Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2013., 19:47   #2581
Doktorica
Boran
Sila

Ma mene je vec na slikama nazivcirao s doktoricom,a tek kad budem gledala
Bemu misa Borko pa zar ti Abay treba reci di je granica u odnosu s doktoricom.I Sili je Abay otvorio oci,ali to je bio sami pocetak njihovog,recimo normalnog odnosa,a ovo njegovo "terapijsko" smucanje s doktoricom sveprisutnom mi izgleda bas bezveze.Ovo da nije ni skuzio da ga doktorica skida pogledom,ma daj musko je to,malo hrani ego,skuzio je on sve,glup nije,a oci ima,znaci........No bumo vidli

Zora onaj prvi video kaj si stavila tu s pjesmom "Zauvijek tvoj" je prekrasan,pjesma savrsena a stih,Nedam nikom ovu bol jer to je zivot moj dok on lupa glavom o drvo je
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 29.01.2013., 20:16   #2582
Quote:
KANTARIOL kaže: Pogledaj post
Cvrsto se uhvati za mene. Za mene i za zivot. Ne ostavljaj me. Ne ostavljaj me.

Nisam gledala epizode unaprijed, samo na tv, ali nisam mogla više izdržati, malo sam ubrzala i stvarno ovaj Boran je sve bolji i bolji, gluma na početku serije i ovo sad nema veze jedno sa drugim, stvarno glumi tako da te prikuje za televiziju i ne možeš se maknuti, pokreti ruku, pogledi, oči ma nemam riječi a mislila sam da me nakon Demira nitko neće tako fascinirati. Svaka mu čast!! Nije čudo šta bi se sve mi željele bar na trenutak naći na Silinom mjestu.

Pozdrav svima
Haha, da, bar na trenutak . Ma na sto godina.
hasrett is offline  
Old 29.01.2013., 21:39   #2583
Quote:
Naty Split kaže: Pogledaj post
Kako mislis nije se izjasnjavala-pa ja je vidin svako malo da urla, pizdi, razbija po sobi, cak je bila i otisla iz zajednicke sobe, na onoj veceri kad su dosli Narin i Abay vidilo se iz aviona da je ljuta ka ris-nije mu se ni obratila. I da na kraju krajeva zar nije pobigla, pa je on trca na plazu da je spasi od onog bradatog lika ( neman pojma ko je taj ), a i u par scena pokazivalo je Borana kako se prisjeca scena sa doktoricom-onu s pica, pa onu u bolnici...dakle nije bas da nije mislija na nju?!
Video je on da ona šizi, pizdi i ostalo..ali mu nije otvoreno rekla da je to zbog Zejnep...kad se ona spomene i ti tretmani, Sila se samo usiljeno nasmeši kad Boran objasni kako terapija teče, kako je zbog Dilan zvao Zejnep, ali ćuti o ljubomori....do one noći kada je otišao zbog one Zejšan koja je bila u Zejnepinoj kući, a njen dečko pravio problema, a i taj Beruzan aga, taj bradati je tražio...

on je na nju mislio u kontekstu priče da je morala i ona da beži od običaja, da joj je otac ubijen zbog krvne osvete, ali ne kao na ženu koja mu se dopada i prema kojoj oseća više od nekih prijateljskih osećanja...

deseti dar hvala draga
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 29.01.2013., 21:59   #2584
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post

Video je on da ona šizi, pizdi i ostalo..ali mu nije otvoreno rekla da je to zbog Zejnep...kad se ona spomene i ti tretmani, Sila se samo usiljeno nasmeši kad Boran objasni kako terapija teče, kako je zbog Dilan zvao Zejnep, ali ćuti o ljubomori....do one noći kada je otišao zbog one Zejšan koja je bila u Zejnepinoj kući, a njen dečko pravio problema, a i taj Beruzan aga, taj bradati je tražio...

