Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2011., 10:15   #6221

Halit je snimio reklamu (posudio svoj glas) za "Renault"
http://tr-tr.facebook.com/video/vide...=2592843539381
Jedna od rijetkih slika Halita sa mindusom

i jedna od meni najboljih
placebo2 is offline  
Old 08.11.2011., 10:45   #6222
Misafir odgledan!
Ornament je rekla sve sto i ja mislim. Film s emora pogledati. Halit je nezamijenjiv.
Ja bih njegove uloge poredala ovako 1.Onur, 2. Oktaj, 3. Sulejman, 4. Orhan
te epizodne uloge nisam imala prilike vidjeti, ali ne smunjam u njega.
Onur je prica za sebe, ali Oktaj je stvarno otkrice.
Obevezno pogledati!
film je realan, stvaran do bola, film atmosfere.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 14.11.2011., 15:25   #6223

nove slike
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr...9&rid=2368&p=1


Svi koji su pratili seriju "1001 noc" znaju da je se 14.11 desila "siyah gece",evo jedan video povodom toga
http://www.youtube.com/watch?v=kb-w4...eature=related
Seh posmatra "mjesto zlocina"
placebo2 is offline  
Old 17.11.2011., 13:26   #6224

nove slike
http://www.iimmgg.com/image/b1fc14e2...296c13f4b98c13
kako ga gleda


evo i clanak
http://www.ayakligazete.com.tr/haber...gecelerde_.htm
na ovoj slici Halit kao da nema zuba

Zadnje uređivanje placebo2 : 17.11.2011. at 13:56.
placebo2 is offline  
Old 17.11.2011., 19:33   #6225
Brada mu je sve duža i duža.Do kraja serije biće mu do pojasa.
A na ovoj slici dole, kao da nema prednji zub.Gde baš tu da naprave mrlju.Skroz mi kvare užitak.
pozorištance is offline  
Old 17.11.2011., 19:40   #6226
Quote:
pozorištance kaže: Pogledaj post
Brada mu je sve duža i duža.Do kraja serije biće mu do pojasa.
A na ovoj slici dole, kao da nema prednji zub.Gde baš tu da naprave mrlju.Skroz mi kvare užitak.
Eto i mene
Stvarno, ovo zacrnjenje na zubima odmah sam primijetila
__________________
dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fanny7 is offline  
Old 17.11.2011., 19:59   #6227
Nadam se da će nam se i ostale uskoro pridružiti.Koliko dugo nisam bila ovde, sad mi sve dođe nekako čudno.Moraćemo malo da se uzdržavamo, jer tamo smo navikle na slobodu i off.Jedina dobra stvar je da onaj mališan,ne može da piše ovde-banovan je.Neka čita, ali bar će morati da ćuti.

Nikako nisam stigla da prokomentarišem Halitovu ulogu u Misafitu.
Uglavnom smo ga gledale u ulogama moćnih muškaraca.Ovo je bilo osvežavajuće.Meni se dopala njegova transformacija u lik potpuno poraženog čoveka.Ovog puta nije koristio svoje adute,poput držanja i glasa,ali je bio odličan u dočaravanju čoveka ubijenog od života.
Posebno me se dojmila scena sa bratovljevom decom,na početku filma.Toliko im je važan i vole ga,da čak i deca beže od njega.A onaj pokret,kad krene da izvadi čokoladu iz džepa(valjda,je u pitanju čokolada?), a klinci pobegnu mi je bila baš tužna.
I stalno zaboravljam da pitam Gamze,do koliko godina čovek u Turskoj može da služi vojsku.On baš i nije mladić,a pominje se odsluženje vojnog roka.
Sad odoh da napravim koju sličicu iz ove poslednje epizode MY.Treba ovde malo šarenila.
pozorištance is offline  
Old 17.11.2011., 20:07   #6228
Nikako da odgledam Misafir. Dobila sam i prijevod, ali nikako da ga skinem. Jel postavio Celt snimku za download?
__________________
dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fanny7 is offline  
Old 17.11.2011., 20:14   #6229
Evo i mene,i meni je sve nekako drugačije,dosta dugo nisam bila tu.A naši golupčići u punom sjaju,a brada ajoj.Kako se samo gledaju ...
delfin21 is offline  
Old 17.11.2011., 20:22   #6230
Poz dobila sam tvoj mail i evo me ovdje. Osjećam se ko Alisa u zemlji čudesa - nimalo ugodno. Još uvijek mi titraju trokutići pred očima.

Ajde dok sam tu da napravim nešto konstruktivno. Vidim da vas smeta ovaj gore osmijeh, pa sam ga malo doradila - da ne bode u oči.

