Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2003., 17:32   #41
Quote:
Daleko je Pedja od Top 5 napadaca lige, uz ove koje je L.Nimoy... spomenuo tu su i Iverson,Pierce,Stackhouse koji se realno bolji od Pedje.
kad PEDJA digne formu,bit ce medju 5(sto ja ne zelim,niti mi je on dobar,niti KINGSI)..
a imas pravo sto se STACKHOUSEA,IVERSONA,I PAULA PIERCEA tice,stvarno su bolji od Pedje.
Kobeu se opasno dize forma,opet ce Lakerse biti tesko skinuti...joooj
Nimoy is offline  
Old 09.01.2003., 00:30   #42
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
ti si vrazicko totalno kontradiktoran!!!!!!!!!!!!ako si vec reko da je ovo sve nebitno i da je PLAYOFF prava stvar,koji si onda vrag iso isticat za favorite momcadi koje su TRENUTNO( u "tako nevaznom dijelu sezone") u najboljoj formi.Nisi valjda mislio da ne znamo da je PHOENIX u najvecem naletu u ligi(uz PORTLAND)...

MOJI FAVORITI::::>>>ISTOK:::NEW JERSEY,BOSTON(makar su CELTICSI U PADU)


ZAPAD::::::::::>>>>SAN ANTONIO,SACRAMENTO;DALLAS.

SPURSI IDU DO KRAJA.
pa kazao sam tek tolko...i nisam reko sad da sam siguran u njih mozebitni naslov(od bullsai nedavnih lakersa ne vjerujem u to )...

Ak os da proformuliram.....to su mi omiljene momcadi...
Morski vražičko is offline  
Old 09.01.2003., 06:15   #43
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
U Sacramentu,koji,stavimo ruku na srce,je najveci konkurent Dallasu za naslov,igraju tvoja dvojica igraca.Pedja i Vlade.
A brat Hido iz Novog Pazara? (tako ga oslovljava Vlade)
Salim se.
Sacramento je naravno ovde popularan zbog Divca i Pedje, ali pre svega i zbog atraktivne kosarke (npr. slabo su popularni Sonicsi iako i tamo igraju Radmanovic i Drobnjak). Elem, Sacramento igra napadacki sa puno dodavanja, pa je prosle godine posle Lakersa bio najgledanija ekipa po prenosima u USA. Cini mi se da imaju (po ovogodisnjim igrama pogotovo) najboljih 12 u NBA, kako se ko povredi uskace neko sa klupe bez problema (npr. Bobby Jackson). Pedja je ove godine katastrofalan, igra kao u prvoj sezoni ... nadam se da zbog cestih povreda nece doziveti sudbinu Granta Hilla.
E da, Dallas ima sigurno nabolju prvu petorku, Lakersi naravno dva najbolja igraca na svetu + trener.
San Antonio? Pa ne znam, gledao sam ih samo dva puta ove sezone: protiv Sacramenta pre par nedelja su bili ocajni, protiv Clippersa pre nekoliko dana sasvim OK... videcemo
Cop 663 is offline  
Old 09.01.2003., 06:21   #44
Spursi upravo sa lakocom GAZE Sonicse(sada je 99:84)i nekih 3,4 minute do kraja.Mogli su i vise, da nisu pola utakmice igrali sa rezervama.Manu je igrao nekih 9 minuta zasad,zabio 4 kosa
Nimoy is offline  
Old 10.01.2003., 19:50   #45
Nisam uspio jos uloviti tekmu na DSF,zna li tko raspored?
__________________
kebafinjo
kebaf is offline  
Old 11.01.2003., 02:59   #46
koliko ja znam ,kebafinjo,na DSFu nema tekmi,ja sam SPURS vs SONICS gledao kod frenda na digitalnoj....ajjjmmmee kakko je to zakonnnnnn.....i kasnije smo gledali NHL::::>>>daleko najjaci sport na svijetu)
Nimoy is offline  
Old 18.01.2003., 13:11   #47
Thu 9 Sacramento @New Jersey 118-82
Wed 15 Sacramento vs Dallas 123-94

Ehm, trenutno tako izgleda situacija u susretima sa dva najuspesnija tima na Istoku i Zapadu
Mislim, ovo sa Dallasom je bio klasican "sweep", Sacramento za 3p 13-20, Webber triple-double, ceo tim 34 asistencije !! Odmah su razbili "cuvenu" zonu Dallasa koju igraju citavu sezonu, sutevima spolja i pick'n'roll-ovima preko Divca i Webbera, ubacivsi im 39 u prvoj cetvrtini.

Ako se uzme u obzir da su u poslednjih mesec dana dobili i Lakerse i San Antonio ...
Cop 663 is offline  
Old 01.12.2014., 19:49   #48
Bila je to dobra sezona.

O tempora, o mores.
Tsigalko 11 is offline  
Old 01.12.2014., 19:52   #49
Kakvo dizanje teme

Kao kad na fejsu ti netko komentira sliku iz 2009.
RAY777 is offline  
Old 01.12.2014., 20:31   #50
Još nam samo Hamza fali.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 01.12.2014., 20:59   #51
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
joooooooooj sto volim gledat LAKERSE KAKO GUBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUCER SU ISPUSILI OD PHOENIXA,(koji je uz PORTLAND,u naajjjacoj formi u ligi),a kladim se da ce i danas LAKERSI popusit kantu.(IGRAJU OPET PROTIV SUNSA ali U STAPLES CENTRU)

LJUDI,PISITE ZA KOGA NAVIJATE,bas me zanima!..
a fanu GS WARRIORSA svaka cast......treba bit originalan

osobno navijam za SAN ANTONIO SPURS...
(cak se i dopisujem (naravno fan mail) sa argentinskim genijem i bivsim igracem VIOLE i KINDERA EMANNUELom GINOBILIem.......koji sad igra za moje SPURSE)...covjek je sad ozlijedjen,pa se moze dopisivat sa fanovima,ma to je takav car!..koliko on zna o hrvatskoj kosarci to je jedna ludost...Kresu Cosica i Drazena ima u malom prstu,zna svaki detalj!
GO SPURS~(i naravno go Phoenix danas protiv Lakersa)
Sta nam kaze Manu?
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 01.12.2014., 21:34   #52
Chiro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.