Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 19:39   #1
Exclamation Pokušava li simon malo zaraditi??

u story-u i starsu sam pročitala simonove intervjue gdje on govori o navodnom sexu između stanara...ima li u tome istine ili on jednostavno pokušava zaradit?
melitaa :P is offline  
Old 27.10.2006., 20:35   #2
Quote:
melitaa :P kaže:
u story-u i starsu sam pročitala simonove intervjue gdje on govori o navodnom sexu između stanara...ima li u tome istine ili on jednostavno pokušava zaradit?
nema razloga lagat...ovaj BB je namjestaljka!
 
Old 27.10.2006., 20:49   #3
Quote:
white boy kaže:
nema razloga lagat...ovaj BB je namjestaljka!
misliš na to da nam ne prikazuju sve?
melitaa :P is offline  
Old 27.10.2006., 20:51   #4
Quote:
melitaa :P kaže:
misliš na to da nam ne prikazuju sve?
pa upravo to, a i imaju i slobodan sat dnevno kad vjerojatno rade najveca sranja!
 
Old 27.10.2006., 20:52   #5
Quote:
melitaa :P kaže:
misliš na to da nam ne prikazuju sve?
pa sta se desava u satu privatnosti niti ne smiju emitirati!pa ne bi onda to bio sat privatnosti...zar ne?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 27.10.2006., 20:56   #6
a btw-sta simon kaze i sta tamo pise?
ne kupujem zuti tisak,pa me cist informativno zanima
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 27.10.2006., 20:58   #7
ja brijem da ovoj ekipi koja je ultra super duper mega turbo trula ni ne pada nis drugo napamet za radit za vrijeme sata privatnosti osim seksanja.
nis protiv seksa, samo kazem...sto posto ga je bilo
__________________
krm krm
kremenkica is offline  
Old 27.10.2006., 21:03   #8
Quote:
kremenkica kaže:
ja brijem da ovoj ekipi koja je ultra super duper mega turbo trula ni ne pada nis drugo napamet za radit za vrijeme sata privatnosti osim seksanja.
nis protiv seksa, samo kazem...sto posto ga je bilo
ja iz pouzdanih izvora sam saznao da od seksa nemi ni h
kobayasi is offline  
Old 27.10.2006., 20:51   #9
Quote:
melitaa :P kaže:
u story-u i starsu sam pročitala simonove intervjue gdje on govori o navodnom sexu između stanara...ima li u tome istine ili on jednostavno pokušava zaradit?
pa sta si ti tako naivna da mislis da od 7-8 mole krunicu ili nevino spavaju.... ne budi naivna...najzanimljivije stvari se desavaju upravo tada(pa valjda cujes da stalno spominju taj sat privatnosti)..a sta tad rade-samo oni znaju...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 29.10.2006., 01:22   #10
Mislim da sve ostaje na drpanju i pipanju.
Astrice is offline  
Old 29.10.2006., 12:00   #11
Quote:
Astrice kaže:
Mislim da sve ostaje na drpanju i pipanju.
ma i ja isto,bez obzira kako navino to zvučalo
melitaa :P is offline  
Old 29.10.2006., 12:13   #12
Story je najtračerskija novina kod nas. Parira im jedino 24 sata. Sve izvlače iz konteksta, dodaju, prerađuju po vlastitom nahođenju....
Sa druge strane nije ni čudo kad vidite kako ti novinari/urednici izgledaju. Hrpa ispodprosječnih,isfrustriranih, nedojeb..ih, ružnih baba bez ukusa za odjevanje, a kamoli za nešto više....
luna_lunatik is offline  
Old 01.11.2006., 15:04   #13
Quote:
luna_lunatik kaže:
Story je najtračerskija novina kod nas. Parira im jedino 24 sata. Sve izvlače iz konteksta, dodaju, prerađuju po vlastitom nahođenju....
istina, seru naveliko
teichy is offline  
Old 30.10.2006., 11:28   #14
Najviše me se dojmilo kako Simon točno zna tko se sve i kojih dana budio u 7, ali on se nikad nije probudio.
sis is offline  
Old 31.10.2006., 22:08   #15
Quote:
sis kaže:
Najviše me se dojmilo kako Simon točno zna tko se sve i kojih dana budio u 7, ali on se nikad nije probudio.
hahaha,da i mene fascinira njegova izjavastali stanari su se redovito budili u 7,ali ja sam tada spavao pa ne znam što su radili.A kasnijeee:naravno da je bilo seksa u big brother kući...
melitaa :P is offline  
Old 12.11.2006., 03:38   #16
::
Quote:
melitaa :P kaže:
hahaha,da i mene fascinira njegova izjavastali stanari su se redovito budili u 7,ali ja sam tada spavao pa ne znam što su radili.A kasnijeee:naravno da je bilo seksa u big brother kući...
Pa on je spavao, kužišššššššš pa ono
havanera is offline  
Old 01.11.2006., 15:09   #17
treba njima ukinuti taj sat privatnosti.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.