Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 06:44   #1881
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
U west gateu nema skoro više ništa što je na akciji po 10kn.

Via Tapatalk

Ovo ne čudi.
Ja sam uspjela naći jedan tanji pulover i jedne hlače na gumicu.
Pulover ok, a hlače dva broja prevelike.
Ali su na gumicu pa se ne kuži.
Pred nosom mi je otišla jedna haljina, plisirana suknja i bijele čipkaste hlačice, a to sve vrebam od kad su počela sniženja. Svemu su postepeno spuštali cijenu, ali ovome ne. Snizili su na 100 kn i tak je to stajalo. Na kraju je se netko usrećio jer je kupio to po 10 kn, a ja nisam uspjela iako sam u H&M- u skoro pa na dnevnoj bazi.
Idem tuda s posla pa uvijek zavirim, ali eto, ovaj put sam zakasnila.
A inače se da nać i u M&S-u isto u WG lijepih i povoljnih komada.
Ja sam u nedjelju kupila baloner po 230kn, snižen sa 600 i nešto.
Odličan je i stoji mi kao da je po meni šivan.
Imam već jedan njihov baloner i zbilja je super. Mogu svakako preporučit.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 22:02   #1882
Idem sutra u WG, najviše me zanima M&S, al čisto sumnjam da budem našla nešto, veći broju odu odmah
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 09:25   #1883
znam da je ovo za odjeću ali moram pitati znate li možda gdje ima za kupiti povoljnijih gojzerica za zimu?
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 19:53   #1884
Gdje se oblače punije trudnice?

Prije trudnoće sam bila naš 46, a iz britanskih dućana sam uglavnom naručivala UK16 i UK18.

Ali sad mi je opseg grudi narastao na 135 cm (prije trudnoće je bio cca 120cm), tko ne zna niti ne kuži da sam trudna jer su mi grudi toliko veće od trbuha i nemam pojma što da nosim ubrzo kad zahladi.

Sad sam ljeto pokrpala u starim haljinicama s elastinom, ali kad zahladi morat ću neke hlače nabaviti, neku veliku jaknu, nešto.

Ne nadam se puno da kod nas ima izbora za ovakve gabarite, ali uopće se ne snalazim u novonastalim centimentrima i nemam pojma koju veličinu odjeće sad da naračujem. U drugom sam trimestru i dobila sam dosad samo 1 kg sve skupa. Osim ogromnih grudi i malo stomak što je narastao, ostalo je ostalo isto.

Koji broj da gađam s tim obujmom od 135 cm? Ima li netko sličnih mjera čisto da znam otprilike gdje sam u konfekcijskim brojevima (one tablice meni nikad nisu bile od neke velike pomoći).

Dućani iz kojih sam inače najviše naručivala odjeću (Asos, DP, New Look), rade trudničke brojeve samo do UK18, DP doduše radi nešto veće, ali njihova mi je odjeća kratka i u rukama i u nogama jer imam 180 cm tako da ne bih kod njih "rješavala problem" jer u njihovim hlačama izgledam ko da sam ih od nekoga posudila. Zato što sumnjam da ću stati u te maternity UK18 brojeve, preostaju mi samo veliki plus size brojevi. A tu se uopće ne snalazim jer sam odjeću uglavnom naručivala iz regularne UK18 ponude zato što mi je Asosov plus size 18 bio velik.

Dakle, moja pitanja su:

1) koji broj u tom plus size dijelu da gađam? Imajte u vidu da je ostatak mene ostao u veličini UK18, buša mi je vjerojatno došla do UK20, jedino su grudi podivljale. Koji broj da naručim, a da to na meni ne izgleda smiješno i ko da je tuđe?
2) znate li neke dućane koji rade plus size trudničku odjeću, a da su nekih normalnih cijena? Next ima do trudničkih 48, ali nisam sigurna da bih to sada mogla zakopčati u gornjem dijelu. Je li netko kupovao njihovu trudničku odjeću?
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 12:16   #1885
Sad si me podsjetila da sam ja svojevremeno narucila neki sivi kaput za koji mi se cini da je bio trudnički, ali bio je dosta snižen pa sam odlučila probati. Na kraju mi je bio prevelik pa ga nikad nisam nosila. Mislim da je bio 20 (ja sam tad bila na oko 18-20). I čini mi se da je to bilo s DP. Joj kad bih ja to sad mogla naći na mailu da vidim o čemu se radilo
Evo ga! Ako hoćeš, potražim ti ga Nisam sigurna je li mi još u Zagrebu ili sam ga odnijela kod mame.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 16:33   #1886
Kioko, ja sam tvojih gabarita, doduše ne jedino u visini.

Ja sam dvije trudnoće provela u trapkama i fantastičnim crnim trudničkim hlačama s elastinom iz c&a. Kod njih sam čak i tajice kupovala u trudnoći i bile su ok. S majicama i tunikama sam se snašla, a zimske jakne u pravilu nisam zakopčavala

Ako si ti grudi sad problem, čekaj da rodiš
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 06:38   #1887
Cure, hvala na odgovorima.

