Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2015., 22:57   #1
Question Osjećam se sjebano, nemam volju za životom

Pozdrav za sve na forumu,
Ljudi pomagajte. Imam velikih problema sam sa sobom. Ne mogu da prihvatim to da me ni jedna cura ne želi. Mogu Vam odmah reći, nisam ružan momak, nisam ni nešto lijep, onako običan momak koji valjda zaslužujem da imam curu i da me neko voli.Prije svega hoću da kažem nešto o sebi. Imam 26 godina, završen fax, roditelje sa kojima sam u dobrim odnosima , imam i nekoliko prijatelja koj ii nisu baš neki prijatelji, ali eto nekako uspijevamo da se družimo. Okolina i komšije su u dobrim odnosima sa mnom, što se tiče toga i nemam nekih zamjerki. Ima tu nekih koji me možda i mrze, ali ne mogu svakome biti dobar.
E sad moj najveći problem, i problem zbog kojeg ne mogu da budem sretan je taj, što me ni jedna cura neće.Nikad nisam osjetio da je neka cura zainteresovana za mene, počevši od osnovne škole, srednje, pa do fakulteta i naravno cijelo to vrijeme nisam imao curu.Onako bio sam povučen, miran, svi su me nekako sažalijevali ili sam ja to sebi umislio...Oduvijek sam bio mršav, i najmanji od svojih vršnjaka do kraja srednje škole. Dok sam bio u srednjoj, u nekoliko navrata ono kad izadjem sa društvom sam prilazio curama i uvijek su me odbijale.Naravno izgubio sam samopouzdanje zbog svega toga. Nakon srednje škole sam uspio da se malo popravim , čak sam i dobio visinu tj. porastao sam, čak sam i visočiji od drugova iz srednje škole, to me je učinilo malo sretnijom osobom, ali ništa se nije mijenalao u vezi cura. Upisao sam faks, i onda učenje, učenje i samo učenje, na faksu naravno ista situacija, ili ja nisam znao kako sa curama treba, ili jednostavno nisam bio privlačan. Završio se i fax, a ja nemam djevoke. I tako, tri mjeseca nakon diplomiranja spletom okolnosti upoznam napokon jednu curu. Zabavljali se tri mjeseca i ona je htjela da je ženim. Ja naravno pristao, živili tri mjeseca zajedno ,a onda njen otac nije bio zadovoljan i odvede je od mene. Evo tri godine posle toga ja nemam curu. Oslonio sam se na to, da tražim cure preko interneta, prijavljen sam na mnoge stranice za upoznavanje,ali nema koristi.Ostvarim ja kontakt sa djevojkama, ali ne mogu ništa više da imam, ili su zauazete ili mi kažu možemo biti drugovi, uglavnom više mi je dojadio život, ja sebe ne vidim kao ružnu osobu, mnoge cure kažu kad se dopisujemo da sam veoma prijatan. Ali moj život je nikakav, jednostavno ne mogu da se pomirim s tim da me nijedna neće.
hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 23:02   #2
Moje pitanje upućeno tebi je: U čemu je točno problem ako nemaš curu? Razmisli malo prije odgovora. Ne zanima me ono što bi okolina rekla, već striktno tvoje mišljenje.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 23:11   #3
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Moje pitanje upućeno tebi je: U čemu je točno problem ako nemaš curu? Razmisli malo prije odgovora.
Nejebica je ozbiljan problem. Nedostatak fizičkog, pored emocionalnog kontakta može izluditi muškarca na dulje staze.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 23:13   #4
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Moje pitanje upućeno tebi je: U čemu je točno problem ako nemaš curu? Razmisli malo prije odgovora. Ne zanima me ono što bi okolina rekla, već striktno tvoje mišljenje.
Pa ne znam baš, nekako stičem utisak da nisam dovoljno privlačan, ili da izgledam previše mladolik za svoje godine, ne znam šta se dešava sa mnom, zam da samo o tome razmišljam, jer i ja sebi svaki dan postavljam to pitanje, u čemu je problem pa nemam curu?
hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 23:17   #5
Quote:
hart kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš, nekako stičem utisak da nisam dovoljno privlačan, ili da izgledam previše mladolik za svoje godine, ne znam šta se dešava sa mnom, zam da samo o tome razmišljam, jer i ja sebi svaki dan postavljam to pitanje, u čemu je problem pa nemam curu?
Snimaj svoj razgovor s nekom curom na dejtu, ili kreiraj prividni dupli spoj gdje bi taj par pratio tvoj dejt. Možda ćeš uočiti što je odvlačilo cure ili prenerazilo, gdje konstantno griješiš u svom pristupu.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 23:26   #6
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Snimaj svoj razgovor s nekom curom na dejtu, ili kreiraj prividni dupli spoj gdje bi taj par pratio tvoj dejt. Možda ćeš uočiti što je odvlačilo cure ili prenerazilo, gdje konstantno griješiš u svom pristupu.
Nisam ni imao dejt već tri godine, sad Vam kažem, pokušavam preko interneta, ali ne ide, ako s nekom počnem da se dopisujem, malo po malo ja joj dajem do znanja da želim da se upoznamo, da izadjemo , da se bolje upoznamo, ali čim to spomenem komunikacija počinje da slabi, i onda kad pitam šta nije uredu, ona kaže pa eto možemo bit drugovi, ili imam momka, ili nesto izmisli da se ne bi vidjeli...
hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 02:37   #7
Odakle si iz grada ili nekog manjeg mjestašca???

