Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2005., 14:03   #1
Dosta mi je!

Drage moje!

Dođe li vam nekad (ili čak vrlo često) da pobijete sve oko sebe, zalupite vratima i odete na pusti otok, da nađete ljubavnika baš za inat...

:2up:

Sve vam ide na živce, mužić dragi samo legne pred TV od trenutka kad dođe doma, klinci ostavljaju zmazani veš po cijelom stanu, svekrva zabada nos i kritizira sve što napravite. Imate osjećaj da ste sve obaveze ovog svijeta preuzeli na sebe jer vam je lakše napravit sama nego satima galamit bez ikakvog rezultata.

A onda opet puknete pa urlate i UUURRRLLLAAATTTEEE!!!!
Imate osjećaj da će vas za par minuta strefiti infarkt ili moždani udar.... a nikoga nije briga...I dalje niko ništa ne poduzima. Veš morate objesiti sami, suđe oprati, žarulje promijeniti, mokri ručnici su na podu od jutra, prljave čarape treći dan ispod kreveta...a nitko da bi strignuo uhom...

I svi vam samo kažu: "Kaj ti je danas? Pa daj se malo smiri! Jel PMS?"

A to vas još više izluđuje. I nije uvijek PMS. Možda je već preuranjeni klimaks? Ma ne mogu za sve biti krivi hormoni.

Kako je vama? Divim se ženama koje drugačije odgoje svoju obitelj i onima koje cijeli život opstaju bez da povise ton. Kako im uspijeva?
Fosil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:05   #2
Re: Dosta mi je!

Quote:
Fosil kaže:
mužić dragi samo legne pred TV od trenutka kad dođe doma, klinci ostavljaju zmazani veš po cijelom stanu, svekrva zabada nos i kritizira sve što napravite.
ummm..ne.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:09   #3
Re: Dosta mi je!

Quote:
Fosil kaže:
Imate osjećaj da ste sve obaveze ovog svijeta preuzeli na sebe jer vam je lakše napravit sama nego satima galamit bez ikakvog rezultata.
bla bla bla bla bla ja bih htjela spomenik u parku, ja sam žena, ja patim uh oh, svi su mi krivi na svojetu cmizdr cmizdr
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:41   #4
daj walter ckomi, vidis da joj se sveki natovarila na kosti

puna joj je kapa

otjeraj svekrvu, reci joj sto je ide. mam ti bude lakse

a onog kretena nauci da sklanja za sobom
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:41   #5
Quote:
violent_femmes9 kaže:
daj walter ckomi, vidis da joj se sveki natovarila na kosti

puna joj je kapa

otjeraj svekrvu, reci joj sto je ide. mam ti bude lakse

a onog kretena nauci da sklanja za sobom
Ja joj pomažem da se ljuti na mene, kuiš?!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:43   #6
Quote:
walter kaže:
Ja joj pomažem da se ljuti na mene, kuiš?!
pa nisi uvjerljiv, jebote

mislis da te uopce primjecuje od slinih hrpa vesa

da ne spominjem sad svekrvu
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:46   #7
Quote:
violent_femmes9 kaže:
pa nisi uvjerljiv, jebote

mislis da te uopce primjecuje od slinih hrpa vesa

da ne spominjem sad svekrvu
Život je onakav kakvog si ga napravimo. Ako joj se ne radi, nek ne radi. Nek pocrka stoka što se mene tiče. Ali ima li ona toliko hrabrosti ili će samo kukati i ništa ne napraviti? Eeeee to je pitanje.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:53   #8
Quote:
walter kaže:
Život je onakav kakvog si ga napravimo. Ako joj se ne radi, nek ne radi. Nek pocrka stoka što se mene tiče. Ali ima li ona toliko hrabrosti ili će samo kukati i ništa ne napraviti? Eeeee to je pitanje.
a shto ti bolan te svoje mudrosti u knjigu ne skupish pa da koju kunu zaradish ?
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:54   #9
Quote:
walter kaže:
Život je onakav kakvog si ga napravimo.
dobar ovaj coelho

njoj je u stvari dobro, samo joj ponekad pukne film pa urla ko luda.

pa je dosla pitat ovdje jel i nama tako

ma svekrva je najveci problem, pazi sta ti kazem

jos bi ona ovu gamad doma u kut stjerala, al kad joj se stara natakari i pocne je handrit

uh joj
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:56   #10
Lako vama reć "nek ne radi". Znam da ima i frajera i ženskih koje mogu i po govnima hodat, al ja stvarno ne mogu. Mene smeta ak mi je doma sve u komi. Vjerovatno su to neki kompleksi iz djetinjstva, ali možda je samo obična urednost.
Još mi je tu sveki najmanji problem.
Kak da natjeram klince i onog mog klipana da se malo pomaknu s mjesta? Stvarno ko da žive u hotelu. Može li se to uopće naknadno promijenit? Kaj mislite bi ih trgnulo da samo jedan dan zgibam od doma na par dana bez da im se javim. Valjda bi tak vidli da mi je došlo do crvenoga.
Fosil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:57   #11
A vas dvije bosančerosice, jeste li se prepoznate u početnom postu na ovoj temi? Nekak onak... Znate...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:59   #12
Re: Dosta mi je!