Pogotovo digiridan koja je ponudila kaput. Presladak je i ako ti je pri ruci, rado ga otkupim/udomim ako je UK20 (u manji ne bih stala).

Jučer sam otišla malo po dućanima koji imaju i veće brojeve i 48 mi je ok. Kupila sam u Dechatlonu neku duplu jaknu (onu što joj se može skinuti onaj grijajući sloj), tako da će biti ok za razne temperature. Preko grudi je mogu zakopčati, a i za bušu ima još mjesta tako da bi trebalo biti ok, osim pred kraj, to sumnjam da ću onda moći zakopčati.
Uzela sam kod njih i donji dio trenirke, pasica ne stišće nego je na onaj špag pa ću ih moći ispod buše nositi dosta dugo, valjda. Imaju dosta odjeće u broju 48.

S eBaya sam naručila neke Mamas and Papas trudničke traperice za 10 funti, valjda će biti dobre. Otkrila sam i da Asos ima nešto sitno trudničkih UK20 stvari pa sam naručila neke haljinice dugih rukava s elastinom (za svaki slučaj neka ima malo elastina).

Još moram naći grinolke za velike trudnice, one regularne dostupne kod nas u najvećem broju mislim da mi neće odgovarati jer te nosim netrudna i budu mi taman. EDIT: Evo sam našla dućan s velikim grinolkama za trudnice. Malo su poskupe (poštarina je besplatna, doduše, bar to), pokušat ću naći neke povoljnije prije nego se zaletim.

Sad mi jedino majice ostaju problem, ali to me najmanje brine, vrebat ću u Lidlu one basic u broju 48/50 kad budu xxl tjedni. Do kojeg broja imaju u C&A te basic majice?


Žao mi je davati ogromne novce za nešto što ću nositi nekoliko mjeseci, ovo sve što sam naručila je s nekih rasprodaja, u rangu 100-150 kn komad, tako da ajd, preživjet ću.

Sad sam se sjetila još nečega, gdje ste kupovale velike spavaćice za bolnicu? Ima li na placu tako velikih brojeva, zna li netko?
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 09:20   #1888
pogledat ću gdje mi je taj kaput i meni je bio jako sladak, zato sam i odlučila riskirati i naručiti taj maternity, ali je ipak bio prevelik za mene. 20 je, vidjela sam jučer dok sam tražila potvrdu slanja u mailu.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 11:52   #1889
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Sad mi jedino majice ostaju problem, ali to me najmanje brine, vrebat ću u Lidlu one basic u broju 48/50 kad budu xxl tjedni. Do kojeg broja imaju u C&A te basic majice?
Ja sam u C&A vidjela i svečanije bluzice i košulje do broja 50, pa vjerujem da imaju takvih i basic stvari. A imaš i H&M plus size odjel.
Ono što sam ja skužila a prije nisam znala, u Kiku imaš velike brojeve i ful su povoljni, ja sam nedavno casual hlače 46 uzela za 45kn.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 19:38   #1890
Stigle su mi neke stvarčice i prilično sam zadovoljna.

Sa stranice Figleaves naručila sam zelenu i crnu haljinu haljinu (iako nisu trudničke, idealne su za trudnice, mjesta za grudi i trbuh ko u priči; haljine su, inače, krojene za D+ košarice), rastezljive trudničke casual hlače (uzela sam XL i zaista su velike, dosta mi klize i svugdje su široke, ali bit će dobre kad trbuh još malo naraste), i donji dio pidžame isto za trudnice.

Sa svim sam jako zadovoljna, a i cijene su korektne. Brojevi su stvarno obilni (haljine sam uzela EU48 jer nisu trudničke) i u sve bih ušla i u broj manje, ali trenutno mi paše da nigdje ne žulja i bude malo poveliko tako da je dobro.



Usput sam uzela i kupaći jer mi je tako teško naći kupaći koji mi se sviđa i da ima u mom broju. Imam jedan sličnoga kroja kojega sam kupila u Londonu prije nekoliko godina i od onda vrebam na nešto takvo po povoljnoj cijeni i konačno sam naletjela i to za £16 tako da to nije bilo za propustiti. Dogodine konačno imam novi kupaći!

Čekam još traperice s eBaya te dvije haljine i grinolke s Asosa. Naručila sam grinolke za netrudnice u broju UK24-26, odustala sam od onih skupih trudničkih, valjda će ove Asosove biti dovoljno široke da ne žuljaju po trbuhu (39 kn po komadu su me ispale pa mi je to bila podnošljiva cijena). Širina za noge me ne brine jer sam visoka pa dosta tkanine pojede dužina mojih nogu.

U Mangu sam uzela Violeta plavi kardigan za 59 kn (naručila sam L unatoč povećanom poprsju, bilo me strah da će biti malen, ali taman je, jako lijepo stoji).

Netko je spomenuo KIK, bila sam i kupila crni i sivi kardigan, kao ovaj Mangov plavi koji sam uzela, u broju 48. Mislim te kardigane nositi preko majica koje imam i koje će mi ne baš najbolje stajati pa da malo sakrijem uskoću.

Eto, ja se obukla. Nisam čak morala ni bankrotirati.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 15:03   #1891
Bok, cure!

