Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2004., 12:20   #21
Bonboncice ja bi mlijeka ne mogu trcat vise, vec je 4. cetvrtina
Nimoy is offline  
Old 09.09.2004., 13:14   #22
Kakvi su nam playmakeri? Nemam prilike vidjeti nase ali znam da nam je to uvijek bio problem (za razliku od centara).
P.S. U tijeku ove nogometne euforije ne treba zaboraviti da je ovo sport u kome smo u stvari najbolji.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Old 09.09.2004., 13:19   #23
roko je strasan talent, nevidjenog osjecaja za kosarku i nevjerojatne volje za igrom. bit ce sjajan igrac ukoliko dodje u ruke nekom dobrom treneru, a ne Zdovcu i njemu slicnima...

marko popovic je histericni manijak za kojeg neki kazu da je dobar play, ali po mom misljenju ne bi mogao izac na teren bez helexa ili neceg slicnog. predivlji i preagresivan


Nije mi jasno zasto u repki nema mjesta za Kusa. On je jako dobar igrac i sad ide jedan potpuno bapski komentar, ali kako to vrlo rijetko radim na sportskim podforumima, sad si dajem priliku da ispadnem baba strasno sexy
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 09.09.2004., 14:27   #24
Kus seksi????


Jer mu vire zubi?
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 09.09.2004., 14:33   #25
Quote:
roko je strasan talent, nevidjenog osjecaja za kosarku i nevjerojatne volje za igrom. bit ce sjajan igrac ukoliko dodje u ruke nekom dobrom treneru, a ne Zdovcu i njemu slicnima...
Da...samo da puši banane u svakoj utakmici.
I kada digne šut sa nekih 15% na barem 30%, bit će nešto od njega.

Opet...moguće je da ponovo skupe hakleri poput Analitice lani i da tim velikim talentima opet udijele lekciju.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 09.09.2004., 17:11   #26
Quote:
kemik kaže:

Nije mi jasno zasto u repki nema mjesta za Kusa. On je jako dobar igrac i sad ide jedan potpuno bapski komentar, ali kako to vrlo rijetko radim na sportskim podforumima, sad si dajem priliku da ispadnem baba strasno sexy

hehehhee
Nimoy is offline  
Old 09.09.2004., 17:14   #27
Quote:
Roose Bolton kaže:
Da...samo da puši banane u svakoj utakmici.
I kada digne šut sa nekih 15% na barem 30%, bit će nešto od njega.

Opet...moguće je da ponovo skupe hakleri poput Analitice lani i da tim velikim talentima opet udijele lekciju.

ti si frende moj lud, u najmanju ruku.
Pa jesi ti ikada gledao Ukića u utakmici, dečko ima 19 godina i igra strašno dobro, dokaz tome je da je bio čak i na NBA draftu(ali je povukao prijavu(inače iz novinarskih krugova znam da je San Antonio čak bio zainteresiran, ali su uzeli Udriha, jer re Roko odustao od drafta ove godine)), traže ga klubovi po Europi, i samo mi nemoj reći da nisi vidio onaj potez protiv Zadra, usred Jazina...zadnjih 10 sekundi...

Ma kakvih 15%, šta pričaš.
Nimoy is offline  
Old 09.09.2004., 18:21   #28
Sedam pobjeda u nizu (1 sluzbena, ali svejedno), dva osvojena turnira... zvuci jako lijepo.
Ekstaticni kakvi jesmo vec vidimo nase na novom putu prosperiteta kao jahace jednog loodog vala koji ce potopiti Europu vec u Beogradu.
Neobicno mi je drago sto puno povjerenje Spahija ima u Ukica i Rancica (tko je pratio GYL prosle godine mogao je primijetiti da je Rancic mnogo vise od "decka koji obecava"), ali ima tu jos stosta za odraditi... mislim, nasima se u Svedskoj ne moze bas puno prigovoriti, osim na vec opjevanu psihicku labilnost. Vec tada je Spahija polako slagao ekipu radnika, a ne zvijezda (iako, budimo realni - mi bas i nemamo nekih zvijezda) - ali sve vrijeme mi se mota po glavi cime je Spahija zasluzio takovo povjerenje. U Svedskoj nije ostvaren prizeljkivani plasman, a covjek je ostao neokrznut i masa repova je ostala za njim, ali se nekako sve brzo zaboravilo. Sada je dobio na raspolaganju ekipu na najduzi pripremni period u povijesti CRO basketanja, osakatio je mladju selekciju uzimanjem Ukica i Tomasa, Mirko je uz njega vise nego 100%... ima li u svemu tome nekakav tal s agencijom XL koja gospodari nasom kosaricom (imala 8 igraca u Svedskoj + je l' te Nevena)! Moze li si netko zamisliti Acu u toj ulozi - da nesto svasta eksperimentira - kroz repku provlaci znane i neznane (Ademi!!?? - pozvan na preporuku Vanjka) - i da svi imaju strpljenja s njim i da mu drze stranu... aj dont tink sou!?
Uglavnom - bravo momci... ali nakon svih stresova i kredita koje su kod mene potrosili u 9-togodisnjem periodu od '95 - gledam jednu repku bogatu potencijalom od koje apsolutno nista ne ocekujem...
Ja se nadam da Spahija zna sto radi i da ce isfurati tu neku svoju furku, ali ako zijanimo nadam se da ce imati i mooda za otici...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 09.09.2004., 19:05   #29
Quote:
daz kaže:
Zadarska publika Izgleda da se oni napale samo kada im dođe Cibona ili Zvezda. Atmosfera je bila ko na umjetničkom klizanju...
Donekle si u pravu iako im je potez sa transparentom podrške na ruskom za

