Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2006., 08:40   #1
Tantra i visestruki orgazmi

Evo ekipa malo da se dotaknemo i te teme.Zanima me da li je neko ima iskustva sa tantrickim sexom i kama sutrom i kakvi su dojmovi.Dosta sam procitao o tome ali nisam nikad probao u praksi to prakticirati pa me zanima zna li netko je li vrijedno truda.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 09:25   #2
Ja kama prije 10 dana, a kama-sutra je već prošlost. Glavno je eksperimentirati kako sa partnerom voliš.
Odraz is offline  
Old 17.07.2006., 09:29   #3
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 09:49   #4
Quote:
maestro kaže:
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
Svakako. Potvrđujem iz iskustva. Ali treba se potruditi, a osim tehnika KamaSutre morao bi prakticirati i jogu, te imati malo više ranijeg iskustva kako ne bi balio na svaku kad se skine gola.
Višestruki orgazmi postižu se nakon dugog vježbanja samokontrole, u principu je to momenat kada uspiješ zadržati spermu kada počinješ svršavati. Znači ne explodiraš, nego taj momenat malko ublažiš, ali vježbom možeš postići da traje duže od orgazma. Nešto kao orgazmični grč bez ejakulacije. Ustvari, uvijek malo iscuri, a sa prezervativom to nije isto, pa znači cura mora imati neki vid zaštite.
A ova duga ševa bez svršavanja, to je opće poznata stvar, i tu ne treba neka velika tehnika.

Ali džaba ti tehnika ako nemaš gdje umoćiti.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 18.07.2006., 00:50   #5
Quote:
maestro kaže:
Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
Ja sam čitala negdje, da nakon što muškarac svrši, laganimpritiskanje, negdje palac ispod pupka, mu se opet digne bez problema......pokušavala ja, ali bezuspješno...tako da je ipak ostalo samo na čitanju tj. uopće nisam shvatila gdje treba pritiskati....
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 18.07.2006., 01:45   #6
Quote:
Mrs. T kaže:
Ja sam čitala negdje, da nakon što muškarac svrši, laganimpritiskanje, negdje palac ispod pupka, mu se opet digne bez problema......pokušavala ja, ali bezuspješno...tako da je ipak ostalo samo na čitanju tj. uopće nisam shvatila gdje treba pritiskati....
meni se zna dignut odmah poslije ševe. Ne svaki put, čak ne ni svaki drugi, ali zna se desit 2 put zaredom, bez vađenja .

