Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2013., 10:50   #2061
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Ok, iako i dalje u naslovu stoji notorna neistina, lako provjerljiva svatkom tko uđe u Crkvu i izmoli vjerovanje.

Čekam odgovor...
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Old 26.05.2013., 11:13   #2062
i ja cekam odgovor tj.objasnjenje o aishinoj temi ali nema ga,izgleda da nemaju odgovor te svjesno drze temu otvorenom,nemogu je opravdat pa zato i nema odgovora?
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 26.05.2013., 11:24   #2063
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post

Čekam odgovor...
Pa svatko moze postaviti neko svoje vidjenje, pa tako i ovaj thread. Da mu nije bilo mjesto na Teologiji, cinjenica. I to je to.



Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
i ja cekam odgovor tj.objasnjenje o aishinoj temi ali nema ga,izgleda da nemaju odgovor te svjesno drze temu otvorenom,nemogu je opravdat pa zato i nema odgovora?
...odgovoreno je, preko nekoliko puta, druga je stvar sto ti nisi zadovoljan odgovorom.

I nemoj sad plis, ponovo, jer ce ti post biti obrisan, na to pitanje je odgovoreno.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 26.05.2013., 11:51   #2064
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Pa svatko moze postaviti neko svoje vidjenje, pa tako i ovaj thread. Da mu nije bilo mjesto na Teologiji, cinjenica. I to je to.




...odgovoreno je, preko nekoliko puta, druga je stvar sto ti nisi zadovoljan odgovorom.

I nemoj sad plis, ponovo, jer ce ti post biti obrisan, na to pitanje je odgovoreno.
odgovoreno je samo jednom i to od tebe,radi se o jasonovom prvom postu,to nije nekoliko puta,to je samo jedan put,odgovor se sastojao od sturog odgovora "nema se razloga zatvoriti tema", i to je bilo to
na temelju toga ti meni prijetis brisati daljnje upise i repliku na takav tvoj odgovor,nije li to krsenje pravila foruma?
nemam li pravo replicirati?
nikakvo osvrtanje na moje argumente ili nekakvo obrazlozenje za ostavljanje teme u ovoj formi u kojoj jest,nego odgovor,nema razloga za zatvaranje teme,mislim da sam kao forumas zasluzio malo podrobniji odgovor,samo bi napomenuo da mi precesto brisete upise koji ne bi smjeli bit brisani jer su legitimni i doticu se ovog topica,ako ste ostavili postove u kojima se malevar prepucava kad je stvoren izrael i pise o politickim stvarima onda vidim veliku pristranost u tome da se meni brisu moja prava na pitanje o jednom topicu na koje mi je odgovoreno samo jednom
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 26.05.2013., 11:53   #2065
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
odgovoreno je samo jednom i to od tebe,radi se o jasonovom prvom postu,to nije nekoliko puta,to je samo jedan put,odgovor se sastojao od sturog odgovora "nema se razloga zatvoriti tema", i to je bilo to
na temelju toga ti meni prijetis brisati daljnje upise i repliku na takav tvoj odgovor,nije li to krsenje pravila foruma?
nemam li pravo replicirati?
nikakvo osvrtanje na moje argumente ili nekakvo obrazlozenje za ostavljanje teme u ovoj formi u kojoj jest,nego odgovor,nema razloga za zatvaranje teme,mislim da sam kao forumas zasluzio malo podrobniji odgovor,samo bi napomenuo da mi precesto brisete upise koji ne bi smjeli bit brisani jer su legitimni i doticu se ovog topica,ako ste ostavili postove u kojima se malevar prepucava kad je stvoren izrael i pise o politickim stvarima onda vidim veliku pristranost u tome da se meni brisu moja prava na pitanje o jednom topicu na koje mi je odgovoreno samo jednom
Imas pravo na repliku, ali ne na opetovano postavljanje istog pitanja (koje si postavio i na PZK). Okej, sad sam ti ostavila, ti si replicirao.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 26.05.2013., 11:59   #2066
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
nemam li pravo replicirati?
Jednom, ne non-stop.
Quote:
nikakvo osvrtanje na moje argumente ili nekakvo obrazlozenje za ostavljanje teme u ovoj formi u kojoj jest,
Aishina tema ostaje.

