Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2019., 14:35   #1
PostEvent'sMedia

Nevoljko otvaram novu temu, a opet nema smisla otvoriti temu za nešto što je bilo.. ako admin ima bolje rješenje please prebaci post gdje možda bolje pripada.


CROZ Gravel 2019.


Ako nekog zanima kako je bilo na CROZ Gravel-u pred 2 tjedna, evo jedan kratak video, smontiran nabrzaka, tko god je bio, nadam se da mu je bilo dobro kao i meni. Event je fakat za svaku preporuku!!!! Odlična organizacija, predobra ekipa. Svakako za ponoviti samo ako će oni imati volje i slijedeće godine napraviti isto ili barem nešto slično!

https://youtu.be/iBUGEcCTZhA

130 sudionika vozilo je u dvije grupe: srednja vožnja od 45km i kratka od 20km.
Bilo je tu bicikala različitih profila: brdskih, gravel, ciklokros, gradski bicikli. A došao je i jedan tandem i jedna trokolica (incumbent). Kako i priliči nečemu što ima "gravel" u naslovu, vozili smo asfaltom, ali i prekrasnim šumskim makadam cestama.

Sudjelovala je i gomila klinaca, neki su se vozili u sjedalicama, a stariji su vozili svoje bicikle ili vozili u tandemu.

Start i cilj je bio u Izletište "Cowboy". Indijanski grah je bio baš dobar, a piva poslije vožnje, ne može se opisati riječima.
gradec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2019., 09:40   #2
Već je bio izvještaj u "Biciklirate li"

(mislim da si ovo mogao tamo staviti , ali ne smeta (bar mene), lijepo je vidjeti još nečije dojmove o vožnjama i biciklističkim događanjima)
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2019., 10:50   #3
eto me na 0:15, bilo je stvarno jako dobro. Pohvale organizatoru! Vidimo se i sljedeće godine.

Nažalost, došao sam uvjerljivo zadnji.. jer mi je pukla guma. Imao sam rezervnu i pumpu, ali je pumpa podbacila.. pa sam morao gurati bicikl do prvog sela gdje sam užicao dopumpavanje.
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2019., 14:44   #4
.

Divne Vukomeričke gorice

To je dio koji već 10 godina vozim i iuvijek nadem neki novi puteljak kojim nisam prošao.
Idealno za opustenu vožnju, nema puno prometa, dobro za trening, umjereno brežuljkasti teren...

Jednostavno, treba doci i vidjeti, po mogucnosti odvozti do Pokupskog pa uz kupu odmoriti...u hladu ubiti oko...malo se okupati...
__________________
...
keramičar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.