Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 20:06   #21
Thumbs down

imala sam baletanke, super su mi bile udobne, ali su smrdile da sam ih na kraju bacila...iz tog razloga više ne kupujem skechers...znam još x ljudi kojima isto skechers smrde!!!!
bahhhh
pikicahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:58   #22
Isti slučaj i kod mene s njihovim balerinkama. Užas od smrada
Probala sam ih prati, staviti onaj uložak u njih ali opet isto, na kraju sam ih bacila. Nikad više skechers!!!
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 21:39   #23
Izgleda da stvarno dosta ljudi ima isti problem
Zato sam odlučila poslati mail Skechersu, čisto iz znatiželje da vidim što će mi reći.

Ovo je moj mail:

I'm contacting you to say I have a big problem whith Skecher shoes. I dont have any foot odour problems in any other shoe but only in Skecher. After only few wearing your shoes stink very very bad. I wouldnt contact you if i didnt like skechers so much, they are beautiful and the most comfortable shoes I ever wore. If only they didnt stink so bad. By now I purchased 3 different tipes of Skechers and they all stink. In the meantime, all other shoes I bought had no odour at all. So I know it is not because of me. Few of my friends said they had the same problem and we all decided not to buy any of your shoes anymore. But it makes me sad. I also did some research online on Croatian forums and many people are complaining to the same problem.

So I wonder why is this happening? Is it maybe because they are made somwhere else, like China?

I'm from Croatia, Europe, and just wanted to draw your attention to this problem if you care.

Thank you for your time.




A ovo je njihov odgovor:

Dear Ms. xxx,
Thank you for contacting us at Skechers!

We would like to assure you that our products are made of the finest materials and we pride ourselves on producing quality footwear and apparel. If you feel that there is a defect with the product, please return it to the place of purchase. If determined a manufacturer's defect, the retailer can exchange it for you.

Thank you!
Melanie


Da baš, kao da bi ti u trgovini zamjenili cipele ako im kažeš da ti smrde
Mislim da bi me samo popljuvali i rekli da izvolim prat noge

P.S. Engleski mi nije jača strana pa mi nemojte zamjerit moje greške u pisanju.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:35   #24
muž i ja smo odustali od njihove obuće isto zbog smrada. koliko je čudno da cipele toliko smrde al stvarno je još čudnije kad se meni noga usmrdi u balerinkama i sandalicama na 2 remenćića. jednom smo i klincu kupili tenisice i djetetu je noga uviejk bila mokra od znoja,o smaradu da i negovorim. a baš šteta jer im je obuča jako ugodna i imaju jako puno modela za nas sa širim stopalom i nogom.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 23:03   #25
ja sam imala nekoliko pari skechersica i nikad mi se nisu usmrdile noge. doslovno sam znala od jutra do mraka biti u njima, i nikad se ništa nije osjetilo...

za mene su skechersice
__________________
"Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls"
sandra-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 09:50   #26
Ja sam prošle zime kupila Skechers buce u Peku i nikad nisam s njima imala ikakav problem, uključujući smrad
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 10:08   #27
Vidim da nisam jedini sa tim problemom.
Imam jedne njihove cipele -lagane, ajmo reć proljetne i u zimi kada je hladno ali suho mogu bez problema biti u njima i nije mi hladno ali kada malo zatopli imam filing da nosim radijator na nogama .Ne znam kakav je to materijal -( sintetika neka) ali nikada više skechers.


BTW- krasan avatar Tina 88
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:29   #28
Podižem temu.
Danas doguglao do ovdje tražeći razlog smrada mojih Skechers sandala. Naime, kupio sam ih u SAD-u i sezonu-dvije nisu smrdile. Onda su počele
nesnosno smrditi (inače mi noge ne smrde niti druga obuća). Sandale inače
na izgled super kvalitete, nakon par sezona kao nove su. Ali me je taj smrad počeo iyluđivati. Sad mi je barem lakše kad nisam jedini.
Pokušavao sam ih prati u perilici ali bez rezultata.
Ima li tko rješenje, stvarno po izgledu nisu ni blizu za smeće.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 00:34   #29
Nikad nisam imala Skechersice i ne znam kako smrde, ali kad mi neka obuća počne smrduckat obavezno par dana za redom u cipelu/tenisicu nakapam par kapi eteričnog ulja od eukaliptusa i smrad nestane
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 16:55   #30
ja sam prosle godine kupila tenisice i nisu ispustale nikakve mirise
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:23   #31
S obzirom da planiram kupiti skechersice, zanima me jel se nešto promijenilo u vezi sa smradom? Inače nemam problem sa smradom zbog tenisica pa ne želim da se to promijeni.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:30   #32
Ja imam skechers balerinke jedne već dosta, oko 4 godine, i prve dvije sezone sam se dosta mucila sa smradom, stavljala onaj borotalco, ulje čajevca i svašta, ali nekako nije previše pomagalo... Ni ja inače nemam problema s tim.

I onda prošle godine i ove, smrad odjednom nestao. Iako, ne nosim često te balerinke, ali kad ih obučem nemam više tih problema s njima.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:39   #33
Svašta...
Aj bar je prestalo smrdjeti haha

Zanima me nečije iskustvo s tenisicama, vidim da se dosta razlikuju iskustva s balerinkama i tenisicama.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:44   #34
Još jedno pitanje: kakvi su modeli, veći/manji? Nosim 40, a tenisice koje želim su 39,5 pa se bojim da će mi biti male.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 13:55   #35
Prve Skechersice kupio sam u San Franciscu 2008. i još uvijek ih povremeno nosim, premda su već dale svoje, ali su toliko beskrajno udobne, lakane, fit, da se teško odvajam od njih. I nikad nisam imao gore opisane probleme. Ove godine počeo sam nositi novi model i niti one nemaju nikakvih gore opisanih simptoma. Kupio sam još jedan model koji još nisam nosio, ali vjerujem da će biti isto. Čini se da su opisani problemi bili vezani uz neke vrste umjetnih materijala i to mahom na ženskim modelima.
Etnolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2019., 10:53   #36
4 godine stara tema, ali smrad je uvijek in.

Dakle, nosim jedne skechers tenisice od vrlo prozracnog materijala. Ne smrde, kao sto ni inace nemam problem s time. Sada skoro svi modeli skechers tenisica imaju memorijsku pjenu, koju reklamiraju i kao prozracnu, pa ne vjerujem da bi ona mogla biti eventualni sumnjivac.

Inace ja u svu obucu stavljam uloske, neke jeftine sa aliexpressa, zbog udobnosti.
sanzibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 09:11   #37
Ja sam za jedan par obuće s kojom sam imala takav problem kupila u DM-u nešto što je baš za ubijanje smrada u obući...dakle, nije za noge, nego za obuću. Da me ubiješ, ne mogu sad naći na netu, ali djelovalo je. Prvo bi našpricala u obuću prije nošenja, a onda kad bi skinula tu obuću ostavila bi je vani da je "osuši" do slijedećeg nošenja. I tako par nošenja i nakon toga je bilo ok.

EDIT:

https://www.dm.de/balea-balea-fuss-s...355559555.html
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.