Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2008., 22:40   #21
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
svasta
tebi je to svašta
dobro
ja imam krasan brak koji traje 12 godina
i petero divne dječice
i jako dobro znam šta sam napisala
ostavljat nekog zbog izljeva hormona i raznih mana,tipa više manje ljubomorna
i bla bla...
ma ne čudim se što se ljudi bez da trepnu rastanu...
žalosno...
a borba za brak,ljubav u dobru i zlu?bezuvjetna ljubav?
to uključuje i prihvačanje bračnog partnera onakvim kakav zapravo je
eh dragi moji .... odrastite
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:42   #22
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Čuj... ak je sad takva, zamisli kakva bu u menopauzi. Riješi se aždaje dok možeš...
Pazi ovo to je najlaksi nacin i za mene kukavicki, ipak 5 godina nije malo i ja sam spreman da trazim nacin da napravim balans, da postavimo neke standarde i da se zna sta je OK a sta ne.

Ako imas paket prelijepih jabuka i jednu crvavu, ti neces baciti citav paket zar ne?

Tako je i ovdje, za lim da nadjem nacin kako da je urazumim i objasnim da te cure su normalne osobe, da samo pricamo o normalnim stvarima i na kraju krajeva mozda smo i bliznja familija, ipak se isto prezivamo.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 22:42   #23
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
tebi je to svašta
dobro
ja imam krasan brak koji traje 12 godina
i petero divne dječice
i jako dobro znam šta sam napisala
ostavljat nekog zbog izljeva hormona i raznih mana,tipa više manje ljubomorna
i bla bla...
ma ne čudim se što se ljudi bez da trepnu rastanu...
žalosno...
a borba za brak,ljubav u dobru i zlu?bezuvjetna ljubav?
to uključuje i prihvačanje bračnog partnera onakvim kakav zapravo je
eh dragi moji .... odrastite
zena je ljubomorna na njegovu sestru

ne znam kome bi dopustila da mi brani ista...nikome nikad, nisam necije vlasnistvo...
da, prihvacanje, jel ona njega prihvaca? ne, preodgaja ga i uvjetuje mu, prijeti...
nema niceg normalnog u tome
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 22:43   #24
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post

Sta vi mislite o svmu ovome, dali je normalno da jedna osoba zeli da upozna sto vise ljudi istog prezimena, da napravi skup prijatlja a da zena misli kako ja snjima flertam i da mi govori da idem njih jebavat. A stvarno nikad u zivotu nisam je prevario niti pomislio da je prevaim, izuzetno je cjenim kao osobu al nema pravo da mi brani i staje na put familijarnim pitanjima.

Ili ja imam pogrean stav o zivotu?

Hvala, i izvinite na dugom posu.

cek malo jel tebi normalno da jedan muskarac koji je ozenjen, vjerojatno imash i posao, ocekujesh dijete i da u isto vrijeme skupljash prijatelje preko interneta kao da ti je u najmanju ruku 15 godina kao da nemash svoj zivot

smijesno

ne kazem da ces varati svoju zenu ali ovo je zaista totalno djetinjasto i bezveze