Bila sam malo googlala i listala temu jer imam dosta problema sa tarenjem bedara. Na kraju sam nekako došla do ove teme, ali na neke postove iz 2010. Malo sam punašnija ali preko ljeta, pogotovo od ovog, dosta volim hodat u haljinama, suknjama itd., a da ne spominjem ako sam u badiću. Problem je taj da mi se onda noge taru i nemam pojma kako to riješit. Bila sam probala s baby puderom al to stvarno ne drži. Prošle godine sam si odrezala jedne stare najlonke i nosila ih ispod odjeće - ali na kraju krajeva one se frču, pomiču, a često i vide ispod suknji (jer ih ipak moram malo nadolje nategnut kako se ne bi dizale).

Bila sam pročitala na tim postovima iz 2010. da dosta cura koristi baby ulje. To je efektivno? I koliko drži, po malo većim vrućinama? Sad sam taman pogodila vrijeme kad postaje hladnije, znam . Nadalje me zanima postoje li još kakve masti ili neke kremice koje se mogu kupit specifično za to, naime našla sam neki engleski blog na kojem je djevojka govorila o nekakvim ko kremicama koje inače sportaši koriste da im se koža ne tare. Imamo li mi slične preparate? A što se tiče fizičkih "barijera", gdje bi bilo za kupit onih bandeletteova ili onih hlačica što se nose ispod suknji, ali da nisu do koljena ili slične duljine, s obzirom da je većina mojih suknji i haljina malo iznad koljena.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:16   #1892
Bodyglide Anti-Chafe Balm . Koristim vec godinama i cijelo vrijeme sam u suknjama i to je najbolja stvar na svijetu . Traje satima nakon sto se stavi, ima veliko pakiranje koje drzim doma, ali postoji i manja verziju koju imam u torbici, pa obnovim ako treba. Narucivala sam ga dva puta u cetiri godine, dakle fakat dugo traje. Kupovala na eBayu obicno, cca 120 hrk. Vrlo vrlo vrijedna kupnja, obozavam ga .

Edit: prvi put sam kupila pakiranje koje je bilo bas kao za zene. Drugi put sam citala malo americke blogove, pa kupila obicni plavi za sportase (a jeftiniji od rozog "za zene" ) i apsolutno su isti.

Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 14:46   #1893
Ja imam slican problem ljeti u podrucju ispod grudi i di sad sam koristila baby puder ali nije uvijek efektivan. Bas cu probati naruciti ovo sto Doria preporuca obzirom da se sad snalazim sa onim baby kremama protiv crvenila i iritacije.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 12:04   #1894
Odlično, hvala puno! Baš ću pogledat to. Pretpostavila sam da bih mogla tako nešto naručit, ali me bilo zanimalo konkretno ima li nešto kod nas u ljekarnama i sličnome što ljudi koriste. Ali i ovo funkcionira
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 13:35   #1895
Dal zna netko kakvo je stanje na plus size odjelu u H&M u West gateu, jel ima nove robe?
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 15:00   #1896
Ima. Sve nova kolekcija.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 15:15   #1897
Nema na cemu cure . Nadam se da ce vam dobro posluziti .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 18:17   #1898
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Odlično, hvala puno! Baš ću pogledat to. Pretpostavila sam da bih mogla tako nešto naručit, ali me bilo zanimalo konkretno ima li nešto kod nas u ljekarnama i sličnome što ljudi koriste. Ali i ovo funkcionira
Ima nešto slično u Dm-u, pročitala sam negdje da cure koriste onaj gel protiv žuljeva i na bedrima i da im je to super. Tj.ovo:
https://media.meindm.at/asset/dmshop...007960_B_P.jpg

Malo je pakiranje, ali mislim da košta 15ak kn i jako se sporo troši. Ja ga koristim za stopala, protiv trenja i žuljeva i meni je to super rješenje

A vidim i da na ovom gore Glide proizvodu također piše "anti-blister", znači koristi se i za žuljeve, po tome bi to trebala biti ista ili slična stvar kao ovo u Dm-u.
Možete za probu uzeti tu kod nas, nije skupo pa se isplati
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 12:08   #1899
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Ima nešto slično u Dm-u, pročitala sam negdje da cure koriste onaj gel protiv žuljeva i na bedrima i da im je to super. Tj.ovo:
https://media.meindm.at/asset/dmshop...007960_B_P.jpg

Malo je pakiranje, ali mislim da košta 15ak kn i jako se sporo troši. Ja ga koristim za stopala, protiv trenja i žuljeva i meni je to super rješenje

A vidim i da na ovom gore Glide proizvodu također piše "anti-blister", znači koristi se i za žuljeve, po tome bi to trebala biti ista ili slična stvar kao ovo u Dm-u.
Možete za probu uzeti tu kod nas, nije skupo pa se isplati
Zanimljivo, mislim da ću definitivno to probati prije nego naručim ovo. 15kn stvarno nije puno, a piše na produktu da je protiv trljanja, pa hajde da vidimo.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 20:43   #1900
Ja danas uzela, 9.99kn
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.