Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 20:52   #761
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Di?
Bi rekla, ali nije za javnost
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:10   #762
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ili si ti uzimas za pravo definirati sto ja mislim?
Naravno da nema to pravo.

Ali, nema ni potrebe. Jasno si definirao što misliš napisavsi da bi testirao svaku, pogotovo nakon što si vidio kako nemali broj žena razmišlja na forumskom topicu.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:12   #763
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Bi rekla, ali nije za javnost
Znači, ne konzumira alkohol
Old 12.01.2018., 21:15   #764
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Istom logikom, nema potrebe da se testiram na spolne bolesti, mozemo bez kondoma - nemam nista. Želis da se testiram? Pa sto ti mislis kakav sam to ja?
Takav da si se nekad s nekim jebao. A onda i sa svim njegovim ranijim partnerina. Neusporedivo s pitanjem partnerici je li možda zatrudnila s drugim.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:20   #765
Moj bivši je htio, platio i napravio test za naše dijete. Već je bio bivši, ali kad mi je došao s tom idejom, blokirala sam mu sve kontakte (da je bio tadašnji, isto bi postao bivši). Onda sam ga nakon par tjedana ipak odblokirala, jer je otac, kakav god da bio i ne želim naše dijete petljati u naš (ne)odnos.

Ali to mi je bilo tolko jadno da ne mogu riječima izrazit. Dugo smo bili zajedno, trebao bi znat kakva sam osoba. Ne bi rekla da je bogat ili mio, ali meni je činjenica da je on otac više komplikacija nego pomoć. Da je postojala i najmanja mogućnost da je netko drugi otac, sama bi tražila test, ali kako je jedina druga mogućnost bila bezgrešno začeće, to mi se činilo nepotrebno.

Što se tiče obaveznog rutinskog testiranja, malo mi to vuče na Orwella, ali ako ljude veseli, neka im. Iako sam jednom čitala interview s muškarcem (!), koji je mislim čak i patentirao neke testove (davno je to bilo, možda je samo imao neku važnu funkciju u jednoj firmi koja nudi testiranje), i koji je apelirao da ljudi ne rade testove, pogotovo ne kasnije u životu, jer da koja će im bit korist od toga da saznaju da dijete koje vole nije njihovo biološko dijete.
Navodio je i zanimljive slučajeve kad je test lažno negativan. Nažalost teško da ću iskopat negdje taj interview sad...
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:35   #766
Pa činjenica je da je ljepše ako ne znaš da nije tvoje
Old 12.01.2018., 23:47   #767
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako bi razgovarali s ženom da želite testirati dijete?

Vi: Draga, ja bih testirao našeg malog jer mislim da možda nije moje. Znaš, postoje istraživanja...
Ona: Ti misliš da sam ti ja podmetnula dijete?
Vi: Ma ne ti, draga, ali znaš, postoje žene koje to rade.
Ona: Kakve to veze ima sa mnom?
Vi: Ma nikakve, nemoj se ljutiti, ali mom djedu je baka podmetnula dijete i život me naučio...
Ona: Ti misliš da sam ja drolja?
Vi: Ma nikako, kako se usuđuješ to insinuirati??!
Ona: ...
Vi: Što kažeš onda, mogu testirati malog?

*tresak vrata*
U fazi dejtanja, jer smatram moj stav u vezi toga, kao i mnostvo drugih stvari relevantnim:

Ja: Jednog dana, ako cu imat dijete, rado bi napravil test odmah u bolnici pri porudu.
Ona: Postava na sve cetiri ko maca kad ugleda susjedovog pesa "ZASTO? JEL TI MISLIS DA SAM JA DROLJA?"
Ja: *ne javljam se vise* ~ ne postoji prijedlog koji me vrijeda ili kojeg docekujem na noz, nit to toleriram. Draze mi je da me argumentirano nazove budalom.

