Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2013., 21:43   #1
kompare.hr – prvi hrvatski portal za usporedbu usluga

Predstavljamo novu sponzoriranu temu.
__________________
Opširnije o sponzoriranim temama na Forum.hr i naručivanju
Sponzorirana tema is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 21:47   #2
Bok ekipa!

Mi smo tim koji stoji iza kompare.hr – prvog hrvatskog portala za usporedbu usluga. Kompare.hr vam dopušta da kroz nepristrane usporedbe odaberete prave ponuđače financijskih, telekomunikacijskih ili osiguravateljskih usluga. Tako na kompare.hr možete osigurati automobil, izabrati internet paket (samo internet, duo ili trio paket – sa provjerom dostupnosti!), zatražiti kredit ili izabrati najbolju banku za štednju.

Trenutno nudimo 13 vrsta usporedbi, a planiramo dodati i usporedbu pružatelja usluga električne energije, dopunskog zdravstvenog osiguranja (trenutno uspoređujemo dodatno – razliku pročitajte ovdje: https://kompare.hr/savjetnik/savjeti...iguranjeg-195/ ) i debitnih kartica (tekućih računa).

Ovdje smo jer želimo proširiti svijest o našem portalu, odgovoriti na sva pitanja oko njega, te možda i dobiti neku ideju – kritiku, pohvalu.. sve je dobrodošlo!
__________________
kompare.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 09:45   #3
Znači Mali update:

Već možete uspoređivati dopunsko zdravstveno i dodatno zdravstveno, kao i čitati o razlici između dopusnkog i dodatnog zdravstvenog osiguranja.

Ostale usporedbe koje nudimo su:
Osiguranja:
Osiguranje vozila (obvezno autoosiguranje)
Osiguranje imovine
Životno osiguranje
Zdravstveno osiguranje:
Dodatno zdravstveno osiguranje
Dopunsko zdravstveno osiguranje

Financije:
Gotovinski krediti
Krediti za vozila
Stambeni krediti
Oročena štednja

Telekomunikacije:

Telefon + internet + TV
Fiksni internet
Telefon + internet
TV + internet

Pametni telefoni

Također imamo i dosta dodatnog sadržaja kao što su savjetnik - vijesti, infografike i slično.
__________________
kompare.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 18:30   #4
Iskreno receno, stranica i nije nesto. Barem ovaj dio koji mene zanima. Postavio sam svoje podatke da usporedim cijenu interneta. I kaze da niti jedna tvrtka ne podrzava moje mjesto stanovanja. (?!)
Onda sam cisto iz fore isao pretraziti po ulici Ilica 1, i izbaci samo jedan podatak - i to samo Iskon.

To neka pogreska bila ili je tako i inace.. ?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 11:42   #5
Zanimljiv koncept, ali treba još izbrusiti. Neki podaci su manjakavi što se tiče telefonije, recimo za uslugu samo internet za moju adresu konkretno ne izbaci amis kao dostupan iako jest. Izbaci samo T-com MaxADSL i Iskon; tako da treba popraviti nedostatke. Također nema još mobilnih operatera. Inače super ideja... našao sam jeftinije, a kvalitetno auto osigranje preko portala.
Mudskipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 23:40   #6
Quote:
Mudskipper kaže: Pogledaj post
Zanimljiv koncept, ali treba još izbrusiti. Neki podaci su manjakavi što se tiče telefonije, recimo za uslugu samo internet za moju adresu konkretno ne izbaci amis kao dostupan iako jest. Izbaci samo T-com MaxADSL i Iskon; tako da treba popraviti nedostatke. Također nema još mobilnih operatera. Inače super ideja... našao sam jeftinije, a kvalitetno auto osigranje preko portala.
Slazem se s ovim gore, zgodno, korisno, ali treba dosta toga nadopuniti, npr za osiguranje vam fali cijela AGRAM grupa, mogucnosti su od oglasavanja.
Ograniceno je sa podrucjima, treba prosiriti na vise opcija.
Dizajna i teksta je previse, prenatrpano je, olaksajte ga malo, bit ce prihvatljivije. Dodajte po mogucnosti druge vrste ponuda, roba i usluga, poljoprivrednih proizvoda...
Kvilken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 18:18   #7
Zanimljivo, jucer sam gledao autoosiguranja, dovoljno usporedbi. Onako da se vidi otprilike kakve su cijene, ali poslije svakako do ureda osiguranja, traziti ispod pulta cijenu, jer ako Croatia moze iz osobnog iskustva znam, drugi mogu i vise. Ako znas nekoga super , ako ne malo cjenkanja. Nikako placati punu cijenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mrkihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 10:28   #8
Bili smo malo odsutni s Foruma, ali evo nas opet, s novitetima i promjenama

Želimo svima zahvaliti na podršci, pohvalama i dobronamjernim kritikama koje su nas vodile u promijeni izgleda i sadržaja našeg portala.

Broj naših partnera svaki dan raste, trenutno ih je 40ak, a planiramo i nova partnerstva, nadamo se: na korist i zadovoljstvo naših korisnika.

Nadamo se da ćete nam dati priliku. Sva pitanja, pohvale i kritike možete nam ostaviti ovdje na forumu, na live chatu na našem portalu ili nazvati našu call službu.

Veselimo se svakom pitanju.

Vaš Kompare!
__________________
kompare.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 00:23   #9
Čuvajte se prevare

Stranica kompare.hr je puna grešaka i lažnih informacija. Npr. Na stranici je navedeno da preko njih dobijete popust od 30% na osiguranje motocikla dok zapravo nema nikakvog dodatnog popusta.
Kad sam pitao zašto iznose neistine rekli su da je to greška na službenoj stranici.
ministarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 22:03   #10
Thumbs down Velika prevara kompare

Uzas i katastrofa!
Gdja Vesna iz Komparea mi je pogresno zaracunala bonus i ispostavili su mi dodatni racun 1400kn 2mjeseca kasnije, sto je vise od svih ponuda koje sam prvotno imala i nikada ne bih izabrala njih s tom cijenom da su je odmah izrekli, nego prvo ti ponude jednu cijenu prihvatis, a onda ti salju dodatne racune i ispadnu skuplji od bilo koga! Jer su kao pogrijesili! Krajnje nekorektno i ovo ide sigurno U medije!! Jos sam i suprugovu firmu progurala kod njih od 10 auotmobila! Veliko razocaranje!
Mcmaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2018., 15:34   #11
Ja nemam loših iskustva sa kompare. Uzimam svake godine auto osiguranje preko njih. Dobim najjeftiniju ponudu, platim, sprintam policu i odoh na tehnički.
__________________
Igre.games
karlo3030 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.