on je na nju mislio u kontekstu priče da je morala i ona da beži od običaja, da joj je otac ubijen zbog krvne osvete, ali ne kao na ženu koja mu se dopada i prema kojoj oseća više od nekih prijateljskih osećanja...
Da istina, nešto mu se poremetilo u glavi, nije na nju mislio kao o ženi koja mu se dopada, nije prevario Silu, nije ni pokušao ali doktorica smorila, samo što nije bila u njihovoj spavaćoj sobi, vidjela da mu žena pizdi, onaj njen skočio na Borana, čovjek odmah shvatio čim je prvi put s njima sjedio za stolom, samo "naš" promućurni aga ne vidi ništa neprimjereno u njenom a bome i svom ponašanju. Opasan poremećaj...
Spadalica is offline  
Old 29.01.2013., 22:22   #2585
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post
Da istina, nešto mu se poremetilo u glavi, nije na nju mislio kao o ženi koja mu se dopada, nije prevario Silu, nije ni pokušao ali doktorica smorila, samo što nije bila u njihovoj spavaćoj sobi, vidjela da mu žena pizdi, onaj njen skočio na Borana, čovjek odmah shvatio čim je prvi put s njima sjedio za stolom, samo "naš" promućurni aga ne vidi ništa neprimjereno u njenom a bome i svom ponašanju. Opasan poremećaj...
kad je već večeras na redu ono šta nas nervira, da si i ja malo olakšam dušu ....od sad, pa sve do kraja pucačine više nego u obračunu kod OK korala. ne sjećam se serije u kojoj nije bilo bolničke scenografije, ali ovi su pola serije tamo snimili pokušat ću se sjetiti tko je sve ležao u bolnici: džihan, boran, sila, bedar, firuz,brat mu, dilaver, šivan, neki dede bez veze, a neki i po više puta ......a možda sam koga i zaboravila...emre je svoje odležao pa ga više ne brojim
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is offline  
Old 30.01.2013., 00:23   #2586
u kojoj epizodi se pojavljuje ta doktorica Zeynep ? ako tko zna ?
lorny is offline  
Old 30.01.2013., 00:25   #2587
Quote:
lorny kaže: Pogledaj post
u kojoj epizodi se pojavljuje ta doktorica Zeynep ? ako tko zna ?
u 51.
tigyyyy is offline  
Old 30.01.2013., 00:32   #2588
Quote:
tigyyyy kaže: Pogledaj post
u 51.
thx.....evo , moram vidit , jao izludila me ova serija načisto.....
lorny is offline  
Old 30.01.2013., 00:45   #2589
Quote:
lorny kaže: Pogledaj post
thx.....evo , moram vidit , jao izludila me ova serija načisto.....
Uživaj do 66
Spadalica is offline  
Old 30.01.2013., 00:52   #2590
Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
kad je već večeras na redu ono šta nas nervira, da si i ja malo olakšam dušu ....od sad, pa sve do kraja pucačine više nego u obračunu kod OK korala. ne sjećam se serije u kojoj nije bilo bolničke scenografije, ali ovi su pola serije tamo snimili pokušat ću se sjetiti tko je sve ležao u bolnici: džihan, boran, sila, bedar, firuz,brat mu, dilaver, šivan, neki dede bez veze, a neki i po više puta ......a možda sam koga i zaboravila...emre je svoje odležao pa ga više ne brojim
Narin kad je bebu izgubila. Esma? Još da su svaki put pogodili kad su pištolj izvukli.
Spadalica is offline  
Old 30.01.2013., 00:59   #2591
Opaaa Boran-aga izbacuje Dzihana iz plemena auuuu...bit se sad svega. Nego sta ce bit sa Emreom? On je ka otisa u Ameriku na operaciju-operacija ce uspit, hodat ce uz pomoc stapa, doc u posjet Sili i malom i poslin ko da je propa u zemlju?! Sta biva s njim?
Naty Split is offline  
Old 30.01.2013., 01:04   #2592
Evo Ajše su opet vratili onom mlatitelju
tigyyyy is offline  
Old 30.01.2013., 01:10   #2593
Joj dal netko zna što se dešava u 30.-oj?

Evo malo za smijeh

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=vnlJ9txGclM
__________________
Vuk dlaku mijenja u jesen i u proljeće. Čovjek po potrebi
ice_queen is offline  
Old 30.01.2013., 01:20   #2594
Quote:
Naty Split kaže: Pogledaj post
Opaaa Boran-aga izbacuje Dzihana iz plemena auuuu...bit se sad svega. Nego sta ce bit sa Emreom? On je ka otisa u Ameriku na operaciju-operacija ce uspit, hodat ce uz pomoc stapa, doc u posjet Sili i malom i poslin ko da je propa u zemlju?! Sta biva s njim?
Izbacuje ga? To je sad u 29./30., nakon što nađe Silu?