Jebote ja košarku aktivno pratim, pa jedno 10 godina, a nikad nisam hrvatsku gledao s ovoliko anonimaca!
No, dečki su me pravo iznenadili i svaka im čast. Onaj mali Rančić je otkriće za mene! Vujčić vođa, a Ukić vjetar.

No ne treba ulazit u euforiju. Još uvijek pamtim kvalifikacije za EP 1997. Zadnja utakmica (Ukrajina?) kvalifikacija, Hrv dobiva 25 razlike... Atraktivno do boli... Sama zakucavanja, dodavanja kroz noge, iza leđa... Prva tekma na EP, razvaljujemo Švabe 20 razlike, Sesar briljira, a komentator Eurosporta se iščuđava "lakoći kojom igra taj mladić"...
A onda...
Jad i čemer.
bluntman is offline  
Old 10.09.2004., 11:34   #30
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
ti si frende moj lud, u najmanju ruku.
Pa jesi ti ikada gledao Ukića u utakmici, dečko ima 19 godina i igra strašno dobro, dokaz tome je da je bio čak i na NBA draftu(ali je povukao prijavu(inače iz novinarskih krugova znam da je San Antonio čak bio zainteresiran, ali su uzeli Udriha, jer re Roko odustao od drafta ove godine)), traže ga klubovi po Europi, i samo mi nemoj reći da nisi vidio onaj potez protiv Zadra, usred Jazina...zadnjih 10 sekundi...

Ma kakvih 15%, šta pričaš.
Evo ga na..
Vidio sam taj potez protiv Zadra.
I čitao sam ovdje hvalospjeve o Splitskim talentima nakon te utakmice.
Kasniji rezultati i igre Splita su pokale daje to bila slučajnost.
Pa gdje se bili Ukić, Rančić, Oršulić i ekipa kad su ih gazili Hermes Anlitica, Banjalučka Pivara, Šibenka, oni englezi koji su nakantali Split i ostvarili porvu pobjedu van Engleske u povijesti....
Tada nije bilo Ukićevih poteza kao u Zadru.
Tada su se gubile lopte, pucalo se za 15% šuta...

O tome ti ja govorim.

Daješ sud o Ukiću na osnovi jedne utakmice.
Daj sud o njemu na osnovu cijele sezone.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 10.09.2004., 11:37   #31
Quote:
Uglavnom - bravo momci... ali nakon svih stresova i kredita koje su kod mene potrosili u 9-togodisnjem periodu od '95 - gledam jednu repku bogatu potencijalom od koje apsolutno nista ne ocekujem...
Zemljanine..potpisujem.
Od njih ne treba ništa očekivati.Ako nešto bude, slavit ćemo.
Trenutno nismo među prvih 10 repki u Evropi.
Ako na EP budemo među prvih 5 to će biti ogroman uspjeh.
Za ovu utakmicu...bravo!
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 10.09.2004., 13:36   #32
Quote:
Roose Bolton kaže:
Evo ga na..
Vidio sam taj potez protiv Zadra.
I čitao sam ovdje hvalospjeve o Splitskim talentima nakon te utakmice.
Kasniji rezultati i igre Splita su pokale daje to bila slučajnost.
Pa gdje se bili Ukić, Rančić, Oršulić i ekipa kad su ih gazili Hermes Anlitica, Banjalučka Pivara, Šibenka, oni englezi koji su nakantali Split i ostvarili porvu pobjedu van Engleske u povijesti....
Tada nije bilo Ukićevih poteza kao u Zadru.
Tada su se gubile lopte, pucalo se za 15% šuta...

O tome ti ja govorim.

Daješ sud o Ukiću na osnovi jedne utakmice.
Daj sud o njemu na osnovu cijele sezone.

