Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 10:55   #9121
jel se moze zamijenit bez racuna, dobiveno na poklon, ima etiketu... pretpostavljam da ne?
fairy wings is offline  
Old 22.07.2015., 14:32   #9122
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
jel se moze zamijenit bez racuna, dobiveno na poklon, ima etiketu... pretpostavljam da ne?

no :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Old 23.07.2015., 19:03   #9123
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
jel se moze zamijenit bez racuna, dobiveno na poklon, ima etiketu... pretpostavljam da ne?
Evo moje iskustvo: kupila za poklon majicu. I skužila i prije nego sam poklonila da će biti prevelika. A račun bacila. Etiketa je ostala, naravno.

Pošaljem mail h&m-u da li se može zamijeniti. Dok čekam odgovor, zovem u varaždinski dućan i kažu mi da nema problema, ali moram znati koji datum je bila kupovina da oni mogu "izvući račun iz sistema". Na kraju mi je prijatelj pomogao da skužimo koji dan sam to kupila jer tamo stalno visim, ali dakle - zamijenila bez problema. I dobije se i novac natrag ako je zamjena jeftinija.

Nakon tri tjedna od toga dobijem odgovor mailom: ne mijenjamo robu ni inače, ali vama ćemo izaći u susret. (pazi odgovora )

Eto, pa sad sama procijeni.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.07.2015., 01:37   #9124
curke, nova narudzba u ponedjeljak
kokoshka is offline  
Old 24.07.2015., 09:23   #9125
Moje iskustvo je da su u zadnje vrijeme postali fleksibilniji - vratili su mi novce bez problema (ok, stvar je bila s etiketom i sa računom), ali prije su mi vraćali isključivo na njihovu karticu.
Erato321 is offline  
Old 06.08.2015., 11:31   #9126
curke, danas otvaram novu hm narudzbu i narucujem sutra, pa se javite do sutra kome sto treba
kokoshka is offline  
Old 09.08.2015., 20:39   #9127
Bas ne mogu vjerovati da je politika HM-a posvuda tako drugacija, ja radim u jednom, ali ne u Hrvatskoj i bez problema vracamo novce i zamjene ili ako se zeli na tu njihovu karticu i nema roka do kad se mora kupiti nesto kako bi se iznos potrosio...je da je to bas malo komplicirano izvlaciti iz sistema, al moze se.
Breaking locks is offline  
Old 10.08.2015., 12:48   #9128
ako ima neko kome je usput i ko je voljan da mi vidi/kupi nešto u h&m-u cvjetnome, u zagrebu...?
nek mi se javi na pm
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Old 15.08.2015., 12:31   #9129
znate mozda radi h&m danas u zg?
shanghai lily is offline  
Old 15.08.2015., 12:50   #9130
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je da su u zadnje vrijeme postali fleksibilniji - vratili su mi novce bez problema (ok, stvar je bila s etiketom i sa računom), ali prije su mi vraćali isključivo na njihovu karticu.
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
Bas ne mogu vjerovati da je politika HM-a posvuda tako drugacija, ja radim u jednom, ali ne u Hrvatskoj i bez problema vracamo novce i zamjene ili ako se zeli na tu njihovu karticu i nema roka do kad se mora kupiti nesto kako bi se iznos potrosio...je da je to bas malo komplicirano izvlaciti iz sistema, al moze se.
Prije nekih 2 mjeseca sam kupila grudnjak i nije mi se dalo isprobavat jer su uvijek ogromne gužve pred kabinama i dodjem doma i skuzim da mi velicina ne odgovara jer je drukciji model. I vracam se iduci dan u poslovnicu na Cvjetnom trgu i zenska mi tupi da ne mogu dobiti povrat nego iskljucivo na njihovu karticu i da mi vrijedi 5 godina. I sad, meni se rijetko sto svidi u HMu i ceprkala sam da si uzmem bilo sto i potrosim taj iznos na kartici ali jednostavno nista mi se nije svidjelo i to tako vecinom bude
I sad ne znam, jel ja mogu trazit povrat novca sa te njihove shitty kartice?
Daisy28 is offline  
Old 15.08.2015., 13:32   #9131
Vidi s nekom prijateljicom koja kupuje ili uhvatiš neku curu u redu na blagajni. One plate karticom, a tebi daju gotovinu i riješila problem.
tiluriumm is offline  
Old 16.08.2015., 11:45   #9132
ja na takve fore ne padam....pozovi se na zakon i upozori ih da krše zakon i da su ti dužni isplatit novac a ne tamo neki iznos na karticu i vratit će ti. meni su uvijek vraćali keš
Killer Whale is offline  
Old 16.08.2015., 12:42   #9133
mislim da nisu obavezni, osim u slucaju ostecenog proizvoda ili s greskom a za koju kupac nije znao
Cvrcak i Mrav is offline  
Old 16.08.2015., 13:15   #9134
Hoće li vratiti novac ili zamijeniti za drugi artikl je stvar prodavača ili politike kuće, ali po zakonu sigurno nisu dužni vratiti novac ako se kupac predomisli ili je kupio krivi broj. Novac je trgovac dužan vratiti samo u slučaju reklamacije.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Old 18.08.2015., 10:06   #9135
Na h&m online stranici danas i sutra je popust na odabrane proizvode iz zenske,muske i home kolekcije, primam narudzbe do sutra
kokoshka is offline  
Old 18.08.2015., 10:08   #9136
Jao,preko tapa sam,nece mi zalijepit linkove, stavim kasnije!
kokoshka is offline  
Old 21.08.2015., 14:04   #9137
Bok svima...jel mi moze netko reci kakva je kvaliteta njihovih gleznjaci...gledam jedne crne koje su 199 kn pa me zanima jesu mi gleznjace udobne i dal izdrze bae sezonu dvije. Ne namjeravam ih po kisi nositi bas zato da se raspadnu, za kisu cu si nabavit gumene....hvala...
credolina is offline  
Old 21.08.2015., 14:30   #9138
Imam njihove crne, ne kozne gleznjace ali na onako dnevnu petu. Izdrzale dvije zime vjeroj ce i za ovu bit dobre. Nosim i kad je kisa ali ne skacem po lokvama bas.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 21.08.2015., 15:21   #9139
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Bok svima...jel mi moze netko reci kakva je kvaliteta njihovih gleznjaci...gledam jedne crne koje su 199 kn pa me zanima jesu mi gleznjace udobne i dal izdrze bae sezonu dvije. Ne namjeravam ih po kisi nositi bas zato da se raspadnu, za kisu cu si nabavit gumene....hvala...
ja sam neki dan kupila ove

http://www.hm.com/hr/product/09735?a...rticle=09735-A

isto sam bila skeptična, ali sad sam oduševljena, udobne su, hodam u njima cijeli dan i super su
Malla222 is offline  
Old 24.08.2015., 14:49   #9140
Pitanje
Kupila sam jednu stvar za 100 kn i iskoristila kupon za 15%,platila 85kn.
E sad,ako idem mijenjat dal zamjenski artikl mora bit u vrijednosti od 85kn ili od 100kn?

sent using cute robot
TweetyBirdy is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.