Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2017., 13:11   #21
Quote:
Od razgovara naravno ništa, možeš se samo naderavati. U nekom trenutku počeo me pipkati po koljenima, kuku, struku, hoće me ljubit, ajme majko!
Ko hobotnica, odgurneš mu krakove, kažeš mu nek se zbroji, pa se malo smiri no evo ga opet.
...
Dakako, danas bih drugačije postupila i bez riječi ustala i otišla iz kafića čim me je počeo pipkat, odnosno, čim je nastavio nakon što sam mu rekla nek makne ruke.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Trebala si i ti zesticu pa bi ti pasalo pipkanje.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Da li ti je jasno koliko je odvratno to sto si napisao?
Zivimo u vremenu kad se vise nitko ne moze praviti da nije svjestan sto je primjereno (da budem blaga), a sto ne. Da je ovako nesto ispalio covjek iza sedam mora i iza sedam gora prije sedam desetljeca, ajde, taj mozda ne zna bolje, ali ti? Ti koji zivis sada, kojem su dostupne informacije, koji ne moze reci da ne zna sto znaci pipkanje protiv necije volje - ti joj kazes da je trebala popit pa bi joj pasalo. Koliko ocajan ili zadrt netko mora biti da vidi ista pozitivno u pipkanju osobe koja se mora napiti da bi joj to pasalo? Bas jadno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 13:17   #22
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Da li ti je jasno koliko je odvratno to sto si napisao?
Zivimo u vremenu kad se vise nitko ne moze praviti da nije svjestan sto je primjereno (da budem blaga), a sto ne. Da je ovako nesto ispalio covjek iza sedam mora i iza sedam gora prije sedam desetljeca, ajde, taj mozda ne zna bolje, ali ti? Ti koji zivis sada, kojem su dostupne informacije, koji ne moze reci da ne zna sto znaci pipkanje protiv necije volje - ti joj kazes da je trebala popit pa bi joj pasalo. Koliko ocajan ili zadrt netko mora biti da vidi ista pozitivno u pipkanju osobe koja se mora napiti da bi joj to pasalo? Bas jadno.
Ne, nije mi jasno i glup sam pa mi je trebala nekakva kao ti koja ne shvaca salu i koja ce mi solit pamet.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 13:18   #23
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne, nije mi jasno i glup sam pa mi je trebala nekakva kao ti koja ne shvaca salu i koja ce mi solit pamet.
Jasno, sala. Urnebesno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 13:19   #24
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Jasno, sala. Urnebesno.
Naskaces bez razloga.

To je valjda ta nakaradnost novog doba gdje se vise ni salit ne mozes, a da se ne nadje narogusena baba da ti sere.

Samo naprijed.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 15:10   #25
Eh, ti koji zakasne prvi put, zakasnili bi i drugi put.
To je stvar karaktera.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 16:28   #26
Quote:
Andjeo Sarme kaže: Pogledaj post
Ma nema neke drame, samo sam si sam toliko smiješan ispao da još uvijek ne vjerujem.
Što se tiče ovoga boldanog, nekako mi to nije utjeha, radije bih da sam saznao to nego ovako što neću saznati.
To nisam napisala kao utehu, nego kao cinjenicu. Ona ne ide u Nemacku na ulicu, nego najverovatnije ide kod rodjaka ili kod decka. Ti jos uvek mozes da saznas da li bi ona bila zainteresovana za tebe, ako ti je bas toliko potrebno da dobijes nogu u zube. Pitaj koleginice za adresu, broj telefona, mail, pa joj ispricaj svoju pricu.
Ona te verovatno nije ni primetila da postojis, a ti si nazidao Romea i Juliju, a sedeo si skrstenih ruku. Zato ti kazem, ne preispituj se, jer je mleko prosuto, "idi dalje i ne gresi vise".
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 18:29   #27
Bit će još prilika, što toliko drukate čovjeka. Nije vrijedno se grist radi toga. Uostalom, probaj saznat za vib,wapp ili štogod...
arctica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 18:58   #28
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Eh, ti koji zakasne prvi put, zakasnili bi i drugi put.
To je stvar karaktera.
Ima i tu nesto, ali nije mi bas obicaj kasniti.

Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ona te verovatno nije ni primetila da postojis, a ti si nazidao Romea i Juliju, a sedeo si skrstenih ruku. Zato ti kazem, ne preispituj se, jer je mleko prosuto, "idi dalje i ne gresi vise".
Eh, ispricah pricu koja mi se dogodila, kakva romeo i julia. Naravno da zena ni svjesna nije svega toga.
Iskopat ce se kontakt, valjda ce biti nesto.