Inače mi treba par minuta, ako mi to nije bio prvi seks nakon 10 dana, onda mi treba malo više da dođem k sebi
Nimoy is offline  
Old 18.07.2006., 09:03   #7
Quote:
Mrs. T kaže:
Ja sam čitala negdje, da nakon što muškarac svrši, laganimpritiskanje, negdje palac ispod pupka, mu se opet digne bez problema......pokušavala ja, ali bezuspješno...tako da je ipak ostalo samo na čitanju tj. uopće nisam shvatila gdje treba pritiskati....
Malo jačim pritiskom od dna korijena ( ispred analnog otvora na 3-4 cm) PREMA glaviću. Time mu tjeraš krv nazad u karu. Još ako to radiš vakuumirajući ga ustima - poludiće!
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 21.07.2006., 11:20   #8
Quote:
maestro kaže:
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
A što te spriječava da provjeriš u praksi?
Kumari is offline  
Old 21.07.2006., 11:22   #9
Pa nista vec pokusvam ali triba dosta odricanja i vjezbi pa me zanimalo vridi li.Ipak sam ja kao i svi navika na ono klasicno spricanje nakon seve.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 21.07.2006., 11:47   #10
Quote:
maestro kaže:
Pa nista vec pokusvam ali triba dosta odricanja i vjezbi pa me zanimalo vridi li.Ipak sam ja kao i svi navika na ono klasicno spricanje nakon seve.
Pa već i vježbanje 'vrijedi', nije ti valjda samo tlaka.
Kumari is offline  
Old 17.07.2006., 09:34   #11
Moje osobno iskustvo je u vezi toga: Nemam ga, ne mogu ti pomoći.
Znam da mogu ševiti i dosta dugo i bez da svršim, pa bila i to nova jebačica. Možda nakon nekog vremena što jebeš ko zec ti postane normalno ne svršiti u prvih par min, a s praksom se može puno. To za produljeni orgazam i sl. nije u mojoj naravi pošto nisam jedan od onih koji voli razmišljati, sad ova vježba, sad ovako sad onako. Ne, sex je za mene spontanost, odnosno nikakva psihička priprema prije toga.
Odraz is offline  
Old 17.07.2006., 10:04   #12
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Old 17.07.2006., 10:09   #13
Quote:
Enygma kaže:
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli
Pa mozda zato sta je bolje seviti dva sata nego gledati sapunice ili tako nesto.Ako uzivate u seksu,ne znam zasto se ne bi uzivalo duze vrimena.Naravno ne mislim da bi svaki seks trebao trajati duze od finala SP-a ali opet btno je da sami odlucite koliko ce te se karati.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 10:22   #14
Quote:
maestro kaže:
Pa mozda zato sta je bolje seviti dva sata nego gledati sapunice ili tako nesto.Ako uzivate u seksu,ne znam zasto se ne bi uzivalo duze vrimena.Naravno ne mislim da bi svaki seks trebao trajati duze od finala SP-a ali opet btno je da sami odlucite koliko ce te se karati.
Banaliziraš. Mislim da pretjerana konzumacija bilo čega dovodi do zasićenja.
Seks je u suštini zadovoljenje potrebe za kako tjelesnim, tako i duhovnim ispunjenjem, svako preveliko filozofiranje dovodi do postupnog zasićenja i neprestlanim traganjem za nečim većim i jačim... i gdje su onda granice?
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Old 17.07.2006., 10:31   #15
Bas suprotno,mislim kako tantricki sex moze doniti nesto novo u vezu,poboljsati seksualni zivot i odnjeti ga na drugu razinu.Sex ne mora biti smo praznjenje,ne vidim zasto se u njemu ne bi uzivalo dugo i kvalitetno.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 10:39   #16
Quote:
maestro kaže:
Bas suprotno,mislim kako tantricki sex moze doniti nesto novo u vezu,poboljsati seksualni zivot i odnjeti ga na drugu razinu.Sex ne mora biti smo praznjenje,ne vidim zasto se u njemu ne bi uzivalo dugo i kvalitetno.
Ne znam, svatko ima svoj način poboljšanja sexualnog života... i ne, nisam ni rekla da je sex pražnjenje, već upravo suprotno - ispunjenje, ali nekako mi draže da bude izazov, neka neobična mjesta, neobčne prilike i situacije nego svaki put uvijek isto... koliko sam čula o tantričnom sexu postoji nekoliko vježbi, ali princip je uvijek isti, sve ostalo su nijanse...malo mi dosadno i nezanimljivo sve to skupa izgleda.. više sam za one adrenalinske "šokove" kad me muž zavuče ruku pod haljinu ispod stola i tako nešto nego za psihičke pripreme i meditacije prije i za vrijeme seksa....
Mislim da sklonost ka tome uvelike ovisi o temperamentu pojedinca i da nije za svakoga...
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Old 17.07.2006., 12:56   #17
Quote:
Enygma kaže:
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
to JE prvih nekoliko minuta!

bila tema relativno nedavno. potraži.
i to je otvorila cura koja navodno piše iz vlastitog iskustva.

btw, nadalje brišem postove sadržaja ´´nisam probao, al postoje i druge tehnike, ne zanima me, to je neki istočnjački spiritualizam, ja volim dobar stari staromodan seks bez tih kerefeka i bla truć ser´´.

zamislimo da netko otvori temu o kineskoj kuhinji. traži dojmove i recepte.
´´nisam probao, ali dobro je eksperimentirati s hranom´´
´´ja i bez te kineske kuhinje skuham ručak da svima slina curi´´
´´zašto bi netko htio jesti kinesku hranu kada može jesti krafnice?´´
´´mislim da prevelika količina kineske hrane dovodi do zasićenja. što je iduće? meksička´´
´´ma kakva kineska kuhinja, drži se ti ćevapa´´
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 17.07.2006., 12:59   #18
Ok,probao sam
maestro is offline  
Old 18.07.2006., 01:43   #19
Quote:
Enygma kaže:
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli
10-15 minuta i riječ MAKSIMUM ne idu zajedno.

ja ne shvaćam recimo kakav ti je gušt doći "najkraćim mogućim putem" do orgazma, svršit za 15 min. Jel onda legneš nakon te ševe, šatro "umorna si".

Jel on umoran?


ili glumite da ste umorni jer je tako u filmovima? ili se poševite i on otrči van igrat nogomet s frendovima nakon 3 minute?

seks nije maraton ali bogamimiloga ako bi ja popizdio da mi svaki seks ko reklama za FINU.
Nimoy is offline  
Old 18.07.2006., 08:52   #20
Quote:
Enygma kaže:
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli
Pronađi boljeg jebača!
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger