Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 10:17   #1
Putevi dopisivanja

Ovo je pisano mjesto. Komunikacija pisanjem.
Pa i osobne poruke su pisane, i vjerujem, ostaju takve neko vrijeme.
Iz vašeg iskustva, kojim putem vode te poruke?

Da li su sve poruke bile vezane uz moguće veze, seks, nagovaranje na seks, ili je bilo posve neutralnih ili prijateljskih; da li je i kako dugo, moguće razgovarati "o vremenu" ako se na osobnim porukama nađu privlačeći se spolovi?

Više puta je bilo rečeno da su neki pronašli prijatelja ovdje, ali izgleda da je to bila posljedica "ne-kemičnosti" među njima. Pa budući da se inače lijepo slažu... mogu biti i prijatelji. Ali je svejedno negdje nešto iskrilo, postojala je neka mogućnost za seks, vezu, bar dok se nisu sreli.

__

za mudrijaše koji će mi skrenuti pozornost da se osobnim porukama može dogovoriti prodaja automobila ili "imam ti ja onaj kabel" problemi - ne, nisam mislila na ta dopisivanja
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 12:41   #2
kaj si mislila, meni ostaje tajna, dok ne pojasnis

sorry, ali do sad procitanom meni zvuci kao "bullshit, bullshit, ser, kenj, bullshit, putevi, ciljevi, zelje, nadanja, bullshit..."
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 12:47   #3
Postoje ljudi koji ne zele biti u vezi npr.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:06   #4
Ovi koji ne shvaćaju su shvatili da je ovo thread za pisanje random postova.. Nist budem i ja...

-"čovjek nije otok"

On topic: Ovisno o osobe do osobe. Npr.. Ja sam malo konzervativniji i prosao sam svega dovoljno da mogu rec da sam licemjeran Ne volim kad se počinjem dopisivat s novom curom i ona počne prva pričat o seksu. Dakle odmah, da se praktički nismo niti upoznali... Jer.. eto, vise volim konzervativnije pristojnije "čednije" cure od onih divljih, YOLO, "horoskop mi je rekao da cu imat avanturu pa jesi li to ti ?"

Ali i kod povučenijih tipova cura dode na temu nakon nekoliko tjedana. Općenito pričajući o "normalnim".. tema uvijek dode na temu kroz tjedan dana. Može li se izbjeć ? Da, ali to je onda vise manje isforsirano "ne želim izgledat kao netko tko traži seks" apsitinencija od te teme. Valjda.. poznajući sebe i svoje prijatelje i poznanike... sad kako je kod vas nemam pojma..

Govorim kada se upoznas uzivo s nekime i krenes s njime/njom u razgovor kao s potenicijalnim partnerom.

A ovak preko foruma i te gluposti nemam pojma. Ne razgovara mi se o tim temama.
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:09   #5
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kaj si mislila, meni ostaje tajna, dok ne pojasnis

sorry, ali do sad procitanom meni zvuci kao "bullshit, bullshit, ser, kenj, bullshit, putevi, ciljevi, zelje, nadanja, bullshit..."
Ti si pravo zlato, tako si to lijepo objasnio

Pitam se da li je moguće dopisivanje bez kraja i konca na "prijateljskoj bazi". Ili plane zbog interesa, pa dogori - ili u rl ostvarenju ili u rl "buć."

Kako ste izveli "kraj i konac" priču?

Primjećujem, recimo, da se neki žale da "neće beskrajno dopisivanje". Kako to izgleda?
ovako?

"Bok"
"Bok"
"Kako si danas"
"Dobro"


sutradan
"A ti?"

Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:14   #6
Ima osoba s kojima se možeš mjesecima dopisivati o kojekakvim temama (kaj god vam padne na pamet), a da u isto vrijeme drugoj strani (iz nekog razloga) ne padne na pamet da bi se našli uživo.
E to su ta beskrajna dopisivanja.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:15   #7
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ima osoba s kojima se možeš mjesecima dopisivati o kojekakvim temama (kaj god vam padne na pamet), a da u isto vrijeme drugoj strani (iz nekog razloga) ne padne na pamet da bi se našli uživo.
E to su ta beskrajna dopisivanja.
Mica, kvariš dojam! to se uvijek dečki bune, samo sam bila fina!
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:16   #8
kako bi na to pitanje uopce trebao izgledati odgovor?
s nekim ljudima sam se dopisivao i sprijateljio
s nekima sam se dopisivao, pa je u neko doba bilo i vise zainteresiranosti i osjecaja i svega
s nekima sam se dopisivao, pa se sve skupa ohladilo i prestalo
...
ono, kao i u svakoj drugoj situaciji, ne vidim kaj je toliko posebno ili drugacije od dopisivanja ili rl poznanstava
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:16   #9
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Iz vašeg iskustva, kojim putem vode te poruke?
Sve ovisi tko je potencirao razgovor i sa kojim razlogom.
Tim putem i vode poruke. Možeš ti naći nekog tko ti totalno odgovara i kroz neku šalu/polušalu već vidjeti čemu vodi.

