Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 22:24   #1
Wish . iskustva

Pozdrav, naisao sam na Wish aplikaciju i nasao zanimljive stvarcice koje me zanimaju...
Ima li neko iskustva kupovanja preko ove stranice da moze podijeliti s nama? Je li stranica provjerena i kakva je kvaliteta robe?
Najviše me zanimaju stvari poput rucnih satova, punjaca za mobitel...

Svaka informacija je dobrodosla...
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:14   #2
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, naisao sam na Wish aplikaciju i nasao zanimljive stvarcice koje me zanimaju...
Ima li neko iskustva kupovanja preko ove stranice da moze podijeliti s nama? Je li stranica provjerena i kakva je kvaliteta robe?
Najviše me zanimaju stvari poput rucnih satova, punjaca za mobitel...

Svaka informacija je dobrodosla...
https://www.youtube.com/watch?v=lXxeUT2SWBA

zenska roba je u pitanju al ukapiraces o kakvom se sajtu radi
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 12:34   #3
Prošle godine sam počeo naručivati stvari preko ove aplikacije. Naručio sam čizme broj 45, stigle su broj 46, a u stvarnosti su bile broj 43. Zatim sam naručio USB stick, koji nije uvijek radio kako treba. Naručio sam dva ručna jeftina sata za 20 kn. i oni su ok. Zimska kapa, šal i rukavice su ok. Obična sportska majica koju sam naručio bila mi je premala. Ženska ogrlica je bila ok, odgovarala je slici. Samo da napomenem da uvijek naručuje n barem broj veću veličinu odjeće ili obuće ali se prodavači ne drže uvijek toga. Eto, ima još stvari koje čekam, pa ćemo vidjeti... U principu sam zadovoljan, ali nećete uvijek dobiti ono što očekujete.
Delko4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:52   #4
Jel još nekome kasne narudžbe koje su naručene krajem 11. ili početkom 12. mj? Ništa mi od tad nije stiglo... Do sada nisam imala problema.
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:32   #5
Koliko u prosjeku treba da pošiljka stigne i koja služba radi dostavu kod nas (pošta?).
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.