Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2013., 12:16   #1
"Moj" vozač ima većeg pišu od "tvog" vozača

mislim da naslov govori sve: na ovoj temi cemo saznati tko je najbolji vozac svih vremena, tko je najbolji vozac danasnjice, tko bi pobijedio kad bi svi vozili isti auto, tko bi pobijedio kad bi svi vozili isti auto koji nikad prije nisu vozili...
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)

Zadnje uređivanje Dorian.Gray : 04.03.2013. at 17:31.
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:14   #2
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Čim je Vettelu glavni konkurent Webber, a bogme jeste, yebali smo ježa ove godine! Predviđam dosadnu sezonu u kojoj će se prvak znati na pol sezone, a najuzbudljivija će biti borba za 2. i 3. Mjesto te Hamiltonovi napori da se popne na postolje.

McLaren godinama nije imao lošiju vozačku postavu, A i bolid nije nešto, Ferrari je ionako imao prevelik gap, teško da mogu baš toliko napredovati, Lotus ne može izgurati cijelu sezonu na potrebnom nivou, možda budu imali svoje trenutke ali....Mercedes je preloš....ne vidim tko može ugroziti Vettela!
Pa otprilike tak nekak
Osim kaj mi se vidi da će svi napustit razvoj bolida za 2013 već tam negdi oko Silverstonea ili Nürburgringa te se potpuno prebacit na bolid za 2014 godinu.
E sad ako bu Lotus konkurentan na početku sezone i ako bu Kimi još uvijek u igri oko te utrke ko zna...možda Lotus i Kimi iznenade.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:20   #3
Ja baš vjerujem da će biti super sezona Kimi će biti jak a Nando će osvojit naslov!

A šlag na torti će biti Hemoševo brukanje i kukanje....

Ko mi ne vjeruje, sam si je kriv
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:24   #4
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Hamilton? Hamilton???

Pa taj tulipan ni u dominantnom bolidu nije u stanju ništa napraviti, a kamoli da će u krami... Sad će se tek vidjeti koliko je inferioran vozač jednom Fernandu


Aha, vidim da se ipak šališ
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:54   #5
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Hamilton? Hamilton???

Pa taj tulipan ni u dominantnom bolidu nije u stanju ništa napraviti, a kamoli da će u krami... Sad će se tek vidjeti koliko je inferioran vozač jednom Fernandu


Aha, vidim da se ipak šališ
Kuma žao mi je al te moram obavijestiti da će Fernando na kraju sezone završiti u poretku iza:
Vettela
Webbera
Kimia
Hamiltona
a vrlo vjerojatno čak i iza Grosjeana

P.S. Kimi je novi LDM ustvari Ledo-Dedo-Medo
Najstariji prvak na gridu

P.P.S misliš da je Hamilton inferioran vozač jednom fernandu onoliko koliko je Fernando inferioran Kimiu ?
Nebih se složio s tim, mislim da su Hamilton i Fernando puno bliže nego Fernando i Kimi

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 01.03.2013. at 14:02.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:59   #6
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Osim kaj mi se vidi da će svi napustit razvoj bolida za 2013 već tam negdi oko Silverstonea ili Nürburgringa te se potpuno prebacit na bolid za 2014 godinu.
Ovo bi moglo biti upravo kako je napisano, a mogla bi u 2014 usljedit i ozbiljnija vozačka križaljka.

Jbt, nije ni počela 2013, ja već u sezon 2014.

Mene nekako strah upravo dominacije RB, dok se ostali ne poslože, da se ne ostvari predviđanje TBF1D-a.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:41   #7
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kuma žao mi je al te moram obavijestiti da će Fernando na kraju sezone završiti u poretku iza:
Vettela
Webbera
Kimia
Hamiltona
a vrlo vjerojatno čak i iza Grosjeana

P.S. Kimi je novi LDM ustvari Ledo-Dedo-Medo
Najstariji prvak na gridu

P.P.S misliš da je Hamilton inferioran vozač jednom fernandu onoliko koliko je Fernando inferioran Kimiu ?
Nebih se složio s tim, mislim da su Hamilton i Fernando puno bliže nego Fernando i Kimi
Hamilton je po mom skromnom mišljenju, iako je izdajnička pizda, trenutno najkompletniji vozač na gridu. Nakon svih sranja koja su mu se dešavala, prošlu je sezonu odvezao perfektno i vrhunski, a način kako je iskulirao sve kaj je ekipa zeznula, pokazuje da je i sazrio! Njegov bolid je izgledao superiorno, istina, ali Button je stalno nekaj kukao oko tog istog bolida, mučio se s balansom, gumama i bio redovito sporiji. Volio bih ga vidjeti u ekipi s Vettelom, to bi bila poslastica, i mislim da bi Hamilton dobio. Alonsa i Kimija je apsolvirao još kao balonja tamo 2007!
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:56   #8
Nebi se baš složio
Mislim da Hamilton nebi imao šanse kraj Kimia ili Vettela...
Da ima on brzinu da ih dobije, čak on uredno može bit itekako brži od obojce...
No na nivou sezone nema teorije da bi on bil konstantan Hamić bi jednostavno pukel pod pritiskom i počel bi delat gluposti, i na kraju bi pobijedio Kimi/Vettel.