Neki ljudi se jave bezveze pa ispadne nešto, neki se jave sa namjerom pa dobiju odjeb.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:18   #10
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji ne zele biti u vezi npr.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Zato sam rekla i seks, ako nisi primjetio. uglavnom nešto što nije skupljanje sličica
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Ovi koji ne shvaćaju su shvatili da je ovo thread za pisanje random postova.. Nist budem i ja...

-"čovjek nije otok"

...
A ovak preko foruma i te gluposti nemam pojma. Ne razgovara mi se o tim temama.
Da?
Što ti kažu cure kad veliš da si ti fin dečko i nećeš diskutirati o svom i njenom seksualnom životu? Mislim, konzervativne cure.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:22   #11
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Zato sam rekla i seks, ako nisi primjetio. uglavnom nešto što nije skupljanje sličica


Da?
Što ti kažu cure kad veliš da si ti fin dečko i nećeš diskutirati o svom i njenom seksualnom životu? Mislim, konzervativne cure.
Pa ne pričam s mnoštvo njih preko foruma. A ovo malo sto se tu i tamo dopisujem ne pisem o seksu. Nađemo drugih tema. Nit me zanima kakav seksualni život ima tamo neka osoba koja mi se možda lažno predstavlja nit znam kako izgleda.

Edit: oke sad se sjetih da sam s jendom pričao o tim temama ali to je bilo preko wacapa i nakon sto smo se upoznali
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:33   #12
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Mica, kvariš dojam! to se uvijek dečki bune, samo sam bila fina!
Ne kužim.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:39   #13
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ne kužim.
Kažem da se uvijek dečki bune da ženske razvlače dopisivanje, ali se ne bi htjele dogovoriti za susret, a ti si napisala kao da si i sama doživjela da se netko dopisuje ali ne želi sastati u rl. Što, naravno, nije isključeno, ali kao da je rijeđe.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:00   #14
Kaj tebe koka tu hebe? Naisla si na nekog momka koji rasteze sa porukama?
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:00   #15
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Kažem da se uvijek dečki bune da ženske razvlače dopisivanje, ali se ne bi htjele dogovoriti za susret, a ti si napisala kao da si i sama doživjela da se netko dopisuje ali ne želi sastati u rl. Što, naravno, nije isključeno, ali kao da je rijeđe.
Možda obično žene razvlače dopisivanje, ali iz mog iskustva ima i dosta muških koji to rade.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:18   #16
Ovisi o ljudima.
A i o kontektstu.
Mogući su neki koji samo vole flertati, flerta radi
Mogući su oni koji bi pričali o svemu i svačemu, ali se nikad ne bi našli.
Mogući su i oni koji petljaju samo oko cyberseksa.
Mogući su i oni kojima je dosadno u životu
Ovi primjeri s uvoda mi više zvuče kao par djevaca/klinaca
Ima i "mutavih" ljudi, jbg

Razmjena polugolih (ili više) slika je obično znak da se želi nekaj više. Koliko više, opet ovisi o kontekstu
No načelno, većina ljudi želi samo zajebanciju, bez obzira na spol.
Da li će u tu zajebanciju biti uključen i seks je sasvim druga priča
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:40   #17
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Pitam se da li je moguće dopisivanje bez kraja i konca na "prijateljskoj bazi".
Je li za tebe moguće ispijanje kave s nekim bez kraja i konca na "prijateljskoj bazi"?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:41   #18
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Kaj tebe koka tu hebe? Naisla si na nekog momka koji rasteze sa porukama?
pa ne vrti se svijet oko mene!
Tema nije otvorena zbog mog nekog problema.

Dalo mi je misliti ono sto se komentiralo na temi komentiranja oglasa-da li momak u vezi, koji stavi oglas da bi se dopisivao s curom radi ubijanja dosade, zbilja ocekuje/moze ocekivati da ce voditi nevine razgovore, koji ne bi uznemirivali njegovu dragu?

Wikiceha mi je dala odgovor.


Sent using T
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 14:47   #19
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Dalo mi je misliti ono sto se komentiralo na temi komentiranja oglasa-da li momak u vezi, koji stavi oglas da bi se dopisivao s curom radi ubijanja dosade, zbilja ocekuje/moze ocekivati da ce voditi nevine razgovore, koji ne bi uznemirivali njegovu dragu?
Komentari i rasprava išli su prvenstveno u smjeru osjećaja njegove partnerice, a ne njegovih očekivanja.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 15:13   #20
Komunikacija s ljudima koje zelim upoznat van foruma se brzo preseli na fejs/wap/nesto.
Neovisno o spolu.

I onda rijetko ostaje na "beskrajnom dopisivanju" vec dogovorimo kavu.

A poslije toga je uvijek upitno hoces u kojem smjeru odnos ide. Upoznao nekog na forumu ili tinderu, kemija uzivo ili postoji ili ne.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.