Nije ni Jordan uvijek pobjeđivao. Što bi ti sad rekao da ti kažem da je Iverson u pola utakmica ove sezone pucao očajno, i nije bila slučajnost da potroši preko 25 lopti po utakmici, za nekih 11 koševa, od toga 4 slobodna...
TO sigurno ne znači da je Iverson loš igrač, iako ga osobno ne volim, ali to je druga priča ovdje.
Ukić, a i Oršulić, Rančić, Pašalić i slični su još vrlo mladi, oscilacije su više nego moguće, u niti jednom sportu nema "neprikosnovenog igrača" koji je UVIJEK bio dobar kad god je bio na terenu.
Glupo je uspoređivati Ukića s bilo kime, treba mu dobar trener, dati mu vremena da napravi dobar posao s njime, "isteše" taj talent u pravom smjeru i kraj priče.
Da su svi kao ti, odmahivali rukom jer ih je Hermes Analitica pomela, ne bi nikad i nigdje bilo talenata u sportu, kamoli dobrih igrača...
Hvala Bogu, ima i drukčijih, koji kritiziraju, ali kritiziraju konstruktivno. Što sad imaš za reći o našim rukometašima npr? klanjaš im se?
A jesi ti bio možda među onim koji su kolutali očima nakon poraza od Argentine? Jesi bio među pljuvačima ?
ako hoćeš možeš potražiti topic, bio sam među rijetkima koji je i TADA rekao "dajmo im šansu, odigrali su za qurac, ali dajmo im šansu, čemu pljuvanje odmah "...i evo što se desilo...

lako je biti general poslije bitke...
Nimoy is offline  
Old 10.09.2004., 13:38   #33
Quote:
Roose Bolton kaže:
Zemljanine..potpisujem.
Od njih ne treba ništa očekivati.Ako nešto bude, slavit ćemo.
Trenutno nismo među prvih 10 repki u Evropi.
Ako na EP budemo među prvih 5 to će biti ogroman uspjeh.
Za ovu utakmicu...bravo!

tu se slažem i to je druga strana medalje. Ne treba im ovako mladima nametati pritisak i stvarati euforiju oko par utakmica(čitaj: 7). Treba im dati vremena, dati im do znanja da imaju podršku i u običnom puku, i u medijima i u struci, i pustiti ih da igraju. Tako se jedino stvaraju uspjesi.

Nimoy is offline  
Old 11.09.2004., 08:00   #34
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Glupo je uspoređivati Ukića s bilo kime, treba mu dobar trener, dati mu vremena da napravi dobar posao s njime, "isteše" taj talent u pravom smjeru i kraj priče.
To sam ja rekla u svom prvom postu na ovu temu: ne mozes uzeti nedvojbeno talentiranog mladog igraca i dat ga potpuno neiskusnom i (zasada) nesposobnom treneru kao sto je Zdovc i ocekivati cuda. Da se razumijemo, ja mislim da se Jura bit dobar trener, ali jedno 10 godina nakon sto mali Roko postane dobar igrac. Jer i treneri uce. Za sad je on 0 od trenera...

A sad nastavak babske price: nemam pojma zakaj, to ti je jedna od onih neobjasnjivih stvari. Zasto je zenama sexy Alan Rickman a ruzan je ko vrag? Meni je na Kusu sexy kao je gradjen, ima savrsenu guzu i nije ogroman ko drugi kosarkasi i ramena su mu savrsena i zasto ja to vama objasnjavam kad na ovom topiku nema ni jedne druge zenske osobe koja bi me razumjela a vi muski nemate sanse...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 13.09.2004., 16:23   #35
i kad igramo sa vikinzima?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 13.09.2004., 16:29   #36
Quote:
kemik kaže:
Zasto je zenama sexy Alan
pa ne znam, eto trudim se
Nimoy is offline  
Old 14.09.2004., 07:23   #37
Quote:
Septembar kaže:
i kad igramo sa vikinzima?
Cekaj malo... zar nisu Norvezani vikinzi? Hmmm... ako si mislila na Svede - igramo sutra (srijeda, 15/09) u Stockholmu.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 14.09.2004., 10:56   #38
Quote:
Zemljanin kaže:
Cekaj malo... zar nisu Norvezani vikinzi? Hmmm... ako si mislila na Svede - igramo sutra (srijeda, 15/09) u Stockholmu.
eeee pa to je onda tu kod mene u komsiluku, u naselju, u velikoj GLOBEN kugli

nazalost nebum isla, jebo svede i njihovu kosarku
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.09.2004., 09:53   #39
Podli Svedi sabotiraju treninge nase repke i bave se raznoraznim prljavastinama, poznatim kao "skandinavska kuhinja":

http://www.vecernji-list.hr/newsroom...96137/index.do

Nista im to nece pomoci, veceras viziramo put za Beograd
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 15.09.2004., 09:54   #40
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
pa ne znam, eto trudim se
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.