[SLIKA OBRISANA]
Tzipora1001 is offline  
Old 17.11.2011., 20:48   #6231
put ljubavi je posut trnjem i ružama

evo i mene,dobila sam poruku da će mo noćas ovdje biti,što se zuba tiće to je neko namjerno uradio,ljudi ljubomorni što se oni i dalje vole(,bez obzira šta su sve o njima pisali)ko vele da će nama sad biti teškobaš su grozni što oni njih više kude ja ih više volim
što se tiče filma pregledala sam ga iz dva dijela imali negdje da se može skinuti odnosno snimiti .šta reči mislim komotno je mogao oskara dobiti za glumu ,odlično je odglumio,dok gledaš film kao da se to sve odigrava tu u tvojoj blizini,voljela bi kad bi dobio ulogu u nekom muzičkom filmu ili komediji e to bi bilo ono pravo,
nisam dugo pisala pa se sada raspričala sori
još nešto njihovi pogledi sve govore
sabinab is offline  
Old 17.11.2011., 20:57   #6232
I meni je čudno,ali dok ne proradimo, dobro će nam biti i ovde.Meni jeste žuta omiljena boja, ali baš ne volim da gledam žute trouglove.
Može li neko da obavesti Thalli, gde smo.Ja imam trenutno posla.

Spremam malo ručica,da se naslađujete. Gif ostavljam za tamo negde,neću ovde da postavljam.
Pošto sam sinoć jako kasno stigla na gledanje ep., tek sad vidim kako je Halit(Suli) gledao prinčipesu.Isto kao i Mu-mu. Moraću da dam i to poređenje,nema mi druge.Tzi,verujem da ti nemaš ništa protiv.



Uh, dok se sad setim, kako da ubacim sliku.biće veselo.

Ovako-Celt je postavio MU za Misafir.Anči je odradila prevod.
Dalje imate i MU onog filma gde Halit liči na Čkalju iz "Kamiondžija". I za to je Anči odradila prevod.
Sve vam je to Celt lepo postavio na temi Filmovi-znate već gde.Kad se vratimo,skidajte.
Ja sam našla engleske titlove za "Očevi i sinovi", pa ćemo i to da odradimo.Mislim Anči, ali to mu dođe na isto. Kooperacija na nivou.Obožavam tu devojku.

Zadnje uređivanje pozorištance : 17.11.2011. at 21:09.
pozorištance is offline  
Old 17.11.2011., 21:09   #6233
Bok svima.

Evo mene.

Dobila sam poruku pa sam došla ovdje da malo budem sa vama

Quote:
pozorištance kaže: Pogledaj post
Brada mu je sve duža i duža.Do kraja serije biće mu do pojasa.
A na ovoj slici dole, kao da nema prednji zub.Gde baš tu da naprave mrlju.Skroz mi kvare užitak.
Kao da nema prednji zub ali ja se tješim sa time da Halitu zapravo ne fale zubi pa da je dalje šarmantan i zgodan iako na slici izgleda kao da fali zub.

Quote:
delfin21 kaže: Pogledaj post
Evo i mene,i meni je sve nekako drugačije,dosta dugo nisam bila tu.A naši golupčići u punom sjaju,a brada ajoj.Kako se samo gledaju ...
http://img853.imageshack.us/img853/9211/ljubav1.jpg[
Čestitam lijepe slike si stavila sa pogledom u kolaž.

Quote:
Tzipora1001 kaže: Pogledaj post
Poz dobila sam tvoj mail i evo me ovdje. Osjećam se ko Alisa u zemlji čudesa - nimalo ugodno. Još uvijek mi titraju trokutići pred očima.

Ajde dok sam tu da napravim nešto konstruktivno. Vidim da vas smeta ovaj gore osmijeh, pa sam ga malo doradila - da ne bode u oči.

[LINK NA SLIKU OBRISAN]
Čestitam što si ga uspijela lijepo doraditi.

Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
evo i mene,dobila sam poruku da će mo noćas ovdje biti,što se zuba tiće to je neko namjerno uradio,ljudi ljubomorni što se oni i dalje vole(,bez obzira šta su sve o njima pisali)ko vele da će nama sad biti teškobaš su grozni što oni njih više kude ja ih više volim
što se tiče filma pregledala sam ga iz dva dijela imali negdje da se može skinuti odnosno snimiti .šta reči mislim komotno je mogao oskara dobiti za glumu ,odlično je odglumio,dok gledaš film kao da se to sve odigrava tu u tvojoj blizini,voljela bi kad bi dobio ulogu u nekom muzičkom filmu ili komediji e to bi bilo ono pravo,
nisam dugo pisala pa se sada raspričala sori
još nešto njihovi pogledi sve govore
sabinab dobrodošla. I ja tako mislim, što ih više kude to ih više volim.

placebo2 hvala za nove slike. Volim vidjeti nove slike naših ljubimaca.

