Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 22:13   #4561
Quote:
Melina- kaže: Pogledaj post

Više na bacam novce na Meleme, Neutrogene i slično, ovaj balzam mi je oporavio suhe i oljuštene usne u dva dana
odo sutra po njega melem je super za usne, ali mi se njegov miris gadi, tak da ga ne približavam svojim usnama
Old 12.01.2018., 22:36   #4562
Ivančica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:36   #4563
Clarins Skin Illusion Natural Radiance Foundation
Dok me maskara totalno razočarala, ovaj puder me skroz oduševio! Tražila sam puder za zimu adekvatne nijanse koji će biti pogodan za suhu kožu. Puder je hidratantan, nije mat, daje lagani sjaj i baš je odličan za zimski period. Nisam baš dobra u ovim opisima, ali eto, mislim da mu naziv odgovara učinku. Ne izaziva gadosti, ne ističe suhe dijelove, ne uvlači se u pore... Ima specifičan miris koji brzo ispari.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:37   #4564
Quote:
Ivančica19 kaže: Pogledaj post

Odlična
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:41   #4565
Quote:

Više na bacam novce na Meleme, Neutrogene i slično, ovaj balzam mi je oporavio suhe i oljuštene usne u dva dana
Meni nije ništa posebno radio, no kupovala sam ga čisto da mogu nešto staviti za po doma da mi usne nisu suhe. Jedino sam s Carmexom u teglici vidjela razliku.

Via Tapatalk
Old 12.01.2018., 22:47   #4566
Quote:
Ivančica19 kaže: Pogledaj post
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Odlična
Po čemu? Dajte mi nešto o njoj!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:35   #4567
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Meni pretamna, kao i njihova BB krema. A kupila sam svjetliju.
CC sam probala preko testera. Ako netko zeli probati BB kremu njihovu, doslovno nije koristena. Samo na ruci isprobana malo, neka se javi. Svjetlija nijansa. Mozda imam i tester CC pa mogu i to poslati.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:14   #4568
Rijetko kad imam fantastične proizvode pa kad ih nađem moram ih spomenuti.

Garnier 3u1 pure active
https://shop.lilly.rs/uploads/store/...e_lica_141.jpg

Kupila sam ga da koristim isključivo kao masku da mi očisti proširene pore. Nikad mi ništa nije tako dobro očistilo pore ko ovaj proizvod. Na kraju sam ga počela koristiti svaki dan za pranje lica. Nikad mi lice nije ovak dobro izgledalo, sve je očistilo, koža mi je mekana i održava se onaj glatki osjećaj na licu koji se osjeti nakon dobrog pilinga. Malo je reći da sam oduševljena. Prije njega sam koristila My face 3u1 na isti način i isto mi je bio super, no ovo je ipak puno bolje.

Bourjois Healthy mix

Od kad sam ga dobila za Žićbo samo ga hvalim po forumu. Jako lagan, nije cakey, prirodan blistav finish, ma oduševljena sam. Ne naglašava suhe dijelove, možda mrvicu kod nosa, no to ubijem sa setting sprejom jer bez toga ništa. Nisam probala staru verziju pudera. Jedino što ne mogu još reći je kako se puder drži kroz period od deset sati, to ću morati testirati tek.

Via Tapatalk
Old 13.01.2018., 00:23   #4569
Quote:

Super što ti je toliko pomogao, ali meni je bio grozan. Kod mene je bilo obrnuto - od normalnih usana sam u dva dana došla do jako ispucalih.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 09:20   #4570
meni nijedan balein balzam za usne nikad nije pomogao.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:47   #4571
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Meni je super jer mi se bas lijepo stopi s tenom, ima dosta dobro prekrivanje i baaas je trajna. Nosila sam ju na sluzbenom putu od 8 ujutro do 1-2 u noci bez setiranja puderom u prahu. Tek sam negdje oko 17 morala malo poblotati t zonu. Probala sam i bb kremu, ona mi je my skin but better a cc krema mi je vise kao puder s njegujucim svojstvima. I jos ima visoki spf i relativno dobar sastav
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:54   #4572
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
meni nijedan balein balzam za usne nikad nije pomogao.
Ni meni pa cak ni nuxe, nedaj boze da stavim ultra mat ruz, npr. Ovaj maybeline koji hvalite pa meni bi krvave usne bile..

