Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2009., 22:16   #1
Smile Kako se ljubiti?

E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
runjača is offline  
Old 19.07.2009., 22:28   #2
Uff šta će tek bit kad budeš trebo skinit grudnjak curi...
Virulent87 is offline  
Old 19.07.2009., 22:56   #3
ona neče skužiti ako se prvi put ljubiš ako joj ne kažeš! samo če misliti da si loš
i da bilo bi ti bolje da si ljubio sa 15 nago 22 jer bi možda več i ševio do sada za kužiti nema tu šta pogledaj američku pitu 1 i 2 i sve če ti biti jasno
aers is offline  
Old 19.07.2009., 23:00   #4
Ti se zezaš ???

Ili ??

__________________
la boda
MareR is offline  
Old 19.07.2009., 23:01   #5
Ah ne boj se za početak. Seksualna napetost je sasvim normalna pojava kod prvih iskustava.

PS. ima kamara ljudi koji su godinama seksualno aktivni a da se ne znaju dobro ljubiti, bitno je da ideš polako samo usnama za početak, one su jako osljetljive na dodir, potrebno je samo da se na to koncentriraš i ideš lagano, ostalo će samo doći od sebe.
kuroishijin is offline  
Old 19.07.2009., 23:12   #6
zašto bih se zezao, jednostavno sam se htjeo zabavljati vani, nisam imao neku potrebu za traženjem cure. Je malo čudno ali eto. Vidio sam na ovom forumu koliko sam ćitao da ima i većih čudaka od mene

Hvala na odgovorima, malo mi je već lakše, vidjet ćemo šta će biti!
Pitao bih ja nekog od frendova već, ali nitko nema pojma ni da sam nevin, a kamoli da se nisam poljubio!
Eto, pokušat ću nešto pa kak bude
runjača is offline  
Old 20.07.2009., 00:32   #7
pazi kako radiš sa jezikom da ti ga ne odreže..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 20.07.2009., 00:41   #8
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Ah ne boj se za početak. Seksualna napetost je sasvim normalna pojava kod prvih iskustava.

PS. ima kamara ljudi koji su godinama seksualno aktivni a da se ne znaju dobro ljubiti, bitno je da ideš polako samo usnama za početak, one su jako osljetljive na dodir, potrebno je samo da se na to koncentriraš i ideš lagano, ostalo će samo doći od sebe.

tako je! nekima ne pomaze to sto su imali ne znam ni ja koliko zenska i veza.. ne znam... nekima ni iskustvo ne pomaze ne znam zasto...
samo polako! najlakse je ubrzati! ne guraj odmah jezik! nista nasilno, grubo, brzo!!!!!!!! ne!!!!!!!!!! ne istrazuj pluca! smao polako! a onda kasnije mozes pokusati prilagoditi... brze, sporije.. itd..
ma nije to nista specijalno!
sretno!
(javi se kad budes trazio savjet za mazenje, lizanje.. seksanje ) sala
coconutmilk is offline  
Old 20.07.2009., 00:53   #9
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
Kad joj priđeš,šarmiraš i tako to i kad dođe taj trentuak....lijepo je uhvati za glavu (nježno) i jbg,poljubi. Onako,prvo samo usne na usne,a onda polako dodaješ jezik. Nemoj joj ga sad uvaljti odmah cijeloga u usta,i nemoj je cijelu zaslinit(dolazi kod prejakog otvaranja usta). Uostalom,bitno je da ti njoj priđeš i da je poljubiš,možeš se uvijek kasnije izvuć na foru da njoj prepuštaš da vodi poljubac. Jbg,rekla bih ti da vježbaš sa frendićima,ali to je ipak nekako prirodnije za nas cure .

Btw kada budeš trebao savjet gdje i kako ga metnuti...pls dođi opet po savjete...

Zadnje uređivanje Rainbow Lady : 20.07.2009. at 01:02.
Rainbow Lady is offline  
Old 20.07.2009., 00:56   #10
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
...

Tema je ono...stvarno za ne kliknut al vidim Lady pa bi se i ja pravio malo mutav da me uci ljubit...
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 20.07.2009., 01:03   #11
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Tema je ono...stvarno za ne kliknut al vidim Lady pa bi se i ja pravio malo mutav da me uci ljubit...
E jbg dosta mi je djevaca za jednu noć....
Rainbow Lady is offline  
Old 20.07.2009., 01:10   #12
Quote:
Virulent87 kaže: Pogledaj post
Uff šta će tek bit kad budeš trebo skinit grudnjak curi...
Nece biti nista... izgubice svest i srusice se na zemlju

Morao sam da se nasalim, nisam mogao da odolim.