A i recimo kaj se tiče mog mišljenja najboljih vozača to ti zgleda ovak
1. Vettel
1.2 Kimi
1.4 Hamilton
1.6 Alonso
2.0 Button
2.1 Webber
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:03   #9
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nebi se baš složio
Mislim da Hamilton nebi imao šanse kraj Kimia ili Vettela...
Da ima on brzinu da ih dobije, čak on uredno može bit itekako brži od obojce...
No na nivou sezone nema teorije da bi on bil konstantan Hamić bi jednostavno pukel pod pritiskom i počel bi delat gluposti, i na kraju bi pobijedio Kimi/Vettel.

A i recimo kaj se tiče mog mišljenja najboljih vozača to ti zgleda ovak
1. Vettel
1.2 Kimi
1.4 Hamilton
1.6 Alonso
2.0 Button
2.1 Webber
Složio bi se s boldanim, da nije lanjske sezone. Lani je imao 101 razlog da pukne, a ipak je odvozio fenomenalno svaku utrku u kojoj ga ekipa ili bolid nisu izdali. Najblesavija stvar koju je napravio lani je bilo postanje telemetrije na twitteru
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:38   #10
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Složio bi se s boldanim, da nije lanjske sezone. Lani je imao 101 razlog da pukne, a ipak je odvozio fenomenalno svaku utrku u kojoj ga ekipa ili bolid nisu izdali. Najblesavija stvar koju je napravio lani je bilo postanje telemetrije na twitteru
I sudar sa Maldonadom mu baš i nije trebal...mogel je u toj situaciji odreagirat puno pametnije.
no nije u tome bit

Hamilton je inače odličan kad se od bolida i njega ne očekuje nikaj
Niti prije nije radio pizdarije do trena dok nije trebao samo par bodova za naslov, a onda grandiozne gluposti...

Čak bi rekao da će njemu u Mercedesu bit super, niko nikaj ne očekuje i on bu tam briljiral.
No na prve naznake jako dobrog bolida i mogućeg osvajanja naslova bu pak zajebal...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:46   #11
Nego hebo ti te silno ozbiljne rasprave

Reci ti meni Rejniću kaj ti misliš o ovoj slici...
kaj to ovaj deda pokušava napipat sa svojim starim ručicama ?
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 19:31   #12
Rejniću gotovo je
Kaže Alonso da je ovogodišnji ferrari 200 puta bolji bolid od lanjskog...
Nema se tu više kaj mislit, Ferrari osvaja naslov prije Monze
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 22:01   #13
a daj moga si bar staviti veliko slovo na početku teme

..vako izgleda jeftinjača ljuta
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 22:08   #14
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Rejniću gotovo je
Kaže Alonso da je ovogodišnji ferrari 200 puta bolji bolid od lanjskog...
Nema se tu više kaj mislit, Ferrari osvaja naslov prije Monze
Pipl mast trast Alonzo!
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 23:46   #15
Prva sezona u kojoj ću se potruditi biti više od lurkera ovdje.

Ajmo naši! Sauber!

__________________
The Sydney was a Chatham class light cruiser, capable of 25.5kts and armed with eight 6in guns. By now the Emden was somewhat below peak condition, and her own top speed was probably somewhat below its 24.1kt best. When the Sydney appeared at 9.15 am on 9 November, the Emden stood and fought.
otompotom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 23:58   #16
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Hamilton je po mom skromnom mišljenju, iako je izdajnička pizda, trenutno najkompletniji vozač na gridu. Nakon svih sranja koja su mu se dešavala, prošlu je sezonu odvezao perfektno i vrhunski, a način kako je iskulirao sve kaj je ekipa zeznula, pokazuje da je i sazrio! Njegov bolid je izgledao superiorno, istina, ali Button je stalno nekaj kukao oko tog istog bolida, mučio se s balansom, gumama i bio redovito sporiji. Volio bih ga vidjeti u ekipi s Vettelom, to bi bila poslastica, i mislim da bi Hamilton dobio. Alonsa i Kimija je apsolvirao još kao balonja tamo 2007!
vidim da svi zaboraljaju da je ham u samom početku sezone bio blijedi miš.....ili se prve utrke ne broje?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 23:59   #17
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kuma žao mi je al te moram obavijestiti da će Fernando na kraju sezone završiti u poretku iza:
Vettela
Webbera
Kimia
Hamiltona
a vrlo vjerojatno čak i iza Grosjeana

P.S. Kimi je novi LDM ustvari Ledo-Dedo-Medo
Najstariji prvak na gridu

P.P.S misliš da je Hamilton inferioran vozač jednom fernandu onoliko koliko je Fernando inferioran Kimiu ?
Nebih se složio s tim, mislim da su Hamilton i Fernando puno bliže nego Fernando i Kimi
a ovaj postić ide lagano u arhivicu.....
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 00:38   #18
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nebih se složio s tim, mislim da su Hamilton i Fernando puno bliže nego Fernando i Kimi
Pa to je i logično pošto su 2 najbolja vozača na gridu.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 01:08   #19
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
vidim da svi zaboraljaju da je ham u samom početku sezone bio blijedi miš.....ili se prve utrke ne broje?
ha?

Prve 3 utrke, tri puta na postolju

I kakav blijedi miš, kad je crn ko ugarak
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 07:02   #20
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Pa to je i logično pošto su 2 najbolja vozača na gridu.
Jedini problem je kaj tvoj ljubimac nije čak ni u top 3 vozača...pa baš i ne kužim tu priču oko najboljeg

ljubimac ti je recimo očito lošiji od:
Hamiltona - dokazano u McLarenu
Kimia -- dokazano u Ferrariu
Vettela - dokazano 4 sezone za redom, a i dokazat će se i petu

Ako ove sezone osvoji naslov onda tek možemo pričat o tome da je ušao u top 3...no još uvijek nebu najbolji.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.