Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2023., 22:47   #4641
Nudim usluge elektroinstalacija, kao i kolega gore od adaptacija do sitnih popravaka. Servisiram elektroniku, održavanje računalnog softwarea i hardwarea, kućne i uredske mreže, nudim edukacije iz IT područja od osnova do programskih jezika. Slobodan poslije 18h radnim danom i od jutra kroz dan vikendom.
Kontakt na privatne poruke, zagrebačka županija.
ufofriend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 10:12   #4642
Rad u Finskoj

Hotel u Finskoj traži pomoć u kuhinji i u restoranu (m/ž)..... sezona polako počinje i još imamo par mjesta za popuniti....radi se o najpoznatijem lancu hotela u Finskoj....
Za više informacija javite se u inbox( slobodno napišite nešto o sebi i iskustvu koje imate)

Ugodan dan
Baltazar80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2023., 15:25   #4643
Ako ima nezaposlenih pravnika sa min. 1. g. iskustva u struci, javite se s otvorenom molbom u Hrvatski zavod za socijalni rad. Nedostaje im pravnika za zamjene u ZG sa mogućnosti dobivanja posla na neodređeno.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 13:30   #4644
Dali neko ima iskustva o testiranjima za posao u DM?

Pozvan zna testiranje u toku ovog mjeseca, pa me zanima sa ocekivati
Skywalker30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 10:57   #4645
Veća firma iz Zagreba u kojoj radi prijatelj traži elektroničara, naročito ako ima iskustva sa medicinskom opremom. Privatna medicinska ustanova je u pitanju. Ako ima tko zainteresiran, neka je javi u DM, pa proslijedim kontakt firme/prijatelja za daljnji dogovor.
podtri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2024., 16:49   #4646
Tražim honorarni rad od kuće koji mogu obavljati i dok putujem iz Češke u Hrvatsku na PC. Može biti prevodjenje engleskog, njemačkog pa i češkog jezika, može rad za turističku agenciju i tako. Sve je u igri. Ne bojim se posla. Ali sada mi treba honorarni koji mogu raditi uz svoj stalni. Radila sam prošle godine za jednu firmu i baš sam se navikla i sad želim opet raditi.
Puno hvala. PM je otvoren.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 17:23   #4647
VSS Ekonomista tražim za rad na zamjeni u Ekonomskoj školi od četvrtka do idućeg petka.

Osoba će dobiti pripreme za svaki sati i nastavni materijal.

Zainteresirani molim da se javite u PP
Ivanoveac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2024., 23:13   #4648
Trazim dizajnera interijera, ako se neko s time bavi onako iz hobija, znaci ne profi firme koje ce mi dati ponudu na 4000€.



Poslano sa mog CPH2399 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2024., 18:22   #4649
Nudim usluge upravljanja smještajem (apartmani, vile, kuće za odmor): prodaja i rezervacije, komunikacija s gostima, prijava u sustav eVisitor i ostala administracija, čišćenje i briga o posteljini.
Područje rada je Rijeka i okolica (Kostrena, Opatija, Ičići itd.); booking i komunikacija s gostima može cijela Hrvatska.

Ukoliko Vam treba profesionalna usluga, slobodno mi pošaljite PP za razmjenu kontakata.

Zadnje uređivanje free bumblebee : 16.01.2024. at 18:50.
free bumblebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2024., 13:14   #4650
Tražim honorarni posao. Imam 48.zavrsila sam trgovačku školu, ECDL tečaj u Algebri, osnove IT na Courseri, tečaj fotografije, tečaj upravljanje ljudskim potencijalima i tečaj prekvalifikacije za knjigovođu. Trenutno radim u knjigovodstvenom servisu kao administrativac, znači unos računa, izvodi itd. Sve sto Vas zanima imate pp. Hvala.
Anita75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 17:01   #4651
Smile Trazim dodatni posao (honorarni)

Pozdrav,
diplomirani inzenjer gradevine trazi dodatni posao u struci. Trenutno 3 godine iskustva u vodenjima gradilista . Nudim izradu i vodenje gradilisne dokumentacije ili crtanje 2d modela u autocadu. Moze me se kontaktirati putem maila: [email protected].
Zero94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 17:57   #4652
Quote:
podtri kaže: Pogledaj post
Veća firma iz Zagreba u kojoj radi prijatelj traži elektroničara, naročito ako ima iskustva sa medicinskom opremom. Privatna medicinska ustanova je u pitanju. Ako ima tko zainteresiran, neka je javi u DM, pa proslijedim kontakt firme/prijatelja za daljnji dogovor.
I dalje aktualno. Više detalja u porukama. Elektroničar, SSS, FER-ovac... itd.
podtri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 20:51   #4653
Tražim posao kao administrator baza podataka, rad u Excelu i sl. Imam Oracle SQL certifikat.
Može full-time, part-time, honorarno....
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 06:24   #4654
Osoba sa autizmom,imam 29 godina. Zavrsenu Srednju ekonomsku skolu,tecaj za ECDL operatera te tecajeve švedskog i ruskog. Treba mi posao moze biti u mojoj struci,mozda rad u uredu tipa administracija unos podataka , u obzir dolazi i rad u ducanu ili dijeljenje letaka,pošte.
Javite u inbox.
__________________
My presence fades to black ,Yeah, there's no going back
My anxiety attacks
TheFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 23:31   #4655
Ovlašteni inženjer strojarstva. Radim izradu strojarskih projekata za potrebe dobivanja građevinske dozvole, ali općenito moguće je dobiti konzultacije i nacrte za sve vezano za sustave grijanja, hlađenja i ventilacije te vodovoda i odvodnje.
Performanija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 12:20   #4656
Quote:
TheFlyer kaže: Pogledaj post
Osoba sa autizmom,imam 29 godina. Zavrsenu Srednju ekonomsku skolu,tecaj za ECDL operatera te tecajeve švedskog i ruskog. Treba mi posao moze biti u mojoj struci,mozda rad u uredu tipa administracija unos podataka , u obzir dolazi i rad u ducanu ili dijeljenje letaka,pošte.
Javite u inbox.
i dalje vrijedi ako netko vidi… Treba mi posao prije 6. mjeseca
__________________
My presence fades to black ,Yeah, there's no going back
My anxiety attacks
TheFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 12:20   #4657
Vodeći servis za čišćenje - Zagreb

Tvrtka Blistavi dom d.o.o. (https://www.blistavidom.hr/) uskoro otvara ured u Zagrebu.

Posluju od 2015. godine i jedan su od vodećih profesionalnih servisa za čišćenje te ključan partner mnogim klijentima u Zadru i Splitu. Planirano otvaranje servisa u Zagrebu je rujan i trenutno smo u potrazi za članovima tima za područje Zagreba i Zagrebačke županije te ukoliko ste zainteresirani za stalan ili dodatni posao javite nam se ili pošaljite privatnu poruku.

Tražimo efikasnost u radu, odgovornost i pouzdanost, sposobnost rada u timu i spremnost na smjenski rad, radno iskustvo i vozačka dozvola su prednost (ali nisu uvjet).
Nudimo:
- neto plaću 800 - 1.200 €
- plaćeni putni trošak
- uvećana satnica za rad vikendima, blagdanima i praznicima (u slušaju potrebe)
- božićnicu
- edukaciju i usavršavanje uz pomoć mentora
- ukoliko svojim radom ispunite očekivanja nagradit ćemo Vaš trud i zalaganje s mjesečnim i godišnjim bonusima, dodatnim edukacijama i mogućnošću razvoja karijere.

Više o servisu pročitajte na web stranici tvrtke.
Samo Bor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.