Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 22:07   #21
Quote:
Maja43 kaže: Pogledaj post
Našla sam dosta njenih knjiga na netu. Pošto su nazivi različiti, ja sam napravila mali popis. Pa ako kome pomogne. Možete dopuniti praznine.

Lijevo je hrvatski prijevod a desno ostala izdanja.


Obmana - Deception -
Žudnja - Desire - Opasna želja
Ne osvrći se - Don't Look Back -
.Kasno je za vjenčanje - Late For the Wedding -
Zloba - Mischief -
Ljubavnica - Mistress - Ljubavnica
Zeleni kristal - Mystique - Mistika
Lakoumnost - Reckless - Dama pod velom
Randevu - Rendezvous - Randevu
Skandal - Scandal -
Vidovitost - Second Sight -
Zavođenje - Seduction -
Plava komora - Slightly Shady -
Plaćena pratilja - The Paid Companion - Lažna vjerenica
Savršeni otrov - The Perfect Poison -
Rijeka zna - The River Knows -
Treći krug - The Third Circle -
Ponoć - Wait Until Midnight - Sačekaj do ponoći
Prsten - With This Ring - Ovim prstenom


Nijednu od ovih knjiga nisam čitala gdje ih mogu naći znaš li možda na netu?
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 08:23   #22
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Nijednu od ovih knjiga nisam čitala gdje ih mogu naći znaš li možda na netu?
imas ih vecinu na serbianforum.org samo u trazilicu upisi amanda kvik i izaci ce ti...ako se ne snadjes, javi pa cu ti ja po skidat i poslat mailom, ali popodne tek mogu jer na poslu mi je problem skidati... blokirano mi je vecina servera
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:23   #23
Ja vas žene stvarno ne kužim.

Postavila sam (istina, na jednoj drugoj temi, ali i tamo komentirate) link gdje su sve knjige koje postoje na netu i vi opet tražite, a samo treba otvoriti pod slovo Q. Ažurira se, ako ne svakodnevno, a ono tjedno sigurno. (Velika zahvala vlasnici )

http://www.4shared.com/dir/UgVlaE_F/sharing.html#

Jest, da ih je večina u wordu, ali ima jedan dodatak na Microsoftovim stranicama za skinuti da se može posejvati iz Worda u PDF i problem riješen.

http://www.microsoft.com/downloads/e...displaylang=en

A ako imate stariju verziju Worda, postoje razni konverteri na netu.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 12:38   #24
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Ja vas žene stvarno ne kužim.

Postavila sam (istina, na jednoj drugoj temi, ali i tamo komentirate) link gdje su sve knjige koje postoje na netu i vi opet tražite, a samo treba otvoriti pod slovo Q. Ažurira se, ako ne svakodnevno, a ono tjedno sigurno. (Velika zahvala vlasnici )

http://www.4shared.com/dir/UgVlaE_F/sharing.html#

Jest, da ih je večina u wordu, ali ima jedan dodatak na Microsoftovim stranicama za skinuti da se može posejvati iz Worda u PDF i problem riješen.

http://www.microsoft.com/downloads/e...displaylang=en

A ako imate stariju verziju Worda, postoje razni konverteri na netu.
slazem se sa tobom.i na www.scribd.com i na http://www.crostuff.net/forumdisplay ima A.Quick
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 15:01   #25
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Ja vas žene stvarno ne kužim.

Postavila sam (istina, na jednoj drugoj temi, ali i tamo komentirate) link gdje su sve knjige koje postoje na netu i vi opet tražite, a samo treba otvoriti pod slovo Q. Ažurira se, ako ne svakodnevno, a ono tjedno sigurno. (Velika zahvala vlasnici )

http://www.4shared.com/dir/UgVlaE_F/sharing.html#

Jest, da ih je večina u wordu, ali ima jedan dodatak na Microsoftovim stranicama za skinuti da se može posejvati iz Worda u PDF i problem riješen.

