Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2005., 01:10   #21
Quote:
doondo kaže:
Kaj je Litva dobila s onim kad su se onak demonstrativno povukli s terena onomad protiv mrskih nam Četnika? Quratz na batini !
Bar nisu šutke prešli preko toga.. Nisu dobili nikaj materijalno al su dali svima do znanja kaj misle o tome. Nitko ne gleda ravnodušno na jedan takav potez jednog sportskog kolektiva.

Ono kaj mene najviše grize je ta nemoć da se bilo kaj napravi.. Jednostavno su nas pokrali i gotovo. Niko im niš nemre, sutra je novi dan. A mi se možemo jebat.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:28   #22
Quote:
dax kaže:
Evo svih mail adresa:

[email protected] - FIBA EUROPE
[email protected] - HRV. KOŠ. SAVEZ
[email protected] - LITAVSKI KS (sudac)
[email protected] - TALIJANSKI KS (sudac)
[email protected] - ŠPANJOLSKI KS
hvala, bacam se na posao, barem ću imat osjećaj da sam učinila dobro djelo.
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 01:29   #23
Dajte ljudi koji vam je. zar stvarno mislite da će toj žgadiji nešto značit naš odlazak ili odbijanje da igramo. Još će trljat ruke jer smo obavili prljavi dio posla umjesto njih.
Da su moral, stid, poštenje, odgovornost kategorije koje ih diraju do ovog ne bi niti došlo. Na tu kartu ne treba igrati.

Sutra izaći protiv Janeza i odigrati pošteno i do kosti.
Ferus Mustafov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 02:29   #24
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Žalbe su za idiote...
Kome se žalit?
Ko će ti to priznat?!
I šta s tim dobivaš?!


Tribalo bi se večeras vratit u Hrvatsku i s tom gestom pokazat šta mislimo...

Jebeš SP, ovakav SP nam ne triba

slazem se!!ako nas ne bude nece imat koga krast pa nek kadu sami sebe medju sobom!!

al svejedno bi se zalio da im pokazemo jos jednom sto mislimo!!

ma sto se mene tice ne bih isao 10 godina na takva prvenstva iz protesta
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 02:35   #25
Quote:
Ferus Mustafov kaže:
Dajte ljudi koji vam je. zar stvarno mislite da će toj žgadiji nešto značit naš odlazak ili odbijanje da igramo. Još će trljat ruke jer smo obavili prljavi dio posla umjesto njih.
Da su moral, stid, poštenje, odgovornost kategorije koje ih diraju do ovog ne bi niti došlo. Na tu kartu ne treba igrati.

Sutra izaći protiv Janeza i odigrati pošteno i do kosti.

cekaj ja sam siguran da bi nakantali janeze da ih ponizimo danas zbog njihovih navijaca pa nek navijaju mami svojoj doma!!
al realno sto mi dobivamo tim 6 mjestom???
sta priliku da nas pokradu za dvije godine???
realno kad razmislis toliko truda i muke da bi nas neko pokro!!
i onda kaze ne izazivaj nerede!!pa miniro bi onu dvoranu i razapeo sudca i vjeruj mi ne bih imao ni trunke grizodusja!!
nikad nisam protiv nikog navijo osim alonsa a od danas ce to biti protiv spanjolaca i slovenaca i srba!!
to je gamad!!
ima iznimki al jos cemo na kraju mi bit krivi za takvo sudjenje kao sto smo ispali krivi za rat
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 02:58   #26
U normalnim uslovima bi navijao za Slovence ali sutra(ili kada se vec igra) sam za vas. Bilo bi steta da ovaj forum bude polumrtav za vreme SP-a u Japanu
Boda Tajson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 03:02   #27
Quote:
wuk kaže:
Ne pratim sport općenito. Ni nogomet, ni košarku, ništa.

Slučajno sam pogledao zadnju četvrtinu i imao sam što vidjeti. Inače sam tip koji se ne uzrujava zbog sporta, ali ovo je stvarno previše. Ono što sam ja vidio je krađa.

Nikada nisam vidio nešto očitije. Užas.

