam...i mreža puna!
jednojaja is offline  
Old 24.02.2009., 12:19   #50
Quote:
jednojaja kaže: Pogledaj post
Ja svaku osobu zavodim na drugačiji način.Nema ovdje sigurnog recepta osim što kad ja zavodim, sigurno je da pada!
Šalim se naravno,,,al zavisi kakva je osoba, u pravilu ako si zgodno žensko, nema muškarca koji ne bi pao, e sad ti moraš znati što hočeš, sex ili vezu.Neke muškarce ne možeš natjerati u vezu nipošto al način se uvijek nađe, čak i onaj najbrutalniji.Ja kad vidim da tip sere i nečka se, jednostavno ne gubim vrijeme nego odem dalje,.,,a onda se on nađe uvrjeđen pa stane letit za menom,,,i stvar gotova.Samo što se onda kasnije ja ohladim i takvi mi dosade.Ma previše je kombinacija, ovisi o kakvom je tipu riječ, sklonostima...puno sitnica igra ulogu.Ja pratim sitnice i detalje i napravim profil i malo zamantam...i mreža puna!
ćekaj, iz ovoga ode san zakljućila das ti zavodnica. najviše mi se sviđa ovo o zgodnom žensku i tome da nema tipa koji neb pa. doduše, tu bi se sad mogla raspra druge vrste nadovezat, al toćmo kasnije. oćureć dakle, puno si mi isprićala o sebi i taktikama ti (dobre su, dooooo-bre ), ali bi te molila da mi rećeš (ćisto da mi bude lakše u životu) kako i po ćemu pripoznaš tipa koji je, rećmo to tako, serijski zavodnik?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 24.02.2009., 12:27   #51
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
E pa ljudi, ovako ću ja napraviti. Neću ga uopće previše doživljavati - barem prividno. On me strašno uzbuđuje, ali i ja njega... Pošto je on takav tip o kojem cijelo vrijeme pišemo, što mi je činiti, nego se ponašati poput njega. Znam samo jednoeks bi nam bio božanstven
seks s muskarcem koji misli samo na sebe je sve osim bozanstven
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
ćekaj, iz ovoga ode san zakljućila das ti zavodnica. najviše mi se sviđa ovo o zgodnom žensku i tome da nema tipa koji neb pa. doduše, tu bi se sad mogla raspra druge vrste nadovezat, al toćmo kasnije. oćureć dakle, puno si mi isprićala o sebi i taktikama ti (dobre su, dooooo-bre ), ali bi te molila da mi rećeš (ćisto da mi bude lakše u životu) kako i po ćemu pripoznaš tipa koji je, rećmo to tako, serijski zavodnik?
pa češlja se ko tom kruz pobogu
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 12:30   #52
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
pa češlja se ko tom kruz pobogu
vidi se da ti nemaš iskustva, nemoš na tako kompleksno pitanje odgovorit takvom priproston rećencom
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 24.02.2009., 12:30   #53
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
seks s muskarcem koji misli samo na sebe je sve osim bozanstven
Istina
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 24.02.2009., 12:34   #54
Nema tu kruha jer si zaljubljena a to se osjeti koliko god ti nastojala to sakriti.
I već samim time si "ulovljena"
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 24.02.2009., 12:36   #55
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
seks s muskarcem koji misli samo na sebe je sve osim bozanstven

to sto je netko zavodnik, ne znaci da ne zeli zadovoljiti zene
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.02.2009., 12:36   #56
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
vidi se da ti nemaš iskustva, nemoš na tako kompleksno pitanje odgovorit takvom priproston rećencom
aj dobro
iđe u teretanu
pije mijesana pica, znaci necisti alkohol nego ono tipa viski kola
nosi pol end šark i lakosta majice
nosi nikepatike
redovito ide na stomatoloske preglede i uzgaja osmjeh br 5
koristi gel za kosu, koja je obvezatno malo poduža
gost jei u solariju
ima toga još ako ovo nije dovoljno
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 12:37   #57
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to sto je netko zavodnik, ne znaci da ne zeli zadovoljiti zene
on zene zadovolji slucajno
prvo zeli zadovoljit sebe
a one koje on bira zadovoljne su samo time da budu s njim pa ostalo nije ni vazno
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 12:37   #58
Quote:
jednojaja kaže: Pogledaj post
Neke muškarce ne možeš natjerati u vezu nipošto al način se uvijek nađe, čak i onaj najbrutalniji.Ja kad vidim da tip sere i nečka se, jednostavno ne gubim vrijeme nego odem dalje,.,,a onda se on nađe uvrjeđen pa stane letit za menom,,,i stvar gotova.
i, kako veza?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.02.2009., 12:39   #59
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Nema tu kruha jer si zaljubljena a to se osjeti koliko god ti nastojala to sakriti.
I već samim time si "ulovljena"
uzas
najebala je
tipicna zenska mastarija
kako ukrotiti neukrotivo
kako promijeniti muskarca i od njega uciniti savrsenog muza, oca, ljubavnika
nikako
mozes jedino promijenit sebe i svoja ocekivanja
nekim ljudima dovoljno je tako malo
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 24.02.2009., 12:40   #60
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
on zene zadovolji slucajno
prvo zeli zadovoljit sebe
a one koje on bira zadovoljne su samo time da budu s njim pa ostalo nije ni vazno
iskreno, ne kuzim zasto mislis da frajer ne zeli da mu parnterica bude zadovolj(e)na, makar bila na jednu noc? i obrnuto, ofkors


mozda sam samo ja cudak koji misli da je bolje izdrkat nego ostavit zenu (a i sebe) sa onim velikim 'WTF wuz that?' iznad glave
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger