Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2013., 03:42   #1
Intelligence (2014)





Quote:
WHO | Josh Holloway (Lost), Marg Helgenberger (CSI), Meghan Ory (Once Upon a Time), Michael Rady (Emily Owens, M.D.), James Martinez (Breaking Bad), John Billingsley (True Blood)

WHAT | Centered at US Cyber Command, and focuses on a unit that has been created around one agent with a very special gift, a microchip that has been implanted in his brain that allows him to access the entire electromagnetic spectrum.

Nova serija na CBS-u - jesen ili midseason.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 16.05.2013. at 15:08.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 03:45   #2
Ruby

Znači nema je u OUAT više?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 03:50   #3
Sawyer Ruby

Neka potraje čim duže, nebitan je sadržaj kraj ovo dvoje
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 03:53   #4
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ruby

Znači nema je u OUAT više?
Pa ove sezone ako je bila u svega dvije-tri epizode. Sigurno će ostat kao gošća.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 11:54   #5
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Sawyer Ruby

Neka potraje čim duže, nebitan je sadržaj kraj ovo dvoje
+1
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:08   #6
Fall preview:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=f-nqhGQeniM

Kreće u midseasonu tek, nakon završetka Hostages.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:20   #7
Vuče na Chucka u nekoj ozbiljnoj verziji
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:51   #8
ovo bi gledala o cemu god se radilo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 16:17   #9
Mozak na pašu i uživaj.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 21:26   #10
A kazu John Reese je naporan kako se uvek izvuce iz situacije sa tim Rambo efektom. Sta ce tek onda reci za ovo?

Crvenkapa mi smeta, glumica mi nema dovoljno harizme naspram Josha. Ali, ovo bi moglo biti nesto cemu bih dala sansu, iako mi se ne cini odrzivim dalje od prve sezone.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 21:47   #11
josh je karizmatican za oboje
if ju nou vat aj min

bas je nesto tipa chuck meets PoI
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 22:10   #12
Ufff Josh

pa ono, okej mi izgleda, Ruby mi se nekako ne uklapa u pricu, al dobro, mozda joj bude dobra kemija sa Sawyem pa ko zna
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 18:32   #13
Komentari kritičara na pilot:

Um, ok, nisam očekivao ovakve kritike.

Quote:
Ryan: Skip It
As much as I want to watch Josh Holloway on my TV every week, this espionage drama was stale, predictable and formulaic. Sawyer from "Lost" deserves better.

Furlong: Skip It
The first minute of the pilot was all Josh Holloway looking great, totally silent ... and then the show started and completely lost me. Laughable.

Etkin: Skip It
Josh Holloway is nothing without his over-the-top sarcasm and good looks, but only one of those things is on display here. The show has CBS darling Marg Helgenberger, action and crime-solving, so it's right on target for the network's audience, but I am not a part of it. I struggled to finish this one.

Moaba: Skip It
Sawyer as an indestructible superagent with Google glass inside his brain could have been cool, but a show with an unrealistic premise and a significant hokey factor shouldn’t take itself so seriously.

Harnick: Skip It
This felt like a fake show that we'd see in the background on "30 Rock" or something.

Prudom: DVR It
Josh Holloway is a serviceable action hero, while Meghan Ory has much more to do here than on "Once Upon a Time," but the final product was dull. I'll watch a couple more, but mostly it makes me miss "Chuck," which did it better with humor and heart.

Weingus: Skip It
This is a show about a guy running around with a chip in his head. It could be a cool and even thought-provoking, except that every scene is so intense and overacted that it ends up being a dramatic mess.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 11:34   #14
upravo pogledala pilot.
nelose, iako nista spektakularno. ali imam osjecaj da ce brutalno zafusarit'.
nastavljam, za sad.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:13   #15
Ćorak. Kratko i jasno.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:18   #16
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Ćorak. Kratko i jasno.
Prisnažujem.

Zbogom, inteligencijo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:21   #17
Ja se bojim da pogledam i unistim idealnu sliku koju u glavi imam o ovo troje (Holloway, Ory i Helgenberger)
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:49   #18
Nije mi toliko loše da odustanem odmah nakon pilota, a nije ni sjajno. Dat ću još par šansi, eventualno jednu.

Ove današnje serije su sve nekakve "čudne", nema ništa što te zainteresira odmah da kažeš "aha, ovo ima da pratim do kraja".

I sve su mi bezveznije ove moderne tehnologije i čipovi i roboti i lebdeći tekstovi i slike i sve slično u serijama, tko voli tu tematiku - ovo je totalno njegovo doba. Mene umara i ne kužim se i ne znam ni mobitel na TAČ otključat.

Al pogledat ću još jednu.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:55   #19
Holloway (kako se već zove lik u ovoj seriji) je manje više ista priča ala Sawyer. Suave sa dodirom arogancije, ali sposoban. Komično sposoban uzevši u obzir da su scene akcije lolčina. Lik je drugim riječima Sawyer without the criminal record. Marge je dobila par scena i trenutno je generična boss lady. Ory za današnje standarde i ovakve serije tipična, pametna, sposobna sa neizbježnim mommy/daddy issues. Imaju gro mjesta za manevriranje ali ako centralna premisa ostane ovakva, i dalje ćorak.

Komedija je u tome što je Sawyer bivši Delta, tier 1 operativac a treba nekoga iz tajne službe da ga štiti, iliti drži na pravom putu. Tu sam se polomio od smijeha. Tier 1 operativac sa dadiljom .
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 20:19   #20
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Suave sa dodirom arogancije, ali sposoban.
U svakoj seriji postoji ovakav.
Al' sad toliko ima takvih da je postalo tipično, ja bih da je nekakvog drukčijeg karaktera.
A i priča između njih dvoje je već tako predvidljiva, ona će se sad kao malo inatit i kolutat očima na sve što on kaže, a zapravo se hoće bacit na njega otkako ga je vidjela.

Svugdje. Ova. Priča.

I ono kad su pali pa kao na podu blizu jedno drugog. Treš much? Očekujem da u idućoj epizodi ona nešto nosi pa joj ispadne pa se sagnu oboje u isto vrijeme da to pokupe pa im se susretnu pogledi i sve tako.

Plus bit će procedural vjerojatno s naznakama priče o njegovoj ženi.

What I'm trying to say - sve već nekako viđeno i ovo postaje problem.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.