Poslao sam im pristojan mail u kojem izražavam svoje razočaranje i žaljenje što se ovako očito sudi protiv jedne momčadi.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 08:53   #28
Quote:
Mr.Ex.President kaže:

Jebeš SP, ovakav SP nam ne triba
Treba svakako otici na SP... Vratiti se na kosarkasku pozornicu i pomoci napokon dobro poslozenoj repki da dalje raste... imamo dva klinca koja su pokazala da mogu, cekamo Rancica, Pasalica, i ovi "iskusniji" su zapravo mladi... Kasun, Vujcic, Gira, Pop... Ma mjesto nam je tamo gdje se igra prava kosarica - a nasi su pokazali da je znaju igrati.
Idemo i protiv struje na SP gdje nas nije bilo od davne 94.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:31   #29
Ja fakat ne shvaćam vas mazohiste koji uživate u ovakavim sranjima kao ovo sinoć
Ma koje SP? Ma koje OI?
Ako sinioć niste shvatili poruku onda gledjate u zanosu sve buduće krađe.
Kakav povratak na košarakašku pozornicu kad nam to ne daju?
Čak i da danas dečki uspiju nešto odigrati opet će doći do krađe, a vi i onda zazivajte Japan i FIBU.
Ovo sinoć je bilo npavaljeno na način da se uputi jasan signal da više ne dolazimo na prvenstva sa nekakvim očekivanjima.
Budemo li bolji, krađe će biti sve veće i sve očitije.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:39   #30
Quote:
Roose Bolton kaže:
Ja fakat ne shvaćam vas mazohiste koji uživate u ovakavim sranjima kao ovo sinoć
Ma koje SP? Ma koje OI?
Ako sinioć niste shvatili poruku onda gledjate u zanosu sve buduće krađe.
Kakav povratak na košarakašku pozornicu kad nam to ne daju?
Čak i da danas dečki uspiju nešto odigrati opet će doći do krađe, a vi i onda zazivajte Japan i FIBU.
Ovo sinoć je bilo npavaljeno na način da se uputi jasan signal da više ne dolazimo na prvenstva sa nekakvim očekivanjima.
Budemo li bolji, krađe će biti sve veće i sve očitije.
A sto nam je alternativa... da u Albaniji uskrsnemo Envera Hodzu, potpisemo neki kosarkaski pakt i igramo samo s njima - srebro nam je osigurano?
Kradje - i vise nego flagrantne su se dogadjale i u finalima, pa Argentina i Litva nisu odustajale, nego su kasnije uzele OI i EP. I btw, vremenom si gradis renome i autoritet - nas "nigdje" na svjetskim takmicenjima nema od davne '96.
A pitaj Ukica i Tomasa - je li bi radije da idu na SP ili ne? Ti bi radije da smo spusili od Italijana, pa da si bio postedjen sinocnje navlakuse ili sto? Decki su pokazali da su vrh i da im je tu mjesto - zasto im oduzimati pravo da igraju kosarku na tom nivou.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:12   #31
Quote:
Decki su pokazali da su vrh i da im je tu mjesto - zasto im oduzimati pravo da igraju kosarku na tom nivou.
Kako ti kažeš.
Samo nemoj kukati kad bude bila iduće krađa. Možda već danas.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:25   #32
Quote:
Roose Bolton kaže:
Kako ti kažeš.
Samo nemoj kukati kad bude bila iduće krađa. Možda već danas.
Necu kukati... navijat cu za Slovence, samo zato da nasi nikada vise nikada nigdje nista ne igraju i da nas vise nitko nikada ni u cemu ne da ne pokrade, nego ni ne osteti... eto, tu je spas.

I pisat cu Kasunu (privatno, ne kao sekretar MK fan cluba), Giri, Bagaricu... svima i reci cu im da daju neopozive kosarkaske ostavke jer ako bi i u klupskoj kosarci dozivjeli kradju - bilo bi vjerojatno isuvise traumaticno za njihov zivcani sustav...
Tebi je ocito draze glatko i zasluzeno gubiti u kvalifikacijama nego da te kradu u finalima... da mogu birati, uvijek bih izabrao opciju b)...

E, a sjecas li se one rampe Drniskog Orla u finalu Eurolige, Pao - Barca... kada nije priznat kos Spanjolcima (lopta dirala tablu, i bila u silaznoj - kada ju je Stojko "zalijepio")... i ne''s vjerovat ta Barca i danas igra Euroligu... sto mu gromova!
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:27   #33
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Tribalo bi se večeras vratit u Hrvatsku i s tom gestom pokazat šta mislimo...

