Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2007., 15:57   #21
Meni su najbolji Bnettonovi
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 17:12   #22
mislim da sam vidjela u sisleyu u margaretskoj, ali nisam sigurna...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 20:38   #23
ma sisley i benetton su i inače skroz slični, samo što benetton ima specifične one svoje boje...
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 20:41   #24
šta radi ručnik koji košta 270 kuna? ili 150, kad smo kod toga. ili 100.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 20:42   #25
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
šta radi ručnik koji košta 270 kuna? ili 150, kad smo kod toga. ili 100.
...cini te jako in na plazi



__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 21:06   #26
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
šta radi ručnik koji košta 270 kuna? ili 150, kad smo kod toga. ili 100.
ovi benettonovi su jako veliki.. mekani.. i ne gube boju nakon pranja
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 21:18   #27
Na pazaru (ili ti ga placu, uličnim štandovima) i kod kineza zna se nać super ručnika. Meni bi bilo žao da se zaprlja, a platila ga toliko. Jesam škrtica!
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 21:20   #28
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
ovi benettonovi su jako veliki.. mekani.. i ne gube boju nakon pranja
Hm, ne kupujem ručnik za pet sezona. Ali ja se ipak kupam na plažama di mi nitko ne gleda u natpis na ručniku.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 21:25   #29
Kupujem ručnik radi sebe... a ne radi drugih... a ako je nekome baš toliko stalao da gleda jeli ona markiran ili nije... samo daj a i kupovanje ručnika svake sezone ispadne skuplje od jednog od 250 kn koji će izdržati više sezona...
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 10:13   #30
Da malo osvježim temu.
Gdje kupujete povoljno ručnike za plažu, a da su kolko-tolko ok kvalitete?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 20:11   #31
I mene zanima jel netko kupovao one ručnike u women secretu, koji su s prednje strane kao neka tanka tkanina a ispod je ručnik?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 12:06   #32
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Da malo osvježim temu.
Gdje kupujete povoljno ručnike za plažu, a da su kolko-tolko ok kvalitete?
sada se isplati kupovat u Benettonu jer su njihovi rucnici super, em su kvalitetni em su veliki ..sada ti je snizenje pa skicni
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:02   #33
koliko su sada u benetonu?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:00   #34
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
sada se isplati kupovat u Benettonu jer su njihovi rucnici super, em su kvalitetni em su veliki ..sada ti je snizenje pa skicni
u kojem ima jednobojnih
u 3 sam naišla na šarene
nastavim li se vozikati od jednog do drugog koliko potrošim goriva dogodine mogu kupiti neki po guštu a ne sad neki sniženi kompromis
zato javljajte za jednobojne - modri npr.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:46   #35
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
u kojem ima jednobojnih
u 3 sam naišla na šarene
nastavim li se vozikati od jednog do drugog koliko potrošim goriva dogodine mogu kupiti neki po guštu a ne sad neki sniženi kompromis
zato javljajte za jednobojne - modri npr.
Koja im je cijena??
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:54   #36
Ja sam neki dan gledala u Benettonu u Osijeku, Avenue Mall. Bilo je još samo šarenih. Mislim da su bili 176kn. Isto sam tražila jednobojne.
Prodavačica kaže da su ovi šareni skuplji malo, a da jednobojnih nemaju više prodali.

Uglavnom, kupila bih ja i šareni i za te novce, ali to nije onaj ručnik koji su oni prodavali prije. Nije to ta kvaliteta. Ovo je nešto jadno prilično, takav ručnik kupim bilo gdje i za manje love. Tanak i prosječan.

Daleko je to od onih kvalitetnih Benettonovih ručnika. Oni su bili fini, debeli, dobar materijal, dugotrajni. Ovo nije to.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 20:37   #37
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan gledala u Benettonu u Osijeku, Avenue Mall. Bilo je još samo šarenih. Mislim da su bili 176kn. Isto sam tražila jednobojne.
Prodavačica kaže da su ovi šareni skuplji malo, a da jednobojnih nemaju više prodali.

Uglavnom, kupila bih ja i šareni i za te novce, ali to nije onaj ručnik koji su oni prodavali prije. Nije to ta kvaliteta. Ovo je nešto jadno prilično, takav ručnik kupim bilo gdje i za manje love. Tanak i prosječan.

Daleko je to od onih kvalitetnih Benettonovih ručnika. Oni su bili fini, debeli, dobar materijal, dugotrajni. Ovo nije to.
i meni se čini
trenutno imam neki koji je prije 4 god. bio smaragdno zeleni (sad je, jelte, izbljedio)
ta generacija je još uvijek bila kvalitetna
jbt. ko deka je
jedva ga strpam u veliku torbu
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 10:26   #38
I ja bih taj debeli njihov, a naišla sam samo na 'obične', šarene
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 11:41   #39
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan gledala u Benettonu u Osijeku, Avenue Mall. Bilo je još samo šarenih. Mislim da su bili 176kn. Isto sam tražila jednobojne.
Prodavačica kaže da su ovi šareni skuplji malo, a da jednobojnih nemaju više prodali.

Uglavnom, kupila bih ja i šareni i za te novce, ali to nije onaj ručnik koji su oni prodavali prije. Nije to ta kvaliteta. Ovo je nešto jadno prilično, takav ručnik kupim bilo gdje i za manje love. Tanak i prosječan.

Daleko je to od onih kvalitetnih Benettonovih ručnika. Oni su bili fini, debeli, dobar materijal, dugotrajni. Ovo nije to.
Slazem se da vise to nije to. Mozda da su Champion bolje kvalitete...jednog imam vec 10 god, uvijek extra...nadam se da i oni nisu oborili kvalitetu, jesi mozda gledala nnjihove ovogodisnje? Jesu kvalitetni kao Beneton nekad?
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 08:28   #40
Quote:
just Sandy kaže: Pogledaj post
Nadam se da nije krivi podforum; vjerujem da ću ovdje dobiti najkonkretnije odgovore:

Gdje u Zagrebu (Centar) ima za kupiti dobrih (debelih, lijepih, velikih; za zaljubit' se u njih) ručnika za plažu?

'Ajmo pliz nabrzak, idem u shopping za sat vremena. Hvala.

(Spojite temu ak' je već bila; prve 4 stranice sam pretražila i nisam vidjela takvu.)
Prošle godine svoje omiljene ručnike sam našla (vjerovala ili ne) u Konzumu na nekoj akciji. Svi me pitaju odkud su
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.