Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2010., 19:54   #21
odličan prvi dan - byu će, čini se, dobit floridu u dva produžetka, robert morris odveo villanovu u produžetak, sad malo gledam vandy dok ne krene baylor i naravno, medveščak na telki
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:27   #22
Quote:
nikol@j kaže: Pogledaj post
ak bude prilike pogledat cu,ak nist skinut tekmu....
Odlična utakmica, upravo završilo ajmo reći po meni nezasluženom pobjedom Villanove u produžetku. Reynolds loš šut iz igre 2/15, ali odličan sa bacanja 14/15 uz dobru obrambenu partiju. Treba reći da je Villanova ekipa koja je odlično ušla u sezonu, ali su izgubili par zadnjih utakmica i vidio se grč danas protiv autsajdera koji se hrabro borio do zadnje lopte. Mislim da su ih i suci malo izgurali iz turnira.

Notre Dame i Luke Harangody ispali od Old Dominiona. Prve tri tekme, dva produžetka i jedna pobjeda u regularnom dijelu od 1 razlike. Nije moglo bolje početi...
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:36   #23
je, villanova je imala dosta srece sa sucima.

prve dvije tekme - dva produzetka, koliko i cijele prosle zajedno. a, meni je bracket vec u krasnom ku....
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:38   #24
sam houston se odlično nosi protiv baylora, ubijaju ih brzinom i dobrim pasovima unutra.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:50   #25
Ak nekog zanima clanak na sportnetu
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 21:44   #26
murray state - koja tekma!
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:59   #27
Kakav game winner! Murray St. uopće nije loša ekipa. Kako je moguće da su tek 13. nositelj?
Nakon što sam odgledao pobjedu St. Mary's nad Richmondom imam i novog idola pod koševima. Omar Samhan gospodario je reketom.
Nadam se da ću izdržati do Texas vs Wake, obje ekipe su ostale dužne na kraju sezone i strašno me zanima ta utakmica.
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 23:50   #28
[QUOTE=malchik;25629499]Kakav game winner! Murray St. uopće nije loša ekipa. Kako je moguće da su tek 13. nositelj?
Nakon što sam odgledao pobjedu St. Mary's nad Richmondom imam i novog idola pod koševima. Omar Samhan gospodario je reketom.
/QUOTE]