I sto bismo time dobili? Nenastupanje na SP, eventualno zabranu nastupa na iducem EP (ili tri) i povod za zlurado trljanje ruku FIBA-inih 'mocnika' i 'gostoljubivih' domacina u stilu 'eto vidite kako balkanska/ustaska stoka ne zna podnijeti poraz. I bolje da su otisli.'

Treba dici glave, pokusati tuci Sloveniju i otici na SP. Jedino tako mozemo kuci cista srca (pa ako i ne uspijemo).

Uostalom, ako se plasiramo na SP, mozda vec tamo dobijemo priliku da vratimo Spanjolskoj.
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:45   #34
Evo da s i ja ukljucim jer sam zaista prozivio svaku sinocnju minutu.Necu govoriti sta sam sve radio prizivajuci pobjedu i povratak ove reprezentacije di joj je stvarno bilo misto.Vec deset godina ja cekam,ali doslovno cekam,svaki euro jer se nadam ove cemo godine,onda dosla 97 sa onom mladom momcadi,dvije pobjede protiv Njemaca,razocaranje,dosla 99,sa Kukocom,povratnikom,razocaranje,ajde,barem smo prvake tukli,cekam opet,01,Turska,isto nevjerovatna glupost i nase igre,mislim da je Prku okrivljivalo...onda dosla Svedska,03,ajde..ove cemo godine,nista,slobodna bacanja,tada nitko nama nije bio kriv nego mi sami,sto je istina.Ali se naziralo svijetlo na kraju tunela,ove godine sam sve gledao racionalno,utakmicu po utakmicu,dok nisam cuo posljednji zvizduk suca,nisam vjerovao da smo dobili...i sta je prvenstvo odmicalo moja ocekivanja su rasla,ajde Boze da udjemo u cetri,onda smo na konju,onda je sve moguce...ajde da se ne ponovi Turska,pa zasluzili smo...klececi sam proveo 40minuta ispred tv-a...ne zelim virovati dok je utakmica trajala da nas kradu,jer nama su uvik suci krivi,nama su suci krivi..i mucim i gledam....koliko faula u napadu nisu svirali u nasu korist...sjecam se napada,kad je Gira "puhnuo" u Spanjolca,svirajiu,a isti takav,ako ne i ocigledniji prekrsaj ne sviraju u nasu korist..ali js se ne zelim predati sucima,necu...i onda oaj skok Tomasa na kraju...i neznam sta reci...mislim..i ono veselje Spanjolaca..pa kako se Navarro ne srami onako veseliti..misim ajde dobili ste..pogledajte na koji nacin..pa kako se ne srame.Neznam sta reci..od nasih se nikome nema sta prigovoriti,i nemojmo traziti dlaku u jajetu,jel se moglo ovako ili onako.Nije.Jer odnos prekrsjaja je mene razuvjerio i stvarnu cu reci:Suci su lopovi!!
njuska8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:53   #35
Quote:
Tebi je ocito draze glatko i zasluzeno gubiti u kvalifikacijama nego da te kradu u finalima... da mogu birati, uvijek bih izabrao opciju b)...
Finala?
Koja to mi finala igramo?
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:00   #36
Quote:
Roose Bolton kaže:
Finala?
Koja to mi finala igramo?
Mislio sam vise figurativno, vise f-i-g-u-r-a-t-i-v-n-o...

Sve OK... danas za zmajcecke navijamo i slovenske zastave razvijamo... samo da nikadanistanigdjeneigramo, ni osmine finala, ni 1/4finala... nista... nikada... nece nas belosvjetskabagrajebatmameimganabijemonesvjetske.. . da im nabijem!!!

Kdo ne skace...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:18   #37
Quote:
lambik kaže:
I sto bismo time dobili? Nenastupanje na SP, eventualno zabranu nastupa na iducem EP (ili tri) i povod za zlurado trljanje ruku FIBA-inih 'mocnika' i 'gostoljubivih' domacina u stilu 'eto vidite kako balkanska/ustaska stoka ne zna podnijeti poraz. I bolje da su otisli.'

Treba dici glave, pokusati tuci Sloveniju i otici na SP. Jedino tako mozemo kuci cista srca (pa ako i ne uspijemo).