Zatim, zamolila sam islamica da detaljnije pregleda ukoliko bude imao vremena, pa ćemo vidjeti hoće li se što mijenjati ili nadodati u uvodnome, ili ne. O tome će se naknadno odlučiti.

I to je to.
Ne pada mi napamet ključati temu oko koje ste vi u drugoj temi stvorili 10 stranica offtopica, i to nakon što sam dva dana čistila i prebacivala postove s muslimanskih žena, da bi nakon nekog vremena, netko se opet negdje dosjetio kontroverzi oko Aishinih godina, pa opet počeo o tome nadugo i naširoko po drugim temama.

Ovako, svaki daljnji malo veći offtopic u drugim temama ide u sadašnju temu, za koju itekako imamo potrebe na PDF-u.


I ovdje je kraj debate o Aishi.
Ako smatraš da je Jasonov uvodni tekst po nečemu manjkav (na što imaš pravo), slobodan si pobiti ga argumentima. U temi.
Meadow is offline  
Old 26.05.2013., 12:05   #2067
ok,samo to sam trazio,bilo bi lakse da ste ovakav odgovor odmah dali
eto ja vise necu o tome,a sto se tice same teme,nemam sta pobijat ili dokazivat nekome nesto,oni koji zele nametnuti svoje nece poslusati,bilo da se radi o islamu ili o muzickom ukusu

na temi nemam namjeru postati ikad sve dok prvi post ostaje takav kakav jest i koliko vidim tema umire i na dnu je,ako mi je ista drago onda je to

pozdrav i hvala na odgovoru
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 26.05.2013., 17:56   #2068
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Pa svatko moze postaviti neko svoje vidjenje, pa tako i ovaj thread. Da mu nije bilo mjesto na Teologiji, cinjenica. I to je to.
Može, samo ovo nije u skladu sa pravilnikom foruma, budući da je zabranjeno plasiranje neistinitih tvrdnji. Premještanje teme ne rješava problem izricanja neistinite tvrdnje u samom naslovu teme.
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Old 27.05.2013., 14:11   #2069
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Mogu li ja stavit avatar koji će simbolizirat da je Bosna u biti Hrvatska? S rukom obojanom u šahovnicu koja drobi zastavu Federacije BiH? Simbolika
Što se mene tiče možeš!
Šta više bio bih presretan jer bi to značilo da IMAMO zastavu
Volio bih da se igračima zviždi dok pjevaju himnu BiH....

Kad smo već kod zastava i simbolika de mi objasni koja je simbolika kada Kapetan Dragan u Kninu ili đe već, srpsku zastavu veže sa izraelskom?
i?...koja je tu simbolika?
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 27.05.2013., 14:15   #2070
imam jednu molbu za modove...
idući ban koji zasluži HBvelid usrdno vas molim da mene banate umjesto njega

a ako je zaglavio perma onda te bodove skinte njemu pa i metnite meni i banajte mene

valjda nisam i ja ozbiljan kandidat za permaban.
a ako jesam onda neka bude perma za mene umjesto njega

i u tom slučaju
sve vas voli MukaFFa!
Selam i pozdrav
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 27.05.2013., 16:32   #2071
Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
imam jednu molbu za modove...
idući ban koji zasluži HBvelid usrdno vas molim da mene banate umjesto njega

a ako je zaglavio perma onda te bodove skinte njemu pa i metnite meni i banajte mene

valjda nisam i ja ozbiljan kandidat za permaban.
a ako jesam onda neka bude perma za mene umjesto njega

i u tom slučaju
sve vas voli MukaFFa!
Selam i pozdrav
Nema to ko u bh telekomu, da se porukom kreda razmjenjuje.
Ne, ne!
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 27.05.2013., 22:18   #2072
I ja imam molbu... ban ili, ne dao Otac i Sin i Duh sveti jedan Bog, perma ban koji bi dobila gospođa Naftali, umiljato molim, ako je moguće, udijelite meni. Srdačno Vas pozdravljam i unaprijed zahvaljujem...vaš dominik01....ps vratite mi braću F. Chiefa i Shadya
dominik01 is offline  
Old 27.05.2013., 23:17   #2073
Ego (koji nick...) zašto karton za trolanje kad navodim hipotetski primjer?
Po čemu onda ova rečenica nije trolanje: "Obrnuta je situacija, par promila gradjana je protiv toga. I ovo nije borba protiv/za gayeva, vec osobno protiv jebenog krkanluka i diskrimanacije."

