Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2005., 19:03   #61
ajd pa javi ishod...
horny but sensitive is offline  
Old 01.11.2005., 00:28   #62
Quote:
horny_but_sensitive kaže:
99% šane su da ti je smrdan operativni sustav...
99% šansi da ima virus...
MilkyWay is offline  
Old 01.11.2005., 00:37   #63
teško je točno reč dal je virus ili nije...
može biti naravno... ali može biti isto tak da je obrisano nešto potrebno za rad modema...

u svakom slučaju... reinstalacija je krajnja, ali sigurna akcija... prije vikanja da modem na valja...
isprobaj s nekim drugim modemom .. posudi i probaj dal drugi valja.. od frenda ili tak..

ak ni taj drugi neče raditi... onda znaš da je OS...
horny but sensitive is offline  
Old 07.11.2005., 00:48   #64
Quote:
shady01 kaže:
Samo 99kn...

79kn brzina + 20kn paket 512mb = 99kn
spajam se na net preko modema i to preko Carneta. zadnjih par mjeseci dosta visim na netu i samog interneta mi dođe oko 150 kn. kad se to zbroji sa pretplatom (60), a još se skupi i razgovora bude mi priličan račun.
sad me zanima ako bih uzela ovaj max adsl je l' plaćam ja i dalje staru pretplatu + 99 kn ili samo 99kn?
ako samo 99 to mi se čini povoljno jer za 20ak kn više ispada da bih na netu mogla bit' 24h , a telefon mi uvik slobodan.
(ne skidam muziku ni filmove...)
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Old 07.11.2005., 01:12   #65
plaćaš telefonsku pretplatu normalno za telefon...kolika je+ ako napraviš telefonskih(ne internet) razgovora

a adsl plaćaš 99 kn bez obzira koliko si na netu

dakle jeftinije ti je...i ja sam bila na carnetu i sad sam na adsl-u i jeftinije mi je puno...a i ne moram više gledati na sat....dakle samo peri adsl
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Old 07.11.2005., 01:20   #66
thanx
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Old 07.11.2005., 16:03   #67
Unhappy problem

Naručih ja lepo dsl i dodje u roku tjedan dana. sve super sve klapa ali mi se nakon instaliranja sp2 za xp kod ikone za vezu pojavljuje "status: limited or no connectivity"
veze ima al je nekako spora. jel to mozda zbog firewalla? nisam instalirao onaj firewall sa HT-ovog cda vec koristim onaj windowsof???? jel ko zna kaj je to????
__________________
Zanimaju Vas oktanska natjecanja? Priča jednog trkačeg tima: Šamec racing
goranshams is offline  
Old 07.11.2005., 16:07   #68
pa napravi novi link za spajanje trebalo bi raditi onda... tj ponov konfiguriraj connection...
horny but sensitive is offline  
Old 08.11.2005., 13:13   #69
Jooj muke li. A ipak složio. Help desk im je spor ali učinkovit. Pljujte vi kolko hoćete al za HT
__________________
Zanimaju Vas oktanska natjecanja? Priča jednog trkačeg tima: Šamec racing
goranshams is offline  
Old 13.11.2005., 00:59   #70
Novi DSL Optima telekoma

Navodno bi trebao biti brži i POVOLJNIJI! Ja nikako da se pretplatim na T-comov ADSL, ne dam im potpis na godinu dana s onakvim cijenama, stalno čekam nečiju povoljniju ponudu. I izgleda da upravo stiže.
Uglavnom, ako želite pospiješiti stvari, popunite njihovu anketu kojom ispituju tržište na http://www.optima.hr/dsl.aspx
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Old 13.11.2005., 20:11   #71
2 pitanja:
1. Da li se može taj modem za ADSL uzeti i spojiti naneki drugi komp,a da i dalje surfam pod svojim akauntom (ako npr idem na put)
2. Da li se ugovor može zamrznuti u slučaju da mi crkne komp ili ako moram ići na duži put (pa da ne plaća tih 100 kn bezveze)?
pumpkin pie is offline  
Old 15.11.2005., 17:42   #72
DSL problem

Trebam help, evo danas mi je čovac došao instalirati dsl, e sad dobio sam modem ELCON i dva cd-a, jedan od modema na kojem su driveri i drugi od T-Coma, ja sam instalirao usb drivere s modemovog cd-a s driverima i instalirao sam onaj pp nešto protokol s T-Comovog cd-a. Kad se spojim na HT kaže mi da sam spojen na 12 mb, wtf??? Je to normalno

Inače ima tamo na cdu od t-coma automatska ugradnja modema, al moj nije na popisu.
Paranoid is offline  
Old 15.11.2005., 17:50   #73
koji paket si uzeo?
daj provjeri brzinu skidanja i uploadanja...
ako te brzine odgovaraju paketu... što te brine što piše 12MB/s??
da piše i 0,0000000012MB/s ak stvar radi onda radi...
nemoj zaboraviti da je riječ o winkrapu i da stvari nisu kao što bi trebale biti...

primjera radi... osobno znam za jednu grafičku od 128MB, ali kad je provjeravaš iz windowsa, tamo uredno piše 64, i bile su snižene u trgovini... ali... stvar fakat ima 128 jer igrica ne bi radila
horny but sensitive is offline  
Old 15.11.2005., 18:08   #74
ma da zvao sam sad službu za korisnike, i kaže tip da on lijepo vidi tamo da sam ja spojen na 384/64, na paket koji sam i uzeo. Samo mi je fakat čudno to. Vjerojatno radi modema.

Nego kad idem na network connection moja dsl konekcija mi je i dalje pod Dial-up, a ne pod high speed internet, je to normalno
Paranoid is offline  
Old 15.11.2005., 18:10   #75
CARNET news preko T-com ADSLa

dal je moguće, pregledavati news grupe od CARNETa ukoliko nisam prištekan prek njih na internet?

Zadnje uređivanje MilkyWay : 15.11.2005. at 22:33.
horny but sensitive is offline  
Old 15.11.2005., 18:14   #76
drugi put uzmi preko LANa, a ne USB pa neće biti takvih problema...
horny but sensitive is offline  
Old 15.11.2005., 19:22   #77
Quote:
pumpkin pie kaže:
2 pitanja:
1. Da li se može taj modem za ADSL uzeti i spojiti naneki drugi komp,a da i dalje surfam pod svojim akauntom (ako npr idem na put)
2. Da li se ugovor može zamrznuti u slučaju da mi crkne komp ili ako moram ići na duži put (pa da ne plaća tih 100 kn bezveze)?
1.da
2.ne


ako je krivo neka me neko ispravi
amerix is offline  
Old 15.11.2005., 19:25   #78
A nije ti tip koji ti je dosao to ugradit rekao da cd od T-coma ne stavljas u komp jel bi mogao povuc krive drivere. Jer, da se moze nekaj zeznut!?
__________________
glavom kroz zid
girra is offline  
Old 15.11.2005., 20:21   #79
Quote:
girra kaže:
A nije ti tip koji ti je dosao to ugradit rekao da cd od T-coma ne stavljas u komp jel bi mogao povuc krive drivere. Jer, da se moze nekaj zeznut!?
a to je bio isto neki mamlaz

Prvo je krivo spojio žice, onda je nakon pol sata skužio da je nešto zajebo, a ma...
Paranoid is offline  
Old 15.11.2005., 21:59   #80
Mutavac... uglavnom, nisi trebao taj cd stavljat.. Ako ne znas sam onda zovi ove bisere u T-Comu da ti to rijese.
__________________
glavom kroz zid
girra is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.