Uostalom, ako se plasiramo na SP, mozda vec tamo dobijemo priliku da vratimo Spanjolskoj.

uvjerili ste me svi nema sta!!ionako sam mislio drukat za nase al sad sam siguran da je pametno da odemo na prvenstvo!!al dogovorit se sljedeci put u slucaju kradje odmah zasutat sudca i to ozbiljno govorim da im vise nikad ne padne na pamet!!
al ne malo ga zasutat nego da zavrsi u bolnici s ozbiljnim ozljedama pa da viser fiba nema koga nac ko ce radit prljave poslove!!!

znam da cete me sad svi popljuvat al ja sam protiv kradje!!greska dvije tri cak se mogu svakome desit al ovo jucer je pitanje koliko je tu tocnih odluka bilo i mogu li se nabrojat na prste!!!


eto ja sam tuzan jer sam tako mislio i kad je rukomet bio igran i kad je igrala barcelona badel 1862 kad je trener izvadio sudcu zvzdaljku iz usta a sudac je ko pokosen pao a tog je kretena trebalo nacipelarit da mu nikad vise u zivotu ne padne na pamet!!!

jer realno osim batinama sudcu niko nista ne moze pa cak i da pokloni cijelu utakmicu!!

ja se pitam da smo imali muda nabit sudce isto kao sto su i bosanci sad nedavno u nogometu trebali razbit sudca kad je produzio utakmicu za 10 minuta!!

mene zanima koji bi sudac stitio spanjolce kad zna da ako zajebe da ga cekaju batine????
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:23   #38
Kratko i jasno: NE! Iako se ništa neće promijeniti, preko ovakve truleži se ne smije šutke prijeći. Treba se barem formalno žaliti, a ako se iako može (ne znam doduše kakve su pravne osnove za to) ona tri siva klauna tužiti preko javnih institucija.
Quote:
njuska8 kaže:
Jer odnos prekrsjaja je mene razuvjerio i stvarnu cu reci:Suci su lopovi!!
Dosad sam vidio sudačkih trojki u kojima jedan ili dvojica suca natežu, a jedan recimo posao odrađuje pošteno, ali ovako koordiniranu i perfidnu trojku još nisam vidio. Čak i mislim da nam ne bi priznali onu tricu na kraju poluvremena da sudac nije gledao semafor s napadom (očito nisu bili usklađeni). Uostalom nije bilo ni bitno, imali su još 20 minuta za sranja.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:37   #39
H R V A T S K A

svaka čast dečki, vi ste junaci

danas se treba skupit i odigrat protiv slovenaca, koji su isto psihički pali kao i mi.
suce neću komentirat, jučer sam se toliko ispsovo, morat ću u crkvu da mi bog to oprosti

suci:2up:

HRVATSKA
__________________
...špijuniram...
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 12:49   #40
Sinoc me, kao stanovnika Beograda, bila sramota. I bio sam bijesan. Zbog primitivne, sujetne publike na tribinama i zbog sudija koji su se pokazali kao zreli za tesko krivicno gonjenje. Ja bi ih licno osudio za brutalno usmrcivanje kosarke. Publika, a i veliki dio beogradske javnosti, usrao se zbog potencijalne velike opasnosti koja im se nadvila nad svodovima Arene, a koja bi potpuno unistila njihov ego- intoniranja Lijepe nase u tom velebnom sportskom objektu, na koji su toliko kvazi ponosni. Nakon svega, nastupa ovdasnje reprezentacije, vase igre, sudijskih kriterija, zao mi je sto se to nece dogoditi. Mislim da to sujeta ovdasnjih ljudi nikako nebi mogla podnjeti- i rezultat se dao vidjeti sinoc. Postupak sa tribina po starom srpskom obicaju- da i komsiji crkne krava. Plus neopisivo kriminalno sudjenje= srozavanje kosarke na najnizi ljudski i moralni nivo. Izvinjavam se u svoje i ime nesto malo ljudi s mozgom odavde, zbog sinocnje bruke sa tribina.
Zao mi je sto niste prosli dalje, jer ste to po svemu zasluzili. Igrali ste kosarku s mudima. Ono sto je vecina zaboravila da ima. Sretno ubuduce!

Dalmatinac iz Beograda
pantagana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.