Znači, drugi forumaš ima pravo tako titulirati 500000 osoba, a moja je usporedba, gdje nisam nikoga vrijeđao - trolanje.
Ako si mod ne znači da možeš navijački moderirati.
Molim lijepo da se svi postovi jednako tretiraju.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 28.05.2013., 11:52   #2074
Nisam ni sumnjao da se mod ego neće spustiti na moju razinu da odgovori na legitimno pitanje.
Forumska demokracija na djelu. Neistomišljenici se (pokušavaju) ušutkati silom - kartonima.
Podsjećanje na neka davna, minula vremena...a čini se i buduća.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 28.05.2013., 14:38   #2075
Čekam odgovor...

Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Može, samo ovo nije u skladu sa pravilnikom foruma, budući da je zabranjeno plasiranje neistinitih tvrdnji. Premještanje teme ne rješava problem izricanja neistinite tvrdnje u samom naslovu teme.
Bilo tko od moderatora?
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Old 28.05.2013., 19:57   #2076
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Bilo tko od moderatora?
Ne mozemo to tako gledati kao plasiranje “neistinitih tvrdnji“, mozda je OT bio samo u zabludi/neznaanju, eto neku su mu/joj odgovorili, tema je polako potonula i to je to
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 29.05.2013., 11:17   #2077
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Ne mozemo to tako gledati kao plasiranje “neistinitih tvrdnji“, mozda je OT bio samo u zabludi/neznaanju, eto neku su mu/joj odgovorili, tema je polako potonula i to je to
ovo je forum,svaka kriva informacija se indexira,posto je forum.hr vrlo popularan pozeljno je da se dijele istinite i tocne informacije jer informacije skacu na vrh google trazilice unatoc tomu ako tema ode i potone
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 29.05.2013., 11:23   #2078
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
ovo je forum,svaka kriva informacija se indexira,posto je forum.hr vrlo popularan pozeljno je da se dijele istinite i tocne informacije jer informacije skacu na vrh google trazilice unatoc tomu ako tema ode i potone
Pitanje/misljenje o sadrzaju/izvoristu koncepta Boga/ boga, svakako ne spada u kategoriju nikakvih “plasiranja neistina“. To bi bilo isto, kao da netko kaze da je bitak zemlja-voda-zrak pa netk prigovori da plasira “krive informacije“.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 29.05.2013., 13:25   #2079
prijavio sam ovaj post za trolanje, na trokutić, ali vidim da nema reakcije, pa ću ga ovdje postaviti da svi vide je li to trol ili ne.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=5439
(sivko@ je recimo dobio karton za trolanje na istoj temi, iako se njegovo trolanje (ako uopće jeste) može mjeriti u promilima spram ovoga.)

zatim pošto nemam više povjerenja u famozni "trokutić", ovdje ću prijaviti i ovaj post za vrijeđanje.
nek se i to vidi kako "tolerantni" toleriraju drugačije mišljenje.
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
S razlogom pises to sto pises.
Glupost, iracionalnost i praznovjerje su pogrjeske prirode. Nisi ti kriv, ali trebas se ljecit.
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Nego, 'ajde se ti radije ljecit jer sam dokazao da si sazdan od puno pogrjesaka prirode. Ali nisi ti kriv.
osim ako je dozvoljeno nekog nazivati glupim ?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=5457
ANTI-PROTIVAN is offline  
Old 29.05.2013., 13:39   #2080
Ne, nije dozvoljeno, i da, ZO bi trebalo detaljnije pročistiti, to je točno.
Meadow is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.