Gledao sam i ja ove dvije utakmice. Kako su ovi Australci(St Mary) ubili richmonda užitak je bio za gledati.
Samo što im je hendikep fizička snaga, ali ove su dobili na mozak! Ovaj Samhan je stvarno odigrao sjajnu utakmicu, lai i bekovi su bili fenomenalni(ićeš trice ili skokovi u napadu). Svejedno mislim da će ih Villanova dobit slijedeću utakmicu, ali bi mogla biti jako dobra za pogledati.
__________________
Mate Miše
mate mišo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 00:32   #29
znam da su vikinzi, al mislim da ću ubit jednog od ove dvojice ivana...
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 01:00   #30
izluđuje me ovaj march madness, danas sam gledao 7 tekmi, ni jednu čitavu mislio sam gledat kentucky ali vode 30 razlike, pa sam se prebacio na georgetown koji sisa 10 razlike nakon 13 minuta. očekujem puno od monroea, valjda jedan od 5 centara u zadnjih 10 godina koji zna igrat leđima prema košem... bar ono malo što sam ga gledao.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 03:08   #31
đorđetaun izgubio, (mini)market izgubio u zadnjim sekundima. oćel ovi faforiti koga pobijedit? evo lehigh vodi protiv kanzasa 4-2, gotovo je, odi doma dorothy. planiram ovo gledat 5 minut i onda se bacit na wake forest i teksas. a onda idem mozak operirat
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 03:49   #32
Kako navijam za lehigh, obozavam navijat za one koji nemaju sanse sto se tice mini marketa odlicna tekma barem meni
Buljo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 09:13   #33
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
a, meni je bracket vec u krasnom ku....
Ja zavrsio prvi dan s 10 od 16! S obzirom kakvi su sve rezultati bili, nije na kraju i lose...
__________________
"Every time that you catch a basketball, there's a little sting in your finger. Every time you go to cut, there's a little pinch in your ankle. Every time you try and elevate, there's a little sting in your knee. To be able to let all of that go and still focus on the task at hand, that takes a special competitive individual. Kobe's just that guy."
kb8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 09:49   #34
Quote:
kb8 kaže: Pogledaj post
Ja zavrsio prvi dan s 10 od 16! S obzirom kakvi su sve rezultati bili, nije na kraju i lose...
a, dobro , imam i ja 11, ali sam imao georgetown u regional finals i nd da ce nabiti baylor kao upset, znaci te tri tekme sam vec popusio...
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 10:05   #35
Ja sam Georgetown stavio da ce popusit od Tennesseea (kojeg usput receno imam u finalu regiju vs Kansas) tako da mi to i nije neki crnjak al da me sjebo ND ko i tebe, to stoji... Mamicu im poljubim! Na istu foru sam popuslic i s Marquetteom i Vanderbiltom
__________________
"Every time that you catch a basketball, there's a little sting in your finger. Every time you go to cut, there's a little pinch in your ankle. Every time you try and elevate, there's a little sting in your knee. To be able to let all of that go and still focus on the task at hand, that takes a special competitive individual. Kobe's just that guy."
kb8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:20   #36
odličan prvi dan, produžetci, buzzer beateri, upseti... cirkus nad cirkusima. danas sam odlučio gledat samo 6 tekmi, od čega cuse jedno i ohio state drugo poluvrijeme u 3:30(ovisno o rezultatu). daklem: 18:25 minnesota - xavier, 20:35 missouri - clemson, 22:45 utah state - texas a&m, 1:20 new mexico - michigan state. ako imate neki par di mislite da bi mogla bit bolja utakmica a da se poklapa s nekim od ovih termina samo recite samo da kažem da je gušt nakon nba sezone gledat košarku u kojoj se ne zove faul za svaki dodir i u kojoj nema iritantne jumbotron muzike. iako kvaliteta basketa nije ni blizu nba košarke, ovo mi je nekako veći gušt gledat, malo za promjenu.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:30   #37
Pa ja sam i na kladusi lupio veceras na Temple, Wisconsin i Texas A&M da malo zabiberim si to gledanje, iako i bez toga ludilo je svakako zagarantirano...
__________________
"Every time that you catch a basketball, there's a little sting in your finger. Every time you go to cut, there's a little pinch in your ankle. Every time you try and elevate, there's a little sting in your knee. To be able to let all of that go and still focus on the task at hand, that takes a special competitive individual. Kobe's just that guy."
kb8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:36   #38
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
odličan prvi dan, produžetci, buzzer beateri, upseti... cirkus nad cirkusima. danas sam odlučio gledat samo 6 tekmi, od čega cuse jedno i ohio state drugo poluvrijeme u 3:30(ovisno o rezultatu). daklem: 18:25 minnesota - xavier, 20:35 missouri - clemson, 22:45 utah state - texas a&m, 1:20 new mexico - michigan state. ako imate neki par di mislite da bi mogla bit bolja utakmica a da se poklapa s nekim od ovih termina samo recite samo da kažem da je gušt nakon nba sezone gledat košarku u kojoj se ne zove faul za svaki dodir i u kojoj nema iritantne jumbotron muzike. iako kvaliteta basketa nije ni blizu nba košarke, ovo mi je nekako veći gušt gledat, malo za promjenu.
ja bih gledao u prvom slotu (tvom prvom, jer je u 5 west virginia) radje cornell protiv templa. cornell ima najbolji napad za trice u drzavi, temple najbolju obranu protiv trica u americi, to bi mogao biti zanimljiv match-up. ne mogu vjerovati da espn-america ne prenosi ni duke ni syracuse, znam da ima na 'netu ali mi je veci gust zavalit se u fotelju.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:39   #39
Quote:
the smoke kaže: Pogledaj post
Druga ekipa za koju cu navijati da dobe koju tekmu je Cornell, jer sam od njih dobio stipendiju.
smoke, skidaš ih, svaka čast

Sjajna partija Cornella, u Ivy League nema sportskih stipendija, zar ne?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:39   #40
huhu - big red!

prva pobjeda cornella u povijesti, a prva pobjeda ivy league od neke 98, kad je princeton dobio tekmu. mrak.

za sada sam danas 3/3 na bracketu.
the smoke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.