Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 09:55   #121
joj malo me strah ove druge slike!!!
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:02   #122
Quote:
rot orka kaže:
Posjeti moj blog, vidjeti ćeš da nisam stroga Ja sve psa učim kroz igru i puno veselja i kroz nagradice.
Možda samo pričam vrlo ozbiljno o tome da istaknem ljudima koji misle nabaviti tu pasminu (ili bilo kojeg psa) da se psom treba baviti i imati i vremena i živaca i puno volje za njega.
Jel mi djelujemo kao strogi vlasnici?

krsite zakon, psi nemaju brnjicu
zigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:37   #123
Napao me s leđa dok sam trčao, niti sam ga vidio niti ga izazivao, nego trčao po uobičajenoj ruti uobičajenim tempom. Rezultat: na desnoj nozi slomljena kost na dva mjesta, rastrgan mišić, slomljena kost na desnoj ruci, izgubljene 2 litre krvi. Sva sreća što sam u to vrijeme imao gavrana koji me je stalno pratio i napao podivljalu pseturinu pa sam uspio izvaditi pištolj koji sam tada morao nositi i ubio ga, jer da nisam on bi zaklao mene. Bolničari ga nisu mogli odvojiti od moje noge nego su ga zajedno sa mnom prenijeli u Hitnu i u bolnici su nas uspjeli razdvojiti a meni ostali pločice i vijci pol godine i 178 šavova. Vlasnik nikada nije pronađen a ja mu samo želim zahvaliti što sam izgubio godinu dana života, što ne mogu vidjeti pseturine bez lajne i brnjice među ljudima i djecom i što osjećam svaku promjenu vremena i što se svakim pogledom na ožiljke prisjetim tog krvavog masakra.
barney is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 00:39   #124
krasan ti je pas!koliko je star? a i koja si ti od one 2?
__________________
Who fucks the POTPIS
lazljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 15:40   #125
Quote:
barney kaže:
Napao me s leđa dok sam trčao, niti sam ga vidio niti ga izazivao, nego trčao po uobičajenoj ruti uobičajenim tempom. Rezultat: na desnoj nozi slomljena kost na dva mjesta, rastrgan mišić, slomljena kost na desnoj ruci, izgubljene 2 litre krvi. Sva sreća što sam u to vrijeme imao gavrana koji me je stalno pratio i napao podivljalu pseturinu pa sam uspio izvaditi pištolj koji sam tada morao nositi i ubio ga, jer da nisam on bi zaklao mene. Bolničari ga nisu mogli odvojiti od moje noge nego su ga zajedno sa mnom prenijeli u Hitnu i u bolnici su nas uspjeli razdvojiti a meni ostali pločice i vijci pol godine i 178 šavova. Vlasnik nikada nije pronađen a ja mu samo želim zahvaliti što sam izgubio godinu dana života, što ne mogu vidjeti pseturine bez lajne i brnjice među ljudima i djecom i što osjećam svaku promjenu vremena i što se svakim pogledom na ožiljke prisjetim tog krvavog masakra.

uzas, majko isusova, uzas
gavran? pistolj? napao te rott?

btw ova slika galopirajuceg rotta mi je faking scary
mislim da bi se u gace usrala da se ovako zaleti prema meni
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 17:57   #126
Quote:
rot orka kaže:
Koje desna?
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 23:22   #127
Quote:
barney kaže:
Napao me s leđa dok sam trčao, niti sam ga vidio niti ga izazivao, nego trčao po uobičajenoj ruti uobičajenim tempom. Rezultat: na desnoj nozi slomljena kost na dva mjesta, rastrgan mišić, slomljena kost na desnoj ruci, izgubljene 2 litre krvi. Sva sreća što sam u to vrijeme imao gavrana koji me je stalno pratio i napao podivljalu pseturinu pa sam uspio izvaditi pištolj koji sam tada morao nositi i ubio ga, jer da nisam on bi zaklao mene. Bolničari ga nisu mogli odvojiti od moje noge nego su ga zajedno sa mnom prenijeli u Hitnu i u bolnici su nas uspjeli razdvojiti a meni ostali pločice i vijci pol godine i 178 šavova.
Di je ovo sve bilo, jel u Cinestaru?



