Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 22:57   #3341
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Jesi sa torrenta ili nekog programa skinula office ili? Ako je odgovor DA, moras nabaviti product key da mozes aktivirati office, A to se ne daje besplatno.. Kao sto je netko iznad mene napisao, odi na ebay i tamo imas ključeve za 40ak kuna.
Ne, laptop je kupljen sa Win 10 i office-om, zato mi i nije jasno zasto bi jos trebala kupovati neki kljuc?
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:02   #3342
Gdje je kupljen laptop?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:30   #3343
To je sigurno dobila promo office od 30ak ili 60 dana.. Pa kad joj istekne ponudit ce joj da kupi full verziju.
Old 13.01.2018., 16:12   #3344
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Gdje je kupljen laptop?
Laptop je kupljen u Protisu. Prevrnula cijelu kutiju, sve papire i nema nis kaj bi slicilo na aktivacijski kljuc.
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:15   #3345
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
To je sigurno dobila promo office od 30ak ili 60 dana.. Pa kad joj istekne ponudit ce joj da kupi full verziju.
Ma kakvi promo...od prvog dana ga nemogu koristiti.

Nasla sam doma office 2010 koji sam za svaki slucaj pohranila na USB, pa sam si ga instalirala, al mi je to malo neozbiljno. Ako vec dam cca 1000 kn za windowse, ocekujem da cu moci normalno koristit bar word i excel
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:19   #3346
Imaš link ili nešto gdje se vidi da je Office uključen u cijenu?
Inače, 1000 kn je standardna cijena samo za Win 10, bez Office-a.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:19   #3347
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Imaš link ili nešto gdje se vidi da je Office uključen u cijenu?
Inače, 1000 kn je standardna cijena samo za Win 10, bez Office-a.
Protis Vam inace ima ofrlje opise proizvoda, tako da je uvijek potrebno dodatno guglati i dalje neznate kaj cete dobiti...valjda zato da budu pokriveni na sve moguce zalbe.

Ma niti neznam tocno kolika je cijena Win, znam da je otprilike tak nekak...

No, nije niti bitno...ako vec Office i nije bio ukljucen u cijenu, onda ga nisu trebali niti instalirati, nego bi to rijesila ovako kako sam sad rijesila

Nadam se da mi sad dulje vrijeme nece biti potreban novi laptop, al definitivno mijenjam dobavljaca.
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:14   #3348
Windows i Office su dva različita proizvoda koji se prodaju odvojeno. Ako su kupljeni isto vrijeme odna bi trebali biti navedeni na računu. Vjerojatnije je da su samo Windowsi kupljeni a Office je trail verzija.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.