Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2006., 23:36   #21
Quote:
Kruska kaže:
imaš dr scholl i sprej za protiv smrada cipele
dobra stvar, ja ga imam. mislim da bi i balea, kao jeftinija varijanta, posluzila.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 02:36   #22
ne bi. u ovom slučaju balea je samo bacanje love. probaj dr scholl. i bez beda operi patike u mašini. svoje perem već godinama, BK od brušene kože. niš im ne bude
mayy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 20:06   #23
ja sam imala tenisice koje su bile u super stanju, samo užasno prljave, bacila u mašinu.. 2 tjedna kasnije su se raspale. ne vjerujem u slučajnost.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 03:07   #24
Ili jednostavnije nakapajte par kapi eteričnog ulja(2-3) u svaku cipelu...najbolje eukaliptus
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 08:25   #25
Znam da je stara tema, ali i meni treba pomoc, jedne patike (NIKE) su mi pocele smrditi nakon hodanja po kisi i cak ni dvostruko pranje u perilici nije uopce pomoglo, susile su se tjednima i dalje su smrdile, a ja SVAKI DAN najmanje jedanput se perem, i svaki dan najmanje jedanput mijenjam carape. I tek nakon pol godine su prestale smrdit i onda sam ih nazad poceo nositi i za 2 tjedna opet smrde. Onda jedne Adidas - ista prica, nakon 2 pranja i dalje smrde i trenutno se suse. I sad imam jos jedne koje su nove i vec su i te pocele polagano..
TREBAM SAVJET
Stypho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 19:35   #26
A da staviš malo sode bikarbone u tenisice? Ako te ne smeta taj osjećaj trenja,mada ne bih to trebao ni osjetiti kad nosiš carape
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 19:49   #27
stavi koru od naranče preko noći u tenisice
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 15:00   #28
Ima u DM neki tekući deterđent za dezinfekciju rublja. Ubija gljivice i bakterije.
Probat malo u tome natopit tenisice

SLIKA
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:44   #29
Mozda nisu problem patike nego carape
Frend mi je imao identican problem, unistio puno patika jer se zavuce taj smrad, mijenjao i kupovao, prao, ali nista. I kad izuje patike noge su mu osjetno smrdile I odluci uzeti kvalitetnijih carapa sa 100% ili barem 80, 90% pamukom i rijesio je problem.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:07   #30
probaj s dječjim puderom. i on može ukloniti smrad. ostavi preko noći puder u njima i ujutro ih istresi.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 17:22   #31
soda bikarbona i naranča privremeno rješavaju problem no to se sve opet vrati na staro. ja sam baš prije mjesec/dva svoje stare lacoste tenisice prvo 2 dana držao sa sodom bikarbonom, onda i naranču kasnije stavio (našao savjet na netu) i stvarno je neka 2 tjedna sve bilo okej i nisu smrdile da bi opet kasnije bila ista priča...

inače to su prve i jedine tenisice da imaju takav problem, baš nikad mi se to nije dešavalo da obuća ima neki miris ma koliko god dugo bio u njima, tako da mislim da je do same kože (ili kakvog već materijala su napravljene)

netko gore spominje neki scholl sprej, možda to ne bi bilo loše isprobati jer ovi "prirodni" načini su kratkotrajni
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.