Sori
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 23:40   #128
aha samo malo,a lik nosa inace pljucu dok trci?? hmmm jesi se onda probudio?
__________________
Who fucks the POTPIS
lazljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 04:32   #129
Quote:
rot orka kaže:
To je istina seremeister...
Ja se nadam da su vlasnici svjesni kojeg psa nabavljaju i da će ga u skladu s time i odgajati i više se baviti njime. Nažalost, to nije uvijek slučaj jer ljudi puno toga ne znaju o psima pa tako nabave psa jer im je eto lijep i jer misle ako se priča da je dobar čuvar da ne treba ništa s njime raditi nego ga samo pustiti u dvorište.
Ja bi samo istaknula ovdje:
1) raspitati se do detalja koju pasminu nabavljate (o nekim općim karakteristikama pasmine, temperamentu, načinu držanja, odgoju, o školicama ako imate malo iskustva - neću reći ako nemate iskustva s psima jer ovakve pasmine nisu za početnike)
2) raspitati se o porijeklu psa - o karakteru njegovih roditelja i dapače predaka jer nasljedstvo je ipak nasljedstvo
3) baviti se socijalizacijom i odgojem od štenece dobi!!! i ne zaboraviti da to slatko štene čije su spaćke male i slatke izrasta u velikog psa kada više neće biti simpatično to što mu je kao malom bilo dozvoljeno
4) oboružajte se čeličnim živcima jer doživljavati ćete bezbroj uvreda na cesti od nepoznatih ljudi i prolaznika samom činjenicom da ljudi imaju predrasude prema ovim pasminama i većina se boji ovakvih pasa.

P.S.-Možda sam još nešto zaboravila
jako dobro rečeno, rot orka, osin šta bi ja dodala da se proba upoznati nekog vlasnika rotta, ili više njih i na licu mjesta čuti iskustva sa pasminon, jer dosta stvari nema u knjigama.. recimo, dosta ljudi ne zna da rott hrče, i to jako ..samo da kasnije ne bi bilo - ajme meni-
..i najvažnije, dosta strpljenja, volje i vremena!


... ko bi se ovog moga bojat?...