Quote:
arctica kaže: Pogledaj post
Bit će još prilika, što toliko drukate čovjeka. Nije vrijedno se grist radi toga. Uostalom, probaj saznat za vib,wapp ili štogod...
Andjeo Sarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 19:18   #29
Quote:
Andjeo Sarme kaže: Pogledaj post

I što, nitko ništa sličnog nije doživio ?
je, ali dosta tragičnije.
upoznala sam ga malo prije nego što se oženio. ali nisam to znala, da ima nekoga a i on ju je prešutio.
i onda je došlo do neke svađe ili nesporazuma, zbog kojeg je kontakt prekinut, a nakon 2 mj sam saznala da se oženio tom ženom.

nije prošla ni godina i on se od nje razveo i tražio me.
ali nisam ga mogla takvog prihvatiti.
white-light is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:27   #30
to sto je otisla van u svabiju raditi neznaci da se nece vratiti
stoga ako ti se TOLIKO svidjela, ajmo reci tipa onih "1 od milijun"
onda se shvataj bilo kojih nacina da stupis s njom u kontakt

ak ti je samo bila simpa za nest privremeno ... jbg
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 02:26   #31
Pitaj njene kolegice njeno ime i prezime i nadi je na fejsu.




meni se dogodilo kad sam na koncertu u naguravanju pala, jedan decko me podigao, pogledali smo se, sjecam se kao da je jucer bilo.... i jbg bila sam presramezljiva za krenit u akciju
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 13:10   #32
Slazem se s ovim da saznas njeno ime ili broj i javis se, najgore kaj ti se moze dogodit je da ti ne odgovori. Vrijedi probati
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:08   #33
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Pitaj njene kolegice njeno ime i prezime i nadi je na fejsu.




meni se dogodilo kad sam na koncertu u naguravanju pala, jedan decko me podigao, pogledali smo se, sjecam se kao da je jucer bilo.... i jbg bila sam presramezljiva za krenit u akciju
Pa kaj cekas, potrazi i ti tog svog na fejsu.

Za autora: zenska je vjerojatno vec znala da ide u Njemacku, prije nego si ti navratio. I cisto sumnjam da bi utjecao na njenu odluku, da si ne znam kaj napravio. Mogli ste se eventualno malo zabavljati dok je tu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:48   #34
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Pitaj njene kolegice njeno ime i prezime i nadi je na fejsu.
Čisto update.
Napravio FB account, našao ju, kontaktirao prije par dana i maloprije dobio odgovor.
Zaručena, otišli su u Njemačku zajedno.
Andjeo Sarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:55   #35
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pa kaj cekas, potrazi i ti tog svog na fejsu.

Za autora: zenska je vjerojatno vec znala da ide u Njemacku, prije nego si ti navratio. I cisto sumnjam da bi utjecao na njenu odluku, da si ne znam kaj napravio. Mogli ste se eventualno malo zabavljati dok je tu.
To je bilo na koncertu TBFa na Gripama cini mi se 2007 ili 2008.
Split.
bilo je lito cini mi se 6misec.

eto ako on ovo vidi.
nek mi se javi
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:53   #36
Quote:
Andjeo Sarme kaže: Pogledaj post
Čisto update.
Napravio FB account, našao ju, kontaktirao prije par dana i maloprije dobio odgovor.
Zaručena, otišli su u Njemačku zajedno.
onda si zakasnio bar par godina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:24   #37
E baš mi je drago što ti se to dogodilo.
Možda prestaneš biti papak i drugi put uletiš ženi koja ti se sviđa spontano i postaneš potentan muškarac.
Ali čim tu pišeš, mislim da ćeš analizirati i kenjakati do beskraja baš svaki puta.
Nisi ti frajer od kurca nego od suza.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:48   #38
Hh i meni se desilo da sam uzasno pala na lika u prolazu, no to gledanje se nastavilo na godinu dvije, cak i kad su nas upoznali on se samo smijao forama sta sam valjala bez da je nesto poduzeo.. a ja nisam htjela nista napravit jer mi se ne svida musko koje il nije zainteresiran il nema muda. Sad sam cula da je oso van, daleko mu lepa kuca
Rachel Zane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:01   #39
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
E baš mi je drago što ti se to dogodilo.
Možda prestaneš biti papak i drugi put uletiš ženi koja ti se sviđa spontano i postaneš potentan muškarac.
Ali čim tu pišeš, mislim da ćeš analizirati i kenjakati do beskraja baš svaki puta.
Nisi ti frajer od kurca nego od suza.
Realno ak je ženska tak zgodna, onda svaki drugi koji uđe u dućan "fatalno" padne na nju. Tak brijem da bi joj tip bio još jedan dosadnjaković i da je uletio.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 00:50   #40
Ak je on njoj napet, onda joj nije dosadnjaković.

Baš zato je luzerski kad frajer tako ne čini ništa, već se javi nakon vječnosti.
Ono, splasnulo oduševljenje, propali orgazmi.
Koji se kurac javljaš ako ne goriš kad treba? Seks hoću sad i odmah, a ne nakon godine dana.
Narodna poslovica: prošla baba s kolačima
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.