Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2007., 16:22   #181
Quote:
sun78 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti, gdje pogledati na webu izbor, kako se održavaju u sl.
vidjeh neke 60x60 za 232,00 kn/m2 ali su bijele kao snijeg , efekt leda. Točno bi takve ali ne bijeleeeeee
di si te vidla??? Ja imam bijele i htio bih još bijelije, tek sam počeo s postavljanjem.

E da, odi u MD Profil, tamo imaš kineskih 60 x 60 u principu odličnih, a ima ih u bež i sivim tonovima. 126 kn/m2
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 09:09   #182
Osijek - keramika VIVA M.Gupca ( bijele su kao snijeg)
sun78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 09:38   #183
Quote:
sun78 kaže: Pogledaj post
Osijek - keramika VIVA M.Gupca ( bijele su kao snijeg)
tamo kupio,100kn/m2(ali mi se cini da nisu full bijele u odnosu na zid
postavljene
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 18:39   #184
Imam talijanske porculanske plocice, bez boje, talijanske su, bile so oko 450kn/m2 ali smo ih uspjeli nekako srediti puno jeftinije. Predivne su ali ne preporucujem onima koji nisu freakovi za ciscenje jer se na njima vidi apsolutno svaka mrvica i kap vode.
fjaka02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:01   #185
spoky007, nisu te pločice 100 kn nego 232,00 / m2....
gore su na katu , ima samo jedna posebno izložena-bila ja opet jučer, pitaj.
Daj reci kako ih čistiš , koliko često( ti ili tvoja žena?)
Bijele kao snijeg doslovce.Naručila sam uzorak sive takve jer bojim se blješteče sive.
sun78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:02   #186
e da te su 60x60....
sun78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 08:25   #187
Quote:
sun78 kaže: Pogledaj post
spoky007, nisu te pločice 100 kn nego 232,00 / m2....
gore su na katu , ima samo jedna posebno izložena-bila ja opet jučer, pitaj.
Daj reci kako ih čistiš , koliko često( ti ili tvoja žena?)
Bijele kao snijeg doslovce.Naručila sam uzorak sive takve jer bojim se blješteče sive.

uf uf uf tvoje su za mene skuuuuuuuupe
a plocice su tek postavljene i nisam se jos preselio tako da cemo vidjeti nagodinu.....
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 20:55   #188
kupila sam ratificirane pločice za kupatilo i u dilemi sam da li ih slagati bez fuga, ili ipak napraviti fugu od 1-2mm..
osobno mi je puno ljepše bez fuge, ali kako ne znam nikoga tko ih je tako slagao, a i keramičar mi priča o fugi od 2 mm, ne znam što raditi?
molila bih nekoga tko ima postavljene pločice bez fuga, da mi objasni postupak i smjesu koju je koristio za završno fugiranje?
molim hitne odgovore jer u utorak ih keramičar najvjerojatnije počinje slagati, a ja još nisam donijela odluku
povjetarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 00:41   #189
Quote:
povjetarac kaže: Pogledaj post
kupila sam ratificirane pločice za kupatilo i u dilemi sam da li ih slagati bez fuga, ili ipak napraviti fugu od 1-2mm..
osobno mi je puno ljepše bez fuge, ali kako ne znam nikoga tko ih je tako slagao, a i keramičar mi priča o fugi od 2 mm, ne znam što raditi?
molila bih nekoga tko ima postavljene pločice bez fuga, da mi objasni postupak i smjesu koju je koristio za završno fugiranje?
molim hitne odgovore jer u utorak ih keramičar najvjerojatnije počinje slagati, a ja još nisam donijela odluku
obavezno fuge minimalno 2mm a optimalnije bi bilo 3mm ili 4 mm.fuge se stavljaju iz vise razloga a jedan od njih je i taj sto svaki materijal "dise" i svremenom se to malo pomice,razne dilatacije i gibanje tla.takodjer jedan od razloga je i to sto sve plocice imaju i odredjeni postotak variranja calibra-njihov broj- te nisu jednake i da se to ne primjeti stavljaju se fuge.vani u svijetu ih obavezno stavljaju i ne postavljaju se vise plocice bez fuga.vidjene su plocice bez fuga i nisu bas lijepe,cesce pucaju,vrhovi im ne sjedaju jedan na drugi nego bijeze....odluka je na tebi
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 09:38   #190
Quote:
Denis&Denis kaže: Pogledaj post
obavezno fuge minimalno 2mm a optimalnije bi bilo 3mm ili 4 mm.fuge se stavljaju iz vise razloga a jedan od njih je i taj sto svaki materijal "dise" i svremenom se to malo pomice,razne dilatacije i gibanje tla.takodjer jedan od razloga je i to sto sve plocice imaju i odredjeni postotak variranja calibra-njihov broj- te nisu jednake i da se to ne primjeti stavljaju se fuge.vani u svijetu ih obavezno stavljaju i ne postavljaju se vise plocice bez fuga.vidjene su plocice bez fuga i nisu bas lijepe,cesce pucaju,vrhovi im ne sjedaju jedan na drugi nego bijeze....odluka je na tebi
misliš da 2 mm nije dovoljno? inače pločice su ( i podne i zidne ) dimenzija 30x60, zidne još i 15x60, a debljina pločice je oko 8mm...
pločice su ove: http://www.atlasconcorde.it/viewambi...79799851986065 a najbolje se dimenzija vidi na slici u sredini, prva s lijeva...
povjetarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 23:14   #191
Quote:
povjetarac kaže: Pogledaj post
misliš da 2 mm nije dovoljno? inače pločice su ( i podne i zidne ) dimenzija 30x60, zidne još i 15x60, a debljina pločice je oko 8mm...
pločice su ove: http://www.atlasconcorde.it/viewambi...79799851986065 a najbolje se dimenzija vidi na slici u sredini, prva s lijeva...
hm, mozda moze ako bas zelis i ako ti bas majstor sugerira 2mm,provaj i snjime vidjeti dali 2 mm ili 3 mm.osobno bih da se mene pita na 3 mm.plocice su velikih dimenzija i 1 mm u razlici sirine fuga se nece primjetiti.ako se odlucis za samo 2 mm obavezno trazi cim finiju oznaku za fuge od 0 do 2 ako uspijes negdje naci.s obzirom na dimenzije plocica mislim da se radi o velikoj kupaoni?
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 09:28   #192
Quote:
Denis&Denis kaže: Pogledaj post
hm, mozda moze ako bas zelis i ako ti bas majstor sugerira 2mm,provaj i snjime vidjeti dali 2 mm ili 3 mm.osobno bih da se mene pita na 3 mm.plocice su velikih dimenzija i 1 mm u razlici sirine fuga se nece primjetiti.ako se odlucis za samo 2 mm obavezno trazi cim finiju oznaku za fuge od 0 do 2 ako uspijes negdje naci.s obzirom na dimenzije plocica mislim da se radi o velikoj kupaoni?