http://www.microsoft.com/downloads/e...displaylang=en

A ako imate stariju verziju Worda, postoje razni konverteri na netu.
Hvala Jasmina nisam skidala knjige s ove stranice do sada ali eto super skinula sam 3 knjige od SEP koje nisam čitala
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 18:39   #26
Vecinu knjiga sam procitala.Barem ono sto sam nasla na netu. Da li neko mozda ima Rijeka zna ili Skandal pa da mi posalje mailom ili da me uputi na link gde mogu naci ove dve knjige?
lesterbg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 08:17   #27
ima li tko iz zgb da covjeku posudim knjige od nje koje ja imam, imam cak i ovu zadnju obmanu
po mom sjecanju imam bar randevu,zavodenje,rijeka zna, izgubljena cast itd sad na brzaka
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:53   #28
Quote:
Valsharess kaže: Pogledaj post
Pod psueudonimom Amanda Quick piše ljubiće iz viktorijanskog razdoblja.
Sve su joj na isti kalup. Junakinje su joj jezičave, hrabre, emancipirane za to doba, ne baš neke ljepotice i manje više djevice , a tipovi neki svemogući mračnjaci
Al i dalje uredno svaku novu posudim u knjižnici. Mea culpa
Ista stvar kod mene,ustvari budu te 2-3 napete ljubavne scene koje iscekujem kroz cijeli roman, nekako mi se cini da ima fetis na vođenje ljubavi u kocijama lol.
Procitam njeno prvo na engleskom i za opusteniji dozivljaj odmah ju zgrabim sa polica u knjiznici ako ju spazim.
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 08:36   #29
ha cujte curke to i je poanta na kraju krajeva da nas neka knjiga privuce i ne da se dok ju do kraja ne procitamo ma kakva god tema bila hehehhe
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:43   #30
Koje treši knjige

On visok,mrk jake vilice...bogatun(lord,grof,vikont)
Ona sirota,ravnih sisa,crvene kose,nosi cvike....siromašna jadnica,ili žena sumnjive reputacije koju niko ni u ludilu ne bi ženio

Onda se tri puta u knjizi poševe...naravno on misli da je ona već iskusna...pa kad prvi put spavaju on izusti nešto tipa:'O Bože,zašto mi nisi rekla!?' ili 'Pa ti si djevica,ali...ali...pa kako...udovica si????'

Na kraju zlikovac otima žeMskicu,frajer je spašava i izjavljuje ljubav...kao on je odlučio da je ženi čim ju je vidio bla,bla.....

Samo se nazivi knjiga i imaena likova mijenjaju
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 13:35   #31
i ja svejedno simpsonka obozavam ju citat,kaj ces kopd me je nasla vjernu publiku i svoje knjige prodaje hehe
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:25   #32
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
i ja svejedno simpsonka obozavam ju citat,kaj ces kopd me je nasla vjernu publiku i svoje knjige prodaje hehe
također i ja...
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:39   #33
Ma i ja sam ih ranije čitala,ali su dosadile.
Malo mi je nerealno da ženama u 19. vijeku samo zadigneš suknju i opala...
Gdje su podsuknje,korzeti,gaće...?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 21:51   #34
Pročitala sam samo jednu, to mi je bilo dovoljno da dobijem neki dojam. Ok je kao predah od zahtjevnih djela, ali na par mjesta je bilo neuvjerljivo i ljigavo. O predvidljivosti da ne pričam. Potražit ću si neke druge ljubiće.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 17:21   #35
zdravo svima pored SEP volim i amandu quick iako su sve njene knjige koje sam procitala na isti kalup,priznajem....
e sad vidjela sam na ovom spisku vasem da ih ima jos koje nisam procitala a volila bih.....

Treci krug
Rijeka zna
Savrseni otrov
Plava komora
Vidovitost
Skandal
Zloba
Kasno je za vjencanje
Ne osvrci se
Obmana

ako neko ima neku od tih knjiga i ima vremena i volje za slanje neka posalje na [email protected]

Hvala
alyssa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 10:58   #36
Quote:
alyssa22 kaže: Pogledaj post
zdravo svima pored SEP volim i amandu quick iako su sve njene knjige koje sam procitala na isti kalup,priznajem....
e sad vidjela sam na ovom spisku vasem da ih ima jos koje nisam procitala a volila bih.....

Treci krug
Rijeka zna
Savrseni otrov
Plava komora
Vidovitost
Skandal
Zloba
Kasno je za vjencanje
Ne osvrci se
Obmana

ako neko ima neku od tih knjiga i ima vremena i volje za slanje neka posalje na [email protected]

Hvala
imaju ti vecina na http://serbianforum.org/ trebas se samo registrirat i na ekavici su ako ti to ne smeta... ja ih nisam skidala jer imam originale
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 13:22   #37
imam neke od tih knjiga doma,pa ak si u zgb il voljna doci do zgb ja posudim
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 17:41   #38
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
imam neke od tih knjiga doma,pa ak si u zgb il voljna doci do zgb ja posudim

uhh daleko sam od zagreba, nazalost
alyssa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 17:44   #39
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
imaju ti vecina na http://serbianforum.org/ trebas se samo registrirat i na ekavici su ako ti to ne smeta... ja ih nisam skidala jer imam originale
ove sto imaju na serbianforumu sam vec citala ali ipak hvala
alyssa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 17:32   #40
Thumbs up

Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Slazem se definitivno
I se slazem u potpunosti
Romana85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.