baš ti je presladak rott na ovoj slici
__________________
Jeste vi svjesni da ste potrošili 2 sekunde vašeg dragocjenog života na čitanje posve beskorisnog potpisa?
EDIT: 5 sekundi ^_^
Mortalius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 09:26   #130
Barney pa tebi ni B.Willis nije do koljena Samo mislim da si falia temu,znanestvena fantastika je drugi topic.A sta je ono sa gavranom bilo,e imam sliku u glavi Barneya kako trci gol do pasa,naravno nabildan a u ruci mu pljuca a na ramenu gavran.
maestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 09:27   #131
Preljepi su rotvajleri iako mi za oko vise zapinju gazdarice.
maestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 15:55   #132
Moja rotica je 28.4. navršila 2 godine (mislim da nije bitno koja sam, pričamo o psima )
Za nekog tko ne poznaje ponašanje pasa, ovaj rot bi bio zastrašujuć, ali apsolutno se vidi na psu kad je razigran...
rot orka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 23:34   #133
a da sparimo mog pita i tvoju roticu?
__________________
Who fucks the POTPIS
lazljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 09:10   #134
Quote:
Moo kaže:
Evo treba mi jedan podatak, a nemren ga nać. Zna li netko kolika je snaga ugriza rotvajlera? Tnx
Evo sad sam vidia zasto je ovaj topic otvoren,tj. koje je pitanje zapravo bilo postavljeno pa da dam sodgovor iz svog skromnog znanja.Ne znam koliki je tocan ugriz rota ali znam da njemacki ovcar ima oko 350 kg po cm kvadratnom,doberman je nesto slabiji dok za staforda kazu da ima oko 900 iako ja svome nisam nikad miria.Rotvajler bi trebao biti negdje izmedju njemackog ovcara i staforda prema mojim izvorima koji su dosta tocni,sto znaci da mu je ugriz dosta snazan.Vazno je napomeniti da je ugriz dobermana koji ima najslabiji ugriz od gore navedenih pasa dovoljan da se odgrize dobar komad mesa,pa sad ti vidi sta je rot sposoban.Nesto jaci ugriz od staforda ima pit bull jer od kada su se ove dvije pasmine razdvojile,staford je otisao u izlagacke vode dok je pit jos kralj arena.
maestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 23:24   #135
daj svom peseku bedrenu kost od krave i ako ju sazvace bez problema ima dobar ugriz
__________________
Who fucks the POTPIS
lazljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 15:50   #136
Quote:
lazljivac kaže:
znam samo za pit bulla-12 tona.
Nesto si ti pobkao, lažljivče
Krokodil ima najjaci ugriz od svih zivotinja, cca 2 t/cm2, a drugo mjesto djele hijena i neka odurna kornjača mesožderka sa oko 1 t/cm2. Paščad je long long long way down the list
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 22:31   #137
Quote:
plavusa kaže:
mislim da bi se u gace usrala da se ovako zaleti prema meni
Zašto, kaj ne vidiš da je samo zaigran
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 10:12   #138
Quote:
maestro kaže:
Barney pa tebi ni B.Willis nije do koljena Samo mislim da si falia temu,znanestvena fantastika je drugi topic.A sta je ono sa gavranom bilo,e imam sliku u glavi Barneya kako trci gol do pasa,naravno nabildan a u ruci mu pljuca a na ramenu gavran.
Sad sam i ja shvatio kako to glupo izgleda.I jedina sličnost s Willisom je nedostatak kose i broj djece.
Ugriz se desio za vrijeme rata kad je bilo nešto nas koji smo morali stalno nositi oružje. Gavrana sam kao malog spasio nakon što su smrdljivi četnici izmasakrirali čitavu njegovu koloniju, pa je moju obitelj prihvatio kao svoju i stalno nas je iz zraka pratio i imao na oku.
I jedino što se sjećam su slinavo krvave ralje i ni sam ne znam kako sam uspio ubiti beštiju, jer sam se kao "velika junačina" onesvijestio i probudio tek za par dana u bolnici, pa kako je to ustvari izgledalo znam iz priča ljudi koji su mi spasili život. I u to vrijeme nisam bio jedini takav slučaj, ali se o tome zbog rata nije pisalo jer bi bilo prekrvavo.
barney is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 10:40   #139
Quote:
barney kaže:
Sad sam i ja shvatio kako to glupo izgleda.I jedina sličnost s Willisom je nedostatak kose i broj djece.
Ugriz se desio za vrijeme rata kad je bilo nešto nas koji smo morali stalno nositi oružje. Gavrana sam kao malog spasio nakon što su smrdljivi četnici izmasakrirali čitavu njegovu koloniju, pa je moju obitelj prihvatio kao svoju i stalno nas je iz zraka pratio i imao na oku.
I jedino što se sjećam su slinavo krvave ralje i ni sam ne znam kako sam uspio ubiti beštiju, jer sam se kao "velika junačina" onesvijestio i probudio tek za par dana u bolnici, pa kako je to ustvari izgledalo znam iz priča ljudi koji su mi spasili život. I u to vrijeme nisam bio jedini takav slučaj, ali se o tome zbog rata nije pisalo jer bi bilo prekrvavo.
Go Barney It's your birthday!
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 11:53   #140
Quote:
barney kaže:
nakon što su smrdljivi četnici izmasakrirali čitavu njegovu koloniju

gavran zivi u paru, a vrane u kolonijama, da ne kazem, jatima
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.