hvala na savjetu pokušati ću naći tu smjesu od 0-2 mm za fino fugiranje, i nadam se da će rezultat biti zadovoljavajući..
kupaona ima oko 10m2 i nadam se da će se pločice uklopiti
povjetarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 00:13   #193
Quote:
povjetarac kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu pokušati ću naći tu smjesu od 0-2 mm za fino fugiranje, i nadam se da će rezultat biti zadovoljavajući..
kupaona ima oko 10m2 i nadam se da će se pločice uklopiti
antroke kupaona,velicina necije sobe ali neka se ima znaci da se moze.bravo.kad sredis kupaonu javi kako je ispalo
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 08:57   #194
Quote:
Denis&Denis kaže: Pogledaj post
kad sredis kupaonu javi kako je ispalo
dogovoreno
povjetarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 23:33   #195
[kupi još jednu kutiju nekih drugih ploc
ica pa napravi mozaik,stol u vrtu ili puteljak u vrtu ili obuci neki zid s njima ili ih daj u vrtic pa ce tete vec nesto smisliti.....
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 12:51   #196
Daj ih poslikaj ili daj link ak ih ima na netu....možda se nekom svide pa ih uzme
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 19:00   #197
evo simulatora postavljanja pločica....

Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Imali li netko koji link da pogledam ideje za keramiku u kupaonici, hodniku i kuhinji? Kakvi su sve mogući načini slagnja pločica, bez dekoracija ... pravokutnih i kvadratnih?

Radi se o stanu od 50m2, novogradnja ... za cca 14 dana je izbor keramike, daje se naslutiti dobra ponuda, pošto će po vrsti keramike biti odabir između 5 - 6 pločica. Prostor hodnik - blagavaonica je vizualno vezan (staklena klizna stijena).

Thnx
http://www.delconca.com/SolPosa.asp?...&codsolposa=44
__________________
živjeti svaki novi dan najbolje
kao da je zadnji u životu
mhadina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 19:02   #198
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
uskoro biram pločice za stan, pa trebam savjet za kupaonicu

odlučili smo uzeti tamnosmeđe podne pločice ... ali uzeti mat ili sjajne? da li je pametno uzeti i tamnosmeđe fuge 3 mm?! planirane dim su 20x20, a na zid one izdužene ... svjetlije pločice.

zanima me da li koje će podne pločice biti lakše održavati, odnosno na kojima će se manje vidjeti svaka sitnica; da li je bolje ići na fuge uže ili šire od 3mm ili je to ok širina?!

hvala
samo nemoj uzeti crne ili crno-šarene jer se sve vidi ko snijeg....
__________________
živjeti svaki novi dan najbolje
kao da je zadnji u životu
mhadina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 19:15   #199
evo kakve ne treba kupiti za pod....





ovo je prijelaz kupaonica - hodnik - s ovim crvenkastima smo zadovoljni što se tiče prašine koja se ne vidi...

__________________
živjeti svaki novi dan najbolje
kao da je zadnji u životu
mhadina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 21:10   #200
Quote:
mhadina kaže: Pogledaj post
samo nemoj uzeti crne ili crno-šarene jer se sve vidi ko snijeg....
ako malo pogledaš postove unazad ... naći ćeš moj izbor nije tamno, a bome ni jednobojno
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.