Nitko nije nezamjenjiv, nit ja njoj, nit ona meni. Ocito je da cemo bit u vezi sa osobom koja ima slicna misljenja nasima. Dakle, idemo dalje.

Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Ali to mi je bilo tolko jadno da ne mogu riječima izrazit. Dugo smo bili zajedno, trebao bi znat kakva sam osoba. Ne bi rekla da je bogat ili mio, ali meni je činjenica da je on otac više komplikacija nego pomoć. Da je postojala i najmanja mogućnost da je netko drugi otac, sama bi tražila test, ali kako je jedina druga mogućnost bila bezgrešno začeće, to mi se činilo nepotrebno.
Ovo "treba me poznavat" se vez izlizalo.

Quote:
i koji je apelirao da ljudi ne rade testove, pogotovo ne kasnije u životu, jer da koja će im bit korist od toga da saznaju da dijete koje vole nije njihovo biološko dijete.
I uz 100 patenata, on je i dalje individua s svojim vlastitim induvidualnim stavom.
Meni ovo doslovno zvuci "ako ste budala 20 godina, sutite i budite budala i dalje".
Slicno onoj gluposti "zene, sutite i trpite", zbog djece jel..

U slucaju da nije moje nakon 20 godina, dijete bi mi i dalje bilo dijete, ali prevaranticu bi tuzil i bez obzira na svoje godine, krenul iz pocetka.
Old 12.01.2018., 23:49   #768
Isusek kolko je ovdje momaka bilo u vezama sa nekim čudnim ženama!
josuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:51   #769
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Isusek kolko je ovdje momaka bilo u vezama sa nekim čudnim ženama!
Nitko. Pa na US-u smo.
Old 12.01.2018., 23:53   #770
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nitko. Pa na US-u smo.
Ma jasno mi je za Fletinu,Fajbija, Zloprasence, Harda ali kaj su tebi uradili da si tolko zapel za ta besmislena testiranja?
josuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:06   #771
Quote:
U fazi dejtanja, jer smatram moj stav u vezi toga, kao i mnostvo drugih stvari relevantnim:

Ja: Jednog dana, ako cu imat dijete, rado bi napravil test odmah u bolnici pri porudu.
Ona: Postava na sve cetiri ko maca kad ugleda susjedovog pesa "ZASTO? JEL TI MISLIS DA SAM JA DROLJA?"
Ja: *ne javljam se vise* ~ ne postoji prijedlog koji me vrijeda ili kojeg docekujem na noz, nit to toleriram. Draze mi je da me argumentirano nazove budalom.

Nitko nije nezamjenjiv, nit ja njoj, nit ona meni. Ocito je da cemo bit u vezi sa osobom koja ima slicna misljenja nasima. Dakle, idemo dalje.
Da li sam te dobro razumela da ti ozbiljno ocekujes od tvoje moguce devojke/zene, da kada dodje do porodjaja, ona bez reci prihvati tvoje nepoverenje prema njoj i cinjenicu da je smatras jeftinom prostitutkom??? Ili sam nesto pogresno povezala?
Old 13.01.2018., 00:13   #772
Quote:
Ma jasno mi je za Fletinu,Fajbija, Zloprasence, Harda ali kaj su tebi uradili da si tolko zapel za ta besmislena testiranja?
Opozicija.

Najcesce spominjani razlog, sumnju da mi je smjestila, iskrenom nemam, u tom slucaju ne bi ni bil s njom, vise poslovno-paranoicna deformacija. Sve na papir, kaj je moguce jel.

No da, kuzim zbog cega zene na to reagiraju na nacin na koji reagiraju. I sam sumnjam da frajeri to traze jer su eto "paranoicni" do mjere da se po gradu osvrcu na male zelene, ak se trazi iznenadno nakon X godina veze.

Dakle, trazim testiranje i majcinstva i ocinstva kod poroda, i smatram da bi obavezno testiranje bilo ok, jer ne bi bilo uvrijedenih strana.

