Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2004., 14:21   #421
Quote:
šavrin kaže:
Imamo final 4. Ko će sad?
...i dva srpska kluba u njemu...

Pitanje: Zašto Reflex i Zvezda moraju da igraju jedan protiv drugog u polufinalu bez obzira na raspored na tabeli?
pera_detlic is offline  
Old 18.04.2004., 19:27   #422
Fak, fak, fak!

PS: zasto Mamic i Rimac nisu uopce igrali?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.04.2004., 00:00   #423
fmp

Drago mi je sto je refleks pobedio, zaista je to tim koji je igrao najlepsu kosarku u goodyear ligi i pruzao najkonstantnije partije. Ko je kriv ciboni sto nije znala u svojoj dvorani odigrati bolje... Mislim da je najbolji refleksov igrac na ovoj utakmici bio Rimac
maki is offline  
Old 19.04.2004., 00:28   #424
Re: fmp

Quote:
maki kaže:
Drago mi je sto je refleks pobedio, zaista je to tim koji je igrao najlepsu kosarku u goodyear ligi i pruzao najkonstantnije partije. Ko je kriv ciboni sto nije znala u svojoj dvorani odigrati bolje... Mislim da je najbolji refleksov igrac na ovoj utakmici bio Rimac

A ja mislio Golemac, smrdi tu nekej on je vaš alpski:asshole: !
Nemre zdrmat 2 slobodnjaka
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Old 19.04.2004., 12:02   #425
Drago mi je što je Refleks pobedio,jer onako loša publika u dvorani nije zaslužila da vidi pobedu svog tima.Na stranu svi šovinistički komentari iz publike,njena najveća mana je što nimalo ne podržava svoj tim kada gubi.Šteta što zbog takvih na košarkaške utakmice(i u Srbiji) sve ređe dolaze normalni ljudi koji vole sport,a ne priliku da zaštićeni u gomili nekoga vređaju i leče svoje frustracije.
Dragana is offline  
Old 19.04.2004., 12:08   #426
Drago mi je što je Reflex osvojio GYL, ali mi je krivo što ih u tu pobedu nije poveo Vlada Đurović. S njim bi pobeda bila lakša i lepša...

Žao mi je Zvezde, imala je igru u polufinalu, ali nisu imali sreće. Zmago je napravio par pogrešnih poteza, pa je to Zvezdu (po drugi put) koštalo finala... Rakočević je odlično odigrao (38 poena), ali u produžecima nije imao snage da puca slobodnjake... Trebao ga je malo odmoriti, makar napad-dva

Sve u svemu, čestitke Reflexu
pera_detlic is offline  
Old 20.04.2004., 12:51   #427
Ljudi pozdrav.
Vratih se sa GO i sa obilaska južno-dalmatinskih otoka.
Što se tiče finala....
Cijela spika o Ciboni se vraća na početak ovih postova i pisanja o luzerskom mentalitetu i propadanju igrača.
Sve u svemu,Cibonina sezona je onakva kakvu smo svi predviđali u ranu jesen....loša.
U siječnju se desio iznenađujući rast forme dok je Penn vukao cijelu ekipu.
Kad se Penn ozljedio....raspad sistema.
Ekipa se predala čim je ušla u drugi krug EL ( a tamo je ušla jer je imala sreću što je igrala u slaboj skupini), ispušili su kup, ispušili us GYL na domaćem parketu.
Nadam se da će se niz poraza nastaviti i u našem prvenstvu i da će ti napuhani baloni u plavim dresovima napokon raprsnuti.


kemik..

Mamić je igrao...malo i loše.
Rimac je igrao drugu trećinu..još lošije od Mamića.
Ova današnja svađa preko novina sa Anzulovićem je smiješna.
Zula mu je lijepo odbrusio kad je rekao da mu je dao 28 minuta sa Zadrom za 2 koša i 7 i po minuta u drugoj trećini za jedno veliko ništa.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 20.04.2004., 13:05   #428
Bit će sljedeća sezona bolja, samo da ne bude ozljeda!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Old 20.04.2004., 13:10   #429
..i gripe u trajanju od mjesec dana....
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Old 20.04.2004., 14:33   #430
Cibona je hrvatska kosarkaska varijanta FC Inter...

Tu samo egzorcizam pomaze... a mozda ni to!!
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 20.04.2004., 16:21   #431
ipak je najsmjesniji u svemu tome anzulovic...izjave tipa "svi igraci su jednaki"..."kod mene nema zvijezda (go-to-guy-a)" su tragikomicne...glumi velikog trenera...kad god izgubi, uvijek su mu krivi ili igraci ili suci...niti jednom nije preuzeo krivicu na sebe...svaki trener kojeg znam do sada je bar jednom prihvatio krivicu na sebe...nadam se da ce cibona nastaviti dugogodisnju tradiciju sto se tice trenera , samo koga ce onda dovest
testing is offline  
Old 20.04.2004., 16:26   #432
Quote:
testing123 kaže:
samo koga ce onda dovest
KEMIK!


bluntman is offline  
Old 20.04.2004., 17:40   #433
Quote:
testing123 kaže:
svaki trener kojeg znam do sada je bar jednom prihvatio krivicu na sebe...
Ja znam za jos jednog koji nikada nije kriv... Drazen Besek... to ga je i kostalo klupe u Varteksu...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 20.04.2004., 19:13   #434
Quote:
Zemljanin kaže:
Ja znam za jos jednog koji nikada nije kriv...
Znam i ja... Otto Barić... Uvijek je neko drugi kriv... Srna, Dario Šimić, Butina...
bluntman is offline  
Old 21.04.2004., 04:43   #435
Quote:
Dragana kaže:
Drago mi je što je Refleks pobedio,jer onako loša publika u dvorani nije zaslužila da vidi pobedu svog tima.Na stranu svi šovinistički komentari iz publike,njena najveća mana je što nimalo ne podržava svoj tim kada gubi.Šteta što zbog takvih na košarkaške utakmice(i u Srbiji) sve ređe dolaze normalni ljudi koji vole sport,a ne priliku da zaštićeni u gomili nekoga vređaju i leče svoje frustracije.
melk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.