Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 15:18   #1441
kako o njemu pricaju, ja sam tog franica zamisljala kao gospodina od 50+. lagano nadmenog, krupnog, karla lagerfelda hrvatskog frizerstva koji odebljim, ali zilavim prstima suvereno i kirurski precizno barata skarama. i onda ga zguglam, kad ono... djecacic. nisam bila sigurna jesam li dobro zguglala. znaci, moje svojeglave kovrce i kosa koja je mlitava na krivim mjestima na sljedecem sisanju mogu ocekivati genijalca?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 13:27   #1442
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
A zna li netko kako Tajana iz "Teute" šiša?
Neznam kako ona sisa, mene je Teuta uvijek sisala.

Quote:
pljuc123 kaže: Pogledaj post
Jako sam zadovoljna! Boja je savršena, dobila sam točno ono što sam zamislila. Nadam se samo da će potrajati jer se poprilično ispire ta tamnija boja.

Zajeb je cijena koja je strahovito visoka - radili smo nešto svjetlijih pramenova uz lice, farbanje ostatka kose u tamniju boju, na kraju preljev i to sam platila 630 kn. BEZ šišanja i bez nekakvih maski, njege i slično... Da sam još i to uzela, pojma nemam koliko bi mi još zaračunali...
Strava i užas od cijene, al još bi bio veći užas da sam nezadovoljna ili da sam otišla negdje gdje je jeftinije, dobila katastrofu od boje pa išla još dva puta na popravljanje (a što mi se nije jednom desilo...).
Da, uzasno su skupi. A platila bi oko 900 kuna sa svime. Ja imam neofarbanu i nikad tretiranu kosu i ful razmisljam o nekim pramencicma, teuta je super kolorist, steta kaj je na porodiljnom ali svejedno mislim da cu otici tamo, ali kod Lucijane ili Snjezane. Isto me strah da platim negdje manje pa dobijem katastrofu, ali stvarno su pretjerali sta je da je.
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:03   #1443
teuti nitko tamo nije ravan ali moras je "pogoditi" na dobar dan sto je frustrirajuce jer je cijena uvijek ista
sad je rodila i ne radi - navodno su to neke iskoristile da se otisnu u vlastite salone pa mozda budu imali povoljnije cijene
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 20:39   #1444
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
teuti nitko tamo nije ravan ali moras je "pogoditi" na dobar dan sto je frustrirajuce jer je cijena uvijek ista
sad je rodila i ne radi - navodno su to neke iskoristile da se otisnu u vlastite salone pa mozda budu imali povoljnije cijene
To je točno što si napisala. Teuta je odlična, ali zna imati oscilacije, ne možeš se pouzdati da će uvijek biti u dobroj fazi, pa se dešava da te jednom napravi super, a drugi put zbrlja pa ostaneš razočaran (a kao što kažeš - uvijek po istoj, ultra-visokoj cijeni). Od tamo je otišla samo Marina, koliko znam (ili je možda još netko u međuvremenu otišao? ). Znam da su se ovdje dosta raspitivali za nju i da su s njom isto prilično zadovoljni, u svakom slučaju Teuta i Marina su najbolje bile u tom salonu.

Mene i dalje zanima ako se netko tamo šišao kod Tajane kako je bio zadovoljan s njenim šišanjem.

Za one koji su napisali da do Teute nikad ni ne mogu doprijeti - kad se telefonski naručujete kažite izričito da se želite naručiti kod Teute. Trenutno je na porodiljskom, ali mslim da neće biti dugo i da će sigurno uskoro početi pomalo raditi.

To da će smanjiti cijene, to ne vjerujem, na žalost.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:26   #1445
ako planiraju zivjeti od frizeraja nece bas biti izbora, nema toliko selebritija i za franica i teutu i za nove
la coulisse npr nudi 50% popusta kad tamo ides prvi put....


kod teute je super bila marina (nisam znala da je ona otisla) i lucijana, meni bolja lucijana

Zadnje uređivanje gyioia : 14.09.2014. at 21:31.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:56   #1446
Nisam vec dosta dugo bila tamo pa niti ne znam. ja imam ravnu i dugu kosu, i jedno sto radim na njoj je sisam vrhove na ravno, sa frizurom bih to tamo platila 350 kn sto stvarno nedam, iz principa. da radim neku vecu promjenu ili nesto, onda ajde, ali ravno vrhove osisat, pa to zna svatko. u kvartovskom frizaraju to platim 50.