Osin faksa, imas neki hobi??
Kako slobodno vrijeme provodiš?
Mislin da tebi tvoji suptilno stvaraju pritisak da nadjes curu i ozenis se.
Al gle realno..

Curu trazis da bi bio sretan.
Al budes li tako ocajnicki se postavljao naletit ćeš na neku glupaču koja če te prožvakat i ispljunuti...

Dakle kakvu ti curu uopće trazis? Znas li to..
Opisi svoju idelanu curu i kako zamisljas idealnu suprugu jednog dana.. zanima me..
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 02:43   #8
De ti lolo zbori nama kako ti operatises?
Sta je tvoj fazon i pristup zenama?

Gdje su ti lovista zena i kako ih gonjas?

Naime danasnje ribe su cudo i svakvih ih ima. Nisam ni ja neki frajer ali evo gonjam bar i okrecen se okolo. Nejebica je cudno sto jes jes.
vlahovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 10:17   #9
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Nejebica je ozbiljan problem. Nedostatak fizičkog, pored emocionalnog kontakta može izluditi muškarca na dulje staze.
Nejebica se riješi masturbacijiom ...
Idemo dalje ....
Quote:
hart kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš, nekako stičem utisak da nisam dovoljno privlačan, ili da izgledam previše mladolik za svoje godine, ne znam šta se dešava sa mnom, zam da samo o tome razmišljam, jer i ja sebi svaki dan postavljam to pitanje, u čemu je problem pa nemam curu?
Dakle, ego. Muči te pitanje vlastite vrijednosti, tj. ako drugi imaju curu, a ja ne onda sigurno nešto sa mnom nije u redu. KRIVO!!! Bazirati vlastitu vrijednost na takvoj usporedbi je u potpunosti pogrešno. Osim toga, zajeb No1 je uspoređivati se s drugima po bilo kakvom pitanju.
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Curu trazis da bi bio sretan.
Također zajeb ak autor teme misli da će automatski biti sretan samim time što ima curu.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:13   #10
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Odakle si iz grada ili nekog manjeg mjestašca???

Osin faksa, imas neki hobi??
Kako slobodno vrijeme provodiš?
Mislin da tebi tvoji suptilno stvaraju pritisak da nadjes curu i ozenis se.
Al gle realno..

Curu trazis da bi bio sretan.
Al budes li tako ocajnicki se postavljao naletit ćeš na neku glupaču koja če te prožvakat i ispljunuti...

Dakle kakvu ti curu uopće trazis? Znas li to..
Opisi svoju idelanu curu i kako zamisljas idealnu suprugu jednog dana.. zanima me..
MAnje mjesto, manji grad tako da kažem...ali izlazim i na druga mjesta i u druge gradove, ono tipa kafići i muzika uživo.
Pa nisam još dobio posao, ali zarađujem onako privatno, a i nemam neki hobi moram bit iskren, sve se sazdalo na te izlaske u nadi da ću pronaći neku curu, ali nema od toga ništa, ništa nisam uspio.
Slobodno vrijeme uglavnom provodom na internetu tražeći neku curu preko stranica za upoznavanje, a i sa prijateljiima odemo na piće i tako.Pa moji mi ponekad to spomenu, ali ja znam da nemam nikog pa to na mene i ne utiče.

BAš i ja ne znam , šta tražim, koliko sam očajan bilo koja da mi se imalo fizički sviđa , i da je koliko toliko pametna... E sad kad bi birao idealnu suprugu... to ne znam kako bi Vam odgovorio...
hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:22   #11
Quote:
vlahovac kaže: Pogledaj post
De ti lolo zbori nama kako ti operatises?
Sta je tvoj fazon i pristup zenama?

Gdje su ti lovista zena i kako ih gonjas?

