Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 19:11   #4941
Quote:
fotoguru kaže: Pogledaj post
Da je tvoj objektiv, rješenje bi bilo da ga odneseš skupa s tijelom u servis na podešavanje. Ali podešavanje za tvojeg Nikona bilo bi razdešavanje za prijatelja koji ti ga je posudio. Ostaje ti live view i manualno.
Hvala, to sam i pretpostavljao. Koji servis preporucujes i koliko bi to kostalo?
Mario S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 00:06   #4942
Ne mogu preporučit jer sam na Canonu. To neka odgovori neki nikonaš ili jednostavno odnesi u ovlašteni servis.

Press any key to exit or any other key to continue.
fotoguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 15:04   #4943
Quote:
Mario S kaže: Pogledaj post
Hvala, to sam i pretpostavljao. Koji servis preporucujes i koliko bi to kostalo?
A gle ja sam svoje objektive na ciscenje nosio u fototeh ovlasteni nikon servis, za drugi iskreno niti neznam. Ali ako ides kod njih prvo ih pitaj koliko bi te kostalo jer su skupi u pm
Nekros is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:47   #4944
sasvim slučajno naletio na ovo, fx-dx/ff-apsc, milimetraža je milimetraža ali evo očitog dokaza da postoji itekakva razlika,fotoguru i neki padobranci kojima se pridružio sa tvrdnjom da ta razlike ne postoji pokušavajući pobiti moju tvrdnju da razlike i to očito ima, zbog te razlike sam i prešao sa apsc na ff, pa eto nek si pogledaju i ponove/učvrste znanje:

https://www.flickr.com/photos/karlkn...n/photostream/
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:00   #4945
Pokušaj barem reći o čemu govoriš

Pogledaj si moje odgovore na prošloj stranici pa ako ti nešto još uvjek nije jasno, pitaj.

Press any key to exit or any other key to continue.
fotoguru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.