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
Old 13.01.2018., 11:08   #4573
Hurraw lip balm (s iherba, shipping saver)

Probala sam (boja ambalaže):
Čaj spice (svijetlo smeđi)
Earl grey caj (svijetlo zagasito plavi)
Vanilla beam (pastelno žuti)
Grapefruit (koraljno crveni)

Lagani su, lijepo se upijaju, ne osjećam težinu kad ih nanesem, ne moram ludo pritiskati na usnama da bi nesto ostalo. Lijepo su razmazivi, njegujući, ispod ne ostavljaju saharu. Imam jednog doma, jednog u torbici, jednog u uredu, klinci imaju također.
Idući put planiram uzet almond+rose+cardamom i almond i mint.
Stavim ih i nakon exfoliatora i prije ruža i kao dio jutarnje njege.
Onako su "tanki", a usne su elastične.
Najsličniji mi je učinku koje mi daje Olival jabuka i vanilija u teglici.

Zadnje uređivanje menni : 13.01.2018. at 11:21.
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:12   #4574
A koji exfoliator za usne koristis?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:18   #4575
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
A koji exfoliator za usne koristis?
Onaj od elfa. Imam mint i black sugar. Isto s iherba.
Old 13.01.2018., 11:22   #4576
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Hurraw lip balm (s iherba, shipping saver)

Probala sam (boja ambalaže):
Čaj spice (svijetlo smeđi)
Earl grey caj (svijetlo zagasito plavi)
Vanilla beam (pastelno žuti)
Grapefruit (moralno crveni)
Imam cokoladu i visnju, onako su mi... meh...
Kupila sam ih jer su bili hvaljeni na nekoj od ovih tema, ali zapravo su me razocarali. Ne njeguju dovoljno, nekako su mi "tanki", djeluju mi samo povrsinski.
Jos uvijek pamtim kako mi je odlican bio onaj zeleni balzam iz interspara (kiss ili tako nesto) za cca 7 kuna, morat cu ga opet kupiti kad potrosim ove koje imam.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:25   #4577
Meni je baš baš odličan. Pogotovo nakon exfoliatora. Lijepo se upija. Ostavlja njegujući učinak, usne su mi baš i hidratizirane i njegovane. Divan mi je!
I klincima se isto sviđa.
Old 13.01.2018., 12:13   #4578
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Meni pretamna, kao i njihova BB krema. A kupila sam svjetliju.
CC sam probala preko testera. Ako netko zeli probati BB kremu njihovu, doslovno nije koristena. Samo na ruci isprobana malo, neka se javi. Svjetlija nijansa. Mozda imam i tester CC pa mogu i to poslati.
Hm... Mozda nisam bila jasna. Ne bih prodala nego darovala.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 12:23   #4579
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Meni je super jer mi se bas lijepo stopi s tenom, ima dosta dobro prekrivanje i baaas je trajna. Nosila sam ju na sluzbenom putu od 8 ujutro do 1-2 u noci bez setiranja puderom u prahu. Tek sam negdje oko 17 morala malo poblotati t zonu. Probala sam i bb kremu, ona mi je my skin but better a cc krema mi je vise kao puder s njegujucim svojstvima. I jos ima visoki spf i relativno dobar sastav
Potpisujem prvu rečenicu za farmasi cc kremu, najbolji proizvod ovog tipa kojeg sam dosad isprobala, zaista jako dobro prekrivanje i trajnost, nema efekt maske, ugodan miris , ma sve je top
Ivančica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 12:38   #4580
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Ni meni pa cak ni nuxe, nedaj boze da stavim ultra mat ruz, npr. Ovaj maybeline koji hvalite pa meni bi krvave usne bile..

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
Meni je dobar jedan Oriflame, svijetlo plavo Labello, muška Balea, Yves Rocher jagoda(zbog boje )
ali ni jedan mi ne bi bio dovoljan da naveče ne stavljam nevenovu mast.
Svi balzami su mi samo da malo zaštite po danu da ne bude baš katastrofa do večeri ali jedino što mi u stvari liječi usne je nevenova mast i iskreno razmišljam da od nje napravim malo čvršći balzam koji može biti u stiku.
Ako neko zna za balzam u stiku sa nevenom ja bi bila jako zahvalna za info.
Odgovor

Tags
18+

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.