Naime danasnje ribe su cudo i svakvih ih ima. Nisam ni ja neki frajer ali evo gonjam bar i okrecen se okolo. Nejebica je cudno sto jes jes.
Pa većinom pokušavam na lijep način da se postavim, da počinjem komunikaciju, onda pomalo nabacujem i da mi se sviđa i tako, ono većinom na fin način. lovišta?, KAfići, diskoteke, s vremena na vrijeme, ali najviše preko interneta... Tražim i ja i okrećem se, ali na neki fin način, ne znam provocirat cure, a kako sam vidio na takve stvari većina njiha se lože, ono prihvate me nekako isuviše ozbiljno kad osjete da se pristojno i fino ponašam.
hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:31   #12
Ispada da toliko trcis za njima, da sto brze trcis vise ih plasis i brze bjeze!!
Toliko o lovu i lovistima

Pristupi im bez da osjete da ih "lovis",ne spominji kako si dugo sam,ocajan...ima vremena za to reci ako dode do icega
Gotovo sam 100% sigurna da tako nastupas a to je "znak za uzbunu" u glavi svake normalne
__________________
Čovjek mora biti dovoljno veliki da prizna svoje greške, dovoljno pametan da profitira iz njih i dovoljno snažan da ih ispravi.
luda umjetnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 14:19   #13
Čuj...

Za početak razmisli dobro...
Imas jos bar 50godina zivota ispred sebe...

Jesi svjestan da ako nadjes neku zensku samo da je zensko. mozes naic na neku tuku koja ce ti pit krvi iducih 50godina samo zato sta je zensko i samo zato sto ti mislis da nemos nac kvalitetnu curu

Razmisli dobro kakvu curu zelis imati uz sebe

+ makni se od interenta; učlani se u teretanu ili kreni trčati.. bavit se nekim sportom...
osjecat češ se samopouzdanije...

+mozda ti trazis curu u krivom krugu,.. ako si vise intelektualac i mirniji... dal cure iz diskoteke iz tvog sela su u tvom intelektualnom rangu. dal vam opce komunikacija teče..
da izadjes malo u veći grad?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:32   #14
Pronađi hobi, baci osmijeh na lice, i ne traži. Osjeti se to u bivanju i nastupu kad netko traži, pogotovo kad je očajan. Žene bježe od takvih.
Ako si se već ulovio interneta, nemoj odmah siliti na nalaženje i dejtanje. Neka vrijeme prolazi. Ostavi dojam. Zainteresiraj ih. Neka one pozovu tebe. Biraj.
Kad izađete, nemoj odmah napadati. Polako. Spontano. Zadrži osmijeh i pozitivnu vibru.

Budi nađen i bit ćeš zadovoljniji
Ailour is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 19:25   #15
Po naslovu sam mislila da je nešto ozbiljnije u pitanju, kad ono ljubavni jadi

Završio si faks što je uspjeh, već se i oženija i rastavija, što je također dobro,
nemaš što plakat, uživaj, život je jedan
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 19:40   #16
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
Po naslovu sam mislila da je nešto ozbiljnije u pitanju, kad ono ljubavni jadi

Završio si faks što je uspjeh, već se i oženija i rastavija, što je također dobro,
nemaš što plakat, uživaj, život je jedan
U čemu da uživa? U nametnutoj samoći i neprihvaćenosti?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 19:41   #17
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
Po naslovu sam mislila da je nešto ozbiljnije u pitanju, kad ono ljubavni jadi

Završio si faks što je uspjeh, već se i oženija i rastavija, što je također dobro,
nemaš što plakat, uživaj, život je jedan
nije se jos ozenio..
solo je jako dugo.. tu je frka.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:16   #18
Ovo je za psihologiju ?

26 godina, e momak, neki su se u tim godinama oženili 8 puta i razjebali a ružni k'o lopovi.

Pretpostavljam, barem po pisanju da ti krut k'o daska kad naletiš na đevojku.
Točno kad čovjek pogleda tebi se u očima vidi da ti je cilj zbariti bilo što na dvije noge.

Pogledaj je par puta, nabaci neki smiješak naivni, reci nešto neobavezno i okreni leđa...tako napravi 10 puta i jednom će upaliti.
Naravno, to radiš istovremeno sa 10 cura..

E sad, 10x10 je 100..od tih 100 jedna će upalit..garantiram ti.

Mani se pametne spike i pokušaji impresioniranja, to je toliko dosadno da curama bubuljice izbijaju po faci.
Prodaj se pod frika koji ima lovu, kojem nije bitna cura ili dvije, koji ih mijenja k'o čarape..

I zapamti, smijeh..uvijek smiješak na usta.:klap:
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:23   #19
zasto njen otac nije bio zadovoljan?
i kako ju je mogao odvesti?
pa je li ona ovca privezana ili tvoja cura/zena? je li ona htjela otici?
zasto?
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:36   #20
brijem da ti treba profi suport tj. psihoterapija !? ako nisi do sad ubro uz put" od nekog pametnog izlaz (identifikacijski ) !? iz te priče ne buš ni tu
idealan si za psihoanalizu ... moglo bi i brzo ić do neke razine ... koja će te zadovoljit na duže vrijeme ,uljepšat ti život
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.