Quote:
Fosil kaže:
Drage moje!

Dođe li vam nekad (ili čak vrlo često) da pobijete sve oko sebe, zalupite vratima i odete na pusti otok, da nađete ljubavnika baš za inat...

:2up:

Sve vam ide na živce, mužić dragi samo legne pred TV od trenutka kad dođe doma, klinci ostavljaju zmazani veš po cijelom stanu, svekrva zabada nos i kritizira sve što napravite. Imate osjećaj da ste sve obaveze ovog svijeta preuzeli na sebe jer vam je lakše napravit sama nego satima galamit bez ikakvog rezultata.

A onda opet puknete pa urlate i UUURRRLLLAAATTTEEE!!!!
Imate osjećaj da će vas za par minuta strefiti infarkt ili moždani udar.... a nikoga nije briga...I dalje niko ništa ne poduzima. Veš morate objesiti sami, suđe oprati, žarulje promijeniti, mokri ručnici su na podu od jutra, prljave čarape treći dan ispod kreveta...a nitko da bi strignuo uhom...

I svi vam samo kažu: "Kaj ti je danas? Pa daj se malo smiri! Jel PMS?"

A to vas još više izluđuje. I nije uvijek PMS. Možda je već preuranjeni klimaks? Ma ne mogu za sve biti krivi hormoni.

Kako je vama? Divim se ženama koje drugačije odgoje svoju obitelj i onima koje cijeli život opstaju bez da povise ton. Kako im uspijeva?
ne. i molim se svakoga dana da ako mi se dogodi da dođem do te faze - uspijem skupiti svoje stvari i pobjeći.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:01   #13
Quote:
walter kaže:
A vas dvije bosančerosice, jeste li se prepoznate u početnom postu na ovoj temi? Nekak onak... Znate...
a ti bosanac - di se ti preepoznash
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:02   #14
Quote:
walter kaže:
A vas dvije bosančerosice, jeste li se prepoznate u početnom postu na ovoj temi? Nekak onak... Znate...
jok ja, vala, a kolko znam ni jaranica mi

mi smo ti od one druge vrste bosanki

a kad treba urlat i pizdit, uvijek je tu IMF
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:03   #15
Quote:
violent_femmes9 kaže:
jok ja, vala, a kolko znam ni jaranica mi

mi smo ti od one druge vrste bosanki

a kad treba urlat i pizdit, uvijek je tu IMF

hehehe

__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:13   #16
Re: Re: Dosta mi je!

Quote:
mrkenangelo kaže:
ne. i molim se svakoga dana da ako mi se dogodi da dođem do te faze - uspijem skupiti svoje stvari i pobjeći.
Nije to baš tak jednostavno. Nije da ja njih ne volim kad se ohladim, ali u tom trenutku bi ih postrijeljala

I stvarno mi nakon jednog takvog histeričnog napadaja poslije dođe krivo zbog svog tog urlanja, posebno na klince, al tolko mi dignu tlak da to više ne mog iskontrolirat.
Ja sam jednako ljuta na njihov nemar i bezobzirnost ko i na svoje urlanje.
Fosil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:16   #17
Tako si ih navikla i odgojila.
Zašto da se oni muče, kada znaju da ćeš ionako ti?
to malo urlanja se da preživjeti
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:23   #18
družim se već nekoliko mjeseci s nekim ženama u kasnim 40-ima koje su, ja bih rekla, protratile svoje živote na muževe kojima su davale piĆke iz nekakve obaveze i djecu koja su ih cjedila ko naranče... i iscjedila...
za njih nije kasno. one još uvijek mogu biti zadovoljne, u svakom slučaju zadovoljnije nego sada, ali jedini način je ODVAJANJE. ne znam... meni odvajanje nikad nije bilo teško... ja volim bježati

ali ono što želim sebi je... ne imati dijete dok nisam sigurna da znam što znači imati dijete. to je najviše što za sebe mogu učiniti, mislim.

jer, bez djeteta, život s mužem je kao život s dečkom... lagodan i bez obaveza, bez odricanja...

ne pada mi na pamet zakopati se. zato se krećem polako i vrlo vrlo vrlo pažljivo.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:33   #19
nije to bas tako jednostavno

i otkud znas da su davale picke iz duznosti?

i otkud znas da ces imati djece? btw. zajednicki zivot s muzem (i bez djece) nije bas lagodan i bez obaveza, kaj ti je
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 15:34   #20
Quote:
violent_femmes9 kaže:
nije to bas tako jednostavno

i otkud znas da su davale picke iz duznosti?

i otkud znas da ces imati djece? btw. zajednicki zivot s muzem (i bez djece) nije bas lagodan i bez obaveza, kaj ti je

i otkud ti to da zene ne znaju u sto se upustaju kad idu radjati

lako je o tudjim zivotima govoriti
ili shto bi nash narod rekao

tudjim qurcem gloginje mlatiti
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.