a sto se tice faceboka nije on toliko bezazlen kao sto svi misle
Cura od mog rodjaka je isto tako bezazleno imala profil na facebooku, on je sve znao za to, ona je chatala s ljudima okolo i dok je on bio doma, cak mu i pokazivala ili citala neke poruke koje su joj se ucinile smijesnima i zanimljivima, a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.
trendseterica is offline  
Old 15.10.2008., 22:46   #25
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
mislim da ovo treba naglasit
A ja bi naglasila da je žena trudna i da treba njegovu ljubav i podršku u
ovoj situaciji,a ne sudit je zbog nekih izjava tamo nekada...
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:47   #26
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Nije.
I zar ti stvarno treba potvrda o tome?!
Nisi to tada shvaćao sam?
Ne treba bas, ali sam bar sat vremena pokusavao da joj objasnim sta znaci prezime i familija. Da treba gajiti kulturu i mi mladi se trebamo druziti, upoznavat a ne jedni drugima okrenut ledja. A na kraju ona opet ima stav da bez obzira sto se isto prezivamo ona nije moja rodica i ja se samo nabacivam njoj.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 22:47   #27
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.
ok, i?
da nije s njim, s nekim s ceste bi, s posla, iz drustva ili iz nekog kluba...
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 22:49   #28
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
A ja bi naglasila da je žena trudna i da treba njegovu ljubav i podršku u
ovoj situaciji,a ne sudit je zbog nekih izjava tamo nekada...
nekih tamo izjava, haloo, bila je luda zbog njegove sestre i imam dojam da je to bilo prije trudnoce
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 22:50   #29
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
joj svašta,da se rješi žene koju voli i koja nosi njegovo djete,
ah
i to zamisli bizarnosti, radi sugavog facebooka koji ce dozivjeti sudbinu ICQ-a dakle propasti
trendseterica is offline  
Old 15.10.2008., 22:51   #30
svi smo mi više ili manje ljubomorni...
negdje se i pretjera,
kad moj muž mene pita: Gdje si bila i s kim si pila kavu?
samo se nasmijem i kažem: Bila sam s prijateljicom,a bilo je tamo i zgodnih frajera,ali niko nije kao ti ljubavi...itd...ono slatke rječi...
ma sve se može rješiti kad se volite,baš sve
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:52   #31
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
cek malo jel tebi normalno da jedan muskarac koji je ozenjen, vjerojatno imash i posao, ocekujesh dijete i da u isto vrijeme skupljash prijatelje preko interneta kao da ti je u najmanju ruku 15 godina kao da nemash svoj zivot

smijesno

ne kazem da ces varati svoju zenu ali ovo je zaista totalno djetinjasto i bezveze

a sto se tice faceboka nije on toliko bezazlen kao sto svi misle
Cura od mog rodjaka je isto tako bezazleno imala profil na facebooku, on je sve znao za to, ona je chatala s ljudima okolo i dok je on bio doma, cak mu i pokazivala ili citala neke poruke koje su joj se ucinile smijesnima i zanimljivima, a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.
Imam posao, naravno.. radim i po 14 sati dnevno, i ponekad imam 2-3 sata vremena da nema puno posla te u tom trenutku posaljem njoj mail i posjetim FB.

I da sve zenske osobe na mojoj listi prijatelja zavrsavaju sa istim prezimenom, ni u kom slucaju nebi dodao i pricao s nekim samo tek tako, ovdje je vise pitanje familijarnih odnosa, upoznavanja.. te na kraju neka mini relaksacija od posla. naglasit cu i to da 6 mjeseci radim po 14 sati dnevno bez dana odmora i jedini kontakt sa pravim svijetom je ona i prijatelji sa FB-a.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 22:53   #32
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
ok, i?
da nije s njim, s nekim s ceste bi, s posla, iz drustva ili iz nekog kluba...
imala je previse slobodnog vrmena jer je silom prilika ostala bez posla i puno puno vremena je pocela visiti na internetu

dok je radila nije imala vrmena naci ljubavnika
trendseterica is offline  
Old 15.10.2008., 22:55   #33
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Imam posao, naravno.. radim i po 14 sati dnevno, i ponekad imam 2-3 sata vremena da nema puno posla te u tom trenutku posaljem njoj mail i posjetim FB.

I da sve zenske osobe na mojoj listi prijatelja zavrsavaju sa istim prezimenom, ni u kom slucaju nebi dodao i pricao s nekim samo tek tako, ovdje je vise pitanje familijarnih odnosa, upoznavanja.. te na kraju neka mini relaksacija od posla. naglasit cu i to da 6 mjeseci radim po 14 sati dnevno bez dana odmora i jedini kontakt sa pravim svijetom je ona i prijatelji sa FB-a.
a kako se mislish druziti s tim prijateljima ako radish 14 sati dnevno? koliko ce ti vremena ostati za zenu i dijete kad se rodi?

