Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2013., 09:54   #161
Ja sam imala eserihiju u trudnoci koja je izazvala probkeme i bilo mi je zabranjeno dodirivanje bradavica, postizanje orgazna, naravno seks...
E sad, ja sam dan prije negi sam dobila trudove u 20 tt, bila na pregledu i doc mi je rekao da inam savrsenu trudnocu. Nije mogao znatu da ce eserihija vec dan poslije krenuti u napad. Ne znam kako bi sve zavrsilo da sam noc prihe inala jos neke dodatne oidrazaje.
Ja bih se dedinitivno odmakla od neta, foruma i roda i pislzsala samo savjet ginekologa.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 20:10   #162
hvala vam puno na odgovorima. ja prestajem dojiti ali ne mogu samo tako preko noći jer bi joj to bio preveliki šok. po danu ju i inače ne dojim,jedino ako ne može zaspati. najveći nam je problem spavanje...ona po noći traži i par puta povuče te se tako uspava, ali u zadnje vrijeme mi se budi svako malo-mislim da se to poklopilo i sa začečem. problem je sljedeći, ako ne zaspi na ciki onda zaspi jedino ako je nosim (što mislim da je u mom sadašnjem stanju još gore od dojenja). ali, sada će muž biti više kod kuće pa će mi pomagat...
ja se inače super osjećam, ništa me ne boli i da nemam mučnine ne bi ni posumnjala na trudnoću. prijašnja trudnoća je bila školska, zacementirana do kraja, čak i prenjela 10 dana.
ali isto tako sam svjesna da je svaka trudnoća priča za sebe, tako da...


Što se tiče pranju zubiju... moja isto nije htjela zubiće prati ali otkako i ja sebi perem kad i ona, sve je super, oponaša me i lijepo ih pere. za sada...
__________________
18.05.2012.M♥
02.08.2014.J♥
sunce86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 09:38   #163
Ukoliko je trudnoća uredna, i doktor odobri ( iako oni kada čuju koliko je dijete staro automatski savjetuju prekid), nema štetnosti za plod.
Budući da vi ne dojite non stop, ja bi nastavila, ionako će biti djetetu šok za šokom, pa zašto dodatno ga uzrujavati, i možda i sam prestane.
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.