Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 15:11   #221
Koliko se u prosjeku čeka na knjige sa bookdepository?
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 18:14   #222
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
Koliko se u prosjeku čeka na knjige sa bookdepository?
meni su stizale za 7-14 radnih dana, češće 8-9 dana nego 10-14.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:26   #223
Meni obicno bude tjedan dana, ovisno kad posaljem narudzbu...mislim da ne salju sve knjige s jednog mjesta tako da i to igra ulogu, ali u pravilu su jako brzi.
Meni do sada samo jedna knjiga nije stigla, bez problema su mi poslali novu
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 06:46   #224
Pozz ljudi!

gdje je najisplativije ne netu uzeti knjge? koje stranice bi mi preporučili? mislim na strane knjige,gdje je na kraju najjeftinije

hvala

Zadnje uređivanje Loren : 21.05.2015. at 07:32.
Loren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:24   #225
Mislim da na bookdepositoryju, tamo plaćaš onu cijenu koju vidiš, poštarina je uračunata u cijenu knjige pa nema iznenađenja. Na amazonu knjige imaju onaj used & new linkić i tamo ima rabljenih knjiga za smiješan novac, ali nemam pojma kako funkcioniraju dostave u Hrvatsku niti koliko koštaju, nakon neke selidbe sam si stavila veto na kupovanje knjiga.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:09   #226
Ja bih preko interneta kupovala e-knjige, a papirnate bi kupovala isključivo u knjižarama.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:28   #227
Problem je u tome što hrvatske knjižare nisu baš opremljene najbolje na svijetu, pogotovo ne naslovima na engleskom za koje je netko tko naručuje iz inozemstva vjerojatno zainteresiran.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:39   #228
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što hrvatske knjižare nisu baš opremljene najbolje na svijetu, pogotovo ne naslovima na engleskom za koje je netko tko naručuje iz inozemstva vjerojatno zainteresiran.
Pa kupiš e-knjigu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 16:26   #229
a bome taj bookdepository nije jeftin,nabiju oni tu cijenu... neke knjige sad sam uspoređivao su mi ispale 10-20 kn preko algoritma (s popustom).... i recimo jedan udžbenik Kandelov u algoritmu manje od 600kn, a bookdepository oko 900 cijeni

za e knjige ne znam zašto koštaju isto skoro kao i paperback,ali ne bih ih uzimao,nije mi to to
Loren is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:24   #230
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pa kupiš e-knjigu.
Zašto bih, ako želim papirnatu?

12toren34, ja sam naručivala neke stvari kojih kod nas u knjižarama jednostavno nije bilo, a oni su mi, s obzirom na poštarinu, bili najpovoljnija online opcija koju sam našla.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:03   #231
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Zašto bih, ako želim papirnatu?

12toren34, ja sam naručivala neke stvari kojih kod nas u knjižarama jednostavno nije bilo, a oni su mi, s obzirom na poštarinu, bili najpovoljnija online opcija koju sam našla.


a valjda ovisi od knjige do knjige
Loren is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 18:24   #232
trebam naruciti prilicno skupu strucnu knjigu tj udžbenik... iz amerike ispada dosta jeftinije nego iz eu pa me zanima koliko placam carinu na knjigu... cijena je oko 1200 kn.
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 14:06   #233
Pitanje - hitno

Ako je netko narucivao ikad nesto s betterworldbooks.com, koliko se dugo ceka posiljka i donese li to postar doma ili se mora ici u postu po to? Meni je moja poslana 9.5. i ja jos uvijek cekam. Nitko me nista nije obavijestio da je nesto stiglo, ni iz poste ni ista slicno, a zbunjuje me toliko dugo cekanje.
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:40   #234
Quote:
Svartur kaže: Pogledaj post
Ako je netko narucivao ikad nesto s betterworldbooks.com, koliko se dugo ceka posiljka i donese li to postar doma ili se mora ici u postu po to? Meni je moja poslana 9.5. i ja jos uvijek cekam. Nitko me nista nije obavijestio da je nesto stiglo, ni iz poste ni ista slicno, a zbunjuje me toliko dugo cekanje.
Bez brige. Ja sam u zadnje dvi godine naručija nekoliko knjiga s njihove stranice i nijedna mi nije stigla u manje od 30 dana, a zadnju sam čeka skoro dva mjeseca. Prosjek je obično mjesec ipo.
mmirkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 17:19   #235
Ja sam naručila Da En od Zagrebačke naklade u četvrtak, uplatila na njihov račun u petak, a u ponedjeljak mi je stigla. To je bilo na početku svibnja.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 10:13   #236
Dvadesetog sam naručila knjigu, stigla mi za četiri dana, danas. Nakladnik je UM Orlando.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 17:18   #237
Bok, naručujem s buecher. de knjigu za 33 €=250kn oće me carinit?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 23:15   #238
Neće. EU.
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 00:53   #239
Quote:
mmirkec kaže: Pogledaj post
Bez brige. Ja sam u zadnje dvi godine naručija nekoliko knjiga s njihove stranice i nijedna mi nije stigla u manje od 30 dana, a zadnju sam čeka skoro dva mjeseca. Prosjek je obično mjesec ipo.
Ja sam zadnju narudzbu isto tako..cekao skoro 40 dana i rekoh ja njima da mi knjiga nije stigla..oni mi vratili novce nazad a knjiga stigla nakon 5 dana
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 14:29   #240
Bookdepository mi se pogorsao odkad ga je kupio Amazon i osjetno su skuplji. Inace popularniju literaturnu na engleskom trazim na Amazon.de used books, zna biti hrpetina knjiga po cijeni do 1E, jedino sto svaka knjiga ima 3E fixed postarine ze HR. ipak kupila sam preko deset knjiga tako. Ispadne me tako do 4E po knjizi, a sve budu u puno boljem stanju nego opisano. Za neke novije knjige i dalje je upola do 4x jeftinije nego kupiti novu na Amazonu ili Bookdepositoryju. A kad pise stanje like new po iskustvu dodje skroz nova knjiga...
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.