a to s tim familijarnim odnosima, mislim da si malo pretjerao i izmislio
trendseterica is offline  
Old 15.10.2008., 22:56   #34
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
imala je previse slobodnog vrmena jer je silom prilika ostala bez posla i puno puno vremena je pocela visiti na internetu

dok je radila nije imala vrmena naci ljubavnika
pa da,..ja sam uvijek visila puno na netu i upoznavala se s novim ljudima i nikad mi nije palo napamet prevariti, to ovisi o osobi
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 22:57   #35
Ajd sad ti lijepo nađi pametne savjete o trudnoći
zašto ne? žena ti je trudna,šta se događa u njenom tijelu,razvoj bebice..
pa pripreme za porod,pa doček novorođenčeta..
interesiraj se za nju,trudnoću,bebu...
pusti sad prezimenjakinje...
ona će se ugodno iznenaditi kad vidi tvoj inters i pažnju,joj što to volimo
kužiš valjda što ti hoću reći?
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:58   #36
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
svi smo mi više ili manje ljubomorni...
negdje se i pretjera,
kad moj muž mene pita: Gdje si bila i s kim si pila kavu?
samo se nasmijem i kažem: Bila sam s prijateljicom,a bilo je tamo i zgodnih frajera,ali niko nije kao ti ljubavi...itd...ono slatke rječi...
ma sve se može rješiti kad se volite,baš sve
Probao sam i slatkim rijecima, objasnit joj koliko je volim. Ona je rekla ako je volim da cu se vratiti kuci tj dat otkaz na poslu i nac kakav posao doma. A plata doma i nije bas na nivout, za prezivjet samo. Zapravo je pitanje i koliko ce mi vremena trebat da nadjem malo normalniji posao.

Ovaj posao sto sad radim je zivotna sansa da odgojimo nase djete kako treba bez brige, i da ucnimo bar malo nas zivot zabavnijim i normalnijim.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 22:58   #37
ljudi koji svog partnera ne žele varati neće to raditi provodili dnevno 26,5 sati na internetu, na facebooku, na forumima, na icq.

žena koja za BILOŠTO prijeti partneru da će se razvesti i abortirati njihovo dijete treba stručnu pomoć.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 15.10.2008., 23:00   #38
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
cek malo jel tebi normalno da jedan muskarac koji je ozenjen, vjerojatno imash i posao, ocekujesh dijete i da u isto vrijeme skupljash prijatelje preko interneta kao da ti je u najmanju ruku 15 godina kao da nemash svoj zivot

smijesno
Baš.

Kakvi rođaci, kaj je tebi? Kakvo prezime, bog te mazo, šta bi sad trebao biti srodnik svakom Markoviću, Primoriću, Nasadniću ili Iću na svijetu? Brini se ti radije oko svojeg srodstva kojeg si birao (žene) i srodstva na kojem si radio (djeteta). Držiš do stvari koje u današnjem svijetu jednostavno nisu...ono, nisu više važne, nemaju težinu. Još bih razumjela da živiš u nekoj selendri i prije 50 godina gdje nema ni telefona, pa su ti, hajde, srodstvo i familijarni odnosi sve što imaš, osim štale i krave, ali ovo...

I možda je šiznula na te "lijepe komplimente" koje dijeliš uokolo jer ih sama ne čuje?

Mislim, koje gluposti...
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.10.2008., 23:01   #39
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
a kako se mislish druziti s tim prijateljima ako radish 14 sati dnevno? koliko ce ti vremena ostati za zenu i dijete kad se rodi?

a to s tim familijarnim odnosima, mislim da si malo pretjerao i izmislio
Pa pazi oni su sad samo online, cak su drugi grad udaljen 150 km a na druzenje sam iskljucivo mislio kad nekad ja i ona putujemo demo tamo, da jednostavno imamo nekog koga znam, nazvat nekoga, hej sta ima, hajd izadji pred nas, poksazni nam grad, to su prilike jednom u godinu dana..
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 23:04   #40
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
Ajd sad ti lijepo nađi pametne savjete o trudnoći
zašto ne? žena ti je trudna,šta se događa u njenom tijelu,razvoj bebice..
pa pripreme za porod,pa doček novorođenčeta..
interesiraj se za nju,trudnoću,bebu...
pusti sad prezimenjakinje...
ona će se ugodno iznenaditi kad vidi tvoj inters i pažnju,joj što to volimo
kužiš valjda što ti hoću reći?
interesiraj se za nju i sve događaje koje proživljava,tako će se smiriti
i neće zanovjetati da daš otkaz,piši joj da ćeš bebi osigurati bolji život
i da želiš da budete zajedno al se mora strpiti,nije joj lako,ali vaša bliskost
će održati stvari pod kontrolom,a ne bliskost za prezimenjakinjama
R & J is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.