Zadnje uređivanje srogac2 : 17.11.2011. at 21:23.
srogac2 is offline  
Old 17.11.2011., 21:24   #6234
Cao cure vidim polako se skupljamo i ovdje , jedna od najboljih njihovih slika

Bina Sabiona is offline  
Old 17.11.2011., 21:25   #6235
Javila sam mailom Thali da smo ovdje
Neobično je i meni na ovom prvom forumu, ali mi je nekako najlakši za pisanje.
Slažem se da je Halit u Misafiru odličan, iako nisam pogledala, bilo mi je dovoljno ono kraj šporeta, kad peče jaja i strugne si ljutu s nogu
Koliko različito od Onura, nevjerojatno. Dobro je da smo ga kao Onura upoznale...
__________________
dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fanny7 is offline  
Old 17.11.2011., 21:36   #6236
Quote:
pozorištance kaže: Pogledaj post
I meni je čudno,ali dok ne proradimo, dobro će nam biti i ovde.Meni jeste žuta omiljena boja, ali baš ne volim da gledam žute trouglove.
Može li neko da obavesti Thalli, gde smo.Ja imam trenutno posla.

Spremam malo ručica,da se naslađujete. Gif ostavljam za tamo negde,neću ovde da postavljam.
Pošto sam sinoć jako kasno stigla na gledanje ep., tek sad vidim kako je Halit(Suli) gledao prinčipesu.Isto kao i Mu-mu. Moraću da dam i to poređenje,nema mi druge.Tzi,verujem da ti nemaš ništa protiv.

http://i1106.photobucket.com/albums/...izoda/ujed.jpg

Uh, dok se sad setim, kako da ubacim sliku.biće veselo.

Ovako-Celt je postavio MU za Misafir.Anči je odradila prevod.
Dalje imate i MU onog filma gde Halit liči na Čkalju iz "Kamiondžija". I za to je Anči odradila prevod.
Sve vam je to Celt lepo postavio na temi Filmovi-znate već gde.Kad se vratimo,skidajte.
Ja sam našla engleske titlove za "Očevi i sinovi", pa ćemo i to da odradimo.Mislim Anči, ali to mu dođe na isto. Kooperacija na nivou.Obožavam tu devojku.
Čestitke za kolaž. Lijep kolaž, naprosto obožavam njegove ruke.

Ja sam već sve poskidala šta je bilo za skidati (mislim filmove od Halita)

Quote:
Bina Sabiona kaže: Pogledaj post
Cao cure vidim polako se skupljamo i ovdje , jedna od najboljih njihovih slika

http://i41.tinypic.com/2n80iec.png
Meni je ova slika jako dobra.

Quote:
fanny7 kaže: Pogledaj post
Javila sam mailom Thali da smo ovdje
Neobično je i meni na ovom prvom forumu, ali mi je nekako najlakši za pisanje.
Slažem se da je Halit u Misafiru odličan, iako nisam pogledala, bilo mi je dovoljno ono kraj šporeta, kad peče jaja i strugne si ljutu s nogu
Koliko različito od Onura, nevjerojatno. Dobro je da smo ga kao Onura upoznale...
Baš tako, slažem se pa meni je drago da sam ga upoznala najprije kao Onura.

Zadnje uređivanje srogac2 : 17.11.2011. at 21:47.
srogac2 is offline  
Old 17.11.2011., 21:46   #6237
Dobro veče moje dame. Primila ja od fani poziv da dođem ovdje i eto me odmah. Na samom početku malo me zekio 5o3, ali evo uspjela sam.

Baš mi se ne sviđa Halit s ovom bradurinom. Jest da volim dlake, ali to je za mene ipak malo too much.
thali DD is offline  
Old 17.11.2011., 21:51   #6238
Quote:
thali DD kaže: Pogledaj post
Dobro veče moje dame. Primila ja od fani poziv da dođem ovdje i eto me odmah. Na samom početku malo me zekio 5o3, ali evo uspjela sam.

Baš mi se ne sviđa Halit s ovom bradurinom. Jest da volim dlake, ali to je za mene ipak malo too much.
Odmah se javljam prostvoljno za šišanje bradurine.
srogac2 is offline  
Old 17.11.2011., 22:03   #6239
Dok ne dođu druge slije i kolaži, ja ću postaviti jednu sliku, za koju ne vjerujem da smo je uopće imale na forumu.

A vi pogađajtke tko je tko.

[SLIKA OBRISANA]
thali DD is offline  
Old 17.11.2011., 22:12   #6240
Teško pogoditi, nije li to onaj dvojnik iz Sarajeva
__________________
dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fanny7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.