kaj se tice teute same, uglavnom najbolje je kod nje ici preko tjedna, i to ujutro, kad ima vremena i kkad nije guzva. najgore mi je bilo subotom, odem tamo, izgubim tri sata, nikad ne dodem na red kad sam narucena vec cekam i uz to sve i ona je x puta znala mi u sred frizure otic, pricat s nekom frrendicom kaje dosla, i vratit se nakon 10 min. bas mi je to islo na zivce
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 14:50   #1447
Jel itko bio frizerskom salonu Jagoda?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 13:28   #1448
Meni je koma u tim skupim frizerskim salonima,gdje već platiš kao tu uslugu i ''talent'' da se toliko dugo čeka,ako sam naručena u neki sat, pa i očekujem plus minus 15-tak min.da ću biti primljena,a ne zaprimaju ljude ko na traci i onda 3 sata čmrljiš tu,a naplate ti tu bajnu ''uslugu'' 700-800Kkn. Užas!
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 09:27   #1449
Molila bi preporuku za frizera u Splitu koji zna dobro osisati bob.
pepi 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:09   #1450
Ne znači ako je razvikani frizer da bolje šiša. Više se trude oni koji nisu poznati i toliko pretrpani.

Netko ovdje mi je preporučio Antifriz u Zvonimirovoj. Bila sam već drugi put, vrlo zadovoljna, cijena je umjerena i ono najbolje - izdaju račun!!!
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:36   #1451
svi izdaju racun, ako ne nakon napomene moraju izdati
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:28   #1452
Bila prije trí mjeseca u friz. Salonu katarina na vrbanima i naravno frízerka koja me tada dobro osisala vise ne radi. Ako netko zna gdje je sada ... tamnokosa
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:35   #1453
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
svi izdaju racun, ako ne nakon napomene moraju izdati
Začudila bi se koliko ih ne izdaje, a meni je već dosta da to moram napominjati i odlučila sam prestati podržavat takve salone svojim nedolaskom k njima.
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 23:59   #1454
ja platim karticom pa nemam tih problema
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 10:11   #1455
Ja preferiram keš pa dobijem dobijem popust.
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 18:49   #1456
može li mi netko preporučiti frizera koji "zna" kosu? dakle, da me vidi, obrati pažnju na strukturu vlasi, prirodno ponašanje kose, što bi mi pristajalo, da mogu porazgovarati s njim/njom itd.

pomalo sam očajna s ovom tankom poluvalovitom kosom i ne znam stvarno što da radim s njom i treba mi stručno mišljenje jer ću zauvijek biti izgubljena.

i da onda ta savršena osoba ne cepa tisuću kuna. onako, 200 kn iz studentskog džepa mi je limit.

pročitah na temi za salon "sashe" u tratinskoj da je dobar i stvarno mi je blizu, minutu hoda, ali nigdje nema drugih komentara pa me malo strah riskirati. je li još tko bio tamo?
bubi lubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:09   #1457
Može mi netko preporučiti nekoga (može biti i vodoinstalater) u Zagrebu da zna šišati kovrčavu kosu jer mi je kosa kovrčava i suha i katastrofalno ošišana. Znači, ja bih stepenasto valjda, barem da dobije neki oblik jer trenutno izgleda kao metla...

Pomozite ljudi, očajna sam! Cijena nije važna, važno je da kvalitetno odradi šišanje. I hvala unaprijed.
Bromi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:43   #1458
bok svima!

ovako treba mi savjet koja frizerka je u Zagrebu zna bojati kosu u smeđe nijanse? trenutno sam tamnosmeđa (bojam se) i htjela svijetlo smeđu kosu (pramenovi, boja, ombre štogod samo da su lijepe nijanse ne samo blajh), i pronaći frizerku kojoj donesem sliku i ona napravi to što je na slici
tallstoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:45   #1459
Quote:
Bromi kaže: Pogledaj post
Može mi netko preporučiti nekoga (može biti i vodoinstalater) u Zagrebu da zna šišati kovrčavu kosu jer mi je kosa kovrčava i suha i katastrofalno ošišana. Znači, ja bih stepenasto valjda, barem da dobije neki oblik jer trenutno izgleda kao metla...

Pomozite ljudi, očajna sam! Cijena nije važna, važno je da kvalitetno odradi šišanje. I hvala unaprijed.
Mislim da te Franić ne bi razočarao! Samo se trebaš narućiti 100 godina prije da ga uhvatiš
Sonja055 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 22:27   #1460
Opet ja, baš čačkam malo po internetu, ja bih ove balayage pramenove kao u videu, znate li da netko to u Zagrebu radi?

http://www.youtube.com/watch?v=yY_dIRWmj2I
tallstoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.