Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2013., 18:50   #381
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam knjigu Živo srebro i na kraju knjige našla početak ,valjda trećeg dijela trilogije ogledalo,zove se Kanjoni noći .I sad pokušavam naći na netu kamo da kupim ali ona nema knjigu pod tim nazivom.Knjigu je napisala pod drugim imenom a glavni lik se zove Slade.Zna netko koja je to knjiga,možda je drugačije prevedena??
napisana je pod imenom Jayne castle ali nisam vidila nigdje da je u nas izašla
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 15:27   #382
Imaš je u knjižnicama.Ja sam je posudila,kao i dvadesetak drugih.Obožavam ju,baš me lijepo rastereti od svakodnevice i odvuče u svijet iz mašte
ksenaratnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 17:32   #383
našla sam tu i jednu novu koja je sad pred malo izdana.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 13:40   #384
Ja sam si nedavno kupila dvije njezine knjige Prsten i Vidovitost (obje tvrdi uvez) za 20 kuna u odličnom stanju. Odlična mi je Amanda. Prva njezina koju sam pročitala je Lakoumnost, jednostavno me osvojila.
Catus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 23:16   #385
dobro vecer.
posto sam nova u citanju Amande zanima me ima li mozda gdje po serijalima popis knjiga. Mrzim poceti citati pa ne imati nastavke i volim si sloziti popis po serijalu.
Posto pise pod 3 imena pogubila sam se skroz pa bi svaka pomoc dobro dosla.
za sada imam tek par ali mislim jos kupiti pa je svaka pomoc i vise nego dobrodosla

skuzila sam ovu trilogiju o snovjetu

ima jos knjige:
vidovitost, zloba, psten, u dubini ...
Hvala
maslacak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 20:53   #386
Quote:
maslacak7 kaže: Pogledaj post
dobro vecer.
posto sam nova u citanju Amande zanima me ima li mozda gdje po serijalima popis knjiga. Mrzim poceti citati pa ne imati nastavke i volim si sloziti popis po serijalu.
Posto pise pod 3 imena pogubila sam se skroz pa bi svaka pomoc dobro dosla.
za sada imam tek par ali mislim jos kupiti pa je svaka pomoc i vise nego dobrodosla

skuzila sam ovu trilogiju o snovjetu

ima jos knjige:
vidovitost, zloba, psten, u dubini ...
Hvala
Na Goodreadsu ti je složeno sve, na engleskom. Ako trazis na hr pogledaj hoce li ti pomoci na stranici leo.hr opis svih izdanih knjiga uz napomenu ako je dio serijala.
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 01:04   #387
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
Na Goodreadsu ti je složeno sve, na engleskom. Ako trazis na hr pogledaj hoce li ti pomoci na stranici leo.hr opis svih izdanih knjiga uz napomenu ako je dio serijala.
Hvala. Uspijela sam naci dobru vecinu knjiga, serijala i kompletirati si popise. Nije bas jednostavna
maslacak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.