Aferim, Boran. Neka se ovaj sveti, svetio bi se što god ovaj učinio.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 30.01.2013., 01:26   #2595
29. zanimljiva... iako toliko svega, ne znam na sto bi se osvrnula
znaci boran pokazao zube dzihanu? auu tu ce jos biti pravi rat.
ajse
oko boranovih roditelja se vec puno pisalo pa mi se neda, u 29. pokazuju da ipak imaju srca ali... ne znam, nisu me skroz dobili onim suzama.
i bedar mi je tako zao bilo sto joj nisu dali da vidi silu a bome i dzelil je bio jadnicak kad mu ni kruh nisu htjela prodat i svi mu okrecu ledja.

a scene izmedu borana i sile prepredivne a trbuh raste, oni pricaju s malom zejsan
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 30.01.2013., 01:37   #2596
29. ep.. sa prevodom

Sila obećaje i izmamljuje osmjeh sreće...



još samo da Sila prijeđe sa riječi na djela.. doduše to je svima nama teško.. osim Boran agi


Boranove odluke... milostiv




Boranov izazov

eMarina13 is offline  
Old 30.01.2013., 01:53   #2597
29. ep.. sa prevodom..Đihan

Đihan je definitvno mrtva osoba.. on je sa Jezdinom smrću izgubio i ono malo ljudskosti. Voljela bi da je Sila ispričala kako je tekla otmica.. ovako ona ko Fatmagul =nemoj o tome.. tako da se stekne sasvim drugi dojam. Je da je rekla neznam da li me htio spasiti ili ubiti.

Zašto do sad nije ubio ni sestru ni šogora a ni ženu mu..



ovo mi ide uz Đihana.. on izaziva da ga se ubije, da se smiri..



zato radi zlo oko sebe..
eMarina13 is offline  
Old 30.01.2013., 02:01   #2598
Kevser se kao ne usudi nista "raditi" bez muzeva odobrenja, ali kada treba "gristi i otrovno ujedati" snahu prvu, snahu drugu, zeta, e za to joj ne treba podrska, ni nicije odobravanje
rosa967 is offline  
Old 30.01.2013., 02:03   #2599
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Izbacuje ga? To je sad u 29./30., nakon što nađe Silu?

Aferim, Boran. Neka se ovaj sveti, svetio bi se što god ovaj učinio.
Tako je zavrsila 29-a epizoda. Boran je sazva pleme i priopcija je svoju odluku vezanu uz Dzihana, a ona glasi da je on izbacen iz plemena...nastavak slijedi u 30-oj. Inace Narin srece oca na ulici koji je prije tog staroj zabranija da se ode vidit cer il ce i nju izbacit ako ga ne poslusa. Kako ju je prezrea pogledom auuuu-poslin je dosa u kucu, zakljuca se, razbija i plaka. Inace stari je tija da Boran i Sila odu, al mu je Boran zapiva da odu li sad nece se vratit nikad. Stara ga je molila, plakala i na kraju je popustija i reka im da ostanu kad su se vec bili uputili put vinograda. I da u 29-oj dolazi ona famozna scena kupanja. Bedar ne daju da posjeti Silu, Sila trazi od Borana da je majka posjeti jer je treba, a on na to moze li joj on pomoci, a ona ne. Tad on pita koja je to zelja koju on ne moze ispuniti svojoj zenici na sta ga ona sramezljivo pogleda i tad slijedi scena kupanja awwww.


Btw Zorin video je extra...ej Boro lepi Boro

Zadnje uređivanje Naty Split : 30.01.2013. at 02:09.
Naty Split is offline  
Old 30.01.2013., 02:09   #2600
Evo i ja odgledala do kraja i sve mi je nekako nedorečeno.
Dobre su mi njihove zajedničke scene,ali to je sad već sve viđeno,meni jednostavno fali jedna prava sočna pusa
tigyyyy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.