Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2013., 00:05   #361
dobar je Pere, al su ipak mogli dovest nekog tko ustvari još uvijek prati košarku..

imao sam osjećaj da je danas prvi put čuo za Gortata

i onda još udri po njemu ko po Tomiću prve dvije tekme
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Old 08.09.2013., 00:07   #362
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Danas je odigrao dobro, a ljudi ga pljuju zbog toga. To mi je čudno. Kaj je on dežurni krivac za sve loše u našoj košarci pa se svako malo treba na njemu iskaliti? Ja ću ga pohvaliti kad dobro odigra isto kao što ću ga popljuvati kad odigra očajno kao protiv Španjolske. Očito je da se on, Tomić i cijela repka dižu iz tekme u tekmu i da smo sve bolji i bolji....
Ili su protivnici sve lošiji i lošiji

Ja sam danas konačno gledo tu šaku jada, i ono u drugom poluvremenu je bio živi očaj, govorim o napadu. Obrana ok, ali napad jezovit. JEZOVIT! NIšta. Nepostojeće akcije, ničega nema vrijednog spomena iz elemenata košarke u napadačkom smislu

Ukić?
Uvijek sam ga branio, ali to što je on danas radio, kako je uništio svaku naš napad sa driblanje i carinjenjem lopte, pa jebote pas, svaka naša akcija je u zadnjoj četvrtini kretala na 7 sekundi do isteka napada?

Protiv Poljske?

Ma nemojte me karat....
Sht is offline  
Old 08.09.2013., 00:24   #363
ajde ako netko ima snimku današnje utakmice molim da stavi ovdje link na istu htio bi vidjeti kako je to na televiziji izgledalo...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 08.09.2013., 00:41   #364
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
ajde ako netko ima snimku današnje utakmice molim da stavi ovdje link na istu htio bi vidjeti kako je to na televiziji izgledalo...
Ja ovdje skidam tekme godinama već preko torrent al moras se registrirat:

http://www.sport-scene.net/

Nisu jos stavili protiv poljske al stavit ce kroz nekoliko sati sigurno, sto se mene tice, vise se nego isplati tu registrirat, kad god nesto propustim tu skinem, bija sam propustija drugo poluvrijeme protiv Gruzije jer sam iša posjetit mater u bolnicu al zato skinija tu pa pogleda.

Uglavnon, evo torrent file za skinut utakmicu protiv Gruzije, ne znam oce to ovako funkcionirat jer sam to skinuo sa sport-scene za utorrent, al ne vidim razloga zasto ne bi, pa ko oce, samo stavite file u utorrent i skida:

https://hotfile.com/dl/243954016/6b1...v.torrent.html

P.S.

Na sport-scene se skupljaju krediti sa downloadanjem, tako da pocetnik registrirani ne moze skidat sve utakmice, ja mogu jer sam vise godina tamo, pa kome bude triba kakvi torrent file za skinut utakmicu sa ovog eurobasketa neka javi.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 08.09.2013. at 01:01.
Dragon007 is offline  
Old 08.09.2013., 01:57   #365
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
nisi ti bas najostriji noz u ladici.
Uncle Jonny is offline  
Old 08.09.2013., 11:05   #366
Šarića je lijepo vidjeti kad prenosi loptu coast to coast, dobro se postavlja na skok, solidno skače, dobro otvara reket asistencijama i igra solidnu obranu. To je sve.

1. Očajan šut, očajna tehmika, očajan izbačaj, FT 40%, a skok šut uopće nema.

2. Ne zna igrati ni leđima ni licem prema košu, i kad pokuša pivotirati zabije se u obrambenog igrača ili uputi bezvezan šut preko glave, a to radi zato jer nema skok šut iz kojeg bi nakon pivotiranja poentirao.

Zato s 20 godina igra u Ciboni, to sve govori, nemojte se zavaravati, nije to slučajno.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Old 08.09.2013., 23:33   #367
Sve to o čemu si pričao se može popraviti radom
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.