Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2003., 18:10   #1
Nacija sa najmanje ukusa u modi?

Predlažem Čehe, Njemce i austrijance..fuck a tek Ameri?
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2003., 18:32   #2
Evo ovako,ja predlazem njemce(tocnije receno NJEMICE,muskarci ajd nekako mogu proc)...i poljakinje-ajmeeee
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2003., 18:42   #3
Od ovih sto sam ih ja vidila....Njemci i Skandinavci....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2003., 19:55   #4
Moze li se uopce generalizirati?
Talijani bi trebali biti jedna od nacija s najvise ukusa , a opet kad ih vidis ono zenska s izbjeljenom kosim, ne znam kako bih to najbolje opisala - mozda Donatela Versaci look, ma, kich, strava
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2003., 20:02   #5
Amerikanci i Kanađani. Sorry, većina.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 00:05   #6
Hmmm, nije li i ovo generaliziranje, a mozda cak i nacionalizam? Mislim, kad ste vec Budoir napale.....
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 00:22   #7
Lahor

Naravno da je generalizacija, i predasud. Cisti racism

Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 01:47   #8
Prag, početak devedesetih, koncert Depeche Mode. Ekipa se skuplja na glavnom trgu, sve neki opasni igrači u crnom osim jednog detalja - bijelih sokni koje izviruju ispod prekratkih nogavica
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 04:47   #9
¸ja sam sad u Pragu, znam kak je Ma to je generalizacija ali druge nema, govorimo recimo u kojoj naciji je postotak neukusa u odjevanju najviši ( u redu sad? )
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 04:55   #10
definitivno ameri i njihova "wal-mart" moda...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 08:41   #11
hmm..madzarice?

za amere se slazem, iako se mladi dobro oblace (ako izbjegnu silterica&kratke hlace furku ili ghetto spiku). Ameri se barem ne trude, tj. nije im bas stalo. Kao npr. Hrvatima, kojima je oblacenje opsesija (te kopiranje talijana). Ali talijani imaju lezernost, znaju nositi odjecu, iz njih proizlazi stav i sigurnost - nisu u lijepoj odjeci ukoceni. talijan pa makar u poluzguzvanoj kosulji i izlizanim trapericama uz kakav cool acessories.

evo primjer: hercegovci. koliko se ti ljudi trude, spizde love a useru ga to kraja. cHesare paCHoti, burke.

evo ne volim generalizacije, al sad sam se ispuco. ne volim cak ni generalizacije o hercegovcima, vec je postalo bedasto ispucavati se na njima

pozdrav svima & have a nice day
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 13:52   #12
Njemci, cesi, madari, austrijanci, bosanci a ni mi ne zaostajemo previse
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 13:59   #13
mi ne zaostajemo?? Kad nas usporediš sa drugima , mi smo zakon! Jedino nas Talijani šišaju ali sotali...ajd Francuzi su isto ok..ali kad svakodnevno vidiš ostale, dodje ti da se bljuješ
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 18:39   #14
Lahor, ja sam lijepo napisala "od onih sto sam ih ja vidjela". Dakle, neki postotak...nisam napisala da se SVI Nijemci i Skandinavci lose oblace. Nit sam masnim crvenim slovima napisala "SMRDLJIVE DEBELE SVABE" se lose oblace.
Nekim ljudima stvarno treba crtat.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 01:29   #15
Hvala sto si mi nacrtala.
Ja zato znam citat izmedju redova, ako vec nisam dobra u tumacenju crteza.

BTW, meni se Japanci recimo malo cudno oblace, ali moram priznati da imaju opichenu modu, to je jednostavno njihov stil i nije lose.
Francuzi su dosta nemarni po tom pitanju (moja cima se oblacila kao Barbika iz osamdesetih, stvarno grozno )

Ok su mi Talijani.

Madjari definitivno imaju ubitacne kombinacije, cisto ti je gust setati po malim gradovima uz granicu i promatrati.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 08:18   #16
Mene jedino cudi da su Hrvati toliko bogodmani da si uzimaju pravo druge kritizirati (ovo je opcenito, ne odnosi se na ovu raspru). Boli Nizozemca (ili vecinu eu skvadre)ona stvar za bijele carape (koje btw cesto mozete i dobiti kad kupite cipele), covjek je casual i nikad si nece dozvoliti ovo sto si mi dozvoljavamo. Hrvati:
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 09:51   #17
Quote:
Liberatore kaže:
hmm..madzarice?
dok je moj muz svaki tjedan poslovno odlazio u madjarsku obozavao je madjarice jer niti jedna ne nosi grudnjak
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 15:16   #18
Madžari prednjače u nemogućim kombinacijama boja!

Čehi i Poljaci su još kak - tak. Osim cipela, to im je zaboga milog za naš ukus. No, recimo, oni se svi snebivaju od mojih cipela [koje su Kickersice ili Marte], tako da smo i mi njima smješni, neukusni, kič seljaci, pa nije OK generalizacija na taj način.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 16:25   #19
Nekoliko puta sam bio u Budimpešti i primjetih jednu stvar. To je nacija sa najluđim pokrivalima za glavu. Kakve sam sve tam kape, šešire i kaj ti ja znam vidio to bome nije istina.
Ak budete tamo, obratite malo pozornost na taj detalj-neviđeno.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 16:46   #20
kaj se vi tak bunite na madjare... u biti neznam za njih ali madjarice su cist ok odjevene, odnosno skoro pa nisu!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.