Quote:
AlessandraB kaže:
Da li sam te dobro razumela da ti ozbiljno ocekujes od tvoje moguce devojke/zene, da kada dodje do porodjaja, ona bez reci prihvati tvoje nepoverenje prema njoj i cinjenicu da je smatras jeftinom prostitutkom???
Dosadilo mi odgovarat na ovakve prepostavke. O tome se razglaba zadnjih 20 stranica.
Da je smatram prostitutkom NE BI BIO s njom, bez obzira na dijete ili test.
Old 13.01.2018., 00:17   #773
Quote:

Dakle, trazim testiranje i majcinstva i ocinstva kod poroda, i smatram da bi obavezno testiranje bilo ok
Zakaj bi to uvjetoval normalnoj većini? To mi nije jasno? Pa to je besmisleno. Rađe da se uvjetuje test protiv neke bolesti.
josuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:24   #774
Transparentnost za obje strane.
Old 13.01.2018., 00:28   #775
Quote:
Transparentnost za obje strane.
Ne kužim. Zvučiš kao da te donjela roda i ostavila na nekom trijemu.
josuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:29   #776
Quote:
Zakaj bi to uvjetoval normalnoj većini? To mi nije jasno? Pa to je besmisleno. Rađe da se uvjetuje test protiv neke bolesti.
Da, bolje da se te pare utroše u testiranje na SPB.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:30   #777
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Da li sam te dobro razumela da ti ozbiljno ocekujes od tvoje moguce devojke/zene, da kada dodje do porodjaja, ona bez reci prihvati tvoje nepoverenje prema njoj i cinjenicu da je smatras jeftinom prostitutkom??? Ili sam nesto pogresno povezala?
Ne, ne bi mislio da je jeftina prostitutka, već manipulantica koja se jebe okolo... Zato što postoji 2-3% onih koje "uvale" dijete, pa je to osnovana sumnja...
Pošto je skoro ista šansa da ta žena dobije loto, kaj joj odmah ne traže milijun eura?
Ne znam, možda sam ja nenormalna (kao i većina drugih) ali bi meni takva ideja bila očaj živi. Prvo -ne bi mi palo na pamet da nekom uvaljujem dijete, drigo-ako bi došla u tu situaciju, do rođenja djeteta bi se distancirala od obojice potencijalnih, te tek poslije rođenja djeteta obavjestila i uradila test (uz otvorenu opciju da ako hoće posjećivati djete -može; ako ne-ne) i treće -smatram osobe koje mogu tako što uraditi strašnim.
Ali, za sumnju radi sumnje - psiholog, psihijatar...neki bi mogao pomoći. Može i svećenik (pojasni da je Josif mogao isto praviti frku trudnoj Mariji...)
Old 13.01.2018., 00:42   #778
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ali, za sumnju radi sumnje - psiholog, psihijatar...neki bi mogao pomoći. Može i svećenik (pojasni da je Josif mogao isto praviti frku trudnoj Mariji...)
Osim ako nemas doktorat, ova izjava je ekvivalent trazenju testa. Osudujuc bez dokaza.

Cak se i pravila foruma krse.
Old 13.01.2018., 01:56   #779
Meni se cini da su to sve prazna trkeljanja po forumu, voljela bih vidjet tko bi od ovih junaka fakat iznio tu paranoicnu ideju svojoj curi.

Koeficijent 1,01 na nijedan
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 02:36   #780
Quote:
Osim ako nemas doktorat, ova izjava je ekvivalent trazenju testa. Osudujuc bez dokaza.

Cak se i pravila foruma krse.
Ovo nije bilo upućeno tebi, već jednostavno mislim da, iako nisam psihijatar -neosnovani strahovi , bilo od pauka ili podmetanja djece, su opterecujuci.

No, ako bih i dobila ban, mene prije svega zivcira prazna priča -što bi bilo kad bi bilo, i to na temi koja veze nema sa ovim. Imali smo i upoređivanje silovanja sa podmetanjem djece ...tako da
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.