Quote:
aers kaže: Pogledaj post
ona neče skužiti ako se prvi put ljubiš ako joj ne kažeš! samo če misliti da si loš
Lepo receno i 100% tacno
__________________
Mali Smrdljivi Patuljak
Moja IMDB lista filmova

Zadnje uređivanje Jake Harper : 20.07.2009. at 01:19.
Jake Harper is offline  
Old 20.07.2009., 02:31   #13
Kuku nama, treba da usavršimo hiljadu tehnika - ljubljenje, pušenje, lizanje, drkanje i sve ostalo. Ko će to sve popamtiti...
smvra is offline  
Old 20.07.2009., 11:37   #14
mislim da sam negdje već piso na takvu temu, ali evo za tebe ću napisat opet. ovo su mi ženke LJESa potvrdile kao "approved by LJES" način ljubljenja

dakle... kad se budete išli poljubit, polako samo i pusti nju nek sve radi sve što tebi treba je dovoljna brzina reakcije, dakle ako cura ti stisne usne uz tvoje i krene jezikom ti pratiš njene usne (koje će se otvarat, pa će se i tvoja usta otvarat), ona krene lagano jezikom, ti kreneš lagano jezikom, igrate se, kad ona zatvara usta i stišće poljubac ti isto to radiš itd... dakle zaključak: SAMO PRATI CURU I NJENE POKRETE. I odma si posto veliki jebač
il će ti reć da se super ljubiš
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 20.07.2009., 11:46   #15
How to kiss someone for the first time.
How to kiss someone passionately.

Neznam kaj da drugo kažem.
__________________
Život je kučka,a ja sam njen svodnik.
quietboygonewild is offline  
Old 20.07.2009., 12:26   #16
nemoj se toga plasiti i razbijati s time glavu kako ce biti prvi put...kad krene sve ti to ide smao od sebe,sve se nadoveziva a to dali ce znati da ti je prvi put mozda i hoce, ovisi kako ti to zamisljas i kako ces poceti ali cm pocnes ces skuziti kako ide...nije ti to neka mudrolija
Šmokljan is offline  
Old 20.07.2009., 12:33   #17
Nezanam zašto ljudi pišu stvari poput ići će samo od sebe, kad kod nekih ljudi stvari jednostavno ne idu same od sebe. da idu same od sebe već bi se poljubio do sada i nebi otvarao ovu temu.
Whitepirat is offline  
Old 20.07.2009., 16:44   #18
za ovakve stvari ti je možda bolje kupiti teen; lakše nego sa ljes-ovcima....njihov savjet:::

uzmi si malu čašu, napuni vodom i ubaci zrno graha unutra, te zatim samo jezikom lovaj to zrno graha!!!
praksom do znanja

kratko i jasno
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 20.07.2009., 16:53   #19
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
Obrati se našoj dežurnoj djevici, ona je 100% djevica ti se nisi još ni poljubio, a ona je inače dobra duša pa te bu naučila.

Znam, zločesta sam, ali kad eto, takva sam.

Ozbiljno, nema ti tu nikakvog priručnika za ljubljenje, najvažnije je da se opustiš, lagano joj dodirneš usne, usta ne razjapiti kao u raljama 1 2 i 3, nego onako držati ih poulotvorenima i lagano se igrati s njezinim jezikom, ne probati ga isisati iz njezinih usna (to ćete kasnije). A ako ona preuzme incijativu samo se opusti i uživaj.
__________________
Ležimo na travi a sunce nas prži Ona me čvrsto za majicu drži
I kaže mi dragi,jako mi je stalo Da me bar jednom uznemiriš malo
Arnissa is offline  
Old 20.07.2009., 16:55   #20
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
uzmi si malu čašu, napuni vodom i ubaci zrno graha unutra, te zatim samo jezikom lovaj to zrno graha!!!
praksom do znanja
WTF?!

Momak, naj se uzrujavati, ljui se tako da uživaš u tome pa nemreš fulati
Ariane is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger